Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Már harmadjára érzem, hogy egy foglalt embernek tetszem.... fórum

Már harmadjára érzem, hogy egy foglalt embernek tetszem.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 20. 22:44

Nem értem miért neked kell kukoricára térdelned mikor re tetszel másnak? Fura gondolkodás....


Egy foglalt ember akkor kacsingat kifelé ha nincs minden rendben....sztem, és ha tetszel? Bepróbalkozik és kész. Ha téged nem zavar mondj igent 😉

15. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 21:06

En is tetszettem mar foglaltnak meg kavartam is foglaltal nem nagy kunszt eleg sok novel megesik az emberek nem gepek

A legtobb foglalt pasinak is van szeme sot egy ido utan amioor eltunik a rozsaszin kod akarva akaratlanul elkezd kacsingatni a friss husra. A kulonbseg az hogy van aki ezt megtartja maganak es ennek ellenfere a felwsegevel marad meg van akki meg is hagja az uj noket. Az ember nem monogam fel kene fogni. A hű ferfi is fantazial mas asszonyokrol.

14. michelle.r (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 20:52
Jól van, legyen neked igazad.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 20. 20:26
Bocsi csak nem értem mi a kérdésed.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2022. okt. 20. 20:26

Csupa jóindulatból irtad amit irtál..

Erről beszélek miért jó neked hogy betalált nekem egy bántó mondatod? Ráadásul olyan amit már én korábban le is írtam..

Nem, nem találom az okát.

11. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 20:08

Kedves FI.


a 4.hsz-re még nem kaptam választ..-))

10. michelle.r (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 19:58
Ráadásul ha te is így gondolod, akkor pláne nem értem, miért gondolod, hogy én bántani akarlak.
9. michelle.r (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 19:58
Nem akartam beléd rúgni. De kezeld úgy, ahogy akarod. Ha ennyire mellbe vágott és sért, akkor talált. Ha megtalálod az okát, meg is tudod változtatni.
2022. okt. 20. 18:29
Jó a "mindig" az nem feltétlen igaz, de értitek. Sűrűn...
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2022. okt. 20. 18:28
És egyébként én pont ezért se értem.. én nem írnék idegeneknek ennyire mellbevágó, sértő dolgokat, aki nem ártott nekem.. én ennél egy kedvesebb ember vagyok, még is mindig a kapcsolatban élő pasik akarnak akik ugye csak szexre utaznak.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2022. okt. 20. 18:25
Hát ugyanezen gondolkozok én is szóról szóra. Hiába akarsz belém rúgni nem is értem miért, de ugyanígy látom én is le is írtam.
5. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 17:47
Ne is dicsekedj, inkább keres az okát, hogy miért olyan pasik figyelmét kelted fel, ahol nincs tét, ergó úgysem lesz belőle kapcsolat.
4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 16:15

Én szingli vagyok aztán sehol egy picurka jel...


rögvest a kardomba dőlök...-)

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2022. okt. 20. 15:33

Igen az előző kettő lépéseket is tett. A harmadik nem.


Nem dicsekvesbol írtam ki. Csak kicsit érdekes hogy a szingli pasik akiknek aztán küldöm a jeleket nem lépnek. A foglaltak akiknek nem küldök semmilyen jelet azok persze közelednek mindig..

2022. okt. 20. 15:30
Előző kettő foglaltnak is tetszettél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook