Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mami kicsi fia a férjed? fórum

Mami kicsi fia a férjed? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
66. fókamama (válaszként erre: 64. - Homokóra)
2010. dec. 9. 16:18

Hát sajnálatos:(((

Remélem nem jut hasonló anyós egyik gyerekemnek sem.

Mert a párkapcsolatukba sosem avatkoznék,de ha ezt látnám,hogy az anyósuk miatt nincsenek rendben a dolgok,nem biztos,hogy nem igazítanám el a banyát.

2010. dec. 9. 16:17

Érdekes, azén fiam még csak 15 hónapos, de én is úgy vagyok vele, mint írta valaki, hogy biztos nem akarok majd (egyszer) a barátnőjével egy fedél alatt élni. Nekem ebből mindig csak problémám volt és azért ismerem magam

annyira, hogy tudjam, nem bírnék egy idegennel együtt élni. Mert nézhetjük akárhogy, hogy az ember fiának a barátnője, lányának a pasija, akkor is egy idegen. Az embereknek sokszor saját családtagjaikkal is épp elég nehéz együtt élni, nem hogy mással...

64. homokóra (válaszként erre: 61. - Fókamama)
2010. dec. 9. 16:15

Igen..már próbáltuk megértetni vele...eredmény nélkül...

Most már nem is mindent mesél el a lányom, mert tudja, hogy nekem is szar...:(

2010. dec. 9. 16:14
Sajnos nem néztem meg előtte az anyát én se mielőtt kezdtem a fiával! Ő is teljesen más, ha nincs a képbe anyuka akkor tud határozott lenni! Sajnos szerintem függő viszonyban vannak!
2010. dec. 9. 16:14
Ha én így viselkednék a fiammal..hát azt hiszem, megkapnám a magamét..soha semmilyen körülmények között nem szólnék bele az életébe...ez az ő élete, és nem az enyém..egyébként meg nem is hagyná..ő már 5 éve a saját lábán áll, külön él,és van társa is..29 éves lesz márciusban..sosem viselné el, ha így viselkednék..és a lányomnak is mindig mondja, hogy itt a fiúnak kéne a sarkára állnia!!
61. fókamama (válaszként erre: 59. - Homokóra)
2010. dec. 9. 16:13
Persze,max jó tanácsot lehet adni,a döntés az Ő kezükben van.Csak rossz lehet nézni,hogy szenved a gyereked az elmebeteg nő miatt.Aki meg állítólag szereti imádja,ugyebár élete párja,Ő meg nem tesz ellene semmit.Hát miféle szerelem az ilyen kérdem én?Ezek a pasasok nem nőnek fel annyira,hogy függetlenedni tudjanak az anyjuktól.Valahogy nem értik meg maguk sem,hogy attól még szerethetik Őt is,ha nem ugranak minden hülyeségének,nem értenek vele egyet mindig.Éljék a saját életüket ne anyukáét,ezt kellene megértetni vele.
2010. dec. 9. 16:10
Mikor bezevultam anno ,kérdeztem mi a francnak kellek én anyád ugyan úgy mosna, főzne, tutujgatnak,max. nem szexelnétek!
59. homokóra (válaszként erre: 57. - Fókamama)
2010. dec. 9. 16:09
Én ezt nagyon jól tudom..de a lányom helyett nem dönthetek..egyébként az életben meg nem tutyimutyi...csak anyuka ne lenne állandóan képben..
2010. dec. 9. 16:08
Nem. Inkább a ló másik oldala: annyira de aaaannyira macsó, hogy kiakasztó (18 évesen elköltözött othonról többszáz km-re, de a szülei már egyébként nem élnek)
57. fókamama (válaszként erre: 50. - Homokóra)
2010. dec. 9. 16:08
Hát itt nagy a baj szerintem is,nagyon sajnálom a lányodat.Rápazarolja egy ilyen tutyimutyi pasira a fiatalságát:(((Pedig így sosem lesz boldog mellette sajnos.Azért színészkedik mártirkodik,mert van rá vevő.Majd ha nagy ívben letojnák,nem csinálná.Rá kellene csapni az ajtót amikor hisztizik,aztán majd jelentkezik bocsánatot kérni ha úgy akarja.Ha meg nem,akkor nem!Sajnos ezeket a pasikat jobb nagy ívben elkerülni,de legalábbis ha nem változik akkor lelépni.
56. sünöcske (válaszként erre: 50. - Homokóra)
2010. dec. 9. 16:07
Ó én is hányszor hallottam már ezt a mondatot, szívem szerint a férjemet is megfojtanám! haha
2010. dec. 9. 16:07

Csesszék meg az ilyen hülyék!

Olyan szomorú vagyok!

54. homokóra (válaszként erre: 51. - Sünöcske)
2010. dec. 9. 16:05
Nekem is mindig ez volt az elvem...együtt nem! Nem egészséges, bármennyire szeretem őket..de a vejem anyja nem így gondolkodik..külön tetőtér vár a fiatalokra, aminek nem örülök!!!
53. homokóra (válaszként erre: 49. - Fókamama)
2010. dec. 9. 16:03
Ezt már mondtuk neki...neki így normális...szerintem meg ő nem normális..mármint a viselkedése..mert szereti a lányom, ezért én is elfogadom...de azért mindennek van egy határa..igenis, álljon oda az anyja elé, és mondja meg neki, hogy mi NEM helyes!
52. fókamama (válaszként erre: 45. - Sünöcske)
2010. dec. 9. 16:03

Húh,ez nagyon gáz.Azért megnézném én azt,hogy a karácsony szentestét ne itthon ünnepeljük szűk családi körben,mert anyós parancsa más,a férjem meg hajlongana előtte.Vissza kapná a fiát,az tuti.

Szerintem meg kell szabni a határokat,ha nincsenek annyira intelligensek,hogy ami magától értetődő betartsák.

2010. dec. 9. 16:02
Én tudom magamról, hogy nem vagyok egy könnyű eset!:) Mondom is a kölyöknek (15), ha lesz barátnőd fizetem az albérletet, de én nem élek veletek jobb lesz nektek! + Már előre trenírozom magam, hogy szeretem a menyemet, már csak azért is mert ha téged szeret nekem kutya kötelességem őt szeretni (nem egy könnyű eset a fiam se)!
50. homokóra (válaszként erre: 48. - Fókamama)
2010. dec. 9. 16:02

Helyes..ezt én is így gondolom..lányom anyósa mindig a mártírt játsza..és ezt nagyon nehéz elfogadni..a fiú mindig azt mondja a lányomnak, hogy az anyukája már nem változik meg..így kell elfogadni..hát tudod,mit? Én már rég p...csán rúgtam volna a lányom helyében, de úgy, h lukat üt az égen!

31.évében van a gyerek, de még mindig csak anyuka tudja, hogy mennyi ételt lehet neki merni, hogyan szereti a levest...színnel, vagy szín nélkül..és még sorolhatnám..b...ssza meg!!!!!

49. fókamama (válaszként erre: 42. - Homokóra)
2010. dec. 9. 16:00
Így van,sőt a fiú a fő hibás.Ha a sarkára állna,akkor az anyja tótágast állhatna akkor sem tudná irányítani.Csak határozottnak kellene lennie.Akkor is az anyja marad,és szeretni fogja.Ha meg nem,akkor vessen magára.Én továbbra is azt mondom,hogy ezek a fajta anyukák csakis saját magukat szeretik a legjobban.
48. fókamama (válaszként erre: 41. - Homokóra)
2010. dec. 9. 15:58

Egyet értek,szerintem is ez a titok nyitja:))

De vannak nők,akik képtelenek elfogadni,ha nem uralhatják a fiúk minden gondolatát,nem ellenőrizhetik minden lépését,és nem őket imádják rendületlenül.Szerintem ezek a zsarnok nők betegek,valamit kompenzálni akarnak.

És jönnek a hülye szövegükkel,hogyí jajj,ők neeeem olyanok,nem zsarnokok,de azért annyit csak elvárhatnak attól akire az életüket áldozták,hogy így meg úgy legyen az ő akaratuk szerint minden....stb.Nem szólnak bele semmibe,CSAK.....

Hát miért jó ez?Még akkor is,ha csak egy fia van valakinek.Élje mindenki a saját életét ne a máséba akarjon okoskodni belerondítani.

47. homokóra (válaszként erre: 43. - Rikava)
2010. dec. 9. 15:57
Ezt hogy érted? Én nem szeretném, ha 300 km-re laknának
46. 03fa21559a (válaszként erre: 45. - Sünöcske)
2010. dec. 9. 15:57
Hát jól fogalmaztál...baszhatom:)
45. sünöcske (válaszként erre: 22. - 03fa21559a)
2010. dec. 9. 15:54

Mazsi-25 úgy látom te még az elején vagy. Döntsd el ér ez a hapsi ennyit? Én 15 éve küzdök anyuci kicsi fiáért van ami működik v. van ami sose! Ja és nem lesz más, ha gyerek lesz akkor se! Nekem az első 5 év k.... kemény volt, utána vett csak el. Az esküvő anyós szerint felesleges pénzkidobás volt, szerintem nem, arra jó volt legalább, hogy rájött tőlem nem olyan könnyű szabadulni pedig ekkor már megvolt a gyerek :(

A karácsony pedig az ilyen fiúknál kulcskérdés. Annó a nagymama miatt +anyós együtt ünnepeltünk. Most 23-án megtartjuk együtt + gyerekek 24-én átmegyünk családostól.

Különben, ha szereted a párod és ő is téged az anyósod csak bosszúságot okozhat, de a kapcsolat megmarad. Tud mit akarsz és azért küzdj (, ha egyszer engedtél baszhatod) ami nem annyira fontos nem érdemes rágódni!

2010. dec. 9. 15:54
Ez az?!
43. rikava (válaszként erre: 41. - Homokóra)
2010. dec. 9. 15:53
Míg városunkban laktak hetente többször jöttek,de most több mint 300 km választ el bennünket. Azért az a véleményem,hogy jobb távolról imádni egymást mint közelről gyülölni.És ezt nem csak az anyós-meny viszony hanem anya-gyermek vagy más viszonyt tekintve is igaz lehet.Vajon lehet ez igaz férj-feleség viszonyra tekintve is? :)))))
42. homokóra (válaszként erre: 40. - 03fa21559a)
2010. dec. 9. 15:48
De itt a fiú is nagyban hibás! Nem csak a szülők...én már megmondtam egyszer a szemébe is...nem tud leszakadni a mamáról, és ez valahol nem helyén való..mi lesz így velük??
41. homokóra (válaszként erre: 35. - Rikava)
2010. dec. 9. 15:47
Nekem is van egy fiam..és egy menyem is..de ők hetente többször is jönnek..nagyon szeretem a menyemet, és azt hiszem, ő is engem:) Sosem akartam programozni őket..és azt hiszem, ez a titok nyitja..jönnek, ha akarnak..szerencsére nagyon sűrűn :)
40. 03fa21559a (válaszként erre: 38. - Homokóra)
2010. dec. 9. 15:46
uhhh,hihetetlen!
2010. dec. 9. 15:44

Jujjj,mennyien vagyunk!:)

Szeretlek Benneteket!:)Olyan jó,h írtok,kicsit vigasztal...

38. homokóra (válaszként erre: 36. - 03fa21559a)
2010. dec. 9. 15:42
Rosszul..nagyon rosszul..állandóan van valami..még nyaralni is mentek velük a szülők..nincs egy nyugodt pillanatuk a szülői házban, mert mindig az egy szem fiún lógnak a szülők
37. benvik (válaszként erre: 29. - 03fa21559a)
2010. dec. 9. 15:41
:-))))) Mi a tetőteret kaptuk volna:-)))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook