Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mami kicsi fia a férjed? fórum

Mami kicsi fia a férjed? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. dec. 9. 19:05
:D
95. homokóra (válaszként erre: 93. - Spinneli)
2010. dec. 9. 18:56
Ezt már megtettem, spinelli..nem is egyszer leültünk beszélgetni, de ő mindig bízik...bízik abban, hogy ez meg fog változni.S az a legnagyobb gebasz, hogy én tudom, hogy nem lesz változás.Egy 31 éves férfi már nem változik. Sőt..kerek-perec megmondta a fiú, hogy szeretné, ha a majdani baba is oda születne anyáékhoz.Mivel van az emeleten egy lakás, amit ki lehet alakítani, így attól félek, hogy így is lesz..és ha így lesz, és lesz egy baba,és a lányom akkor jön rá, mégsem ilyen biciklit akart, na..akkor lesz majd hadd elhadd!
2010. dec. 9. 18:20
Én anyuka kicsi fiához mentem hozzá annak idején.... anyuka kicsi lánya lettem. :)... naponta éreztük anyuka jelenlétét, pl. hetente 5-ször jártam tornászni, anyuka (mama) jött és boldogan vigyázott az unokákra. Segítőszándékkal javasolt dolgokat, mindig megköszöntem hálás mosollyal (és tettem amit akartam).... imádtam az anyósom, és ő is engem (az egyetlen problémája volt velem, hogy nem voltam hajlandó kipucolni a fia cipőjét... ez nálam elv volt, nálunk a családban mindig apu pucolta az összes cipőt), és bár elváltam a fiától 12 éve, a szeretet és tisztelet töretlen. (Kórházban van éppen, holnap megyek be hozzá.) Ha ügyesen forgatja az ember a lapokat (persze ez habitus kérdése, nem lehet megjátszani), akkor rendkívül jól is ki lehet belőle jönni! ;))
93. spinneli (válaszként erre: 92. - Homokóra)
2010. dec. 9. 18:16

sehogy...neki kell belátnia ennek a buktatóit, esetleg felvázoltathatod vele, hogy hogy képzeli az életüket 10-20 év múlva gyerekestül egy anya függő férjjel, és eg gyerek függő anyával...utóbbit persze árnyaltabban fogalmazva.

:)

92. homokóra (válaszként erre: 90. - Spinneli)
2010. dec. 9. 18:04
Jó Neked..de hogy győzzem meg a lányom?:(
2010. dec. 9. 18:04

Lehet jóképű, független és kedves, egyszóval akár tökéletesnek tűnő férfi is, ha az édesanyja túl hangsúlyosan van jelen az életében, neked csakis a másodhegedűs szerepe juthat.



Az örök anya addig küzd, amíg a konkurens nőt el nem marja a fia mellől, így nem árt alaposan felkészülnöd a harcra.


A fiúk 14-16 éves kora a vízválasztó, mert normális esetben a gyerekek ilyenkor kezdenek el leválni a szüleikről. Vannak azonban olyan anyák, akik már annak a puszta gondolatától is megrémülnek, hogy, ha elengedik a fiukat, végleg kiüresedik az életük.


Ezért inkább megpróbálják kitolni az anyaságuk idejét. Viszont ők csak úgy lehetnek örök anyák, ha a csemetéjük örök gyerek marad. Mivel egy gyermek akkor lesz igazán felnőtt, ha saját családot alapít, ezek az anyukák mindent megtesznek, hogy kiiktassák a fiuk életéből a nőket, akik netán elvehetik tőlük dédelgetett szemük fényét.

2010. dec. 9. 17:58
szóba sem állnék mami kicsi fiaival.
2010. dec. 9. 17:57

Ismerd fel, ha anyuci pici fiát fogtad ki magadnak!

3 figyelmeztető jel

Mire számíthatsz, ha anyás pasival hoz össze a sors? Döntsd el, vállalod-e a mellékszereplő státuszát!



Lehet jóképű, független és kedves, egyszóval akár tökéletesnek tűnő férfi is, ha az édesanyja túl hangsúlyosan van jelen az életében, neked csakis a másodhegedűs szerepe juthat.


Az örök gyereket elcsábíthatod, de tudd, hogy legfeljebb időlegesen lép le otthonról. Sok tépelődéstől és önmarcangolástól kímélheted meg magad, ha idejében felismered, hogy a párod szívében bizony szűkös a hely két nőnek, így, ha a mamáról van szó, te leszel az, aki kívül reked.

2010. dec. 9. 17:06

Édesotthon->trendi pasi.

itt találod a honlapon belül.

2010. dec. 9. 17:04

Nem tudom pontosan,hol van..:/

Mindjárt nézem én is.

86. homokóra (válaszként erre: 84. - 03fa21559a)
2010. dec. 9. 17:03
megtaláltam..trendimami.hu...de nem találom a cikket..
85. homokóra (válaszként erre: 84. - 03fa21559a)
2010. dec. 9. 17:00
én meg jól feltúrbóztam magam :)
2010. dec. 9. 16:59
Trendimamik?vagy mi a cím...ott bukkantam rá,mintha csak az égből küldték volna...nincsenek véletlenek..ez egy régebbi cikk volt.Azért raktam ide,mert sokan elgondolkodhatnak rajta.És így egy jó kis csapatunk lett:)
2010. dec. 9. 16:53

Mazsi!


Honnan szedted ezt az írást, amit a fórum első hsz-eként betettél?

82. homokóra (válaszként erre: 79. - 03fa21559a)
2010. dec. 9. 16:49
Húú..most úgy felspanoltam magam, hogy na.....
81. homokóra (válaszként erre: 78. - Rikava)
2010. dec. 9. 16:49
Akkor viszont érthető ..
2010. dec. 9. 16:46

Vagy egy másik este: lányom porszívózott a házuk emeletén ..vitte le a porszívót, és ürítette a zsákot..kicsit félre ment a por..anyuka odaszaladt, és kivette a lányom kezéből a porzsákot, futott a seprűért, és el kezdte felsöpörni...a lányom meg visszarohant az emeletre..

Ezeket mind elmesélte nekem, de egy ideje már nem mesél, mert talán attól fél, hogy újra bilit borítok..

2010. dec. 9. 16:45
Nagyon kemény dolgok ezek...vagy inkább kényes.
78. rikava (válaszként erre: 75. - Homokóra)
2010. dec. 9. 16:45
Sajnos csak ott kapott munkát.Itt évek óta munkanélküli volt mindig csak tanfolyam tanfolyam munka meg sehol.Most 1 évig még fogja a szerződés,neki honvágya van a menyemnek nincs.Majd eldöntik mit akarnak,de inkább maradjanak mert itt semmi jövőjük nincs.
77. homokóra (válaszként erre: 76. - 03fa21559a)
2010. dec. 9. 16:41
A lányom szabály szerűen rosszul is lett..holt sápadt lett, és nem tudott szóhoz jutni..a fiú meg csak annyit mondott: Most mit csináljak velük, tudod, h milyenek!
76. 03fa21559a (válaszként erre: 73. - Homokóra)
2010. dec. 9. 16:37
Jajjj,na nálam ez lett volna az utolsó,sőt,biztos kitaláltam volna,h rosszul vagyok és nem tok menni,aztán soha többett ne lássam!
75. homokóra (válaszként erre: 74. - Rikava)
2010. dec. 9. 16:37
értem én..de akkor sem szeretném, ha ilyen messze laknának..
74. rikava (válaszként erre: 47. - Homokóra)
2010. dec. 9. 16:36
a fiamék laknak ott
2010. dec. 9. 16:35
Vagy a másik eset..nyáron kitalálták a fiatalok, h leugranak a Balatonra..lányom készülődött, várta a fiút..hát ő ide is ért..de nem egyedül ám...a szülőkkel!!! Na..akkor is napokig szenvedett a lányom..én meg rágtam a szám szélét!!!!!!
2010. dec. 9. 16:32
A napokban is volt egy beszélgetés..mivel a fiamék csak 24-én érnek rá, így mondtuk a lányoméknak, hogy jó lenne, ha itt lennének ebédre..a lányom örült is..de a vejem már kereste a kifogást..időben haza kell érni, mert anyukáékkal templomba kell menni, és még előtte ajándékozás lesz..hát..nem mondom ki, milyen lett a lányom arca:( De én nem szóltam..majd eldöntik, hogy legyen
2010. dec. 9. 16:28
:(
70. homokóra (válaszként erre: 67. - 03fa21559a)
2010. dec. 9. 16:26
Mazsi..erre szerintem nincs megoldás..mindig azt mondom a lányomnak...vagy megszoksz, vagy megszöksz..egyszer már majdnem sikerült
69. homokóra (válaszként erre: 66. - Fókamama)
2010. dec. 9. 16:25
Ezen már gondolkodtam én is, hiszen egy helyen dolgozunk az anyukával..de a lányomra való tekintettel nem teszem meg..legalábbis eddig még nem tettem meg
68. homokóra (válaszként erre: 65. - -magnólia-)
2010. dec. 9. 16:24
Mért nem gondolkodik mindenki így? Akkor nem lennének ezek a problémák!!
67. 03fa21559a (válaszként erre: 64. - Homokóra)
2010. dec. 9. 16:21

Dettó...

Szerintem kellene egy klubot létrehoznunk,ahol személyesn megoszthatnánk a próblémáinkat és kitalálnánk rájuk a megoldást:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook