Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magyarországon termelt,vagy gyártott MAGYAR termékeket keresek, van még ilyen? fórum

Magyarországon termelt,vagy gyártott MAGYAR termékeket keresek, van még ilyen? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
6. image13 (válaszként erre: 2. - Ab3619a9cd)
2018. jún. 5. 13:42
Nem csak most vettem észre,már rég óta,csak most jutottam el odáig,hogy megkérdezzek erről másokat is.
5. unom (válaszként erre: 4. - Mezei Virág)
2018. jún. 5. 12:51

Senki sem beszélt arról, hogy csak magyar termékek legyenek a polcon.

Szövegértés...

4. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Image13)
2018. jún. 5. 12:02

Amúgy, mit szólnál, ha csak magyar termékeket vehetnél az üzletekben?

[link]


A német Edeka áruházlánc az összes külföldi terméket eltüntette a polcairól Hamburgban, mindössze néhány hazai árut hagytak kint a vásárlóknak.


A majdnem teljesen üres polcokra olyan feliratokat raktak ki, hogy "változatosság nélkül ez a polc is unalmas", "a kínálatunk csak ma ismer határokat" vagy "ennyire üresek a polcok külföldiek nélkül".

3. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Image13)
2018. jún. 5. 11:08
Nem tudom, te milyen boltokban jársz, de itt a Sparban, Lidlben, a Tescóban sok magyar termék van. Nem annak álcázott, hanem az.
2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Image13)
2018. jún. 5. 10:30

Manapság már semmi sem Magyar,de attól még megveszem!


Tudatos vásárló vagy és mindezt még csak most vetted észre?

A boltok sem Magyar boltok,akkor mégis mit vársz?

2018. jún. 5. 10:09

Sziasztok!

Eltaláltátok!Boltokban jártam,és döbbentem vettem észre,hogy eltűntek a Magyar termékek a polcokról.Régebben biztonságosan fogyasztható,kiváló Magyar termékekkel voltak tele az üzletek.Ez rossz irányban megváltozott! Most rengeteg külföldiek által megvásárolt volt Magyar cégek, Magyar termékének álcázott árui vannak a polcokon.Nem vagyok rasszista,vagy hasonló,csak tudatos vásárló!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook