Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magyarország szépe - láttátok? fórum

Magyarország szépe - láttátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
15. grizus
2014. júl. 21. 07:36
Ja és egyébként kifejezetten jó ízlésem van. Tényleg.
14. grizus (válaszként erre: 10. - Elbb)
2014. júl. 21. 07:29

Sodrással szemben?

Nem, nem direkt megyek. Csak nekem is jogom van a véleményemhez. Nem akarok ezzel kérkedni, de színészcsaládból származom, úgyhogy már csak az ezen a téren kapott trenírozásnak köszönhetően is meg tudom ítélni, ki jó színész és ki kevésbé. Sőt, én még szordínós vagyok, hallanád anyámat, minek nevezi Rékasit! Néha ő is röhög rajta, mert genyának jó, de egyébiránt nem az. Hidd el nekem, hogy nem az. A vontatott kisgyerek pedig tényleg idegesítő. Ha felsorolnám, kiket tartok jó színésznek, abból se az derülne ki, hogy sz.r az ízlésem. Baltában meg van valami és kész. Ő se rossz színész. Most tényleg, rámpirítasz, hogy nem értek egyet a többséggel? Milyen többséggel? A hoxa átlagemberének többségével vagy mondjuk egy jó színház színészbüféjének a többségével?? nehogy már bocsánatot kelljen kérnem, mert nem vagyok birka! Nagyon helyes, hogy nem vagyok az!

Erről a témáról, amit itt felvetsz, akár külön fórumot is lehetne nyitni. Mi számít objektívnak?

Azt hiszem kimerítően válaszoltam a kérdésedre.

2014. júl. 21. 07:25
Uhh, megnéztem az első hármat, Kulcsár Edina szerintem nagyon szép.
2014. júl. 21. 07:15

Nem.

De azért világbéke.

2014. júl. 21. 07:14

Szia!

Szerintem is szép volt a tizes versenyző és a nyolcasnak nem drukkoltam, annál inkább egy-két kiesettnek a 16-ból. De párom ott volt és azt mondta, ő már az elején gondolta, hogy a nyolcas nyer, mert valami félelmetes kisugárzása volt. Nekem ez nem jött át a tévén.

10. elbb (válaszként erre: 7. - Grizus)
2014. júl. 21. 07:14

grizus-grizus, nem gondolod, hogy a te ízléseddel van valami? Az előbb olvastam, hogy Rékasi szerinted ripacs, a Mátét alakító kisgyerek idegesítő, sőt te magad írtad, hogy ha ilyen gyereked lenne, nem is tudod mit tennél. Ellenben a tepsiképű Balta rokonszenves, meg jó pasi kategória. :DDDD

Most komolyan, nem lehet, hogy te direkt mész a sodrással szemben? :DDD

Nem csúnyák a lányok, bár tény, hogy nagyon egyformák. Nem tudsz objektív lenni a véleményeddel szinte sehol, mert szerintem az érzelmeid vezérelnek.

9. Guruljka (válaszként erre: 7. - Grizus)
2014. júl. 21. 07:11

Alapjában én is, de ezért még nem szegeződöm a képernyő elé... :D

Látod, idegeskedsz emiatt, pedig nyugodt és vidám is lehetnél.

2014. júl. 21. 07:08
Nem.
7. grizus (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2014. júl. 21. 06:51
Mert szerettem volna, hogy a legszebb nyerjen. Idealista vagyok.
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Grizus)
2014. júl. 21. 06:37
És miért nézted,ha ennyire megvisel? :D
2014. júl. 21. 06:14

[link]


[link]


Szerintem különleges, komoly lány. Persze lehet, hogy csak a többihez képest. De hát épp ez az!


Volt még egy-két helyesebb, de a 8-ba többnyire a lóarcúak jutottak.

Lehet, hogy nem kéne jelentőséget tulajdonítanom ennek az egésznek, de könyörgöm, akkor nyerte volna meg más, csak lenne tényleg szép! De nem az. Felhúztam magam ezen a műsoron, tényleg. Az is kiborított, hogy másfél órán át vonuló nőket néztem, egy agyrém, ha szabad ilyet mondanom...

4. grizus (válaszként erre: 3. - F00f50e709)
2014. júl. 21. 06:07

[link]


Ez nem olyan nagyon előnyős kép róla, a műsorban szebb volt. De ezen is látszik, hogy a többséggel ellentétben nem lóarcú, szép fejformája van és nem vigyorog úgy, mint egy idióta. Egyébként közvetlen a végeredmény kihirdetése előtt sokat mutatták, szerintem a műsorkészítők is kiszurták, hogy más volt, mint a többi.

A 16-ba jutott még be pár lány, aki szebb volt, mint azok, akik végül a dobogóra álltak.

3. f00f50e709 (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. júl. 21. 05:59

Nem néztem. A múltkori botrány után meg pláne nem.

Kb. olyan mintha lóvásáron lennének (lóvásár helyett majdnem p****vásárt írtam). Lesz ám pofirazuhanás, ha kiderül miért is kerül megrendezésre ez a verseny és milyen "kötelezettségekkel jár"! Gondolom a szervezők benyújtják a számlát a lányoknak, ha még nem tették (nem pénzre gondolok). Nem is csoda hogy az egyik évben az egyik jelölt vissza lépett! Soha ne legyen közöm H.P-hez meg Sarkához, és a csürhék bandájához. (persze petike ki mást tett volna be ebbe a műsorba, ha nem a kis feleségét?... röhejes! kellenek a szalagcímek, meg a cikkek nagyon úgy látszik a csórikáéknak)


az viszont érdekes, hogy az összes csajnak hosszú haja volt (többségében barna), se egy rövid hajú, se egy vállig érős. Könnyű póthajjal ilyen sörényt varázsolni, és könnyű ilyen formát kihozni bárkiből aki 25 évet még el nem érte, és átlagos testalkattal rendelkezik.


Persze h az összes csaj egyformán néz ki: nézd meg jobban: az összesnek ugyanolyan a szemöldöke is...


10-esről tudsz képet beilleszteni? Mert én csak az FB-n néztem körül (na hát ott is volt egy érdekes kép: 3 csaj van rajta: egymás mellett állnak G. nek meg kiesett a szeme (júl.16-án)) :P


A szépség múlandó. És persze relatív. Csak meg ne bánják, hogy neveztek... és viseljék a következményeket.

2014. júl. 21. 04:45
Az a lány, amelyik a második lett, valamennyire szép volt, bár neki is lóarca volt. A többi viszont nem volt egy szépség, legalábbis az utolsó nyolcból.
2014. júl. 21. 04:41

Nézte valaki? Én az uccsó bő órát végignéztem, és hát mit mondjak, alaposan csalódtam. Egy szép lányt szúrtam ki a mezőnyből, a 10-es számú versenyzőt. Az utolsó nyolcból szinte az összes többinek hegyes lóarca volt. Ez a lány szép volt, visszafogott, nőies és csinos. Ő volt az egyetlen, aki nem vigyorgott erőltetett hollywoody műmosollyal, tehát még ostoba se volt. És helyezést se kapott! Helyette három szélesszájú, hegyesképű lóarc jutott helyezéshez. Tucatnők. Tudom, ízlésekről nem érdemes vitatkozni, de valami nagy baj van a közízléssel, ha ezek Magyarország legszebb lányai. Hova tették a szemüket a zsűritagok vajon? Mire jó egy ilyen verseny, ha igazságtalan döntés születik? A színpadon más hölgyek is megfordultak, vehetem akár Osvárt Andreát, akár Hient vagy akár Sarka Katát is, mind szebb, mint az, aki megnyerte.

Szerintetek?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook