Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magyarország szépe - láttátok? fórum

Magyarország szépe - láttátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
105. grizus (válaszként erre: 104. - Unom)
2014. júl. 22. 17:13

De ez nem vita volt, hanem veszekedés.

Nekem fontos a harmónia, egy kis harc jó, de ennyi már sok. Engem sokat bántottak, ezért ilyenkor begörcsölök, védekezek és ezért néha támadok. Sajnos egy ilyen fórumon nem lehet mélyebben vitatkozni, mert nem ismerem a másikat és nekem az is fontos, ki mondja, itt meg nem tudom. Ez nekem nem volt jópofizás.

104. unom (válaszként erre: 103. - Grizus)
2014. júl. 22. 16:23
Kezeld lazábban. Egy vita lehet jó is, de csak akkor, ha nem számít, a másik férfi vagy nő, öreg vagy fiatal, van-e róla kép... Ezek nem érvek, hanem terelések. Mindenkinek van véleménye, senkié nem kötelezi a másikat semmire. Viszont érdekes több véleményt megismerni, ez jópofizással lehetetlen.
103. grizus (válaszként erre: 102. - Unom)
2014. júl. 22. 16:16
Igen, rosszul bírom. A konfrontációt nem bírom, a veszekedést. Igen, kiborít. Valószínűleg ezért nem nézem az ÉNB-t sem. Túlságosan kiadtam magam megint, ezt itt nem szabad.): Sajnálom.
102. unom (válaszként erre: 101. - Grizus)
2014. júl. 22. 16:13
Ilyen rosszul bírod a véleménykülönbséget? Szar lehet neked, ha az egészből az jött le, mindenki téged bánt.
101. grizus
2014. júl. 22. 16:10
Gyorsan még éljétek ki magatokat, rúgjatok még belém párat, biztos nektek van igazatok, nekem egy szikrányi se, gyorsan, mert töröltetem a fórumot. Úúú, nagyon fog hiányozni, tényleg.
100. grizus (válaszként erre: 98. - Unom)
2014. júl. 22. 16:09

A plasztikát már kiveséztük, tényleg leírtam, mit gondolok, senkit nem hülyéztem le... mintha szándékosan nem akarnád érteni. Bocs, de nem csinálok megint s.gget a számból.

A második mondatodban van igazság, tényleg kissé nehéz nekem elfogadni, hogy nem mindenkinek az tetszik, ami nekem.

99. grizus (válaszként erre: 97. - Unom)
2014. júl. 22. 16:07
Csak annyi, hogy anno azt is megkaptam, hogy nem dolgozok, én ingyenélő, miközben aki ezt írta, folyamatosan fórumozott a munkahelyéről. Folyamatosan. Milyen lázasan dolgozhatott, micsoda termelés! És ő volt a rendes, dolgozó ember! Nyilván valamiből élni kell, de megnézném azt a munkát. Az én fogalmaim szerint a munka valami értelmes dolgot jelent, nem körömreszelést.
98. unom (válaszként erre: 96. - Grizus)
2014. júl. 22. 16:07

Itt te vagy az aki úgy látja, neki jár a második ingyenplasztika, de ha más megcsináltatja az hülye.

Megint olyanra válaszolsz amit senki nem írt. Idézz, hol írtam, hogy hibátlan vagyok? Te képzeled, hogy a te ízlésed az etalon, ha valami annak megfelel jogos, ha nem akkor nem.

97. unom
2014. júl. 22. 16:05
Mert azt hoztad fel érvként, hogy a munkahelyünköön mennyi időnk van. Mi köze ennek a vitához?
96. grizus (válaszként erre: 93. - Unom)
2014. júl. 22. 16:03

Nézzél talán magadba is, és ne csak másban keresd a hibát.

Tényleg, jó volt itt veletek, de nem akarom tovább cs.szni a napomat itt, ebben a rendkívül kedves társaságban. Ennyi elég volt. Azért annak örülnék, ha Ti is magatokba néznétek, hozzám hasonlóan, hogy talán mégse vagytok olyan hibátlanok. Sajnos erre nem sok esélyt látok a hozzászólásaitok alapján, de hát nagy a csábítás belekötni abba, akinek más a véleménye, mint a többségnek. Írogassatok tovább, nekem most más dolgom van és összességében ennyi egy napra ebből a dologból épp elég volt.

95. 569a7df0cf (válaszként erre: 94. - Grizus)
2014. júl. 22. 16:00

Bakker, erre mondjak, hogy te hazhoz mesz a lof.szert....

Itt mindenki hulye, csak te vagy helikopter.

94. grizus (válaszként erre: 86. - 569a7df0cf)
2014. júl. 22. 15:55

Szerintem meg ő szebb volt, mint a többség, és nekem is jó ízlésem van, pont!

Ami a fröcsögést illeti, kissé tévedsz. Biztos leírtam olyat, amit nem kellett volna, de nem csak azért rúgsz Te is, mert a többiek is rúgnak?

93. unom
2014. júl. 22. 15:54
Ki mondta, hogy munkahelyen van bármelyikünk? Miért zavar téged, ha nem csak neked van szabadidőd? irigység? Rosszindulat?
92. unom (válaszként erre: 91. - Grizus)
2014. júl. 22. 15:53
Neked se túl jó az ízlésed szerintem. Mindenkinek más, akit te emlegettél mint szép nőt nekem az se tetszik. Miért gondolod, hogy a te ízlésed másnak mérvadó kell legyen? Te emlegetted a toleranciát, gyakorold kicsit.
91. grizus (válaszként erre: 88. - Unom)
2014. júl. 22. 15:50
Te se érted. Az, hogy a szépérzékemet bántja! Ez a bajom vele, semmi más. Hogy egyeseknek rossz az ízlésük. Nem a Hódi Pamela-méretű mellekről beszélek, hanem azokról, amik akkorák, mint egy emberi fej minimum. Szerintem bajban van a világ, ha ez számít szépnek, mert ezzel azt érik el, hogy kismellű fiatal lányok elégedetlenekké válhatnak. De nem akarok szentenciákat nyomni.
2014. júl. 22. 15:48

Sokba kerül a felszerelés, a felhasznált anyag, a rendelők fenntartása és az orvosnak is jár némi fizetés meg biztos vannak még egyéb felmerülő kiadások, amik közvetlen vagy közvetett módon összekapcsolhatók pl. egy helyreállító műtéttel.

Az, hogy az eszközök, anyagok előállítása ténylegesen mennyibe kerül, az más kérdés. A kórházaknak, orvosoknak se előállítási költségen adják el a cuccokat.

89. Mazsinka (válaszként erre: 84. - Grizus)
2014. júl. 22. 15:45
Épp ezt a heves vitát olvasom, amikor rátalálok Makk Andrea nevére. Gondoltam, ráguglizok, ha már a szépségkirálynő egy bányarém, és Makk Andreának kellett volna nyerni. Személyes véleményem: egyáltalán nem neki kellett volna nyerni, nem tudom, miért sztárolod, semmi különös egy szépségverseny színvonalához mérten. Ízlések és pofonok. Ezért nem kell vitázni rajta.
88. unom
2014. júl. 22. 15:43

Az, hogy neked nem tetszenek egyéni ízlés kérdése. Most a szervezők ízlése volt a mérvadó. Nekem az a bajom vele, hogy a köztévén ment, semmi más.

Mit irigyelnénk? Kifejtenéd? 14 éve is lett volna jobb helye annak a pénznek, de volt lehetőség, kihasználtad, ennyi. Csak épp ha más teszi ezt saját pénzből arra meg köpködsz. Nem érted, hogy mi a baj ezzel?

87. emi1206 (válaszként erre: 86. - 569a7df0cf)
2014. júl. 22. 15:42

Szerintem is olyan semmilyen az a csaj.

A zsűri a műsor elején elmondta, hogy nem kizárólag a szépség a fontos, hanem a mozgás, megjelenés, kisugárzás is. Na ez alapján számomra Makk Andrea volt az egyik olyan versenyző, akinél nem értettem, hogy hogy került be a 16-ba.

86. 569a7df0cf (válaszként erre: 68. - Grizus)
2014. júl. 22. 15:37

Az a lany, aki a favoritod, egyaltalan nem szep. Pont semmilyen, akit a sminkkel lehet alakitgatni. Es nekem tenyleg jo izlesem van! Pont.

Igen, ezrevel szaladgalnak szebb lanyok a hetkoznapokban korulottunk, csak nagy ivben tesznek egy ilyen versenyre.

Lehet, hogy gribedli is megnyerhetne, vagy akar en, csak nincsenek eziranyu ambicioim.

Ezt a frocsogest meg abbahagyhatnad, rendkivul visszataszito.

85. grizus (válaszként erre: 84. - Grizus)
2014. júl. 22. 15:32
Ha pedig elismerem egy tényleg szépről, hogy szép, akkor nem hinném, hogy az irígység beszél belőlem. Igazságtalannak éreztem a döntést, erről van szó csupán.
84. grizus (válaszként erre: 81. - Gribedli***)
2014. júl. 22. 15:31
Nem, konkrétan azt vártam, hogy más is észreveszi, hogy Makk Andrea volt a legszebb és neki kellett volna megnyerni. Ezt vártam, semmi mást.
83. grizus
2014. júl. 22. 15:25
Vagyis egy indokolatlan mellnagyobbítással. Mert van indokolt is!
82. grizus (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2014. júl. 22. 15:21

Jó, akkor menjünk sorjában.

Gribedli, már megint nem olvastad jól. Egy szóval se mondtam, hogy a lánynak ultraronda orra volt, csak azt, hogy felismerhetetlen a mostanihoz képest. Neki nagy problémákat okozott, de szerintem a műtéttel nem lett szebb. Őszerinte igen.

Ha sose fog lógni a melled, akkor egyszerűen mázlista vagy. Bár nem nagyon láttam még ilyet.

Én a 14 évvel ezelőtti állapotból indultam ki, akkor nekem megcsinálták tb-re, tehát nem éreztem úgy, hogy én meglopok bárkit ezzel a dologgal. Azóta sok minden változott, és úgy néz ki, ma már nem igazán megy ez a dolog így, most néztem utána. Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy árulja már el valaki, mi kerül egy felvarráson félmillióba vagy akár egy szilikonbeültetésen egymillióba, miért, mitől?! Egyszerűen nem hiszem el. Mi a franc kerül rajta ennyibe? Nekem ez baromira bűzlik.

Az elhízásról hagy ne beszéljek, régen anorexiás voltam aztán átestem az ellenkező végletbe, rengeteget szenvedtem, beteg voltam, ne kelljen már ezért is bocsánatot kérnem!

Amit a parókáról írsz, attól konkrétan kinyílik a bicska a zsebemben. Nem elég, hogy megkemózzák, ami után csoda, ha meggyógyul, mert ha igen, az a kemó ellenére van, de még egy parókát se... nem, azt hiszem ez már sok nekem egy napra, különben is lenne egy csomó dolgom. Azt hiszem, kikészültem, nem bírom tovább.):

81. gribedli*** (válaszként erre: 76. - Grizus)
2014. júl. 22. 15:21

Miert nem veszed mar eszre, hogy en azert hozom fel, mert te mindig felhozol olyan temat, ahol csinos lanyokat ocsarolsz. Meg nagy joindulattal sem tudom azt mondani, hogy ezt nem irigysegbol teszed.


Nekem sem tesoim, rokonaim, sem baratnoim ezek a lanyok de alljon mar meg a menet, basszus, ha vegigmegy barmelyikuk az utcan, tuti, hogy eleg sokan megfordulnak utanuk, nem tudom mi a bajod veluk? Allandoan ez a sirankozas, amit itt levagsz...


Mit vartal, hogy kiirod a topikot es majd korusban mondjuk, hogy fuj fuj, tenyleg egyik rondabb mint a masik?? Es megsertodsz, ha szembesitunk azzal, hogy csak irigysegbol beszelsz.

80. unom (válaszként erre: 79. - 3ceaf21574)
2014. júl. 22. 15:17
Ezzel lehet, sok nő jól járna... :D
2014. júl. 22. 15:16
Olyan jókis vita alakult ki hogy rögtön átoperáltatom magam nővé :)))))))
78. unom (válaszként erre: 76. - Grizus)
2014. júl. 22. 15:12
Ha nem alkalmaznál kettős mércét senkit nem zavarna a műtéted. De igen erősen magad felé hajlik a kezed. Mindenkinek joga van eldönteni, bármely testrésze mennyire zavarja, másnak köze nincs hozzá.
77. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Grizus)
2014. júl. 22. 15:12

Jo, akkor maradjunk abban, hogy a csajnak jogos volt az orrmutet mert mint irtad, ultra ronda volt az orra elotte, szoval jogos volt megcsinaltatni. Ezek utan megnyerte a koronat es az ove, Magyarorszag szepe lett, jogosan.


Nekem nem fog logni a mellem soha valoszinuleg, mert alma alaku mellem van es ez kevesbe hajlamos a logasra, menopauza utan majd kiurul gondolom es lelapul mint egy lepeny, de nem hiszem, hogy sokat izgat majd akkor, logni akkor sem fog. Masreszt nem fogytam-hiztam soha annyit, hogy ez barmilyen modon megviselje oket. Nem itelem el, ha valakinek nem adatott meg egy ahitott meret es megcsinaltatja, vagy a sok hizas es fogyas megviseli, de nem szeretem, amikor ez ugy van talalva, hogy jogos.


Mert ez olyan, mintha azt mondanad, hogy masok biztattak arra, hogy elhizz, hogy gorben jarj es marpedig masok fizessek csak ki a mutetedet, hiszen jogos. Te meg munkanelkulikent nem is nagyon kaparsz, hogy beleadj abba a kozosbe...


Ja, ha mar jogos, pl szerintem jogos, amikor egy nonek mellrakja van, ki kell venni az egyik mellet es megfizethetetlen szamara egy mutet, ezt a tb allja. Ez korrekt. Bezzeg a rakos baratnomnek(mar gyogyult) mikor kihullott a haja a kemotol, az itteni tb meg egy kibacott parokat sem finanszirozott....

76. grizus
2014. júl. 22. 15:05

Nagyon bánom már, hogy belementem ebbe a vitába, pláne egy ilyen érzékeny kérdésben, ami a magánügyem. Azt hiszem, ezt nem kellett volna, de meg kellett védenem magam, mert Gribedli megint bedobta a témát. Kedves Gribedli, örülnék, ha a továbbiakban nem vágnád a fejemhez. Nincs is rá semmi okod. Azt hiszem én követtem el hibát, hogy a másik fórumon felhoztam ezt a dolgot.

Az a baj, hogy én most tépelődni fogok ezen a dolgon, miközben biztosra veszem, hogy Ti úgy sétáltok tovább, mint a tavaszi virágszál, igazatok teljes tudatában. Ma is cselekedtetek valami jót.

Ez a fórumozás átka.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook