Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magyarország szépe - láttátok? fórum

Magyarország szépe - láttátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
45. f00f50e709 (válaszként erre: 43. - Grizus)
2014. júl. 22. 11:28
Remélem ezt viccnek szántad...
44. gribedli*** (válaszként erre: 40. - Kubiak)
2014. júl. 22. 11:26

Igen, lehet szep. De talan a rovidhaju jelentkezok kozul egyik sem volt annyira szep, hogy bekeruljon a mezonybe. Szoval ahogy mondod, nem attol lesz szep, hogy hosszu a haja, csak nyilvan veletlenul az osszes szebb kozott egy sem volt rovidhaju.


Jol emlekszem az elso olasz Miss Italia versenyre, amit lattam sok evvel ezelott es azt pont egy rovid haju csajszi nyerte meg. El voltam kepedve, hogy egy ilyen nagy orszag sokfelesegebol hogy tudtak osszeszedni 100 szinte ugyanolyan lanyt, mert ugyanez jott le, hogy milyen egyformak. De vegulis nem egyformak ok a zsuri szemeben csak mindre jellemzoek az alapveto szepsegkanonok es akkor add hozza, hogy a frizurak egyformak voltak, barmilyen hosszusagu hajnak hasonlo esest varazsolt a fodrasz, a sminkes mindenkit ugyanazokkal a szinekkel sminkelt. Barmilyen szemuk volt, mind termeszetes arnyalatokkal (beige, barna, stb.) volt sminkelve szoval nem volt elonyosebb helyzetben senki. A centik is adottak voltak azoknal, akik nem estek ki, az utolso 20-nal mar tenyleg klonok voltak. Valaki megis egy picit jobb volt a tobbinel, es ove lett a korona, es pont.:))))

43. grizus (válaszként erre: 41. - F00f50e709)
2014. júl. 22. 11:25
Gondolom teljesen hülyének nézel. Azt nyilván viccnek szántad, hogy összekevered a szereplőt a színésszel. Az írásodból az is kiderül, hogy az ÉNB-t és a BK-t is nézed. Kérdem én, minek, ha gyűlölöd őket? Engem semmivel se lehetne rávenni, hogy az Éjjel-nappal Budapestet nézzem, elsősorban az üvöltözés miatt, Te minek nézed, ha közben látod, hogy mekkora sz.r?
42. f00f50e709 (válaszként erre: 40. - Kubiak)
2014. júl. 22. 11:17

Ezek szerint igen. Meg a kis mellűek is, meg aki alacsonyak, meg aki szőke hajúak...


Nem is értem ezt az egészet, mert régebben (sokkal régebben, még HP-es időszak előtt) ilyen lányok is kerültek be a döntőbe. Mostanság ha nem vagy 190 cm, nincs abból 150 cm lábad, nincs 80 cm barna hajad, meg barna szemed, 120 cm3-is melleid akkor esélytelen vagy... ja és akkor a "ló" arc az kimaradt... érdekes egy "szépségkirálynős ideál". Az már más kérdés hogy ismerek olyat aki kb. 42 éves létére úgy néz ki mint egy 23 éves, és van már egy gyereke, kisugárzása mint a Paksi atomerőmű... igaz nincs diplomája, és max egy idegen nyelven beszél, de számomra egy szépségkirálynő, mert a nő/csaj "nagyon egyben van"... esetleg ezen kellene elgondolkozni...


XD

(még mindig kíváncsi vagyok hogy akik bejutottak az első százba, mondjuk hány százalékban eredetiek...)

41. f00f50e709 (válaszként erre: 38. - Grizus)
2014. júl. 22. 10:41

Magdi anyus él, mert autogramokat osztogat a napokban valamelyik üzletben... vagy most szeretnél neki is adományt gyűjteni mint anno esmeraldának a szemműtétre? XDDD Egyéb iránt: biztos vagy benne, hogy meghalt????? Nem lehet, hogy majd a 20. évadban rájönnek, hogy mégsem halt meg, csak kómába esett és úgy temették el? Ő meg felébredt és kimászott a sírból??? XD


arra várok hogy az ÉNB-ben a társasházban különlakó kis tinikhez mikor megy fel a szomszéd, és mikor üvölti le a hajukat a fejükről, hogy kib@sz_ottul abbahagyhatnák már a focizgatást, meg az üvöltözést... vagy éppen mikor jelenik meg a rendőr csendháborítás miatt... :P

Csak az a gond, hogy tényleg azt hiszik a mostani tinik, hogy lehet következmények nélkül lasztizni/üvöltözni a tömb házban; szomszédok kedvére.


BK-ban meg kiderülhetne egy jó kis tripperes sztori :) csak úgy életszagúság kedvéért, és vissza kellene emlékezniük, hogy ki kivel, mikor volt... XD Na az lenne ám az izgalom... aztán kiderülne, hogy Zsófika drága összebújt Baltával, és Nóra hempergett Mikivel... a fényképezős srác meg a (régebben göndörhajú szőke) csajjal, miután többször is meghúzta nórát... de mivel ő már hempergett a kórházból nemrég kikerült csávóval is... szóval lenne itt még szál bőven. Bár eléggé furának tartom, hogy Attila mostani felesége (bocs nem tudom a nevét) nem nagyon hívja / tartja a kapcsolatot a lányával (szöszke, egyenes hajú, idegbeteg, külföldön élő)... milyen anya az ilyen? Na mindegy...


azt vettem észre, hogy manapság mindenki ordít, ha valaki valamiért mer szólni (a való életben). Gondolom nem kis része van ebben annak, hogy az ÉNB-ben már már végigüvöltik az egészet... :P :P :P mondjuk kb 1 éve megy, de ott is már volt mindenki mindenkivel. a másik sem sokkal jobb JR... mi inkább már raktárlicitelős műsort nézünk az álladó üvöltözés/veszekedés/marás/tépés / kavarás helyett... :))

40. Kubiak (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2014. júl. 22. 10:26

Szerintem egy rövid hajú lány is lehet szép.

Akkor ő már meg lenne különböztetve?

Előnyben lenne?

39. unom (válaszként erre: 38. - Grizus)
2014. júl. 22. 10:20
Szerintem épp az a baj, hogy már az "ehhez képest" is elfogadjuk. Így ba színvonal egyre lejjebb, 10 év múlva az Éjjel nappal BP lesz az etalon. (Nem láttam, elhiszem neked, hogy jobb a BK)
38. grizus (válaszként erre: 32. - F00f50e709)
2014. júl. 22. 09:58

Hát, ez nem volt annyira ízléses, tekintve, hogy Magdi anyus rég halott.

Nyilván szánalom, hogy a mai magyar szórakoztatásban-közéletben Hajdú P. műsora számít véleményformálónak. Mi régebben bele-belenéztünk, nem mintha ne lenne véleményünk róla. Újabban nézhetetlen, teljesen sz.r, nem is tudom, létezik-e még. Mindegy, nem akarok erről beszélni...

Ami szerintem a mai magyar televíziózás szégyene, az az Éjjel-nappal Budapest. Egy generációt nevelnek fel ezen a szemeten, akik azt fogják hinni, hogy ez a színjátszás (meg az élet). Ehhez képest a BK színvonal.

37. gribedli*** (válaszként erre: 27. - F00f50e709)
2014. júl. 22. 08:35

Zuzka:)


Amugy attol fuggetlenul, hogy kapnak kezeleseket meg minden, azert nyilvan aki odaig eljut, mar eleve szebb alap volt, mint az, aki nem jutott el. Szoval ne mondjuk mar, hogy barki ennyit aerobikozik meg nem eszik meg kap napi 3 ora cellulitiszmasszazst, igy fog kinezni, mert akkor ennyi erovel ne is legyen valogatas (hiszen barkibol lehet ilyen csaj ugye...), hanem erkezesi sorrendben az elso 20 (vagy 50-100) lesz a verseny resztvevoje!


Persze, mindenkit kezelesbe vesz a sminkes, stb.stb. De azert jut valaki odaig mert smink nelkul is jobban nezett ki mint az a masik aki meg nem jutott be, egyszoval jobb alap es jobb alak, jobb adottsagok, stb.

36. gribedli*** (válaszként erre: 20. - 25800e2d09)
2014. júl. 22. 08:27
:D
35. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Pink habroló)
2014. júl. 22. 08:25
Ezt az ilyen versenyeken azért csinálják, hogy könnyebb legyen a megítélés abban, hogy melyik (a zsűri szerint) a szebb. Minél egyformábban sminkelve, egyforma(hasonló) cuccokban, egyforma hajjal, így senkinek nem adnak előnyt a többiekkel szemben. Pl igazságtalan lenne, ugye, ha az, aki alacsonyabb, rövidebb lábú, mehetne egy magasabb sarkú cipőben, stb.
2014. júl. 22. 08:20

Nem néztem, nem jön be nálunk semmilyen magyar csatorna. De utólag meg fogom nézni, és már előre mondom:

nem minden hajzuhatag mű. Csak mert sok nőnek nincs ilyen, attól még nagyon sok másiknak meg van, igazi, sűrű hosszú hajzuhatag, nem póthaj. A lópofa dologról meg az összes kritikáról az a vélrményem, hogy ha ezek közül a lányok közül kiválasztjuk a legrondábbat (nem jó szó!), és kölcsönadjuk a testét/fejét Grizusnak(vagy más kritizálónak) egy napra, megnézném, mit művelne vele...vissza se akarná adni!:)))

33. unom (válaszként erre: 31. - Grizus)
2014. júl. 22. 06:34

Néztem pár részt, katasztrófa. Időnként belefutok, ha más nézi, szerintem igénytelen sz.r.

A Hajdú féle műsorokat sem elvből nem nézem, tapasztalat alapján. Ezektől nem lehet jobbat várni. Mint ahogy egy étterembe sem ülök be, ha már kétszer romlott volt a kaja. Ha ez előítélet, vállalom.

32. f00f50e709 (válaszként erre: 31. - Grizus)
2014. júl. 22. 05:57

inkább az egész BK lényegét lehetne megkérdőjelezni! A szememben egy nagy rib@_ncműsor: mindenki volt ott már mindenkivel... ha jól emlékszem csak Magdi anyus nem volt még Baltával, meg Gézával... de hát Géza a fia...


bár ki tudja...


XDDDDDDD


(én meg csak azért nem fogok megnézni egy műsort mert HP meg SK csinálja XD de hát nem vagyunk egyformák...)

31. grizus (válaszként erre: 25. - Unom)
2014. júl. 22. 05:16

Nyilván nem azért nézem, mert Kossuth-díjas alakításokat akarok látni, de egyébként nem nevezném sz.rnak a játékukat, vállalható. Nézed egyébként, vagy csak elvből utálod?

Nekem nincsenek előítéleteim, csak azért nem fogok nem nézni egy műsort, mert Sarka Kata csinálja.

30. elbb (válaszként erre: 14. - Grizus)
2014. júl. 21. 19:42
Jogod aaaaaz van......
2014. júl. 21. 16:08
Az első helyezett tiszta Görög Zita.
28. f00f50e709 (válaszként erre: 27. - F00f50e709)
2014. júl. 21. 15:25

na beugrott:

a neve zuzka

kép:

[link]


És ennivalóan aranyos kisugárzása van, ami át is jön a yt-on... olyan hogy nézed a videót és kedved támad tornázni... :)

27. f00f50e709 (válaszként erre: 26. - Dittiritti)
2014. júl. 21. 15:19

Hidd el, pont jó vagy, úgy ahogy vagy ;)


(ezért nem kell ilyen "korcs" műsorokat nézni! Nehogymár önértékelési problémáid legyenek, azért mert ők 4 hétig nem esznek semmit, + 24/24 órában aerobikoztatják őket, meg cellulitisz kezeléseken mennek át, profi smink és hajszobrász törődik velük. Nehogy azt hidd, hogy ha te ezeken átmennél akkor nem néznél ki minimum úgy ahogy ők! Arról nem is beszélve, hogy 10 millió emberből lett kiválasztva teszem azt 25 nő... hidd el, szerintem biztos tudsz olyan dolgot mondani, amiben te tűnsz ki a legjobban abból a bizonyos tízmillióból... egyébként is ne feledd: a szépség múlandó...:)


Én inkább egy cseh/szlovák (?) csajhoz szeretnék hasonlítani, aki a yt-on nyomja ezerrel a workoutokat (linkelnék, de annyira szita az agyam, hogy most nem ugrik be a neve...:P ) a kockák számai a hasán erősen a 8-as szám felé kacsint, és iszonyat jól néz ki. :) Na én inkább hozzá szeretnék hasonlítani, mert ő legalább nem 2 hétig néz ki úgy ahogy, hanem már több mint 5 éve, ráadásul vért és verítéket izzad érte... na ha beugrik linkelem

2014. júl. 21. 14:51

Nekem a 8-as tetszett legjobban...A kisugárzásával kitűnt szerintem...Engem a Hargitai Bea Bódy Szilvi keverékre emlékeztetett...Én szépnek láttam szinte az összes lányt...Nagyon jó volt az alakjuk, szép az arcuk...

Én örülnék, ha így néznék ki...

25. unom (válaszként erre: 19. - Grizus)
2014. júl. 21. 12:40

Komoly, hogy a BK-ban keresel jó színészeket? Ha színészi játékra mész, miért nézel ilyeneket?

Ha meg korrekt, jó műsort ne nézz szépségversenyt, és semmi mást amihet Hajdúnak vagy Sarkának köze van.

24. Beu23
2014. júl. 21. 12:39

szerintem szépek a lányok, mondjuk tény, hogy nagyon egyformák az első kettő legalábbis. de én már az elejétől fogva tudtam, hogy ők ketten tuti benne lesznek az első háromban. a harmadik helyezettnek meg mostmár muszáj volt nyerni, hát tavaly is jelentkzett :) végig a 8-ast mutatták a kamerák, ő rá fókuszáltak. elég egyértelmá volt, de talán most van esély nyerni világversenyen.


mondjuk elég fiatal mindegyik vagy már én vagyok túl "öreg" de én 20 évesen 20-nak néztem ki nem 30-nak :)

23. f00f50e709 (válaszként erre: 22. - Grizus)
2014. júl. 21. 12:33

kösz a linket.


Ha lakótársaim lennének az első évben biztos összekeverném őket. XD


Na de komolyra fordítva a szót, miért kell úgy egyáltalán a szépségkirálynőket(? ha lehet őket így nevezni!) fekve, könyököltetve fényképezni?????


Apropó esetleg tudja valaki hogy HP mikortól vette át/meg ezt a műsort?


régebben az egyik csatornán voltak kicsi szépségkirálynős sorozatok (külföldi), na én azt szerettem nézni, mert ott még nem plasztikázták a gyereket az anyjuk és volt teljesítménykövetelés is (mondjuk ami nem abból állt, hogy van egy diplomám meg 99 nyelven beszélek idegen nyelvet, hanem sokkal mókásabbak, élvezetesebbek amiket elő kellett adni). mivel a készülődéseket is mutatták, és mivel nem voltak időben hosszúak a sorozatok, így még élvezetes is volt. A felnőtt agyonkaszabolt nőket meg nem nagyon szeretem nézegetni, mert az már mű (bár kíváncsi lennék, h az összes indulóból hányan mentek át beavatkozásokon...)

22. grizus (válaszként erre: 21. - Kubiak)
2014. júl. 21. 09:16
Ja, hát én vettem a fáradságot... de a nagy részük tök egyforma volt.
21. Kubiak
2014. júl. 21. 09:04

Az utolsó pillanatban kapcsoltam oda.

Én megdöbbentem !

Mintha az lett volna a cél hogy mindenki ugyanolyan legyen, a haja a szeme.

De a legzavaróbb nekem az volt mintha egy pongyolába flangáltak volna.

A hajuk is olyan kis borzosra volt csinálva a szemük be volt feketével vastagon keretezve és az sok színes estélyinek mondott ruha.....pffff

Nem tudom mennyit kellene nézni őket, hogy meg tudjam különböztetni egymástól.

2014. júl. 21. 08:58
hálistennek nem láttam
19. grizus (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2014. júl. 21. 07:59
Barátok közt egyik szereplője.
18. andi6020 (válaszként erre: 10. - Elbb)
2014. júl. 21. 07:47
Ki az a Balta?
17. pink habroló (válaszként erre: 14. - Grizus)
2014. júl. 21. 07:43
Rékasi számomra is egy ripacs,mesterkélt.
2014. júl. 21. 07:41

Olyan mintha egymás klónjai lettek volna:-)

Mg a ajukat i egyformára csinálták,meg középen elválasztva,a vége kisütve,"csárli" fizura modernebb kiadása:-)

Ezt nem számítva,szinte mindegyik szép volt,és az első helyezett megérdemelten nyert.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook