Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szint fórum

Magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
2484. b.trix13 (válaszként erre: 2481. - Kismorzsa)
2010. dec. 1. 22:00

persze abban a hónapban én is úgy indultam neki hogy nem érdekel a dolog van sok meló lekötöm magam.de persze hogy meg jött egy hét múlva megint és persze hogy megint felhívta magára a figyelmet ezzel a szervezetem.

szóval azt érzem amíg nem találok egy dokit aki jó addig baszogatni fog a szervezetem.

2010. dec. 1. 21:12

kISMORZSA!!!

én tudom mit akarok kapni :D

Vőlegényemnek fogalmam sincs mit kéne venni:S

csajoknak sómécsest vettem,fülbevalót,szexi szatén hálóinget,gyerekeknek pet shopot (pici állatkák, az én kedvenceim is,fiuknak tolltartó, kisautót,ja mikura meg adventi Hello Kittys naptárt :D

Én vasalót,vízforralót,plüss papucsot szeretnék .Ebből is merithettek ötletet :D

2010. dec. 1. 21:04

Hát jó koripálya lett a hóbol :D

Kicsit jobb a kedvem,bocsánatot kért valaki aki nagyon megbántott...

Várom én is a pozitív tesztet :)))

Nem foglalkozom annyira a témával,de dolgozunk az ugyön. :D

Ez az ucsó esély az évben :D

2481. kismorzsa
2010. dec. 1. 19:41

Lányok! Ne legyen rossz kedvetek!! Végre van hó, nagyon jókat lehet benne sétálni, világítanak már a karácsonyi fények....szóval ne szomorkodjatok!! A pozitív hozzáállás a legfontosabb. Szóval, próbáljatok meg terveket kitűzni az élet más terén és valahogy próbáljátok elterelni a gondolataitokat. Nálam is biztos ez is segített. Persze azt be kell vallanom, hogy fogalmam sincs hogyan csináltam volna mindezt, ha nincs az az utazás....de biztos, hogy az is segített: mással foglalkoztam, valamint feladtam kissé a babaprojektet. Úgy voltam vele, hogy majd januárban megyünk a Kaáliba. És szerencsére nem kell mennünk!!

Szóval űzzétek el a mélabút!!

Karácsonyi ajándékokkal hogy álltok??

2480. kismorzsa (válaszként erre: 2478. - Fille)
2010. dec. 1. 19:37
Köszönöm a gratulációt! :-)
2479. kismorzsa (válaszként erre: 2475. - Ágio8405)
2010. dec. 1. 19:36
Az egyik ismerősömnek nemrég derült ki, hogy maga s aprolaktinja, illetve pco-ja van. 2 napig szedett Bromot, de mikor az egyik estét végighányta, abbahagyta. A dokinak is mondta, hogy mivel ők még nem akarnak babát, nem lehetne-e később kezelni ezeket a dolgokat. A doki határozottan mondta neki, hogy nem. Tehát őt már most kezelni akarja. Igaz ez megint magándoki, nem kórházi. Én is bíztatom egyébként a csajt, hogy ne halogassa a dolgokat, mert az nagyon rossz, ha az ember már szeretné a babát, de még hosszú ideig nem lehet neki....
2478. Fille
2010. dec. 1. 19:09
JAJ, Kismorzsának meg már rég szerettem volna gratulálni, valójában ennek kellett volna lennie az első mondatomnak itt! Szóval GRATULÁLOK!
2477. Fille
2010. dec. 1. 19:06

Sziasztok!

Ági, irigyellek, hogy karácsonyozol máris, én karácsony előtti percig vizsgázok egyetemen.

Egyébként igen, fogamzásgátlót adnak rá, de úgyanúgy csak bajom és bajom van, egyedül a rendszer állt be a vérzésembe. karácsony előtt pár nappal van időpontom, majd irok utána hogy mit mondott. szörnyű, hogy néha az orvosok csak legyintenek az ember bajaira. Egyébként akkor szeretnénk babát, amint picit anyagilag helyreráódtunk, ami jó lenne ha jövő télig megtörténne. az utolsó félévemet majd igy is rendezem egyetemre, hogy csak diplomamunka meg pár potya tárgy legyen, h itthon lehessek és rendben legyen minden a terhesség alatt. szóval úgy egy év múlva már szeretnénk próbálkozni, sőt jó lenne jövő karácsonyra már tudni a pocaklakóról. szóval nem olyan messzi tervek, én megfontoltan megyek a dolgok elé mindig :) nektek kellemes estét, én megyek tanulni :)

2476. Ágio8405
2010. dec. 1. 17:42
Én ma nem mentem melozni mert megijesztett az itéletidö. Nem volt fontos bemenni igy inkább maradtam:) Karácsonyfa diszeket csinálok és karácsonyi dalokat hallgatok egész nap:)
2475. Ágio8405
2010. dec. 1. 17:41

Btrix neked mindenképp kéne egy rendes kivizsgálás amit már amultkor is ebszéltünk. Valahogy ki kéne eröszakolnotok.... Nem tudom mitöl lehet ez a várzásed... furi de majd mondjátok az orvosnak mindneképpen. Mikor jöttök haza Magyarországra?

Fille! Ti mikor terveziktek a babát? Hamarosan vagy még pár év? Nem tudom hogy miylen kezelést adnak akkor ha még nem terveztek abbaát de valamit szerintem biztos igy hogy ennyi panaszod van. A legtöbb magas prolaktinos lánynak max annyi a panasza hogy rendzsertelen a havija. Ez meg ugye nem zavar addig senkit amig nem akar teherbe esni... Mikor mész az endokrinologushoz? Kiváncsi leszek mit mondd majd. Biztos kér majd kivizsgálást...

2474. b.trix13
2010. dec. 1. 17:04

még sajna mindig vérzek:(((és nekem sem jó a kedvem sem és a körérzetem is rossz.meg jön érzés folyamatosan.a doki meg beteg és pénteken sok melom van és nem tudom hogy akkor lesz e egyáltalán már a doki majd holnap derül ki.hát akkor hétfőig bizonytalanság lesz.


Ágio8405 én is nyugodtabb lennék ha tudnám mi a baj de eddig még nem derült ki.és nem is vizsgálnak.de most telik el egy év lehet majd most fognak megint kivizsgálni rendesen.nagyon kíváncsi leszek rá.

2473. b.trix13 (válaszként erre: 2470. - Fille)
2010. dec. 1. 16:59
hát igen.de fogamzásgátlót adnak csak rá szerintem.és akkor kezelik majd ha babát szeretnél.sajnos
2472. Ágio8405
2010. dec. 1. 10:51

Ne depizzetek lányok:( Biztos vagyok benne hogy 1 év mulva már mindannyian nagyon boldogok leszünk vagy még pocakosan vagy már karunkban a csöppséggel:)

Én 1 éve is ezt gondoltam igaz nem történt meg de épp ezért tovább léptem és nem hagytam hogy a nögyogyász azt mondja várjunk még ennyit annyit. Igaz meg kellett volna tennem talán már elöbb ezt a lépést, de kivártam az 1 év védekezés nélküli idöt. Abban bizos vagyok hogy itt már sikerülni fog. Végre bebizonyosodott hogy tényleg az a bajom amit én sejtettem. Nem tudom pontosan kinek mennyi ideje nem sikerül de ha meg van az 1 év, szerintem mindenképp tovább kell menni több kivizsgálás kell, mert csak megy az idö és ez felöröl idegileg mindenkit. Lehet más gond is van (pl: elzásodás) ami eddig nem derült ki.

2010. dec. 1. 09:24
én is ko :S tök depis vagyok..utálom a munkámat,utálom az embereket..csak a pénz miatt nem hagyhatom ott...
2470. Fille (válaszként erre: 2444. - B.trix13)
2010. dec. 1. 08:19
Ennek én nem örülök m a magas prolaktin miatt hizok és van egy cosmó más bajom is :(
2469. Ágio8405
2010. nov. 30. 23:34

B.trix van még melod mostanában?

Nekem meg most olyan jó kedvem van. Valahogy jó volt ez a nap. Meg még kaptam egy nagyon pihe-puha meleg pulcsit is a páromtól. Kérdeztem töle hogy mért nem tette el karácsonyra vagy hogy ez a mikulás ajándékom? De azt mondta nem, ez keddi ajándék:)

2468. b.trix13
2010. nov. 30. 23:19
nem akarok leeresztett leniiiiiiiiii
2467. b.trix13
2010. nov. 30. 23:19
ja de olyan leeresztett lettem.nem is tudom hólap be veszek vagy 5 c vitamint hogy felpörögjek.muszáj felpörögnöm.:))))))
2466. Ágio8405
2010. nov. 30. 23:10
Hát majd kiderül mi ez de ha még mindig tart az kicsit tényleg fura...
2465. b.trix13
2010. nov. 30. 22:05
teljesen le vagyok nullázva.mensi érzés stb.de most múlt el kb 7 napja
2464. b.trix13
2010. nov. 30. 21:36

lányok még mindig vérzek.remélem holnapra elmúlik.mert egyre erősödik.persze az orvos beteg.

mindig akkor nincs mikor szugség lenne rá:((((

2463. b.trix13 (válaszként erre: 2462. - Kismorzsa)
2010. nov. 30. 20:46
igyekszünk kérem szépen igyekszünk:)))))))))))
2462. kismorzsa (válaszként erre: 2462. - B.trix13)
2010. nov. 30. 20:43
Én is olvastam már erről, hogy peteéréskor lehet apró vérzés. Ha nem erősödött tovább, illetve nem folytatódott, akkor tuti, hogy attól volt. Na most akkor hajrá, tessék belehúzni!! :-))
2461. kismorzsa (válaszként erre: 2461. - Ágio8405)
2010. nov. 30. 20:41

Gratulálok, hogy elinult a mérleg mutatója lefele!! Csak így tovább.

Nem egyébként semmi nem látszódik, meg nem is érzek még semmit. Mivel tényleg iszonyat hányingereim voltak és az evéssel bajban voltam, így inkább fogytam egy kicsit és a hasam is lapos még. Próbálok odafigyelni, hogy ne tespedjek el. Ma is voltam úszni, meg hetente 2x tornázgatok is.

Most lépek a 9. hétbe.

Ma jót nevettem, mert voltam fogorvosnál és háziorvosnál is kötelező vizsgálatokon. Kérezték, hogy van-e valami panaszom. Mindkettőnek simán rámondtam, hogy minden rendben. Csak később esett le, hogy valószínűleg ilyenkor kellett volna a hányingert, a fáradtságot és az állandó pisilést említenem. :-)) Na ez az az eset, amikor az ember tényleg örül az apórbb kellemetlenségeknek is.

Sajnos a munkám nem sokat lazult, de próbálom nem túlparázni. Mindig arra gondolok, hogy ha nagy gond lenne és számon kérnének egy el nem végzett munka miatt, még mindig kitálalhatok és akkor meg kell érteniük, hogy visszavettem.

2460. b.trix13 (válaszként erre: 2459. - Ágio8405)
2010. nov. 30. 20:36

én is bizom benne.de ez a vérzés aggaszt most egy kicsit így A 13 NAPON.

ja az LH és az FSH nem jó arányban volt az tuti meg a prolaktin gondok.

2459. Ágio8405
2010. nov. 30. 20:33
B.trix sok oka lehet amitöl nem jött össze 5 évig. Mindenféle hormon dolog nem azért met nincs PÉ. Mondjuk a pco simán ilyen ok. van peteérés csak kissebb a pete meg a hormonok rossz aránya miatt is. Pl az LH FSH arány ha nem 1:1-hez már nem tud létre jönni a terhesség... Szoval lehet sok oka. Peteérésed szerintem van föleg most tuti a teszt után...:)
2458. b.trix13 (válaszként erre: 2457. - Aranynyuszi)
2010. nov. 30. 19:52
jaj de izgi:))))))))))akkor egyszerre vagyunk:)))
2010. nov. 30. 17:25
Nekem is volt ma valami furi, nem tudtam eldönteni, hogy vér-e.Uristen most számolom, hogy 13nap nekem is :))))))))))))))))))))))))
2456. b.trix13
2010. nov. 30. 16:28
szerintetek mi lehetett ma ez a vérfolt nálam???ciklus 13 napomon???
2455. Ágio8405
2010. nov. 28. 23:11
ja, :) Majd meglátom mit mondanak és mit mutat a mintavétel.
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook