Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magas (175 cm feletti) lányok beszélgessünk fórum

Magas (175 cm feletti) lányok beszélgessünk (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. t *-* (válaszként erre: 8. - Szafaripók)
2014. jan. 23. 13:00

Igen, értelek!

Úszni jár, azt imádja.

Meg röplabdázik.

Nem mondom neki sosem, meg valahol nekem nagyon tetszik az alkata, olyan hosszú lábai vannak.

Ha így maradna, nem is lenne aggodalmam, vagy ha mondjuk "csak" 180 centire nőne meg.

De bennem van para, hogy ha már most ennyi, akkor remélem nem lesz mondjuk 190 centi fölötti :o

Bizakodom ezerrel :)

10. menta* (válaszként erre: 4. - Cde472ac47)
2014. jan. 23. 12:58
Szia!Ellátsz messzire? Ez jó! :-D Igen szerinten is kelendőbbek a kicsi lányok!Meg amit kicsit sajnálok,hogy néha úgy felvennék egy egy gyönyörű magassarkú cipőt,de hát abba már olyan lennék,mint egy zsiráf! :-D
2014. jan. 23. 12:57
Én 177 cm vagyok és nagyon szeretem, szerintem pont jó magasság:) Én szeretem, hogy ennyire kiemelkedek a tömegből, és hogy mindenki felfigyel rám, csak azért, mert magas vagyok. Na meg annak is örülök, hogy nem kell magassarkút hordanom:D, de amúgy az se zavar, ha hordok, mindenki tudja, hogy amiatt vagyok mégmagasabb. Eddig még az se tűnt fel, hogy akkora gond lenne ez a párválasztásnál, igaz, én 175 cm alatt nem keresgélek.
8. szafaripók (válaszként erre: 5. - T *-*)
2014. jan. 23. 12:56
Járasd pl. kosarazni: hasonló lányok között lesz, nem fogja magát különbnek érezni a többieknél. Az ilyen extrém szülői/családi aggódás egyébként több gátlást okozhat a gyereknek, mint ami "magától" kialakulna!
2014. jan. 23. 12:55

Én is 175 vagyok. Sose zavart, sőt, kifejezetten szerettem magas lenni!:)

A férjem 2 m magas, szóval még magassarkút is húzhatok!:)

6. 0052fe96cc (válaszként erre: 1. - Menta*)
2014. jan. 23. 12:55

Én "csak" 174 cm vagyok, de így is problémás pl. a nadrágvásárlás, mert általában rövid a száruk.

Régebben pedig a fiúk miatt utáltam nagyon, hogy ilyen magas vagyok, mert a többség alacsonyabb volt nálam.

De mióta férjhez mentem, szerencsére nincs ilyen problémám :)

2014. jan. 23. 12:55

Sziasztok!

Nyomon fogom követni a fórumot, mert nekem a kislányom aki nagyon magas!

11 éves és 4 hónapos és már most 174 centi :o

Az apukája nagyon magas én 165 centi vagyok.

Én nagyon izgulok, hogy milyen lesz így neki az élete és , hogy mekkora is lesz felnőttként.

A lába 40-41-es.

Még őt nem zavarja alapból a magassága, de sokszor ő is meglepődik, hogy mennyivel nagyobb pl. az osztálytársainál.

Vékony, magas, szerencsére túlsúly nem párosul az extrém magassághoz.

De így is félek, hogy lesznek ebből később problémái :(

4. cde472ac47 (válaszként erre: 1. - Menta*)
2014. jan. 23. 12:54

Szia! Én 175 vagyok.Az én tapasztalataim:

Előny: Ellátok meszire a tömegben,elérem a magasan lévő dolgokat :-D hosszú vékony lábaim vannak, jól állnak a hosszú kabátok és ruhák.

Hátrány: kicsit kilógok, a pasik nagy része mintha alacsony lenne és sztem kelendőbbek a kicsi törékeny nők.

3. menta* (válaszként erre: 2. - Kiddieland)
2014. jan. 23. 12:51
Te mekkora vagy?Én 176,5cm! És én sem szeretem! Pedig azt hittem megszokom,de nem tudom!Hát a ruha is nehéz kérdés, a fiúk is,meg úgy általában mindenhez,mindenkihez olyan nagy vagyok!
2014. jan. 23. 12:46

Szia

Én nem szeretek ekkora lenni :(, az ok, hogy alig kapok magamra ruhát! :(

2014. jan. 23. 12:43
Ki hogy éli meg nőként nem szokványos magasságát!Milyen előny, hátrány van emiatt az életetekben?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook