Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Macska epilepszia fórum

Macska epilepszia (beszélgetős fórum)


1 2
19. bumburka (válaszként erre: 18. - Cucicsillag)
2011. okt. 23. 14:02

A drágaságunk már évek óta szedi a bogyóját.

Először bonyolult volt a beadás.

Aztán kitaláltam,hogy a nyelve alá kell adni.Most már egyből lenyeli.

Tedd be a pirulát a cicakajába.Remélem sikerrel jársz!!!!!

Juuuuj,a csipesz tényleg rossz ötlet.

18. Cucicsillag (válaszként erre: 17. - Bumburka)
2011. okt. 23. 13:27

hello!

A mi kicsinknek (mert a nagy a perzsa) badtuk a gysz-t, ettől még többet alszik, ha ezt még lehet fokozni:)

Állítólag pár hét alatt beáll. Remélhetőleg, nem lesz rohama. Viszont a gysz beadás elég macerás. Doki azt mta, rejtsük bele májkrémbe, de a mieink nem igazán szeretik.

Erre van vmi ötlet?

Napi 2-szer 1/4 tabletta, elég kicsi, viszont csipesszel sem akarjuk tuszakolni, mert ezt valószínű élete végéig kell szednie.

2011. okt. 23. 13:09

Sziasztok:)

Remélem mindenki jól van!

Szép vasárnapot kívánok!:-)

Luigi itt durmol mellettem.A jól megérdemelt ebéd után.Az alvás az egyik hobbija.:D:D:-O

16. Cucicsillag (válaszként erre: 15. - Bumburka)
2011. okt. 23. 13:04
:)
2011. okt. 23. 12:06
Imádjuk őket,és ez a lényeg!!!<3<3
2011. okt. 22. 22:35
Köszi mindenkinek, aki együttérez. Rendesek vagytok!
13. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - Ae3ec65bf5)
2011. okt. 22. 22:35
Beadtuk a gysz-t, ettől meg nem annyira önmaga. Tök kómás és nem úgy reagál a hangunkra,mint normális esetben. Várunk...
12. ae3ec65bf5 (válaszként erre: 11. - Cucicsillag)
2011. okt. 22. 21:25
A roham gyengíti.Nálunk szinte minden rohamnál elharapta a nyelvét tiszta hab meg vér volt,annyira habos volt mintha veszett lett volna.
11. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Ae3ec65bf5)
2011. okt. 22. 21:13

Mármint a gysz vagy maga a roham?

Sajnos, akárhogy húztuk a gyógyszert, a doki azt javallotta, ha hetente van, akkor muszáj. Olyankor mindig maga alá pisil,de a mai volt a legdurvább, aminek egy részét láttam is. Felborította mind2 kaparófát, kiborította a vizet és pörgött, nagyon durva volt.

Adott a doki egy popsiba adandó géles cuccot, amit benyomtam neki a roham után rögtön, de kb.3 óra volt, míg "összeszedte" magaát:(

10. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Bumburka)
2011. okt. 22. 21:09

Nekünk 2 x 1/4 az adag. Beadtuk neki, kíváncsi leszek, hogy hat, mert most még nagyon aktív. Mászik ránk, a tányérba, asztalra, tiszta zizi...

Van egy másik cicánk is, egy perzsa, aki 2 évvel idősebb ( a kicsi most egy éves múlt nyáron) de szegény nem sok mindent tud kezdeni vele.

9. ae3ec65bf5 (válaszként erre: 7. - Bumburka)
2011. okt. 22. 20:59
Szia!Igen szörnyű látni embernél még szívszorítóbb.Apósomnak agydaganata volt,neki is voltak ilyen rohamai,borzasztó volt látni.
8. bumburka (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2011. okt. 22. 20:26
:'(((((((((((((
7. bumburka (válaszként erre: 2. - Ae3ec65bf5)
2011. okt. 22. 20:22

Szia:)

Az én kutyusom,LUIGI is epilepsziás.:'(

Hiába,olyan a kutya,mint a gazdája!Mert én is az vagyok.

Hál'Isten,nagyrohama csak egyszer volt.Szőrnyű volt látni.:'(((((((

Azon nyomban futottunk is a csap alá.....

Minden reggel beadom neki a sevenalettát.Utána az én bogyóim következnek.

6. ae3ec65bf5 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2011. okt. 22. 18:46
Igen ezektől a szerektől majd folyton aludni fog.Szerintem befolyásolja,nálunk azt mondta a doki.A szivét is kikészíti.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Ae3ec65bf5)
2011. okt. 22. 18:42

Ó, szegényke:(

Nekünk azt mondta a doki, hogy ez nem befolyásolja, hogy hány évet élhet, de ma egy nagyon durva rohama volt és állítólag minden ilyen után károsodik az agya. Írt fel neki sevenalettát, de tnap váltottuk ki és ma este kapja majd először.

Csak attól meg olyan,mintha belenne tépve.

Nem tudom, tök el vagyunk kenődve miatta:(

4. ae3ec65bf5 (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2011. okt. 22. 18:37
Van rá gyógyszer,de már nem tudom mi.Már nem él a kutyus,egy kuvasz volt és csak 4 évet élt emiatt.Volt hogy egész héten nem volt rohama,de olyan is volt mikor 1 nap 4-5 ször volt.Nagyon rossz volt látni,ahogy szenvedett.Azt mondta a doki utánna addni kell neki friss vizet,hogy igyon sokat.Első alkalommal féltem,hogy megharap borzasztó volt a szeme,látszott hogy nem tudja ki vagyok.De a hangom megismerte és utánna remegve bújt hozzám.Tavaly télen 1 nap szinte óránkénti rohamok után pusztult el.
3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Ae3ec65bf5)
2011. okt. 22. 18:17

És kapott rá valami gyógyszert?

Milyen gyakran volt rohama?

2011. okt. 22. 18:12
Szia!Macskám nem ,de kutyám volt epilepsziás,szerintem sok különbség nem lehet közöttük.
2011. okt. 22. 14:59

Van köztetek, aki járatos a témában?

Elég ritka a macskáknál, ezért kérem, ha valakinek van tapasztalata macska epilepsziával kapcsolatban, írjon!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook