Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma délután járták a piaci légy hittérítők a lakásokat de én... fórum

Ma délután járták a piaci légy hittérítők a lakásokat de én... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

26. Angelique2 (válaszként erre: 25. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 22:02
Van ez így! Remélem, sikerül valahogyan kilábalnod a rossz pszichés állapotból!
25. 6b4c154f13 (válaszként erre: 24. - Angelique2)
2023. szept. 2. 21:54
Egyrészről a komplett vallásból kiábrándultam, mert az életem nagy kérdéseire nem adott választ. Másrészt, ha jelen lelkiállapotomban templomba ülnék, csak rontana a helyzetemen.
24. Angelique2 (válaszként erre: 22. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 21:50
Ez egy ilyen. Az életproblémáinkat valóban nem a tündérmesék fogják megoldani. Én is próbálok mély, személyes kapcsolatot kialakítani a valósággal - ez nem mindig egyszerű vagy szívderítő, de legalább reális.
2023. szept. 2. 21:48
Igen, ez így van. Ettől sem vagyok elragadtatva.
2023. szept. 2. 21:48
Nem tudok már hinni ilyen dolgokban. A valóság sokkal nyomasztóbb és elkeserítőbb.. Nem hiszek ilyen tündérmesékben. Nem gondolom, hogy egy vadidegen pap jobban tudná az életemet helyettem. Osztja az észt 1 órán át, de soha nem segített rajtam.
21. Regin_a (válaszként erre: 17. - Angelique2)
2023. szept. 2. 21:47

És a katolikus egyháznak nincsenek szponzorai?

Vannak csak nem osztanak kaját. Őket szponzorálják, ők meg a szószékről beleszólnak a politikába is

20. 6b4c154f13 (válaszként erre: 19. - Angelique2)
2023. szept. 2. 21:40
Én templomba sem járok már egy jó ideje.. Nem hiszek benne, hazugság az egész. Az én életemet senki sem fogja megváltani. És semmilyen pap nem tudja az életemre a választ, megoldást. Egy pap se fogadna be a plébániájára, ha utcára kerülnék, egy pap nem vinne nekem forró levest, ha kórházba kerülnék valami miatt. És egy pap sem segített rajtam soha életemben...
19. Angelique2 (válaszként erre: 18. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 21:36
Igen, az egész nemes gesztus valójában egy jól megtervezett balekfogó akció. Én nem dőlök be nekik (sem).
18. 6b4c154f13 (válaszként erre: 16. - Regin_a)
2023. szept. 2. 21:35
Nemes cselekedet meleg ételt adni a hajléktalanoknak. A baj az, hogy emellé térítést is "ajándékoznak", amit a legtöbb ember köszöni szépen nem kér.... Térítsék meg saját magukat.
17. Angelique2 (válaszként erre: 16. - Regin_a)
2023. szept. 2. 21:33

Ismerem a sztorit, ne aggódj. Egyik szekta olyan, mint a másik, akármilyen marketing-profiljuk is van, valójában a hatalomról és a pénzről szól mindegyik.


A meleg étel osztása csak PR-fogás a Hare Krisnások részéről, szponzoraik vannak, akik beszállítják nekik az ingyen kajához az alapanyagot. Rákereshetsz a "kiugrott krisnás" és "krisna szekta" keresőkifejezésekre, ha esetleg érdekel.

16. Regin_a (válaszként erre: 15. - Angelique2)
2023. szept. 2. 19:56

vagy kizavarják őket az utcára koldulni."

L vagy tévedve! Akik adományt gyűjtenek azok Krisna hívők és bizony jópárszor osztottak meleg ételt a Blahán vagy máshol

15. Angelique2 (válaszként erre: 14. - Perzsacica)
2023. szept. 2. 18:17

Ez nagyon jó sztori! :)


Ezeket a szektás hittérítőket egyébként nagyon sajnálom. Az agymosás szerves része, hogy elküldik őket térítgetni, vagy kizavarják őket az utcára koldulni.

Állítólag azért, hogy alázatot tanuljanak, miközben az igét hirdetik, valójában azért, hogy a személyiségük megfelelően leépüljön, és jól irányítható rabszolgái legyenek az adott szektának. Ehhez képest csak "mellékes" nyereség, ha egynéhány új tagot tényleg sikerül beszervezniük.

Elszomorító, szerintem. Senki nem jókedvében lesz szektatag, és ha egyszer már behülyítették, akkor nagyon nehezen szabadul is meg.

2023. szept. 2. 16:43

Kb 30 éve történt: Az édesapám a kapuban állt, amikor a nyitott ablakon át meghallottuk a társalgást. Az előzőekben említettek képviselői érdeklődtek a vallása felől és ígérték, hogy sokkal de sokkal jobb lesz neki ha áttér és ígértek fűt és fát. Édesapám megkérdezte tőlük: Meg tudják-e változtatni az időjárást, mivel neki csak az az egyetlen baja, hogy télen mindene fáj a hidegtől nyáron meg nehezen kap levegőt a melegtől, mert ha meg tudják akkor áttér. - Hát,azt senki sem tudja . - Akkor meg minek térjek át? Beszélgetés vége, kapu becsuk.


Másrészt viszont mindenkinek a saját vallása az iránymutató, már ha van. Szerintem mindenki gyakorolja ezt úgy, hogy másokat nem sért és nem irritál vele. Nekik ez előírás, néha sajnálom, hogy mennyi durvaságot kapnak, kulturáltan is el lehet küldeni őket.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 16:30
Inkább elküldöm őket hozzád bemutatót tartani! 😅 Oké? 😉
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Shukran)
2023. szept. 2. 16:26
🤣🤣🤣 Jönnek majd még, mert hallottam, hogy kint a lépcsőházban számba vették azokat a lakásokat ahol nem nyitottak nekik ajtót...🙄
2023. szept. 2. 15:13
Hozzánk már be sem csengenek, annyiszor elküldtük őket .
10. 6b4c154f13 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 14:53
Ajándékozd oda nekik a Kámaszutrát, hadd tanuljanak belőle, esetleg mutass be nekik tantrikus szexpózokat..
9. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Shukran)
2023. szept. 2. 14:49
:DDD
8. 6b4c154f13 (válaszként erre: 7. - Shukran)
2023. szept. 2. 14:48
😆😆😂😅
7. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 14:26

Szerintem, szélesre kellett volna tárnod az ajtót, és vigyorogva közölni velük:

- Önöket vártam, örülök, hogy jöttek! Gruppenszex lesz nálam, de eddig nem volt ki a létszám! Szálljanak be a csoportos szexelésbe!

Azt hiszem, villámgyorsan elpucoltak volna a szenteskedők.

2023. szept. 2. 14:06
szégyenlem,de néha nagyon csúnyán el szoktam őket küldeni melegebb éghajlatra.
5. Myra
2023. szept. 2. 13:04
Én se nyitottam volna
2023. szept. 2. 09:35
Csapd le őket légycsapóval.. 😀😀
2023. szept. 2. 08:57
Bánni fogod a túlvilágon!
2023. szept. 1. 21:05
Az ilyenre rá kell csukni az ajtót és valami sátánista szöveget benyomni, hogy Luciferben hiszek, én vagyok a sötétség fejedelme vagy ilyesmi... Lol xdxd

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook