Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » LUF szindróma fórum

LUF szindróma (beszélgetős fórum)


2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Szenasie)
2021. márc. 25. 08:17
1 év sikertelenség után ajánlatos kivizsgáltatni magatokat. Nem csak téged, párodat is. Mindenképp keress fel egy másik orvost..
2021. márc. 24. 20:01

Sziasztok!

Ma voltam nő gyógyászati vizsgálaton, de a doki elég mogorva és nem túl tájékoztató kész volt..


1,5-2 éve próbálok teherbe esni. Semmi beavatkozás, csak próbálkozunk.


A doki csinált ultrahangon és többször kihangsúlyozta, rá is írták a lapomra hogy a jobb petefészekben 24mmes LUF található...

A dokit amikor kérdeztem hogy mi ez csak válhat vont. Amikor kérdeztem hogy minden rendben van e, nincs e okom aggódni, hogy miért nem jön össze a baba, annyit mondott hogy nincs semmi oka, minden rendben van..


Itthon olvasgattam, de csak magát a Luf szindrómát találom, ami annyi h a pete megérik de nem reped meg így nem tud megtermekenyülni. Meg azt h ilyenkor a petesejt sárga testté válik.... De ez a szindróma, hogy maga a luf mi és hogy működik, mi normális azt nem...

Illetve még annyit, hogy ha ez valóban a nem megtermékenyített petesejtem sárga test változata... Akkor annak nem kellett volna a menstruációval távoznia?? 03.19én jött meg, ma 03.24 van...


Valaki találkozott már ilyennel? Valóban nem probléma? Esetleg valami tanács hogy merre tovább ha kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook