Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! fórum

Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. máj. 15. 05:25
Na jó, más is kiderült még, de akkor inkább nézzétek meg előre a 6.évad 15.részt :)
825. zsedeske (válaszként erre: 822. - Álommanó)
2010. máj. 15. 05:23

Igen, határozottan JÓ ember. Szerintem. Csak naiv egy kicsit, és azt gondolja, hogy nincs semmi a szigeten kivül. Ráadásul nagyon hisz az anyjának, aki azt mondta neki őrizze a szigetet és ő őrzi is. Azért örzi Ő, mert az anyja meghalt, akinek eddig az őrzés volt a feladta.

A testvére, a fekete füst, azért akar elmenni innen, mert rájött, van más hely is a szigeten kivül. Ráadásul beszélt a halott édesanyjukkal, aki elmondta, az anyjuknak vélt nő csak mostohaanyjuk.

Szóval szegény JÓ Jacob a mostohaanyjának hisz.

A testvér pedig azért lett fekete füst, mert mikor dühében megölte a mostohanyjukat Jacob pont látta. De nem engedte Jacob szóhoz jutni a testvért, csak ütötte-verte. Majd bevetette a FÉNY-be, ami megölte az emberi testét és füst alak lett belőle.


Ennyi derült ki eddig.



(Ne haragudjon, aki nem akarta előre tudni.)

824. vakri (válaszként erre: 819. - Mandy)
2010. máj. 14. 23:12

Az IMDB szereposztásában sincs neve, csak Man in Black-ként van feltüntetve

[link]

823. Dovanda
2010. máj. 14. 22:43
AXN-es :)
2010. máj. 14. 21:56
De akkor most Jacob ő jó ember?:))
821. mandy (válaszként erre: 820. - Dovanda)
2010. máj. 14. 21:29

Szia :)

AXN-es vagy, vagy ABC-s?

820. Dovanda (válaszként erre: 819. - Mandy)
2010. máj. 14. 21:07

füstember :)

sziasztok . most találtam ide :D

819. mandy (válaszként erre: 817. - Zsedeske)
2010. máj. 14. 21:02
És ennek a gonosz füst-ikertestvérnek nincs neve amúgy? Kicsit körülményes mindig körülírni, hogy kiről van szó, ahelyett, hogy a nevén neveznénk.
818. álommanó (válaszként erre: 817. - Zsedeske)
2010. máj. 14. 20:59
és miért kell őrizni a szigetet? bocsi a sok kérdésért, de nagyon kíváncsi vagyok:))
817. zsedeske (válaszként erre: 816. - Álommanó)
2010. máj. 14. 18:53

Igen, jol gondolta :)



Egyebkent nekem kicsit gyerekesnek tunik ez a resz, marmint az, hogy miert is kell orizni a szigetet es miert is akar elmenni a gondosznak velt Jackob testvere. Mintha hirtelen talaltak volna ki ezt a *testverharcot*, en komolyabb eredettortenetre szamitottam.

816. álommanó (válaszként erre: 814. - Zsedeske)
2010. máj. 14. 12:02

Szia!


És jól gondolta Mandy, hogy Jacob ikertestvére?:)

Annyira kíváncsi vagyok!:)

815. vakri (válaszként erre: 814. - Zsedeske)
2010. máj. 14. 07:05
Szerintem a múlt. Gondolom még valamikor akkoriban amikor odekerültek, és Lock még Lock volt. Nem emlékszem ugyan volt e ez a rész régebben, azt mondja Jack, múlt héten lelőttek egy jegesmedvét. Az viszont rémlik, hogy még az elején volt.
2010. máj. 14. 04:38

Sikerult megneznem a 15.reszt a 6. sorozatbol. Aki mar latta, az mondja meg legyszives, mi volt a vegen az a Kate/Jack/John - os reszlet? Mult , jelen vagy jovo?


Nagyon jo resz volt es kiderult amire sokan vartunk mi is az a fekete fust es hogy keletkezett.

813. álommanó (válaszként erre: 812. - Mandy)
2010. máj. 13. 15:08
Ez lehetséges...csak azt nem értem nekem ilyen összefüggések hogy nem jutnak eszembe:))) pedig minden részt láttam:)
812. mandy (válaszként erre: 811. - Álommanó)
2010. máj. 13. 14:56

(én AXN-es vagyok, tehát még nem tartok ott)

Gondolom, hogy arról derül ki, hogy Jacob ikertestvére, aki a 'gonosz' jelenleg. Vagyis aki a füst, illetve az ál-Lock. Aki a múlt évadban mondta, hogy nem ölheti meg Jacob-ot (gondolom akkor azért mert a testvére), ezért aztán rábeszélte Bent, hogy ölje meg.

De cáfoljon rám nyugodtan, aki előrébb jár :)

2010. máj. 13. 14:21

Most valahogy nem vagyok képben...Jacobnak ikertestvére??

Úgy érzem, hogy ahogy haladunk a sorozat vége felé (sajnos), annál jobban bonyolódik, és valahogy hihetetlen nekem, hogy minden kérdésre választ kapunk.:)

810. mandy (válaszként erre: 809. - Zsedeske)
2010. máj. 13. 14:02

Na tessék!

Akkor az egész háborúskodás egy testvérviszályon alapul(t)....

2010. máj. 13. 00:37

Sziasztok,

Tegnap este láttam a Tvben a legújabb részt az ABC-n és nagyon érdekes volt az eleje, mert megszületett JACOB és az IKERTESTVÉRE!!! Erre kikapcsoltam a tv-t gondoltam majd ma letöltöm netről magyar felirattal.

MOST MEG NEM MÜKÖDIK A SZOKÁSOS LETÖLTŐPROGRAMOM!!!!!!!!!!!

808. mandy (válaszként erre: 807. - Álommanó)
2010. máj. 12. 20:50

Csatlakozom!

Én meg azt várom, amit említettetek, hogy kiderül valami Richardról :-P

807. álommanó (válaszként erre: 817. - K.k.)
2010. máj. 12. 19:25

Én nem haragszom, sőt örülök, mert így egy-két dolgot megtudhatok hamarabb, és alig várom hogy lássam azt a részt!:) (most pl. azt várom amikor Jin és Sun meghalnak:((, de csak azért mert páran megsiratták, és tuti én sem bírnám ki sírás nélkül)

Sawyerről bármit írhatsz, akár priviben is:))

806. mandy (válaszként erre: 805. - 46665861ad)
2010. máj. 6. 14:05

Meghalnak? :((

Én Juliett-nél sírtam majdnem. Úgy örültem nekik Sawyerrel, erre mikor végre kiderül, hogy Sawyer tényleg szereti - és nem csak Kate-et próbálja pótoltatni egy másik csajjal - Juliett meghal :-/


Mostmár csak azt remélem, hogy Sawjer nem hal meg.

Meg Richard sem :)

805. 46665861ad (válaszként erre: 803. - Mandy)
2010. máj. 6. 13:46

Igazad van:)


Amúgy megnéztem a múlt heti részt....

Bevallom,még sírtam is rajta:S Nem hiszem el, hogy Sun, Jin, és Sayid meghaltak:S

Sayidtól eddig tartottam, de hőstettet hajtott végre.

Sun és Jin az ideális pár.Majdnem megszakadt a szívem, amikor meghaltak:S Nagyon sajnálom mind a 3 személyt. De remélem még láthatjuk őket,mert mind a 3at nagyon szerettem:)

Amúgy éreztem, hogy nem ölte meg Sayid Desmondot.

Gondolom a héten nincs újabb rész,de már alig várom, hogy minden kiderüljön és hogy happy end legyen:)

804. mandy (válaszként erre: 803. - Mandy)
2010. máj. 4. 20:17
Az 'én így értelmezem'-ből kettő is jutott, bocsi, álmos vagyok :DDDD
803. mandy (válaszként erre: 803. - K.k.)
2010. máj. 4. 20:16

Én úgy értelmezem, hogy két lehetőség szerint alakul(hat)ott az életük.

A-variáció, amit az eddigi évadokban láttunk. Tehát hogy felszállnak a gépre, ami lezuhan a szigeten, előszőr éldegélnek, aztán jönnek a többiek, aztán az időutazás, stb

B-variáció pedig, hogy még az ötvenes években Juliett felrobbantja azt a bombát, és emiatt minden másképp alakul. És nem csak onnan alakul másképp az életük, hogy nem zuhan le a gép, hanem már a megszületésük percétől máshogy alakulnak a dolgok, hiszen nincs ott Jacob, hogy a sziget felé 'terelgesse' Őket.

Ezért történhetett az, hogy Jacknek van egy fia, Sawyer rendőr, Sun és Jin kapcsolata is másképp alakul, Hurley sikeres vállalkozó, Ben gimnáziumi tanár, stb


Én így értelmezem :)

802. anrab (válaszként erre: 798. - Mandy)
2010. ápr. 30. 20:52
Én tök rosszul vagyok, hogy vége lesz, tuti megnézem előröl :D
801. anrab (válaszként erre: 800. - Anrab)
2010. ápr. 30. 20:50
Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nincs elrontva :)
800. anrab (válaszként erre: 799. - 46665861ad)
2010. ápr. 30. 20:48

Az előző 5 évadot nézted, vagy csak belenéztél a hatodikba?

Csak azért kérdezem, mert ha nem nézed folyamatosan, akkor természetes, hogy furcsa. Én nézem rendesen, ahogy az abc csatorna adja, tehát a 6. évad végénél járok, de nyilván nem szeretném lelőni a poént, de a Lost csak úgy működik, ha folyamatosan nézed, és minden részletre figyelsz. Ettől zseniális :)

2010. ápr. 28. 19:53

Sziasztok!

Elkezdtem letölteni elölről a Lostot. Ma néztem meg a 6. részt,amiben Sunról van szó....Az első évad 6. részében benne van, hogy Sunnak elege van Jinnből, hogy állandóan dolgozik, ezért ki akar lépni a házasságból...És mondja neki egy nő, hogy mielőtt felszállna a gépre, 11.15kor várja őt gy autó,amivel el tud szökni, de mégis Jint választja- tehát felszáll a gépre, és így kerülnek a Szigetre. A 6. évadban meg az van, hogy Jin és Sun szeretik egymást, de nem házasok....

Én ezt nem értem. Itt vagy még kiderül egy hatalmas dolog, vagy ezt elszúrták a rendezők....

798. mandy (válaszként erre: 797. - 46665861ad)
2010. ápr. 24. 21:38
Néha kicsit irigykedek, hogy már ennyivel előrébb jártok. De aztán megvigasztalom magam, hogy így nekem tovább tart majd ;-)
797. 46665861ad (válaszként erre: 796. - Mandy)
2010. ápr. 24. 16:15
Szerintem is kár volt. Már majdnem hozzászoktam ahhoz, hogy meghalt, aztán végül is nem,rosszul tudtuk. Aztán tényleg meghalt:S Sajnálom nagyon, mert egy szimpatikus szereplő volt:) Én a 13. résznél tartok, és azt várom, hogy újra felbukkanjon, de még sajnos nem történt meg.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook