Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


37524. baba2019
2020. jan. 19. 16:03

Csatlakozom a hívőkhöz, mi a párommal esténként egymás kezét fogva szoktunk meditálni a babáért!:))


Más téma; szó volt a melatoninról nemrég, ami javítja a sejt minőséget, fontos, hogyha valaki otthon is próbálkozik tudjon róla, hogy a nagy dózis akadályozhatja az ovulációt, ezért inkább csak stimu alatt érdemes szedni vagy egyébként csak kis dózist!En múlt hónapban kezdtem és nem volt ovum, most mini adagot szedek, meglátjuk, hogy alakul ez a hónap!

[link]

37523. Solinca (válaszként erre: 37482. - Berti2)
2020. jan. 19. 15:59
Igen, mostmár minden, de minden ki lett vizsgálva, egyedül nk nem, az összes többi immun, pajzsmirigy, vèralvadás, mèh anatómia, kórokozók, minden rendben.
37522. Dorneo (válaszként erre: 37516. - Mancs75)
2020. jan. 19. 15:15
Így van, és köszönöm :-) Én is sok sikert kívánok neked, nektek!
37521. Mancs75 (válaszként erre: 37514. - 9e8b75449a)
2020. jan. 19. 14:59
Milyen jó ezt olvasni, te igazán pozitív példa vagy a kitartásra, örülök, hogy itt vagy és biztatsz mindannyiunkat. :)
37520. Mancs75 (válaszként erre: 37502. - Kiscica19)
2020. jan. 19. 14:56
Köszönöm. :) Nagyon jó, hogy ez egy egymást támogató kis közösség, ahol mindenki adja a maga ötleteit, tapasztalatát, véleményét. Nagyon szuper, hogy vagytok, és kívánom, hogy bármilyen úton is, de mindannyian sikerrel járjatok, járjunk. :)
37519. Mancs75 (válaszként erre: 37517. - Wkriszta)
2020. jan. 19. 14:52
Hát igen, ezek az igazi dilemmák. :) Mindenképpen megéri próbálkozni, hiszen vesztenivalód nincs. Ha mindent megteszel, ami emberileg lehetséges, életmód, vitaminok stb. akkor miért ne lehetne ennek is egy esélyt adni? A saját testedet te tudod a legjobban befolyásolni. És amíg az ember így álmodozik, addig sem agyal meg stresszel, hiszen a kettő együtt nem megy. :)
37518. Mancs75 (válaszként erre: 37510. - Wkriszta)
2020. jan. 19. 14:45
Üdv a csapatban! :) Nekem nagyon tetszik, amit írtál, ezek olyan kedves és pozitív dolgok. :)
37517. Wkriszta (válaszként erre: 37514. - 9e8b75449a)
2020. jan. 19. 14:43

A Mancs-féle módszer beette magát az agyamba. 🧐

Csak azon gondolkodom, mit írjak a lapomra az FSH értékhez:merjek nagyot álmodni? Akkor 5,4.Vagy legyek szerényebb, elégedjek meg a 8-cal?

Holnapra eldöntöm. Megcsinálom.

37516. Mancs75 (válaszként erre: 37504. - Dorneo)
2020. jan. 19. 14:43
Ez szuper, nekem nagyon tetszik. :) Tudod, nekem meg ez a normális. :) Egyébként meg mindegy, ki mit gondol, a lényeg, hogy működjön. Mindent be kell vetni, de szerintem nem csak a lombiknál, hanem úgy általában, az élet nehézségeiben. És ha csak annyi haszna van, hogy picit megnyugszunk, bizakodóbbak erősebbek, kiegyensúlyozottabbak vagyunk, szerintem már bőven megérte. :) Szóval sok sikert neked, és azoknak is, akik nem hisznek benne, egyszóval mindenkinek. :)
37515. zsuzsi_79
2020. jan. 19. 13:30

Gondoltam elmesélem Nektek, hogy a 2. sikertelen lombik után a Kaáliban (októberben volt), elmentem Krizsához novemberben.

Minden eddigi papíromat, eredményemet átnéztünk, kikérdezett mindenből és mindenről.

Mikor a petevezető átjárhatósági vizsgálatnál tartottunk (2018 januárban volt) és mondtam neki, h a jobb oldal nem átjárható, megkérdezte h hol van az elzáródás, mert nem mindegy.

Ha a "bejáratnál", az nem okoz gondot, de ha valahol a petevezetőmben van az elzáródás, akkor annak lehet köze ahhoz, h miért nem maradt meg már 2 terhességem (1 spontán, 1 lombik- mindkettő "csak" kémiai terhesség volt).

Természetesen a hsg eredménye az volt, h a petevezetőbe bemegy a kontrasztanyag, de ki már nem jön a jobb oldalon.

Így elküldött hastükrözésre.

A lapart most csütörtökön csinálták meg.

Mindkét petevezetőm tökéletesen átjárható. A méhem csudálatos, teljesen alkalmas egy gyermek kihordására. Petefészkeim rendben vannak, nincs endometriozis, egy cisztám volt, de víztiszta folyadékkal a belsejében (Most már nincs).

Szóval ez egy jó hír is, meg nem is.

Belül rendben vagyok.

Cserébe továbbra sincs oka, h miért nem jön össze a babó...

Mindenesetre most Krizsa dokival csinálunk egy harmadik lombikot.

Nagyon-nagyon bízom benne, h ez most sikerülni fog.

37514. 9e8b75449a (válaszként erre: 37511. - Wkriszta)
2020. jan. 19. 13:27

Én egyszer meséltem😆 Nem tetszett nekik. Viszont amikor úgy voltam, hogy csináljatok, amit akartok, akkor jöttek. Ki érti ezt?

Viszont vettem egy agykontrollos cd-t, vizualizálni kellett valamit, amit nagyon szeretnék, én mindig egy karácsonyfát képzeltem el a nappalinkba, alatta 2 boldog kisgyerek bontogatja az ajándékokat.

A legutóbbi karácsonyon végre átélhettem ezt a boldogságot😍

37513. zsuzsi_79 (válaszként erre: 37477. - Tundev)
2020. jan. 19. 12:43

Szia, nekem is th1 túlsúlyom van. A beültetés előtt kellett elkezdem 1 hónappal a medrolt 32mg-ról, 5 naponta 4mg-mal csökkentve.

A beültetésig 8mg-ig kellett eljutni. Ha sikerült volna, akkor a 12. hétig szedni a 8mg-ot.

Mellé kellett Kaldyumot szedni és ProGastro-t (gyomorvédő) is.

37512. Dorneo (válaszként erre: 37510. - Wkriszta)
2020. jan. 19. 11:54
Így kell ezt :-) Az egyik lombiknál mi szó szerint látogattuk az embriót, mert a kezdetektől lassan fejlődött. Minden áldott nap elmentünk a Kaáli kertjébe, vagy ha épp zárva volt, akkor a kapu elé, és onnan biztattuk, hogy növögessen, és nagyon várjuk. Végül 4 napig harcolt, aztán feladta a beülti előtti napon.
37511. Wkriszta (válaszként erre: 37510. - Wkriszta)
2020. jan. 19. 11:42
Mesét azért nem meséltem nekik, de esküszöm egyszer eszembe jutott. 😊
37510. Wkriszta (válaszként erre: 37504. - Dorneo)
2020. jan. 19. 11:39

Csatlakozom a (kívülről) nem normális brigádhoz😊.

Én az embriókat látogattam rendszeresen gondolatban.

Nem csak az enyémeket, a többieket is. Elmondtam nekik, hogy legyenek ügyesek, fejlődjenek szépen,

mert mindenkinek az Anyukája, meg az Apukája nagyon várja őket.

Ja. És ez bizalmas infó volt. Ha kívülálló kérdezi, tagadok.😎

37509. turodudi (válaszként erre: 37503. - Babyonboard)
2020. jan. 19. 09:58
Még egy kérdés, ciklus hanyadik napján érdemes csináltatni az immunológia labort?
37508. turodudi (válaszként erre: 37503. - Babyonboard)
2020. jan. 19. 09:57
Köszi Babyonboard, ezt én nem tudtam ilyen okosan megfogalmazni! :*
37507. hantosska (válaszként erre: 37505. - 9e8b75449a)
2020. jan. 19. 09:35
🙏🏻
37506. Ninna
2020. jan. 19. 09:07

Sziasztok!


Tudtok abban segíteni, hogy a TSH, T4, T3, Anti tg, Anti tpo vizsgálatok ciklusfüggők, vagy bármikor meglehet nézetni?


Előre is köszi!

37505. 9e8b75449a (válaszként erre: 37497. - Hantosska)
2020. jan. 19. 07:18

43 és fél majdnem😉 44 évesen szültem.

Ha Krizsa doktor azt mondja, akkor az úgy is van, hidd el nyugodtan!☺

37504. Dorneo (válaszként erre: 37500. - Mancs75)
2020. jan. 19. 07:14

Ilyen vizualizációkat én is gyakran csinálok! A petesejt nálam is sárga és gömbölyű :-) A spermiumoknak is szoktam "segíteni", a HBA érték emeléséhez elképzelem, hogy mindegyikük kezébe adok egy kis mágnest, hogy jól oda tudjanak vonzódni a petesejthez (akinél persze ott az ellentétes pólusú mágnes!) Egyébként szépen javult a HBA értékünk fél év alatt :-) Az akroszómához, ami még nem jó, azt szoktam képzelni, hogy a spermiumokra adok egy-egy kis sapkát, a sapka végén világító sárga fénnyel, és így már jól át tudnak haladnia petesejt falán.

Lombik előtt megbeszélem a petesejtekkel, hogy mikor mi fog történni, és amikor jön a leszívás, rajzolok egy kis szívet a petefészek fölé, hogy tudják, na most itt az idő az induláshoz.

Az embriók mellé pedig gondolatban odateszem az Élet Virága lámpáját, ami olyan virág alakú, mint egy szépen osztódó embrió. Így tudják, mi a dolguk, milyenné kell válniuk :-) Na, most már biztos nem vagyok normális egyesek szemében, de nem baj!

37503. Babyonboard (válaszként erre: 37494. - Hope :))
2020. jan. 19. 01:47
Mas metodikaval csinalja a G1 Labor az Nk funkciokat, mint az Istenhegyin, a G1 Intezet eredmenye sokkal reszletesebb es egyertelmubb, mint az Istenhegyie. En pl. nagyon kedvezo aron tudtam csinaltatni olyan tesztet, kint az Istenhegyis, megis inkabb elmentem a G1 Intezetbe, es az o tesztjukkel mar eleg egyertelmu volt a problema, mintdazonaltal, hogy alloimmun osszeferhetetlensegunk is volt.
37502. Kiscica19 (válaszként erre: 37501. - Mancs75)
2020. jan. 18. 23:28
Szerintem ezen a fórumon senki nem nevet ki. Annyi minden történt/történik velünk hogy egy tapasztalattal vagy ötlettel csak többek leszünk, és tanulunk egymástól folyamatosan. Én úgy gondolom mindegy ki miben hisz csak sikerrel járjunk végül! 🙏🏻
37501. Mancs75
2020. jan. 18. 22:52
Tavaly, amikor Kádárnál voltam, azt mondta, hogy az immunológiai leletek kb. öt évig érvényesek, ennek ellenére én idén újra megcsináltatok mindent, az NK-t is, bár semmilyen vetélési vagy egyéb eloőrörténetem nincs. Sőt ne nevessetek ki, de a genetikai trombofília vizsgálatot is újra meg fogom csináltatni, hiába tudom, hogy az végleges. Én az enyhébb Leidenben érintett vagyok és kíváncsi vagyok, az ismételt vizagálat is újra ezt mondja-e, tuti nem cserélték el az eredményemet máséval. :)
37500. Mancs75 (válaszként erre: 37474. - SSSzilvi)
2020. jan. 18. 22:42
Vannak egyéb dolgok is, amiket el szoktam képzelni, pl. a petesejtjeimet olyannak, mint a szép sárga mosolygós smiley-k, mert boldogok és egészséges genetikájúak. :) Vagy hívőként azt is szoktam magamnak mondani, ami a Bibliában kicsit más kontextusban hangzott el, csak én magamra vonatkoztatom, hogy áldott az én méhem és az én méhem gyümölcse. Én nagyon szeretek pozitív dolgokra gondolni, sőt igazából negatívakra nem is nagyon tudok, és ezt lehet gyakorolni, fejleszteni. Szintén a Bibliában áll, hogy mind a halál, mind az élet a nyelv hatalmában van, tehát nagyon nem mindegy, mit mond az ember, akár viccből és az sem mindegy, mit gondol. És ezeket nem csak a Biblia mondja, hiszen az agykontroll és számos más irányzat ugyanezt vallja sőt a pszichológia is megerősíti ezt, szóval vannak bizonyos törvényszerűségek amik akkor is működnek, ha az ember nem hisz bennük. Én azért is szeretem ezeket gyakorolni, mert még ha nem is azt az eredményt hozná, amit várok, de ad egyfajta megnyugvást, ami önmagában jó, de én hiszem azt, hogy ráadásul pozitívan befolyásolja az élettani folyamatokat is, tehát csak haszna van. Persze emellett kell orvos, kellenek vitaminok, de én a pozitív gondolatokat és szavakat is úgy fogom fel, mint egyfajta előírt gyógyszert. Lényeg, hogy mindenki találja meg a maga útját és módszerét. :)
37499. Iko (válaszként erre: 37494. - Hope :))
2020. jan. 18. 22:32
Laborokkal kapcsolatosan egy megjegyzés. Laboronként van eltérés a vizsgálati módszerekben és műszerekben, ezért 2 különböző labor vizsgálati eredménye lehet eltérő értékű, emiatt egyes szakemberek szeretik ugyanazt a labort használni a vizsgálatokhoz. Így következetes és biztosabb lehet a kapott eredmény értékelése. Mindem müszernek tovàbbà van egy a gyártó által megadott pontossági osztálya is amit figyelembe szoktak venni a méréseknél vizsgálatoknál. Lehet a doki ismeri a labor által használt módszert, műszerezettségét ezért ragaszkodhat a nevezett laborhoz.
37498. hantosska (válaszként erre: 37486. - E8904d6748)
2020. jan. 18. 21:37
Dulche tudsz ezekhez a tanulmányokhoz linket?
37497. hantosska (válaszként erre: 37456. - 9e8b75449a)
2020. jan. 18. 21:28

KaBaLa hány éves is voltál, amikor Krizsa ezt mondta? Mert nekünk is valami ilyesmit mondogat, csak nekem is el kéne már hinnem. :)

Bocsánat, hogy mindig a korral jövök, meg biztos kérdeztem is már, meg olvastam is, de kiesik a fejemből egy csomó info. Köszi

37496. hantosska (válaszként erre: 37458. - Mancs75)
2020. jan. 18. 21:21
Hát ez k*rva jó! :) 👌🙏🏻👏🏻
37495. turodudi (válaszként erre: 37494. - Hope :))
2020. jan. 18. 21:14
engem Kádár doki az Istenhegyis vizsgálat után küldött el a G1-be...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook