Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


39024. Magni1
2020. márc. 13. 00:07
És azt is gondolom, hogy az eddig összesen elvégzett kb 700 db teszt alapján elég merész kijelenteni, hogy Magyarországon 13 fertőzött van...
39023. Magni1 (válaszként erre: 39022. - Wester)
2020. márc. 13. 00:05

Egyet kell, hogy értsek.

És nem is azzal van a baj, hogy a 60 év felettiek veszélyeztetebbek, hanem mert marha könnyen terjed ez a kór, és egyszerűen napok alatt meghaladhatja az eü által ellátható betegek számát.

2 hete még az olaszok sem pánikoltak, ma rettegnek. Nincs ágy, nincs lélegeztető. Influenza esetén azért még soha nem jutottunk el idáig.

Ha szerencséd van, neked jut. Ha nincs... á, de hagyjuk is.

Lenkei dr nagyon bízik a vitaminjaiban. És főleg az ezzel elérhető profitban.

Igen, a vitamin biztosan segít. De ha pánik van, most az is segít. Mert ha nem megy az ember sehová, 10 helyett csak egy embert fertőz. Vagy ő maga nem kapja el.

És az embereknek kell a pánik. Mert ha nincs pánik, nem fogják kihagyni a kondi edzést. Főleg nem egy hónapig. Nem fognak otthon maradni "á, biztos csak egy kis nátha, de nélkülem nincs meeting", nem fognak nem elmenni este bulizni, és aztán felszállni a tömött éjszakai járatra...

39022. Wester (válaszként erre: 39018. - 2015fun)
2020. márc. 12. 23:36

Ne haragudjatok, de engem viszont rettenetesen bosszant amikor olyan ember, akinek sokan hitelt adnak, elbagatelizálja a járványt. Nem, szinte biztos, hogy mi, 40-es korosztály nem halunk meg, de a szüleinkre már veszélyes lehet.Ha hirtelen sokan szorulnak intenzív ellátásra, összeomlik az egészségügy! Egy hatvan plusszos krónikus betegnek több mint 10% esélye van arra, hogy belehal a koronavírus okozta tüdőgyulladásba, erre ne mondjuk már, hogy kicsi szám! 40-es éveinkben kevesebb esélyünk van babára, mégis szép számmal vannak sikersztorik. És nagyon együttérzek most mindenkivel, aki épp stimu közben van vagy arra készül,mert tudom,hogy néhány hónap halasztás is rontja az esélyeket. Koronavírusról, arról, hogy miért kell komolyan venni, itt egy jó cikk: [link]

Bocsánat, de előjött az eltemetett újságíró énem... És nem a pánikkeltő, hanem az az attitűd, hogy mindenkinek joga van a hiteles információkhoz.

39021. Panna07 (válaszként erre: 39018. - 2015fun)
2020. márc. 12. 22:28
Több mindennel egyetértek, amit Lenkei írt, nem szabad pánikolni, pánikot kelteni a koronavírus miatt, és igaz hogy nagyon sokan halnak meg gyógyszerek miatt, de ide sorolhatnánk a kórházi fertőzések miatti sok halált, vagy a közúti baleseteket, ezekkel nem foglalkoznak kiemelten, az utakon is rengeteg a bolond, aki száguldozik, veszélyes előzésekbe megy bele, holott tudja, hogy ezzel másokat is veszélybe sodor. Sajnos bolond világban élünk, ahol a gondot legfőként az emberek maguk okozzák. De visszatérve a koronavírusra, míg az influenza ellen van oltás ami kb 70%ban megvédi az embert, a koronavírus ellen nincs oltás, nincs ellenszer, és ez a lényeg. Persze az eddigi adatok szerint sokan meggyógyulnak belőle, de nem lehet tudni hogy ki fog belehalni. Szerintem az arany középutat kell választani, és óvatosnak lenni, mert fontos hogy ne terjedjen el az egész világon. Valóban össze lehet hasonlítani az influenza által okozott halálesetek számával, de az eddigi “pár” ezer koronavírusos haláleset csak a kezdet lesz, ha az emberiség hagyja elterjedni.
39020. Ivett24 (válaszként erre: 39012. - B6198b034a)
2020. márc. 12. 21:56

Szerintem elvállalják, ne izgulj!

Róbertben vagy Versysben biztos lenne segítség!

39019. turodudi (válaszként erre: 39017. - SSSzilvi)
2020. márc. 12. 21:54

[link]


Itt felsorolja, hogy hol fogadja el a kedvezmenykartyat.

39018. 2015fun
2020. márc. 12. 21:48

Higgadtan és tudományosan a koronavírus-járványról


Sokan érdeklődtek, hogy mi a véleményem a koronavírus-járványról.

Most már itt az ideje, hogy véleményt alkossak.


Kedves Barátaim!


- Az első válaszom:

Nagyon sokat segít, ha az ember megfelelő mennyiségű C- és D-vitamint fogyaszt, de ez abban az esetben is igaz, ha nincs semmiféle járvány.

Valójában egész évben, minden áldott nap legalább 15-féle vitamint kellene fogyasztanunk, de ebben az írásban nem térek ki ennek okaira.


C-vitamin

A C-vitamin minimális napi adagja 40 milligramm a testsúly minden egyes kilogrammjára számítva.

Egy 50 kg-os hölgy esetében ez 50 X 40 = 2.000 milligramm, azaz 2 gramm.

100 kg-os testsúly esetén ez 100 X 40 = 4.000 milligramm, azaz 4 gramm.

Ez a minimális adag.


A vitaminok használatában jártas emberek ennek a mennyiségnek legalább a 2-3-szorosát szokták magukhoz venni. Minden áldott nap, nem csak a „hisztériakeltés járványok” idején.


D-vitamin

A D-vitamin alapvető napi adagja 4.000 Nemzetközi Egységnyi (rövidítve NE) mennyiség. Ennek a 2-3-szorosa is (8.000-12.000 NE) bátran elfogyasztható.


Már ez a kettő is sokat segíthet abban, hogy védetté váljon egy fertőzéssel szemben.



- A második válaszom:

A média hajmeresztő viselkedése sokkal veszélyesebb, mint a koronavírus.

Nem véletlenül nevezte el a hírek gyártóit egy neves gondolkodó a félelem kalmárainak. Igen, ők valóban félelemkeltéssel kereskednek.


Mi maradjunk józanok, és gondolkodjunk a tényekkel.


A szokványos, minden évben „tiszteletét tevő” influenza sokkal több ember életére van hatással, mint ez az aktuális celeb, a koronavírus.


A Központi Statisztikai Hivatal jelentése szerint az influenzaszezonokban csak Magyarországon a lakosság 15-25%-a fordul orvoshoz influenzaszerű panaszokkal.

Ez minden egyes évben másfél - két és fél millió embert jelent.


Az egészségügyi Világszervezet (WHO) hivatalos jelentése szerint a szokványos, minden évben menetrendszerűen megérkező influenza évente 290 ezer és 650 ezer közötti számban szed halálos áldozatokat.


Ha a média valóban segíteni akarna az embereknek, akkor azokra az egyszerű, bárki által elérhető módszerekre hívná fel az emberek figyelmét, amelyek folyamatos, egész éven át tartó használatával meg lehetne előzni a fertőző megbetegedések és a halálesetek többségét.


Az orvostudomány szerint Magyarországon csak akkor beszélhetünk járványról, ha a megbetegedések száma átlépte a járványos méretnek tekintett húszezres küszöböt.

Ha ezt nézzük, akkor Magyarországon valójában még nincs is járvány.

Eddig mindössze 12 koronavírus-megbetegedést észleltek.

Ezt a számot kell a húszezres küszöbhöz viszonyítani.


Elnézést. Korrigálnom kell az iménti kijelentésem.

Van járvány. A média hatalmas „hisztériakeltés járványa” szedi az áldozatait.


- A harmadik válaszom:

Nézzük meg, mit „művelt” eddig a koronavírus világszinten.


Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) 2020. március 8-i jelentése szerint világszinten eddig összesen kevesebb, mint 110 ezer ember betegedett meg koronavírus-fertőzés következtében. 7 és fél milliárd emberrel számolva.


Ezt máris össze lehet hasonlítani azzal a másfél, kettő és fél milliós számmal, ahányan egy átlagos influenza szezonban a 10 milliós Magyarországon orvoshoz fordulnak.


A halottak száma 3.811. Világszinten.

Vesse ezt egybe azzal a számmal amit korábban említettem. A szokványos influenza évente 290 ezer és 650 ezer közötti számban szed halálos áldozatokat.


Hasonlítsuk ezt a 3.811-es számot még valamihez.

Egy orvosi folyóirat szerint az Európai Unióban naponta 540 ember hal meg gyógyszermellékhatás következtében.


Európában 8 nap alatt többen halnak meg (8 X 540 = 4.320 fő) a gyógyszerek mellékhatásai következtében, mint ahányan koronavírus okozta betegségben meghaltak az egész bolygón a koronavírus megjelenésétől (2019. december 9.) a mai napig eltelt 92 nap alatt.


Egy másik orvosi lap arról számol be, hogy csak Magyarországon naponta legkevesebb 20 ember hal meg a gyógyszerek mellékhatásai következtében.


A március 10-én közzétett hivatalos kormányzati egészségügyi jelentés szerint hazánkban eddig 12 koronavírus-megbetegedést észleltek. A halálos áldozatok száma nulla.


De!

Ma is meg fog halni majdnem minden egyes órában egyvalaki gyógyszermellékhatás miatt.


Mégsem ezektől a számoktól hangos a média.


- A negyedik válaszom:


Gőzerővel dolgozom azon, hogy mielőbb – reményeim szerint már 2020. április elején – megnyithassam a saját videócsatornám „drlenkeichannel” néven, amely olyan válaszokkal és megoldásokkal fogja ellátni az embereket, köztük Önt is, amelyekkel soha nem fog találkozni a botrányokra és rémületkeltésre szakosodott médiában.


Végül a tanácsom az, hogy maradjon higgadt, fogyasszon legalább elegendő mennyiségű C- és D-vitamint, és ne engedje meg, hogy maga alá gyűrje ez a hisztérikus félelemkeltés.

A járványok terjedésének ugyanis éppen ez a félelmekeltés az egyik legfontosabb hajtóereje.


Baráti üdvözlettel:


Dr. Lenkei Gábor


Budapest, 2020. március 10.

39017. SSSzilvi (válaszként erre: 39013. - Turodudi)
2020. márc. 12. 19:46
Talaltam egy tavalyi synlab szamlat, nekem rajta van a kedvezmeny!
39016. b6198b034a
2020. márc. 12. 19:42

Köszi. Aranyosak vagytok.

A mai újságcikkek ellentmondásosak. Remélem tényleg kamu, hogy csak szlovákokat engednek be.

39015. Kiscica19 (válaszként erre: 39012. - B6198b034a)
2020. márc. 12. 19:29

Nyuszi,

Nyugalom. Nincs lezárva a határ, ellenőrzés van, viszont annak megvan az esélye hogy kint karantén helyzet állhat elő. Ami azt jelentheti hogy nem tudtok hazajönni. Ez jelenleg még nem realitás. Viszont a vírusról még mindig nincs elég információ kiszámíthatatlan a terjedése. Veletek ez azért nem történik meg mert a magán intézetben ahová ti jártok nincs fekvőbeteg osztály. Nem kórház konkrétan.

Szerintem nektek végigviszik a stimulációt.

A legjobbakat kívánom!

39014. turodudi (válaszként erre: 39012. - B6198b034a)
2020. márc. 12. 19:09
Nyuszi, szerintem el. Nekem konkrétan Krizsa doktor mondta, hogy ő bármiben partner, abban is, ha donoros megoldás mellett döntök külföldön, megcsinálja az UH-kat.
39013. turodudi (válaszként erre: 39010. - Kiscica19)
2020. márc. 12. 19:07
Szerintem sem... A tulajdonos már ugyanaz, de attól még csak a Centrumlab-ben fogadják el.
39012. b6198b034a
2020. márc. 12. 18:07

Pozsonyban folyamatban lévő stimulációnk van. Szerintetek ha nem engednek ki a határon, akkor valamelyik magyar intézmény elvállalja a folytatást?

Nekünk nem állami finanszírozott, úgyhogy ilyen szempontból mindegy.

39011. SSSzilvi (válaszként erre: 39010. - Kiscica19)
2020. márc. 12. 17:52
Ugy tudom a Synlab vasarolta fel a Centrumlabot, azert lehet erdemes megkerdezni, hatha a kedvezmeny jar. Ha hazaertem megnezem, hogy adtak a szamlat legutoljara a synlabban...
39010. Kiscica19 (válaszként erre: 39009. - Perdus)
2020. márc. 12. 17:47
Szerintem nem. Teljesen más a két szolgáltató, mármint a tulajdonost illetően.
39009. perdus
2020. márc. 12. 11:15

Sziasztok! Elnézést, hogy ide írok a kérdésemmel, de ez tűnik az egyik legaktívabb fórumnak és talán akad valaki, aki tudja a választ.


A CentrumLab-os kedvezménykártyát a SynLabban is elfogadják? Előre is köszi, ha tud valaki segíteni.

39008. Zizike79 (válaszként erre: 39007. - 0885be3643)
2020. márc. 12. 09:19
Hát ez egy ilyen dilis műfaj! :) Megértelek, én is ma úgy keltem, tojok mindenre, próbáljuk meg.. de persze még milliószor meggondolhatom magam :) meg persze az se mindegy, az orvos mit mond...
39007. 0885be3643 (válaszként erre: 38999. - Zizike79)
2020. márc. 11. 23:15

Köszi! <3


Hátha... Most megint úgy érzem, hogy nagyon akarom, most akarom és majd csak lesz valahogy.


Tiszta dilis vagyok. :)

39006. arcencil
2020. márc. 11. 22:38

Annyira köszönöm lányok a drukkot ❤️

Beadtam! Ahogy tekertem felfelé az adagolót önmagát légtelenitette.

Üzenek majd!

39005. FuriosoNorthStar (válaszként erre: 39003. - Arcencil)
2020. márc. 11. 22:06

Én is úgy emlékszem, hogy kellett. Használati útmutató nem írja? Végső esetben google😀


Drukkolok péntekre, és hátha találnak még az eddig látotton túl is :)

39004. Kiscica19 (válaszként erre: 39003. - Arcencil)
2020. márc. 11. 21:41
Drukkolok péntekre! 🍀
39003. arcencil (válaszként erre: 39002. - Kiscica19)
2020. márc. 11. 21:27
Pen, fel ora múlva kell beadnom
39002. Kiscica19 (válaszként erre: 38996. - Arcencil)
2020. márc. 11. 21:09
Pen vagy fecskendős az Ovitrelle? Mert ha előretöltött fecskendőben van akkor azt nem kell légteleníteni. A pen (injekciós toll) esetében úgy emlékszem kellett légteleníteni.
39001. arcencil (válaszként erre: 39000. - 44a64b262f)
2020. márc. 11. 20:43
Köszi! Remelem nem bénázom el :)
39000. 44a64b262f (válaszként erre: 38996. - Arcencil)
2020. márc. 11. 20:36
Én legtelenitettem.
38999. Zizike79 (válaszként erre: 38986. - 0885be3643)
2020. márc. 11. 20:28
Ja és Bellabi hajrá a picinek ott bent!
38998. Zizike79 (válaszként erre: 38995. - FuriosoNorthStar)
2020. márc. 11. 20:27
Szuper, vigyázz magatokra!
38997. arcencil (válaszként erre: 38995. - FuriosoNorthStar)
2020. márc. 11. 20:14
Minden rendben lesz! ❤️❤️❤️
38996. arcencil
2020. márc. 11. 20:14
Technikai kérdésem: az Ovitrelle-t kell légteleníteni beadás előtt?
2020. márc. 11. 20:06

Update: a szombati vérzést és ügyeleti látogatást követően ma voltunk UH-n (már megvolt előtte az időpontom a az itthoni dokimnál) és szerencsére volt szívhang! 🥰🥰🥰 Óriási megkönnyebbülés...

Ugyanakkor a petezsák kb. 50%-ban levált. Szerencsére nem azon a részen, ahol az embryo tapad és kapja a tápanyagot, így van remény, hogy visszatapadjon. A mérete is rendben volt szerinte.

Feküdöm nem kell vele, de nagyon kímélő életmód, pihenés, táppénz javasolt. Úgyhogy bízom a legjobbakban!! 🙏

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook