Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


40284. 44a64b262f (válaszként erre: 40283. - Fannikutya)
2020. jún. 4. 19:41
Lehet! Még akár találkozhatunk is.
40283. Fannikutya (válaszként erre: 40281. - 44a64b262f)
2020. jún. 4. 19:02
Én meg 5-6.Lehet még egy napra esik vegül.😊
40282. Zizike79 (válaszként erre: 40281. - 44a64b262f)
2020. jún. 4. 18:09
Cica, szuper hírek, drukkolok!
40281. 44a64b262f (válaszként erre: 40279. - Fannikutya)
2020. jún. 4. 17:59
Szamitasaim szerint július 3-5 körül
40280. Fannikutya (válaszként erre: 40275. - Kyara84)
2020. jún. 4. 17:21

Gratula Kyra!Köszönjük az updatet.😊

Gondoltam rátok!Hosszú az út de ez egy nagyon jó kezdet.💕

40279. Fannikutya (válaszként erre: 40276. - 44a64b262f)
2020. jún. 4. 17:20

Szuper Cica!Tervek szerint ez kb mikorra esik amikor mentek?

Nagyon jó eredmények!Jó hírek!😊💕

40278. Solinca (válaszként erre: 40275. - Kyara84)
2020. jún. 4. 15:11
Gratulálok, csak így tovább, adj híreket még! :)))
40277. FuriosoNorthStar (válaszként erre: 40276. - 44a64b262f)
2020. jún. 4. 14:04
Cica, ez szuper hír!! Tényleg nagyon jó eredmények! Pillanatok alatt eltelik az 1 hónap :)
40276. 44a64b262f
2020. jún. 4. 13:41

Sziasztok!

3 hét +1 nap és megvan a pgs vizsgálat eredménye.


5 embrióból 3 egészséges, 1 mozaikos, 1 nem egészséges.


Elég szép eredmény.


Igy a kövi ciklusban megyunk.


Nem egyeztek bele, de éppen felkészülhettünk volna erre a ciklusra is.


Mindegy egy hónap már nem a világ.

40275. Kyara84
2020. jún. 4. 06:16
Sziasztok gondoltam elújságolom tegnap voltam újra a nő dokinál és a csoda folytatódik volt szív pulzálás 😍🥰🥰🥰💕💕 6 hetesnek felel meg a picurka de a doki azt mondta ez semmi hátrányt nem jelent majd behozza mert naptár szerint 7. Hétben tartok. De most boldogság van kicsit megnyugodtam végre 😊 bár még nagyon hosszú az út.
40274. Fannikutya
2020. jún. 3. 17:10

Köszi csajok!Nagyon sok vélemény és nagyon különbözőek.Az egyiknél majdnem leesett az állam,amit írtatok a műtétről.Másnak meg tudott segíteni.

Érdekes.😊Nagyon köszi a sok hasznos infót.Még kigondoljuk.De nem állunk le,megyünk tovább a lombikkal.A másik út tényleg egy biológiai csoda lenne nálunk.😃

40273. Dorneo (válaszként erre: 40260. - Fannikutya)
2020. jún. 3. 16:42
Nekünk pozitív volt Erdei Edittel a többszöri találkozás. Nem vettünk meg minden vitamint, de amit igen, és nagyon jó is, a Zinzino olaj. Szerintem az sokat segített, és a BEMER is. Minket nem beszélt le a lombikról, de mondta, hogy ha jól alakul minden, akkor spontán is megfoganhat a baba (és így is lett, csak sajnos nem maradt meg.) Emellett tényleg úgy éreztük, szívén viseli a páciensek sorsát, ha épp nem tudtunk bemenni, telefonon is adott tanácsokat. Nyilván nem mindent tud ő sem megoldani, de az előző andrológusokhoz képest sokkal több infót kaptunk tőle.
40272. turodudi (válaszként erre: 40271. - Zizike79)
2020. jún. 3. 14:38
😯😯
40271. Zizike79
2020. jún. 3. 14:24
A mi Erdei Edites sztorink kb. 7-8 évvel ezelőtt volt, akkor még a cirisben volt. Akkor kezdtünk vizsgálaódni, a férjem első vizsgálata volt, amikor kiderült, hogy herevisszere van, és műteni kell. Akkor a doktornő azt ajánlotta, hogy műttesse meg magát náluk és mivel ez egy annyira kényes műtét, közreműködik egy osztrák professzor, akinek 1000000 forint a tiszteletdíja. Akkor megkérdeztem a nőgyógyászomat, aki kb. hangosan kiröhögte és mondta, hogy ez kb. egy rutinműtét. Az Uzsokiban 15000 forint hálapénzzel megúsztuk...
40270. Fannikutya (válaszként erre: 40261. - Solinca)
2020. jún. 3. 13:58

Köszi neked is Solnica!

Igen fenntartásokkal kezelem én is.

De annyit elért hogy elmegyek megint IR-re.Ezen ne múljon.Kell lennie valaminek 5 sikertelen beültetés után.De ezek feltárásában senki nem segít.

Elküldtek már az összes százezres vizsgálatra.Azt érzem hogy ez a vizsgálódás kimeríthetetlen.Vegtelen.😀

De még egy IR és júliusban meg ahogy írtam ha minden jól megy akkor vissza Brnoba.💕

40269. Fannikutya (válaszként erre: 40267. - TAndi86)
2020. jún. 3. 13:49
Reprofitba.Nagyon értenek a dologhoz szerintem de csak onnan ahol becsatlakoznak.Ilyen előzetes vizsgálatot sosem kértek tőlem vagy hormon értéket.Mindent proaktívan csinálok.😊
40268. TAndi86 (válaszként erre: 40267. - TAndi86)
2020. jún. 3. 12:41
"hogy velem nem történik meg, A CSODA.
40267. TAndi86 (válaszként erre: 40266. - Fannikutya)
2020. jún. 3. 12:40
A reményt, a hitet sosem szabad elveszteni, bár sajnos én is vagyok olyan racionális, hogy velem nem történik meg. :( Melyik intézetbe jártok Brnoba?
40266. Fannikutya (válaszként erre: 40262. - TAndi86)
2020. jún. 3. 12:38

Köszi Andi a törtenetet.Nekem is volt egy ilyen félelmem,hogy biztoa nagy koponya a néni és szerintem sok embernél bejöhetett amit mond.Olyanoknál akiknél nincs nagyon súlyos probléma.Ebben biztos vagyok.Ahol csak egy picit kell bepöccinteni a motort.De ez szerintem nem mi vagyunk.Nálunk van minden aminek nem kéne.DNS fragmentacio meg mindenféle spermium gondok.Nekem is van elzáródott petevezetékem szóval ha 25 lennék beleférne ez a játék de így nem várunk.

Ugyanakkor persze kecsegtető amit mond és itt a fórumon is volt akinek megtörtént a csoda meg most májisban egy szintén lombikozó barátnőm teherbe esett spontán.Valahogy szerettem volna elhinni hogy ez megtörténhet bárkivel.

Azt hiszem ezt lovagoltam meg gondolatban.Lehet nekem csak kellett valaki aki beszélt velem.Brnoval semmi kontaktom szinte nincs itt meg nincs jelenleg nőgyógyászom csak sodródom.😊

40265. Solinca (válaszként erre: 40264. - TAndi86)
2020. jún. 3. 12:34

Nekem az uram hazajött a "konzultációról" egy ölnyi vitaminnal, valami 75k-t hagyott ott nála, rábeszélte minden sz@rra (csak sajnos nem voltam ott, hogy lepattintsam). :)))

A viccet félretéve van egy szint nyilván, ahová normál andrológiával el lehet jutni, de azért ilyen spéci esetekben, ahová Kopa szaktudása kell, ők nem tudnak semmit sem tenni.

Később egyébként nálunk is kiderült, hogy annyira nem fényes a DNS fragmentáció, de hála Istennek sokat javult a vitaminoktól. És emellett ICSI-s lombik természetesen.

40264. TAndi86 (válaszként erre: 40260. - Fannikutya)
2020. jún. 3. 12:27
Egyetértek Solincával: "ezek a nénik kalákában dolgoznak és küldözgetik egymáshoz a kuncsaftokat." Nálunk is ez volt, csak 2 nevet ismételgetett, hogy kitől kell a Biocomos vitaminokat megvenni és kitől a Bémer gépet bérelni. Plusz az állapotfelmérése egy vicc volt. :D Kevés amúgy is a sperma, erre a gép kihozta, hogy a legjobb tartományban van. :D Férjemen láttam, hogy eldurran az agya, mondom most áll föl és őrjöngve kiszalad. Végül a doktornő elkezdett valamit magyarázni a WHO-s értékekről és a gép hibaszázalékáról, de ezek után számunkra nem volt hiteles.
40263. Fannikutya (válaszként erre: 40261. - Solinca)
2020. jún. 3. 12:22

Igen.Nincs türelmem hónapokat várni az biztos.A tervek szerint megyünk július elején Brnoba.Van két fagyasztott embriónk.Értük biztosan elmegyünk.

A gondolatom az volt,hogy mond valami házi patikát a progira.Pl.Aviva vagy valami gyógynövény,kence mit tom én mi.Clostyra nem gondoltam hogy ez a megoldás.Na de elhőmérőzgetek júliusig,az belefer.Ez is ad valami infót.

A lombiktól azért nem tántorított el,megyünk a babákért.😊❤️

40262. TAndi86 (válaszként erre: 40260. - Fannikutya)
2020. jún. 3. 12:19

Nézd, én csak a SAJÁT tapasztalataimat tudom veled megosztani, lebeszélni semmiképpen sem szeretnélek. Erdei Edit is egy nagyon cuki néni, mikor olvastam soraid, pontosan rá illett az a kép amit Lázár Erikáról írtál. Ő is abszolút a természetes fogantatás híve, szerinte is a végső megoldás a lombik. Csak ugye a kísérletezgetéssel az idő megy vészesen. Engem csitított, hogy fiatal vagyok még (akkor voltam 32), engedjem el a gyerek témát és koncentráljak másra. A férjem eredménye pocsék, ráadásul nála irtó magas a DNS fragmentáció is. A doktornő -vélhetően "önhibáján" kívül erősen marketingszagú-, nyomat bizonyos termékeket, hogy csak azok a jó vitaminok, és kontaktot is javasolt, akitől olcsóbban be lehet szerezni.

Felajánlott egy állapotfelmérést is, amit a saját lakásán végez, akkor 10000 Ft/pár, biorezonanciás mérés, hogy a vitaminszintünk hogy áll és miből mennyit kell majd szedni. Ezzel elég szkeptikusak voltunk (mint később kiderült, nem véletlenül), de azt is megcsináltattuk. Továbbá javasolta a Bémer terápiát, a gépet végül szintén az egyik kontaktján keresztül béreltünk, sajnos nem segített semmit.


Összességében, ha van időd kivárni, míg mindent kivizsgál, akkor lehet, hogy megtalálod vele a számításaidat. Sajnos nálunk a DNS fragmentációval nem igazán foglalkozott, szerinte gyulladás van a férjem szervezetében (amit több vizsgálat is bizonyított, hogy nincs), erre adott Cataflamot.

Aztán elmentünk Kopa Zsolthoz is, egy vélemény nem vélemény alapon, aki közölte, hogy ilyen magas DNS fragmentáció mellett az ICSI-s lombik is esélytelen....

40261. Solinca (válaszként erre: 40259. - Fannikutya)
2020. jún. 3. 12:09

Fú borzasztó volt az öregasszony. :)

A Gynevac szerintem hasznos, sokat segíthet a mindenféle rejtett fertőzéseken, gyulladásokon odalenn. 5 alkalom, ha jól emlékszem. Szerintem nem érdemes külön ehhez az andrológushoz menni, ezek a nénik kalákában dolgoznak és küldözgetik egymáshoz a kuncsaftokat. Semmi extra nem volt nála, úgy mondanám, hogy "sima" andrológia. Mondjuk speckót nem talált nálunk hála Istennek.

Egyébként tényleg feltolta a closty a progeszteron szintet, de sajnos abból még nem lesz gyerek. A hőmérőzős-closty-s dolog összességében sok hónap volt, nem tudom, van-e annyi türelmetek kivárni/végigcsinálni. Mondjuk annyi a javára szól, hogy legalább a hormonszinteket megnézette, sokan még ennyire sem voltak hajlandóak.

Dehogy, nem baj, csak gondoltam, megírom a mi kalandjainkat is vele. :)

40260. Fannikutya (válaszként erre: 40258. - TAndi86)
2020. jún. 3. 11:23

Igen Erdei Edithez minket is.

Nem érdemes?

40259. Fannikutya (válaszként erre: 40257. - Solinca)
2020. jún. 3. 11:22

Sajnálom.Akkor nagyon eltérő tapasztalatotok volt.Nagyon kíváncsi voltam rá,mert sokat olvastam róla meg a Gynevacról.Érdekes tapasztalat volt az biztos.😊Akkor ezek szerint az andragógus barátnőt nem érdemes meglátogatnunk?Férjem is kicsit szkeptikus mert eddig 3 doki sem tudott segíteni a spermaképen.Ami javult az nekünk köszönhető nem az orvosoknak.

Mondta hogy adhatunk egy esélyt neki.

Nekem jól esett vele beszélgetni tegnap de igaz hogy ezt a Clostys dolgot vázolta fel nekem is.Azt régebben a férjemnek adták hogy a spermakép javuljon.Meglepett hogy ezzel akarná kezelni a progi problémát de gondolom volt akinél bejött.

Nem akartam rossz emlékeket életre hívni Solnica.Én csak egyszer voltam,nem tudom hogy hosszú távon segítene-e.

40258. TAndi86 (válaszként erre: 40257. - Solinca)
2020. jún. 3. 11:16
Kihez küldte a párodat? Esetleg Erdei Edithez?
40257. Solinca (válaszként erre: 40255. - Fannikutya)
2020. jún. 3. 11:10

Nekem állati rossz tapasztalataim vannak vele.

Mi hozzá jártunk másfél évet, 2 éve jöttünk el onnan; a gynevac gyártását rég abbahagyták, de meg akartam kapni, mert jókat olvastam róla. Felvettem a kapcsolatot a német gyártóval, utánaérdeklődtem és tök rendesek voltak, mert visszahívtak, hogy újra elkezdik gyártani (pont rá pár hétre), szóltam is a dokinőnek, hogy mehet újra az injekciókúra.

A lényeg az, hogy nekünk is csinált alap hormon panelt, az uramat is elküldte vizsgálatra a barátnőjéhez. Nekünk is a hőmérős módszert kellett alkalmazni nála az ovuláció meghatározására és a progi mérésére, érdekes experiment volt, tényleg meghatározható. Utána volt több closty-val stimulált hónapunk, sajnos nem lett eredménye. Erre közölte másfél év után, hogy rég terhesnek kéne lennem, mennyi az AMH-m? Mert ha az 1 alatt van, akkor nem lehetséges gyerek, fogadjunk örökbe. Ott ültünk leforrázva. Mondom honnan tudjam, miért nem nézetett a hormonpanellel? Erre közölte, hogy elfelejtette. Akkor a párom nagyon mérges lett, hogy mit szórakozott velünk. El is jöttünk onnan, ezután kezdtük el a lombikozást. Ja, az AMH-m pedig 3,5 lett.

IR-t is nézetett, amire az elején azt mondta, hogy ne egyek édességet, utána elkérte megint és merckformint írt fel, hogy azt kell szednem. :x

Ma sem feledhetem azt a szörnyű, ordító rádiót az előterében...

40256. bargab (válaszként erre: 40255. - Fannikutya)
2020. jún. 3. 10:46
Jó ezt olvasni! ❤️ Óriási erőt adnak az embernek ezek a segítő lelkek!
40255. Fannikutya
2020. jún. 3. 09:56

Sziasztok Lányok!A téma most teljesen független csak úgy éreztem, hogy el kell mesélnem a tegnapi élményeimet.😊

Elmentem Lázár Erika doltornőhöz.Ő aki a Gynevac feltalálásakor nőgyógyászként dolgozott.Két órát foglalkozott velünk.Mondjuk nagyon idős már és lassabban is ment a beszelgetés,84 éves.Csodás néni.Tényleg segíteni akar.

Nekem az IR-t hangsúlyozta nagyon.Tudom hogy ez alap vizsgálat de 3 éve volt és szerinte nem árt évente ismételni.A másik a progeszteront hangsúlyozta.Ő a saját progi termelést próbálja visszaállítani.Erre megtanított egy táblázatos hőmérős módszerre ami szintén tudom hogy létező módszer de belementünk hogy mikor és hol érdemes progit méretni.Csak akarom mondani hogy nagyon sok erőt adott és ő úgy áll hozzá hogy senkiről nem mondana le,sőt mindent megtenne hogy magától sikerüljön a baba.Tudom hogy ez nálunk kb lehetetlen de abból indulok ki,ha megpróbál minket maximálisan “meggyógyítani” akkor a lombik is eredményesebb lesz.Férjemet is elküldte egy adragógus barátnőjéhez.Érdekes élmény volt nagyon,egy időutazás volt a tegnap.De nagyon jól esett a lelkemnek.😊💕

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook