Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik előtt fórum

Lombik előtt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
278. BaMaHa (válaszként erre: 277. - Hablaty86)
2019. okt. 16. 09:30
Sajnálom Hablaty! Viszont gratula a hozzáállásotokhoz! Koronát igazítani és menni tovább előre, így kell ezt!
277. Hablaty86 (válaszként erre: 276. - BaMaHa)
2019. okt. 15. 13:34

helloka


nem sikerült, de őszintén szólva nem vagyok elkeseredve! nekünk ez a 2. volt és még jobbak voltunk mint előzőleg :)


Szóval alig várjuk folytassuk!

276. BaMaHa (válaszként erre: 255. - Hablaty86)
2019. okt. 15. 13:21
Hablaty és Ti hogy álltok? Nálatok már biztosan van eredmény, remélem jó?
275. BaMaHa (válaszként erre: 266. - Shine04)
2019. okt. 15. 13:19
Shine! Mikor lesz a VV? izgulok érted :) Csináltál tesztet? HAJRÁÁÁ
2019. okt. 9. 19:50

Sziasztok, új vagyok itt, de a lombik nálunk régi téma. Összesen 5 stimulációból 12 beültetésünk volt, és egy gyerekecske lett belőle.

Most kistesóért indulunk, Krizsa doktorhoz járunk, akiért tűzbe mennék. :) Hosszú protokoll lesz, Suprefactnál tartok jelenleg.

Drukkolok minden sorstársnak!

273. Klaudia20 (válaszként erre: 271. - Ilyna)
2019. okt. 9. 09:14

Kivizsgálásotok volt?

Férjednek spermavizsgálat, neked hormon labor, petevezeték átjárhatósági, pajzsmirigy vizsgálat, cukor-inzulin terhelés.

Lehet, hogy csak egy kis eltérés van, amit tudnak orvosolni.

272. Klaudia20 (válaszként erre: 271. - Ilyna)
2019. okt. 9. 08:01

Sajnos nem utasíthatod vissza. Az orvos dönt az eredményeitek alapján.

Ha mindenkivel minden rendben, akkor inszemmel kezdenek. Elvileg 6 kell a tb s lombik előtt. De inkább 3 az átlag, aztán lombik.

Ha olyan gond van, ami lehetetlenné teszi az inszemet, akkor egyből lombik. Pl zárt petevezető(k), 10 millió alatti spermaszám. Azt hiszem 10.

Vagy ha rossz minőségű a sperma, vagy nincs peteérésed, vagy csak ritkán.

Ilyen esetekben van a lombik.


Sok sikert kívánok!

271. Ilyna
2019. okt. 8. 17:29
Sziasztok! Hát sose gondoltam, h egyszer ilyesmi topikokat kell olvasnom.. De most beszéltük meg a férjemmel, hogy keresünk egy orvost együtt. Én a Kaali intezetet neztem ki itt bp en. Kérdésem lenne, meghatarozhatod pl. Azt hogy egyből a belültetés legyen, v mindenképp csinalnak előtte mást is? Pl inszem.. Nem nagyon látom tom értelmét, ezért kerdezem vagy visszautasithatom? Láttam tényleg sokaknak nehéz ez az egész, de kívánom mindenkinek h teljesuljenek ezek az apró álmok! 😊
270. CséSzi
2019. okt. 8. 16:25

Sziasztok Lányok!


Ha valaki stimuláció alatt prolutexet használ szívesen átadok (térítés mentesen) egy bontatlan dobozzal.

Ezen a héten sokat leszek Budapesten, ha van jelentkező megbeszélhetjük.

269. shine04 (válaszként erre: 267. - BaMaHa)
2019. okt. 7. 18:11

BaMaHa, Örülök,hogy rendbejöttél és elkezdhetted a stimut. Szerencséd volt a fogaiddal, mert ha ez később jelentkezett volna, nehezebben kezelték volna. Én is stimu előtt tetettem rendbe a fogaimat.


Sok sikert és sok nagy tüszőt kivánok! 😊

268. BaMaHa
2019. okt. 7. 12:56

Csajok ezt a facebookon találtam és szerintem csodaszép, hát elhoztam Nektek:


Egy elefánt és egy kutya egyidejűleg lett vemhes. Három hónappal később a kutya hat kiskutyát szült. Hat hónappal később a kutya ismét vemhes volt, és kilenc hónapon át további tucat kölyköt szült. Ez ment egy ideig...


A tizennyolcadik hónapban a kutya felkereste az elefántot és megkérdezte: "Biztos, hogy vemhes vagy? Ugyanazon a napon lettünk várandósok. Háromszor fialtam egy tucat kölyökkutyát, akik mára már nagy kutyákká nőttek, de te még mindig nem ellettél meg. Mi folyik itt? "


Az elefánt így válaszolt: "Van valami, amit szeretném, ha megértenél. Én nem kölyökkutyát, hanem elefántot hordok a szívem alatt. Két éven belül csak egyet hozok világra. De amikor a borjam kipottyan, abba még a föld is beleremeg. Amikor keresztül megy az úton, az emberek megállnak és csodálattal figyelik. Nem véletlen hordozom íly sokáig, figyelemre méltó lesz, hatalmas és nagyszerű. "


Ne veszítsd el a hited, ha azt látod, hogy mások imái hamarabb meghallgattatak és rekord idő alatt teljesítenek valamit.


Ne irigyeld mások sikereit. Ha még nem értél célba, ne ess kétségbe. Mondd magadnak: "Közeledik az én időm, és amikor végre a földre hull kitartásom gyümölcse, a világ is beleremeg, s a csodájára jár majd mindenki!"


Ne hasonlítgasd az általad járt utat a máséhoz! Sosincs két egyforma út, sosincs két egyforma talp mi járja...

267. BaMaHa (válaszként erre: 266. - Shine04)
2019. okt. 7. 12:55

Shine de örülök! Nagyon drukkolok! Kérlek mindenképp jelentkezz az eredménnyel.


Nekem helyreállt a veseérték, senki sem tudja mitől lehetett. Közben éreztem az ínyemen egy fura "bigyót", cisztára gyanakodtam és a gyanúm be is igazolódott,ráadásul duplán, mert 2 is volt. Pénteken kihúzták a fogam a cisztával együtt.


A stimut ma kezdjük VÉGRE, remélem jó sok kis petécskét tudok növeszteni :D

266. shine04
2019. okt. 5. 13:34

Sziasztok!

Nagyon nehéz stimulációm volt, úgy nézett ki leszívás sem lesz. De csoda történt,minden jól alakult,s pénteken megvolt a beültetésünk, 3 embriót kaptunk vissza. 😊

Most jön a 2 hét izgalom, remélem sikerülni fog.


Veletek mi újság csajok?

265. Camonilla (válaszként erre: 264. - Shine04)
2019. szept. 24. 12:32
Köszönöm szépen! Bízom benne, hogy nem csalódok!
264. shine04 (válaszként erre: 263. - Camonilla)
2019. szept. 19. 09:39

Szia! Mi is hozzá járunk, már a Kaáliban is nála voltunk. Nagyon jó orvos, jó humora van, bízhatsz benne. Mindig megmondja őszintén a dolgokat, ez nagyon jó szerintem. Ha azt teszed, amit tanácsol, minden rendben lesz.

Sok sikert!

2019. szept. 18. 09:30
Sziasztok! Mi is lombik előtt állunk, nálunk a férjemnél van gond sajnos. Most jelentkeztem be Krizsa dr. úrhoz az első konzultációra. Tudnátok írni vele kapcsolatban néhány gondolatot? Köszönöm!
262. shine04 (válaszként erre: 261. - BaMaHa)
2019. szept. 17. 14:29
Igen, Krizsa doki csak magánban van sajnos. Mi is gondolkodtunk, hogy be tudjuk-e vállalni anyagilag, de megbízunk benne és ezért is mentünk utána.
261. BaMaHa (válaszként erre: 259. - Hablaty86)
2019. szept. 16. 11:48

De aranyosak vagytok. Nem éreztem és nem érzek semmit, csak a labor alapján vették észre.

Pesti Kaáliba járok Sajgóhoz. Még nem tudom a váltáson azért gondolkodok.

Krizsa akkor gondolom csak magánba lehet? TB-n nem?

260. shine04 (válaszként erre: 258. - BaMaHa)
2019. szept. 12. 16:17

Nagyon sajnálom, de ne keseredj el! Jobb,hogy most derült ki, nem később, úgy rosszabbul is járhattál volna. Remélem hamar rájönnek mi a baj és elkezdheted te is a lombikot.

Kitartást és sok erőt kívánok!


Ha orvost, intézményt váltanál, tudom ajánlani neked dr. Krizsa Ferencet. A pesti Kaáliban volt,de most már saját rendelője van Hegyalja úton a Róbert Egészségközpontban.

Te hova jártál?

259. Hablaty86 (válaszként erre: 258. - BaMaHa)
2019. szept. 12. 11:12

Nagyon sajnálom!


S egyébként éreztél valamit változást? Felfáztál?

258. BaMaHa (válaszként erre: 257. - Shine04)
2019. szept. 12. 08:50
Sziasztok! Sajnos úgy alakult, hogy lefújták a stimut... A vérképemen elég rossz értékek voltak, mindegyik a vesére utal. Voltam nephrológián, továbbküldtek mindenféle kivizsgálásra és azt mondta szó sem lehet altatásról, mert le is állhat a vesém plusz meg kell vizsgálni, hogy mi az oka annak, hogy a májusi lombik előtti vérképem óta ennyire leromlott :( Nagyon csalódott vagyok és ha ezt rendbe hoztuk orvost biztos váltunk, de lehet intézményt is.
257. shine04
2019. szept. 11. 19:07

BaMaHa, hát...tényleg együtt csináljuk most a lombikot. Sok sikert és kitartást neked is!


Hablaty86, sok sikert és sok petesejtet kívánok!

256. BaMaHa (válaszként erre: 255. - Hablaty86)
2019. szept. 10. 08:37
Dejóóóó! Hajrá :)
255. Hablaty86 (válaszként erre: 254. - BaMaHa)
2019. szept. 10. 08:35

már benne vagyok! :)


Hétfőn megyünk leszívásra!

254. BaMaHa (válaszként erre: 246. - Shine04)
2019. szept. 10. 08:04

Shine! De durva! Én meg csütörtökön kezdem és Én is Ovaleap-ot. Na akkor most igazán együtt megyünk. Nekem is új lesz ez a szuri, legutóbb Bemfolát nyomtam.

Hablaty Te mikor indulsz?

253. BaMaHa (válaszként erre: 247. - Bius86)
2019. szept. 10. 08:02
Szia! Én is úgy tudom, hogy az ICSI-nél kiválasztják a legjobb minőségű spermiumokat. És nagyon remélem is, nekünk ICSI. Első ne sikerült, most készülünk a másodikra. Hajra Nektek is!
252. Klaudia20 (válaszként erre: 247. - Bius86)
2019. szept. 8. 07:47

Többnyire ICSI van nálunk is.


Friss beültiből sajnos nem lett baba júliusban, most pénteken kaptam vissza két fagyibabát🙏


Állítólag fagyasztott transzferrel nagyobbak az esélyek, nagyon bízom benne.


Olvastam tanulmányokat az ICSI és az összeengedés között. A természetes összeengedés valóban sikeresebb, de pár százalékkal csak, azt hiszem 5% ot olvastam.


Szóval ne aggódj, ha ICSI lesz 😊

Drukkolok🍀🍀

251. Millasz (válaszként erre: 247. - Bius86)
2019. szept. 6. 21:28
Szia! Nekunk minden rendben volt a ferjemnel, petevezeteken kivul nalam is. Ahova mi jartunk ott mindenkepp icsi-t csinalnak es mind a 8 embrio elment az 5.napig es az elso beultetes sikeres volt(fagyasztott beultetes volt). Szoval az icsi szerintem nem ront az eselyeken, nekem anno azt mondta a klinikan, hogy a legjobbnak tuno spermiumokat valasztjak ki.
250. Hablaty86 (válaszként erre: 247. - Bius86)
2019. szept. 5. 11:04
Teljesen egyetértek Jázminnal! csak megerősíteni tudom
249. Hablaty86 (válaszként erre: 248. - Jázmin85)
2019. szept. 5. 11:04
Gratula!!! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook