Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

198. dee7182d35 (válaszként erre: 195. - Sznétücsike)
2007. szept. 18. 19:56
Milyen fórumra írtál vissza?Sajna a szervezetünk pár hét alatt is képes gyökeresen megváltozni.Ha rászánnátok magatokat,akkor jó esélyekkel indultok.Én biztos belevágnék.
2007. szept. 18. 19:53
Pont ezt a kétszeri vérvételt szeretném itthon csináltatni,a doki azt mondta megcsinálja,csak kérdezzem meg,hogy elfogadják-e.Már legalább nem vagyok idegbajos.
196. Sznétücsike (válaszként erre: 193. - Dee7182d35)
2007. szept. 18. 17:13
Szia!Még csak ma jelentkeztem be előszőr kicsit rugalmatlan vagyok a fórumra írtam neked vissza!
195. Sznétücsike (válaszként erre: 193. - Dee7182d35)
2007. szept. 18. 17:08
Szia!Tegnap csináltak másodjára PCT Pozitív az eredmény volt petevezeték átjárhatósági műtétem az egyik oldalt el van záródva a másik nehezen átjárható,a férjemmel minden rendben van.De ellenanyagot termelek amit azért nem értek mert 21 éves koromban gyógyszer mellett estem teherbe,de nem vették észre és szedtem fogamzásgátlót,így az orvos azt mondta,hogy lehet még gyerekem és el kellett vetetni.
194. 9cea3ab90a (válaszként erre: 192. - Dee7182d35)
2007. szept. 18. 17:03

Az előny,mindent vígyél magaddal!

A beszélgetés után ,meg fogja mondani merre tovább.

Majd ott megcsinálák kétszeri alkalommal a spermavizsgálattot.Meg a 3-ik,és 21 napi vérvételt.

A hsg az nagyon jó,hogy meg van.Szorítok neked!

193. dee7182d35 (válaszként erre: 191. - Sznétücsike)
2007. szept. 18. 16:41
Milyen segítség kell?Döntsd el,mennyire szeretnél gyereket.Mi is most kezdjük csak a lombikot ha minden igaz,1-2 hónapon belül.Szerintem fogj bele természetesen.Ha máshogy nem megy....
192. dee7182d35 (válaszként erre: 190. - 9cea3ab90a)
2007. szept. 18. 16:39
Hsg,rákszűrés van.Megcsinálja az alaphormont,meg aids ilyesmi teszteket.A párom szerintem itthon nem megy el,de majd kiderül.
2007. szept. 18. 14:54
Sziasztok!én új bejelentkező vagyok segitséget szeretnék kérni,túl vagyok egy inszemináción nem sikerült de az orvos azt mondta,hogy csak lombik lehet mert összeférhetetlenek vagyunk,ellenanyagot termelek.Mit csináljak?
190. 9cea3ab90a (válaszként erre: 189. - Dee7182d35)
2007. szept. 18. 13:53

Elvileg igen.De csak ez az egy vizsgálati papírod van?

Ha van HSG vizsgálatról papírod,

spermavizsgálatról,

EKG,rákszürés akkor ezeket is jó ha elviszed magaddal.

Az első beszélgetésnél úgyis összegzi az erdményeket.Amit csak tudol vigyél magaddal.

189. dee7182d35 (válaszként erre: 170. - 9cea3ab90a)
2007. szept. 18. 12:17
Most jöttem a saját dokimtól,beutalót kértem.A BMC-ben elfogadnak vitt eredményeket?Konkrétan az alaphormonra gondolok,mert a dokim azt mondta,hogy ilyeneket itthon Ő megcsinál nekem.Spórolnánk egy pár utat,meg időt.
188. 9cea3ab90a (válaszként erre: 186. - Macifül)
2007. szept. 18. 11:18

Köszi szépen előre is.Jó lenne tisztába lenni vele./Bárcsak 5 lenne/

Mi újság?Érdeklődtél,az erdményeitek iránt?Remélem,jók lettek!

187. Macifül (válaszként erre: 183. - Dee7182d35)
2007. szept. 18. 09:16

én is csak ezt találtam, hogy még 5-öt támogatnak. Meg kell kérdezni.

Megértelek a pici miatt, valószínűleg hasonlókat fogok érezni én is, ha lesz egy gyermekem.

186. Macifül (válaszként erre: 181. - 9cea3ab90a)
2007. szept. 18. 09:13

Mindkenképpen rá fogunk kérdezni, nagyon remélem, hogy valaki valamit nagyon félreértett!

Nem igényeltem ilyen támogatást, de gondolkodtunk/gondolkodunk rajta.

2007. szept. 18. 09:10
Hát akárhogy keresgélek,mindenhol azt írják,hogy még mindíg 5 beavatkozást támogatnak.Ez azért elég jó hír.Most egy kicsit megnyugodtam,nem aggódok annyit.Remélem így is marad jövőhétig!
184. 9cea3ab90a (válaszként erre: 183. - Dee7182d35)
2007. szept. 18. 06:08

Megértelek!Én,se lennék máshogy.

Neki visszont tényleg kikapcsolodás lesz a nagyinál lenni.

Neked ,pedig ezt nem kell legyőznöd.Hisz ez szerintem természetes reakció.

2007. szept. 18. 06:01
Köszi,köszi.Az az igazság hogy anyukámra itt tudom hagyni bármikor,de fizikai rosszullétet érzek,ha nincs a közelemben.Lehet,neki fel sem tűnik,hogy nem vagyok otthon,de engem beteggé tesz.Ez csak egy dili,de sajna még nem sikerült legyőznöm.
182. 9cea3ab90a (válaszként erre: 177. - Dee7182d35)
2007. szept. 18. 05:57

Sok erőt,és kítartást neked is!

Megláttod,nem lesz gond a vizsgálatoknál.

Minden megy a maga útján.Az embert élteti a cél!Az lebegjen a szemed előtt.

Tudom,nehéz,a kicsi mellett megoldani.Mondanám,hogy én vígyázzok neked addíg rá!!!!Na de,nem essek útba.

Pedig ,szívesen segítennék!

181. 9cea3ab90a (válaszként erre: 179. - Macifül)
2007. szept. 18. 05:51

A lányok mondták ,a BMC mondták nekik.

Ráadásul,most az is kérdés,hogy a fagyibébi is egyet jelent.

De én lennék a legboldogabb,ha nem így lenne.Szerintem kérdez rá,te is a dokitól.

Mert ők ,a múlt héten ezt tudták meg.De remélem félre tájékoztaták őket,mert nagyon el vannak kesredve.

Ráadásul a nővéremnek is volt már négy,és ha az ötödiket nem támogatják /nem tudom mi lesz vele/.

De remélem,akkor nem így van.

De kérdezettek rá lányok a Bmc-be,mert nagyon izgulok!!!!!

Egyébként, te igényeltél ilyen támogatást?Bíztos ,nem egyszerű megkapni.A nővérem nem kapta meg egyiket se.

Na ,de az a lényeg ,hogy sikerüljön.Az ember az rááldoz mindent ,amíg bírja anyagilag!

180. dee7182d35 (válaszként erre: 179. - Macifül)
2007. szept. 17. 19:42
Szia!Pont a lombikbaby.hu oldalon találtam,hogy még 5 beavatkozást támogatnak!:))
2007. szept. 17. 16:48

Még 5 lombikbébi programot támogatnak én úgy tudom!!!!! NEMÁR, hogy nem!!!!!! Kartel, ez biztos?

Mikor mi ezt elkezdtük megnéztük alaposan és még levelet is írtunk ezügyben elég magasra és a válaszban az szerepelt, hogy még nem döntöttek és, hogy ha most meg is hozzák ezt a törvényt, nem visszamenőleges hatályú lesz, tehát, ha már elkezdte valaki akkor végigcsinálhatja az ötöt!

Még ilyen jótanácsok szerepeltek, hogy honnan lehet kérni támogatást. Magzatburok alapítvány (BMC) Magóra alapítvány.

2007. szept. 17. 16:42

Sziasztok!

Kartel, örülök, hogy jól vagy, ne szomorkodj, örülj, hogy neked sikerült és biztosan nekik is fog! Köszi minden jókívánságot!

Duncen, neked is! :) és minden jót kívánok a terhességedhez!

Baltazár, ne izgulj ennyire. Ez még csak egy beszélgetés lesz, megnézik az eddigi leleteket és megbeszélitek a továbbiakat, hogy milyen vizsgálatok lesznek még és hogy mi lehet a probléma. Igen, két spermavizsgálat kell 2 hét kihagyással. Mindkettőt ugyanúgy nézik.

Ha belevágtok biztosan könnyebb lesz lelkileg. Csak a saját tapasztalatom írom, mert én az első konzultáció után megnyugodtam, hogy végre sínen vagyunk, elindultunk. Rengeteg türelem kell hozzá, az biztos! A sok kérdésre ott választ kapsz majd. Van a BMC-nek egy honlapja is: lombik-baby.hu és itt leírják a vizsgálatok lépéseit is.

177. dee7182d35 (válaszként erre: 173. - Macifül)
2007. szept. 17. 15:00

Igen,hétfőn megyünk,pánik már beindult.Én is azt hittem,hogy még 5 alkalmat támogatnak.Juniusban még tuti 5 volt,tudja valaki ez mikor változott meg?


Azon viszont meglepődtem,hogy mielőtt még bármihez is kezdenétek,2 spermavizsgálat kell!Vagy csak az elsőt ellenőrzik?


Nagyon rosszul vagyok lelkileg!Akarom-e igazán,vagy nem,sikerül-e,hanyadszorra,a kiscsajt hova tegyem amíg megyünk,Hányszor kell vizsgálatok miatt felmenni,mikor történik ténylegesen valami.Konkrétan a beültetés!Szörnyű ez a sok kérdés!

176. Duncan
2007. szept. 17. 12:48

Sziasztok!


Nagyon-nagyon sok kitartást kívánok Mindenkinek! És ami a legfontosabb sokat pihenjetek, a lehető legtöbbet, és bízzatok:)

175. 9cea3ab90a (válaszként erre: 173. - Macifül)
2007. szept. 17. 11:57

Majd elfelejtettem!Gratula a párod tortájához!Letudnád írni a receptjét?Most 22-én lesz a férjem 30-ik szülinapja,és én is csinálnék ilyet.Annyíra jól néz ki,hogy megírigyeltem.

Én is olyat akarok csinálni!!!

Okés?Köszi szépen,és mégegyszer sok sikert a továbbiakhoz!

174. 9cea3ab90a (válaszként erre: 173. - Macifül)
2007. szept. 17. 11:37

Szia!

Köszi szépen jól vagyok.Csak most egy kicsit szomorkodom.Mert a "sorstársaimnak"akikkel együtt voltam lombikon,nem sikerült nekik másodszorra sem.

Kicsit furcsa érzés,hogy egyedül nekem sikerült,és úgy sajnálom őket.

Egész este nem aludtam,mert mondták hogy már csak egy lehetőségük van.Én azt hittem,hogy 5 lehetősége van annak aki már benne van a programba.

Felhárorító,hogy ezt nem akarják támogatni.Be kellene oda ültetni őket,hogy tisztában legyenek mennyí pártól veszík el a lehetőséget.

Hísz még így is nehéz összehozni rá a pénzt.

Na de nem keserítelek el!

Sok sikert a stimulációhoz!

Remélem,minden úgy alakul ahogy kell!

Mindenkinek kítartás!

Hisz a babákért megéri ,minden áldozat!!!!

2007. szept. 17. 09:40

Sziasztok! Mi újság veletek?

Kartel, hogy vagytok?

Baltazár, jövőhéten mentek a BMC-be ugye?

Sophialoren, vizsgálatokkal hogy álltok?

Írjatok!


Mi voltunk genetikai vérvételen múlt héten és újabb spermavizsgálaton. Holnap kiderül, hogy kezdhetjük-e a stimulációt.

172. 9cea3ab90a (válaszként erre: 171. - Macifül)
2007. szept. 6. 13:22

Okés!

Várom a fejleményeket!

171. Macifül (válaszként erre: 170. - 9cea3ab90a)
2007. szept. 6. 08:34

Sajnálom ami a másik babával történt! Az a lényeg, hogy terhes vagy és lesz egy gyermeketek, vele már biztos minden rendben lesz!

Sajnos nagyon sok pénzbe kerül ez az egész!

én is sok erőt kívánok neked az egész terhességhez!

Majd írok.

170. 9cea3ab90a (válaszként erre: 169. - Macifül)
2007. szept. 6. 08:00

Igen,én is a Bmc-be jártam.Na de erről már írtam.

Az a lényeg ,hogy tudsz majd pihizni.Az nagyon fontos!

Nekem először megmaradt,mind a két babám amit beültettek.De hét hetesen az egyik,meghalt.

Sajnos pont ,azért mert akor egy kicsit elbíztam ,magam.S egy kis bevásárlás,és házimunka után bevéreztem.Sajnos az egyik baba meghalt.Nagyon rossz volt,mert így a másik baba is veszélyben volt!

Remélem már ,nem lesz semmi baj.Mert azt ,nem bírnám ki.Ráadásul,még egy próbálkozásra,már nem lenne pénzünk.

Sajnos elég rosszul viselem a terhességet.De nem érdekel,mindent kibírok,csak megmaradjon.

Nagyon sok erőt kívánok neked!

Majd írj a fejleményekről!

169. Macifül (válaszként erre: 168. - 9cea3ab90a)
2007. szept. 6. 06:53

Szia! Köszi, hogy szorítasz! :)

Igen, lesz lehetőségem pihenni és feküdni fogok úgy tervezem.

Ti hova jártatok? BMC? Hány babát vársz?

Hogy viseled a terhességet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook