Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

1668. Szil07
2008. máj. 5. 18:59

Baltazár,Maca!

Nagyon sajnálom!!!

1667. Macifül (válaszként erre: 1666. - 533bb4d1fe)
2008. máj. 5. 16:12
:-((((
1666. 533bb4d1fe (válaszként erre: 1665. - Macifül)
2008. máj. 5. 13:00
NEM sikerült.:-(
1665. Macifül (válaszként erre: 1662. - Dee7182d35)
2008. máj. 5. 09:13
Nagyon várlak és drukkolok!!!
1664. Macifül (válaszként erre: 1662. - Dee7182d35)
2008. máj. 4. 08:49

Ja, a tesztet nem nagyon ismerem, csak itt a fórumon olvastam róla és utánanéztem googleban.

Gondolom nem szeretnél másikat csinálni. A vérből jobban kimutatható!

1663. Macifül (válaszként erre: 1662. - Dee7182d35)
2008. máj. 4. 08:48

Nem tudom mit jelenthetnek ezek a jelek, de szerintem jót kell jelentsenek :)

Már nincs olyan messze a holnap délután, nemsokára.

1662. dee7182d35 (válaszként erre: 1661. - Macifül)
2008. máj. 4. 08:41

Coralene a neve.

Elég furcsán érzem magam ettől függetlenül.Tegnap délután szedtem össze a földről Eszti játékait,hajlongtam vagy 10 percet,és olyan hányinger jött rám,hogy a gyomrom majdnem kifordult.Elmúlt a mellfájás,ami eddig egy terhességem alatt sem volt meg.Nem fáj a csípőcsontom,semmi mensis tünetem nincs meg.Fogalmam nincs mit gondoljak!Nagyon messze van még a holnap délután!!!

1661. Macifül (válaszként erre: 1660. - Dee7182d35)
2008. máj. 4. 08:32

Lehet, hogy még nem mutatja. Esztinél sem mutatta! Ne keseredj el légyszi, a vérvételen kiderül!

Milyen tesztet csináltál?


(másik fórumon olvastam olyat, hogy egy lány csinált több tesztet, volt ami pozitív volt, volt ami egyértelműen negatív. Nemsokára megszüli az ikerlányait)


Kitartás! Szoríííítok!!!!

2008. máj. 4. 06:10
Nem mondhatnám hogy pozitív a tesztem!:(
1659. ded (válaszként erre: 1655. - Macifül)
2008. máj. 3. 13:50

Szia Macifül!


Köszi a drukkot, rám fér:-)!

1658. macus17
2008. máj. 3. 09:43
NE HARAGUDJATOK RÁM, KÉPTELEN VAGYOK .........BELEŐRÜLÖK A FÁJDALOMBA......
1657. Banita76 (válaszként erre: 1651. - Macus17)
2008. máj. 2. 21:20

Szia Macus!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült! Tényleg nagyon sok rossz történt veled, de, ahogy telik az idő talán optimistábban látod majd a dolgokat. Picit pihenj, készülj fel lelkileg, hátha legközelebb sikerül.

1656. Macifül (válaszként erre: 1651. - Macus17)
2008. máj. 1. 23:16

Szia Macus!

Szomorúan olvasom soraid. Nem is lehet erre mit írni. :(

Tarts ki, lesz megoldás. Szép lassan rendeződik minden és meglátod a kiutat!

1655. Macifül (válaszként erre: 1649. - Ded)
2008. máj. 1. 23:14

Üdv itt!

Köszi a jókívánságokat! :)

Megy a drukk Neked is!

1654. erikk (válaszként erre: 1651. - Macus17)
2008. máj. 1. 19:03

Kérlek, kérlek ne add fel!!!

Tudom ilyenkor semmi és senki nem tud vigaszt nyujtani, mégis hátha picit enyhiteni tudok a fájdalmadon igy ismeretlenül...

Én idén leszek 42 és öt éve járom a kórházakat, volt már mióma, polip, sok-sok hsg, egy időben napi 6 szuri, két sikertelen inszem és egy sikertelen ET.-m ,stb, stb. Én is többször padlón voltam már.

És... És igen, tovább csinálom, nem adom fel amig esély van csinálom.

Meglásd, lesz erőd talpraállni,eljön a te időd is!!!

Nálam az idő nagyon-nagyon szorit, de ugy érzem még mindig maradt egy kis időm és lesz eredmény.

Tedd meg Te is, bizz abban, hogy jóra fordulnak a dolgok!

1653. Monik30 (válaszként erre: 1652. - Ded)
2008. máj. 1. 17:06

Köszi az infót, akkor készülök újsággal.

Igen első, kicsit izgulok, de sztem ez természetes.

1652. ded (válaszként erre: 1650. - Monik30)
2008. máj. 1. 16:19

Az, hogy mennyit kell, vagy kell-e egyáltalán várni attól függ, hogy mit csinálnak. Nekem például legutóbb "csak" félidős ultrahang volt, és hiába volt az időpont, kb.1 órát vártam.

Azért persze ha punkció, vagy a beülti van, akkor nem kell ennyit várni.

Én mindig viszek újságot, hogy elfoglaljam magam.

Ami miatt nem annyira zavar a várakozás, az az, hogy elég sokan járunk oda, és persze hogy mindenki minden kérdésére szeretne kielégítő választ kapni,stb.,nem beszélve róla, hogy a dokiknak is óriási a felelősségük. Meg hát ugye ez nem egy fogászat, itt egyik napról a másikra derülnek ki dolgok.

Még nem tudom melyik nap megyek, attól függ a mensim mikor érkezik. Igen, sajnos az első nem sikerült októberben, márciusban volt egy hiszterom és egy lapar, úgy hogy most sikerülnie kell!(...És fog is!:-))

Neked első lesz?

1651. macus17
2008. máj. 1. 16:07

Sziasztok!

Tudtam, hogy semmi esélyem, ahogy jelentkezett a migrén!!!Kedd óta olyan borzalmas migrénem van, hogy már a jobb oldalam is eltorzult!!!

POZITÍV VOLTAM, de ma a 25.-ik napra megjött.A sírástól nem látok.Nem tudom miért csinálja velem ezt a sors, az élet, az Isten.Miért nem érdemlek meg már boldogságot.Nem is látok kiutat.Egy ember tönkretette az életem, nagyon rossz körülmények közt lakunk miatta, de ha feljelentem, még lehet hogy el is tenne láb alól.Nem is látok kiutat, ebben a helyzetben nincs is már értelme próbálkozni se, ha lesz még ezek után munkahelyem azért nem tudok eljárni, ha nem lesz munkahelyem akkor meg azért, mert egy 100000.-Ft fizetésből ezt nem lehet csinálni.

Nincs is értelme már semminek.Ne haragudjatok, elköszönök.Kívánok minden jót.Sziasztok!!!

1650. Monik30 (válaszként erre: 1649. - Ded)
2008. máj. 1. 16:00

Nekem 13-ra kell mennem. A dokibához:), már voltam ott régebben más miatt a dokinéni nekem nem szimpi:(, jobban szeretem a ffi orvosokat:).


Ha időpontra mész kell várni, vagy nem?

Melyik nap mész?

Neked akkor az 1. nem sikerült? :(

1649. ded
2008. máj. 1. 15:40

Sziasztok!


Először is mindenkinek nagy-nagy drukkok mennek,a pocakosoknak pedig boldog babavárást kívánok!

Monik30!

Én Szegedre járok, nyugodtan kérdezz, ha tudok szívesen válaszolok :-)!

Az intézetről annyit, hogy mindenki nagyon kedves,figyelemes, kicsit szűkösen vagyunk a váróban, de egyébként minden oké. A párodnak nem kell menni, elég ha az összes papírjaitokat viszed, ezeket egyből lefénymásolják a recepción, aztán a doktor v. doktornő átnézi őket, és elmondja a következő lépést.

Kihez fogsz menni? Én a doktornőhöz járok.

A konzi ideje nem túl hosszú, gondolom délután kell menni, akkor már nincsenek sokan, és nem kell sokat várnod.

Egyenlőre ennyi jutott eszembe...Egyébként én is jövő héten megyek, remélem tudjuk kezdeni a második ciklust.

1648. Monik30
2008. máj. 1. 14:51

Köszönöm, az intézetről érdeklődtem volna elsősorban konkrétan, mert ugye mindenhol vannak eltérések.

A fórumokból máe sok mindent tudok, de biztos lesznek kérdéseim. Kedden megtudom milyen protokollal kezdünk. Nyílván addig várni kell, mert 10. napnál leszek csak.

Nem tudom gond -e, ha az apuci nem jön el, mert sajnos vidéken dolgozik, és ha nem muszáj nem akarom, hogy azért utazzon 400km-t. Neki minden eredménye ok. Majd holnap megkérdezem a dokit. Nektek meddig tartott az első konzultáció?

1647. Macifül (válaszként erre: 1646. - Tinabeby)
2008. máj. 1. 14:25

De jó nevek :) Még az is lehet, hogy egy ilyen, egy olyan, nem?

Bajban leszünk, ha fiúcska lesz, nincs olyan magyar fiúnév ami tetszik mindkettőnknek. De még talán kicsi ráérünk eldönteni. Nem tudom olyan félelem meg izgulás van rajtam mióta tudom, hogy holnap megyünk. Olyan rossz. Úgy utálom. Ma már vagy 20x megkérdeztem párom, hogy ugye minden rendben?

Jól állsz hozzá, már csak 12 nap :) Így is van!

1646. tinabeby
2008. máj. 1. 14:21
Ez jo! :D En fiut szeretnek nagyon, de konkret lanynevem van csak. Lara, ha fiu lenne akkor meg ugy nez ki Markus, de ez meg nem tuti. Mondjuk apunak ez nagyon tetszik! Nincs is olyan messze ma mar elseje mar csak 12 nap! :)
1645. Macifül (válaszként erre: 1643. - Tinabeby)
2008. máj. 1. 14:16

Az még kicsit odébb van.

Sokaknak vérzik az orra terhesség alatt. Lányoddal is vérzett, tuti ott van(nak) a kistesó(k) :)

Ha fiú lehet, hogy az apja neve: Balázs, de nem nagyon szeretnénk, majd akkor gondolkodunk, ha kiderül mit is hord a lábai között.

1644. tinabeby
2008. máj. 1. 14:15

Szia Monik!

Sajna en sem szegeden vagyok, igy en sem tudok segiteni. Sok sikert kivanok nektek is!

1643. tinabeby (válaszként erre: 1641. - Macifül)
2008. máj. 1. 14:12

Szia Macifül!


13.-an megyek uh-ra. A tünetek jönnek rendesen, de nem baj. Hetfön verzett az orrom, ez azert erdekes mert a lanyommal egyfojtaban orrverzesem volt. A Nori nagyon szep nev! Es mi van ha fiucska? Varom nagyon a fejlemenyeket! Puszi

1642. Macifül (válaszként erre: 1640. - Monik30)
2008. máj. 1. 14:10

Szia Monik!


Sajna nem tudok segíteni, nem Szegedre jártunk.

De ha bármi kérdésed van a programmal kapcsolatban írj bátran :)

1641. Macifül (válaszként erre: 1639. - Tinabeby)
2008. máj. 1. 14:04

Szia Tina!


Akkor már jönnek a tünetek is? :)

Mikor mész az uh-ra?


Nem tudom, hogy holnap csinál-e uh-ot. Lehet. Majd írok.

Nevek. Csak lánynevünk van: Nóri :)

1640. Monik30
2008. máj. 1. 10:31

Sziasztok,


van aki Szegedre jár közületek a Kaáliba?

Nekünk jövő héten lesz az első megbeszélés:)

1639. tinabeby (válaszként erre: 1638. - Macifül)
2008. máj. 1. 09:53

Szia Macifül!


Nem csinaltam ma tesztet, lehet hogy majd hetfön. A csik a tegnapi tesztrmen ahogy irtad erössebb lett nekem is. En bizom a dokimban, es ö azt mondta hogy hidjem el hogy ott van a baba ha ott a csik, akarmennyire is halvany! Ugyhogy lehet hogy megvarom az uht. A tüneteim nem multak el, kis hanyinger van, meg ha a jobb oldalamra fekszem szurkalodik, a cicim nem faj de jo nagy es erzekeny. Csak vizsgalat lesz neked holnap, vagy csinal uht is? Tuti szep nagy mar es minden rendben vele! Jelentest kerek! :D Gondolkodtatok mar neveken? Puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook