Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

2238. Monik30
2008. szept. 11. 16:34
Sziasztok rég írtam, azt hiszem itt még nem írtam, hogy nem kell szeptemberben újabb lombikra menni, mert van egy szép spontán babánk. 8 hetes:)
2237. ada75
2008. szept. 11. 16:14

Ja, és persze:

Sziasztok!:)

2236. ada75 (válaszként erre: 2228. - Dtrr)
2008. szept. 11. 16:14
Köszi:)!
2008. szept. 11. 15:53

Sziasztok!


Geridina nagyon hálás vagyok, hogy írtál nekünk! Köszönöm! Minden erő jöhet, Mindannyiunknak szerintem!

Nekem nem csináltak ilyen lézerezést. Még nem is hallottam ezt. Pontosan mi is az, és mikor csinálják?

2234. Marci70 (válaszként erre: 2233. - Geridina)
2008. szept. 11. 15:05
Nekem már az első kettőnél is megcsinálták, mert 38 éves vagyok:-( Mondjuk szerencsére csak ez az ok volt, mert a többi azért nem kellemes. Sőt ICSI is volt. Az elsőnél megtapadt, de sajnos a 6. héten felszívódott. Most kicsivel jobbak lettek az eredmények, ezért nagyon bíztató a dolog.
2233. geridina (válaszként erre: 2225. - Marci70)
2008. szept. 11. 11:34
Igen, a hatchinget értem a lézerezésen. Neked most csinálták meg először? Szorítok kedden. Gyönyörű átélni, mikor lezsibbadsz az "igen" választól. Nekem azt mondta a doki, hogy üljünk le, mert amit mond, attól úgyis le fogok ülni. Akkor már sejtettem.
2232. dtrr
2008. szept. 11. 11:29
Nem örökérvényű. Csak amíg szükség lesz rá. Azaz már nem sokáig. :))
2231. ájrin (válaszként erre: 2230. - Dtrr)
2008. szept. 11. 11:19
:))) szval örök érvényű? :)
2230. dtrr
2008. szept. 11. 11:11
Az egyértelmű volt, hogy neked is. Én vagyok a fő drukkered. ::))
2229. ájrin (válaszként erre: 2228. - Dtrr)
2008. szept. 11. 11:06
meg nekem is légyszi:) vagy máááá nem szereccc? :)
2228. dtrr
2008. szept. 11. 11:04

Ada75 és zsanetta!


Szorítok mindkettőtöknek! Sikerülni fog!

2227. Zsanetta
2008. szept. 10. 18:50

Én novemberben lombikozom a páromban elősször ,sülyos endometriosisom van.

remélem sikerül.

mindenkinek sok sikert és eegészséget!!!

2226. ada75
2008. szept. 10. 18:28

Sziasztok!


Olvasgatlak benneteket azóta is.

Nekem pénteken lesz az első lombikom Tapolcán, nagyon bízom benne, de.... (sajnos mindig ott van egy kis de)


Mindenkinek sok sikert!

2225. Marci70 (válaszként erre: 2224. - Geridina)
2008. szept. 10. 16:22
A lézerezésen a hatchinget érted? Én most várom a 3 beültetés eredményét, kedden lesz a nagy nap. Nekem megcsinálták. Ja, és nagyon bízom, hogy a 3 most már sikeres lesz.
2224. geridina
2008. szept. 10. 11:26
Sziasztok!Nagyon szívesen bíztatlak titeket, ha valami kérdésetek lenne, írjatok, ha tudok válaszolok. Tudom milyen az, amikor végignézed, hogy valakinek sikerül. Én kétszer megtettem. Nem volt könnyű gratulálni neki, de megtettem.És őszintén csodáltam azt, aki kilencedszer ült ott az eredményért.Nem tudom a fórumozók közül sikerült-e már valakinek lombikkal ikerterhesség. Nekünk azzal indult. Félidőben halt el az egyik baba,és még mindig nem dolgoztam fel.Még egy tanács azoknak, akik előtte állnak. Nekünk az első kettőnél nem lézerezték a burkot beültetés előtt, de olvastam róla a neten. Szentül hittem, hogy nekem az fog segíteni, szóba hoztam, és négyből kettőt meglézereztek. És sikerült. A másik, amihez én a sikert kötöm, hogy a harmadik (végül sikeres) lombiknál már kaptam a hormont egészen a negyedik hónapig, amikor már a lepény is el tudta látni a feladatát.Kell, hogy higgyél valamiben,ami segíteni fog, különben megbolondulsz.Sok sikert mindenkinek
2223. ájrin (válaszként erre: 2222. - Geridina)
2008. szept. 10. 11:15

Szia Geridina!

Kedves Tőled, hogy bíztatsz bennünket:)

Gratulálok a kislányhoz:)

2222. geridina
2008. szept. 10. 11:11
Sziasztok sorstársaim!Most találtam a fórumra, még nemigen olvasgattam vissza.Röviden az én történetem: harmadik lombik sikerült.A kudarcokat nagyon nehéz átélni.Amikor ott ülsz reggeltől órákat, és lerágod az összes körmödet, és azt mondják, hogy NEM.Az én kislányom már 4 éves, de még mindig nem tudtam magam rászánni a következőre, pedig azóta már a sikerarány is 40 %-ra emelkedett.Félek az újabb kudarctól, és persze anyagilag sem kevés.Ha ajánlhatok szakembert, azt mondom, mindenki a Szent Jánosba menjen, a BMC-be.A Sejtjeink című filmért pedig őszinte elismerésem Almási Tamásnak.Ha valaki még nem látta, feltétlenül szerezze meg.Segít dönteni, hogy elindulj...
2221. aniko32
2008. szept. 9. 10:46
Köszönöm a biztató szavakat,nem adom fel csak éppen most úgy érzem teljesen szétesek.Kifolyik a kezemközül minden magamat is utálom nem látom az út végét.Említettem már, hogy sajnos nem elég a szeretet a kitartás az akarás ,mert valjuk be a lombik nagyon költséges.Ha nincs akkor nincs rá pénz és ez igazságtalanság annak érzem. Ugyanis ha valaki pl nővé akarja átoperáltatni magát annak ha megítélik a tb fizeti a műtétet OK biztos ez is fontos hogy jóminőségű teljes életet éljen az illető de mi van velünk?Nekünk 5 esélyünk van és ezután na és ha nincs is rá pénzünk,mit tegyünk?Igen megvan rá az esély hogy spontán is sikerül de az idő telik korosodunk így fogy az esély is.Tudom kicsit negatív vagyok de mint írtam most teljesen szétestem.Örülök én a más sikerének de nagyon fáj a saját kudarcom és ezt nem tudom legyürni, nem tudom mitévő legyek.
2220. dtrr (válaszként erre: 2219. - Macifül)
2008. szept. 8. 17:26
Azért írtam. ::))
2219. Macifül (válaszként erre: 2218. - Dtrr)
2008. szept. 8. 11:47
Jó ilyet olvasni :)
2218. dtrr
2008. szept. 8. 06:53

Képzeljétek, az iskolai csoportomban van egy lombik ikerpár, Virág és Martin. Most 14-15 évesek. Tegnap mesélte a srác, hogy annak idején öt év után voltak a szülők lombikon, az első alkalommal összejött, 4 embriót ültettek be és ugyebár ők ketten maradtak.

Ja, és utána az anyukájuk még kétszer lett spontán terhes, szóval 4 gyerek van!


hajrá mindenkinek!

2217. ada75
2008. szept. 5. 17:40

Sziasztok csajok!


Nekem is időszerű lett a "kérdés", szóval beköszönök hozzátok is.Elkezdtem visszaolvasgatni itt a fórumon, hogy egy kicsit képben legyek, de még nem jutottam a végére...:)!

Minden napra egy kicsit...:)!

2008. szept. 5. 09:16

Sziasztok Mindenki!


Dtrr gratulálok!

Ájrin örülök, hogy olvaslak, azóta nem is hallottaklak!

Anikó! Nagyon sajnálom, és tudom milyen érzés!Nekem is volt 2 sikertelen (1. beültetni se volt mit, 2. 10 héten leállt a szíve a Kicsinek) most készülünk a 3.ra. Hát majd csak decemberben. Nagyon le voltam törve mindig, és hát ez nem múlik el, csak mégis felcsillan a következő lehetőség, a remény is egyben! most már újra nagy reménnyel és bízva várom! A fura érzés, és a harc a nem tudom pontosan kivel is mind ismerős! A harcot szerintem magunkkal vívjuk! Mert szeretjük azokat az ismerősöket, rokonokat akik babát várnak, vagy legalábbis pontosan tudjuk, hogy ők is megérdemlik! Minden nő megérdemli a Földön!!! A baba az egy olyan esemény egy nő számára, ami gén kódunktól fogva az életünk része, a természetes! Tehát ezt a fura érzést nem akarjuk érezni, ami akadályozni hogy mások örömében osztozzunk, és hogy túl legyünk a mi fájdalmunkon. Mert a másik babája, terhessége a mi szerencsétlenségünkre emlékeztet, ezért fáj, és nem azért, mert nem örülünk, vagy gonoszak lennénk. akik ezen a fórumon vannak szerintem ők tudják ezt. Viszont akinek simán sikerül, ő ezt nem érti meg soha. de nem is kell neki megérteni, mert hát az lenne a természetes, ha ez a fórum sem lenne, mert meddőség sem lenne, de legalábbis nem ilyen mértékben, ennyi sok sok nőnél!

Sokat írtam, bocsánat. S persze nem biztos, hogy igazam van, mindenki másképp látja. Én így voltam, sajnos. No és még nincs vége, sajnos.

2215. ájrin (válaszként erre: 2213. - Aniko32)
2008. szept. 4. 18:18

szia aniko!

írd ki magadból, úgy jobb lesz.

én ezért kezdtem el naplót írni, különben megbolondultam volna (ami még mindig esélyes:D )

2214. dtrr (válaszként erre: 2213. - Aniko32)
2008. szept. 4. 17:46
Nem vagy sok. Itt mindenki tudja, hogy miről beszélsz. Sajnos.
2213. aniko32
2008. szept. 4. 17:37

Sziasztok!

Azért írok ide ,mert igaz van egy csodás családom aki meghallgat, de igaz az, hogy független embereknek elmondani könnyebb.Azért nem mondtam azt hogy idegeneknek ,mert talán nem is vagyunk egymásnak idegenek.A közös küzdelem egy babáért nagyon is ismerős érzés!Jómagam már 3 lombikon vagyok túl, mind sikertelen volt. Túltenni magam nem ment ,igaz nem látszik rajtam ,de mindíg ott az a fura érzés ha meglátom az ismerőseim körében a babákat, vagy hallom babát vár, vagy épp megszületett a pici.Most éppen harcolok,hogy mivel kikkel?Majd ezt is kiírom magamból talán ,egyszerre ennyi is elég ,lehet sok vagyok hirtelen.

2212. dtrr
2008. szept. 1. 17:29

Sziasztok csajok!

Mi újság van veletek? Jó hírek? Mostantól minden nap be tudok nézni végre. Már nagyon hiányoztatok ám!

Holnap kezdjük a 15. hetet. ::))

2211. dolcissima (válaszként erre: 2210. - Marci70)
2008. szept. 1. 16:19

Szia!


remélem sikeres lesz!!! Elárulod majd?

2210. Marci70
2008. aug. 31. 11:55
Hahó! Mindig olvastam a fórumot, de nem sokminden tudtam volna hozzáfűzni. macifül, kitartás, mindjárt vége és foghatod a babuciat. Nekem kedden lesz a 3. leszívás, pénteken beülti. Nem különösebben érdekel már a dolog. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem bízom benne. Dehogynem, hiszen a 3. a legesélyesebb a statisztikák szerint. Csak már nem görcsös az akarat. Asszem. Mondjuk szabin is voltam, ott kezdtük a szurikat, aztán dolgoztam is, de hétfőtől már nem megyek be. Hasam majd szétdurran, van megint bőven tüsző (kb. 8-8), biztosan lesz belőle használható. És remélem most már az embriókból is lesz jóképességű, ami aztán meg is tapad. Ma ráadásul évnyitó, holnaptól suli, fiam ötödikes lesz, hát felköthetjük.
2209. Macifül (válaszként erre: 2208. - Dolcissima)
2008. aug. 29. 18:49
Köszi szépen a jókívánságokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook