Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

4128. davider (válaszként erre: 4125. - Nanoca)
2009. jan. 27. 15:15
Ne félj semmi különös elkezdenek 5-től visszaszámolni te már a 4-et sem fogod hallani a mütét pedig 10-15 perc csak ....utána feküdni kell,mert van aki hamar felkel annak hányigere lesz szédül....jaj holnap reggel drukkolunk:)
4127. Nanoca
2009. jan. 27. 15:11
Györi Kaáli!
4126. Bcicus (válaszként erre: 4125. - Nanoca)
2009. jan. 27. 15:08
Te melyik intézetbe jársz?
4125. Nanoca
2009. jan. 27. 14:56

Nekem holnap 9 kor lesz! É ha minden jól megy szombaton lesz a beülti!

Félek a punkciótól egy kicsit, még nem voltam altatva!


Én is ovitrellet kaptam hasba, tegnap este 22 kor!

4124. Nanoca
2009. jan. 27. 14:54

Sziasztok!

Enci milyen volt a punkció?

4123. Enci78 (válaszként erre: 4107. - 94342425de)
2009. jan. 27. 14:54
Szia!Nekem kb.csütörtökön lesz a beültetés.Ti hány babát kértetek vissza?Mit mondott a doki,mennyit kell feküdni utána?
4122. Enci78 (válaszként erre: 4121. - Bcicus)
2009. jan. 27. 14:50
Szombaton este 11-kor.Én is ovitrelle-t kaptam hasba.De hallottam olyanról is akinek fenékbe kellett a tüszőrepi.
4121. Bcicus (válaszként erre: 4120. - Enci78)
2009. jan. 27. 14:44

És mikor kaptad a tüszőrepesztőt?

Köszi a drukkot és természetesen és nagyon drukkolok nektek, remélem mindannyian sikerrel járunk.

4120. Enci78 (válaszként erre: 4119. - Bcicus)
2009. jan. 27. 14:39
Szia!Ne aggódj a petesejtjeid miatt!Nekem tegnap volt a punkcióm.Csütörtökön voltam uh-on,akkor mondta a doki,hogy hétfőn punkció.Egész hétvégén paráztam,hogy megrepednek a tüszők.De hétfőn le tudtak szívni 5 petesejtet.Mára mind megtermékenyült.Holnap hívni kell az intézetet,hogy osztódnak.Kb.csütörtökön visszakapom őket.Nagyon drukkolok nektek!Meglátod minden ok lesz!Puszi
4119. Bcicus (válaszként erre: 4118. - Davider)
2009. jan. 27. 13:54
Én nem fogok merni szerintem tesztet csinaálni 14. nap elött. Olyan fura érzések kavarognak benne. több mint 2 éve szeretnénk bebabásodni és annyi tesztet csináltam már és mindennél jobban vágyunk a babóra, és most, hogy végre itt a reális lehetőség, hoyg sikerülhet, most el sem tudom hinni, hogy lehet, hogy baba lesz a pocimban. Persze nagyon várom és akarom, hogy sikerüljön, tudom, hogy sikerülnie kell és punktum, nem lehet máshogy, de közbe meg olyan hihetetlen, hogy 1 hét múlva már lehet, hogy a hasamban lesz a babóm vagy netán babóim.
4118. davider (válaszként erre: 4117. - Bcicus)
2009. jan. 27. 13:51

Ne aggodj mindenki ezt csinálja én is ilyen voltam csak azt már hajlamos elfelejteni az ember..:)


Én már a 6.nap teszteltem és ha negativ volt utána minden nap.....és mindig elszomorodtam pedig tudtam még korai volt.


Lidivel mikor teszteltem vérvétel előtt egy nappal negativ lett kidobtam a kukába és nagy takaritásba kezdtem mikor valamit kidobtam gondoltam ránézek nem is tudom mit vártam de ott volt a második csik is..:-DD

4117. Bcicus (válaszként erre: 4116. - Davider)
2009. jan. 27. 13:46

Igen ezeket elvileg (agyilag) tudom, ade akkor is bennem van a félsz.

Jajj csak legyen igazad. Most olyan hihtetlenül gyereksnek érzem magam, hogy ilyen aggódos vagyok.

4116. davider (válaszként erre: 4114. - Bcicus)
2009. jan. 27. 13:40

Ne aggodj nem a tüszöid repednek meg...:))


Mivel elég sok tüszöt érlelnek igy az nyomja a hasad és azért fáj a tüszörepedést van aki megérzi szuro fájo érzés de van aki nem érzi meg.


Nyugalom leendő kismama.:)

4115. Bcicus
2009. jan. 27. 13:34

Az normális, hogy nagyon fáj a hasam, bár mr péntek este óta fáj, de most nagyon. Az uh nem volt egy kellemes érzés. Mondta a doki, hogy azért mert nincs túl jó helyen a bal petefészkem, mert valahogy félig a méhem mögött van vagy valami ilyesmi.

Szóval néha kicsit alább hagy a hasfájás, néha baromi erős, remélem nem a tüszőim repednek meg ilyewnkor. Azthiszem kezdek paranoiás lenni.

4114. Bcicus (válaszként erre: 4111. - 9dda89be73)
2009. jan. 27. 13:32

POnt ugyan attől félek én is, hogy elbb megrepednek.

Mi tényleg nagyon hasonló cipőben járunk, csak abban bízom, hogy nálunk az első is sikeres lesz, drukkolok, hogy nektek a második össze jöjjön.

4113. davider (válaszként erre: 4111. - 9dda89be73)
2009. jan. 27. 12:42
Ettől én is rettegtem igy még a sexet is hagyagoltuk már a tüsző növelés alatt:)
4112. 9dda89be73 (válaszként erre: 4100. - Bcicus)
2009. jan. 27. 12:39
Szerintem ilyenért ne hibáztasd Magad, nekik mindezt Nálad jobban kellene tudniuk, minden papír nélkül.
4111. 9dda89be73 (válaszként erre: 4096. - Bcicus)
2009. jan. 27. 12:37

Bcicus


Megértem az aggodalmad, én is sajnáltam a sejtjeimet, hiszen sokat tettem értük. Tornáztam, egészségesen táplálkoztam, folyamatosan rohantam az intézetbe, na és persze az a sok drága gyógyszer. És ôk voltak a siker egyik kulcsa. Én mindig attól féltem, hogy elôbb megrepednek, és nem fog maradni:))

4110. 9dda89be73 (válaszként erre: 4085. - Davider)
2009. jan. 27. 12:32

Szia Davider


Én is hasba kellett adjam magamnak a tüszôrepesztôt, de olvastam már olyat is akinek popsiba kellett. Talán egyes intézeteknek megvan a saját szokásuk. Szerintem mindegy, úgy emlékszem hogy a dobozában lévô tájékoztatóban is az volt leírva, hogy vagy izomba, vagy bôr alá.

4109. 9dda89be73 (válaszként erre: 4078. - Bcicus)
2009. jan. 27. 12:28

Szia Bcicus


Ritkán írok ebben a fórumban, de folyamatosan olvasója vagyok. Hasonló a történetünk, az én férjemnek is biopsziával nyerték tavaly októberben a spermiumokat. Úgyszintén kezeletlen gyulladás okozta nála az elzáródást. Nekünk nyolc alkalommal lehet felhasználni a spermákat. Decemberben volt az elsô lombikom, sajnos nem sikerült. jövô hónapban lesz ismét egy embrió transzferem, fagyibabákkal. Én sem tudtam soha hány tüszôm növekszik, mert nem igazán beszélt róla a dokim, hiszen az még nem jelent petesejtet, talán nem akarta, hogy a végén csalódjak. Mégis szép számmal lett. Húsz tüszôben 12 petesejt volt, abból 10 tudtak megtermékenyíteni és hat osztódott szépen. Kettôt ültettünk vissza, négy ment a fagyasztóba. Nekem errôl sem beszéltek, hogy hogyan viselkedtek a katonák, de talán kérdeznem kellett volna? Remélem nálatok is minden rendben lesz. Szorítok nektek, nem lehet a sors olyan kegyetlen, hogy még ezt a lehetôséget is elvegye tôletek és ismét operálni kelljen a párodat. Sok sikert!

4108. davider (válaszként erre: 4107. - 94342425de)
2009. jan. 27. 11:27

Szia

Igazán semmit sem kell érezni van akinek feszit a hasa felpüffed és olyat érez mintha megakarna jönni ez jelezheti a beágyazodást de van aki semmit nem érez és megtörténik a beágyazodás.

Ne aggodj pihenj de ne feküdj ,mert lassul a vérkeringés,Ne emelj,ne cippekedj,ne hajolj és igyál sok sok folyadékot egyél sok fehérjét most mást nem tehetsz.

szerintem várj még a teszttel de ha csinálsz és negativ ne ess kétségbe mivel nem rögtön ágyazodik be a mano.


Mész majd vérvételre,mikor?

2009. jan. 27. 10:56

Sziasztok Csajok !


Nekem a múlt héten szerdán volt az első beültetésem és türelmes vagyok, de aki már hasonló helyzetben volt így a beültetést követő 6. napon írjon már, hogy ilyenkor mit kell érezni, ugyanis én semmit nem érzek. Az első 3 napon sokat feküdtem, utána csak az utrogestan felhelyezését követően 2 órákat.Valóban csak a 14. napon csináljak tesztet ?

4106. davider (válaszként erre: 4102. - Bcicus)
2009. jan. 27. 10:21

Jo reggelt:9


Ne viccelj már hülyeség neked most ez a legfontosabb ..örülök,hogy megoldodott:)

Pihenj és ne aggodj majd aggodunk helyeted,hogy te most nyugiba legyél:))

4105. miciona (válaszként erre: 4092. - Fanatic)
2009. jan. 27. 08:04

Szia!

Nekem is magas a prolaktinom, illetve volt ,de a bromocriptin szépen rendben tartja. Míg nem kezdődött el a meddőségi kivizsgálásom nem is tudtam róla, hogy magas.Ez alatt az idő alatt szépen elkezdtem hízni, és nekem is lett a cicimben egy fibroadenoma. Én megnézettem egy jó nevű citológussal is , aki azt mondta nagy benne a sejtaktivitás (a hormonoktól).

Ő azt mondta, hogy ha terhes leszek menjek vele vissza.Mivel még sajna nem jött össze én azért járok félévente az Onkológiára nézetni.

Igazából ciklustól függ ,hogy mennyire érzékeny.

Menses alatt igen, utána nem.Nekem is felajánlotta, hogy ha akarom kiveszik.(mérettől is függ).Mivel ebből nem lesz rosszindulatú daganat, és ha kiveszik sem garantálja semmi, hogy később mástól nem lehet, így a citológus szerint jobb nem bolygatni.Nekem már volt egy elkezdett lombikom, csak a műtétig nem jutottam el, de a hormonok nem befolyásolták a bogyot.Elnézést, ha kicsit hosszú voltam.

4104. Zsanetta
2009. jan. 27. 06:47
Én is hasba adtam éjfélkor de én kettőt egyszerre.
4103. pinpilla
2009. jan. 26. 23:49
Szerintem se aggódj összefog jönni.
4102. Bcicus (válaszként erre: 4101. - Davider)
2009. jan. 26. 23:13

Szerintem elehet ott hagytam a klinikán. De mogoldódott. Oda mentem és mondtam mennyi kell és beadták, a kapun is simán beengedtek. Pont egy másik párral egyszerre értünk oda.

Bocsi a hülyeségeim miatt, de nekem ez az első és tiszta para vagyok.

4101. davider (válaszként erre: 4100. - Bcicus)
2009. jan. 26. 22:30
Nyugi ne aggodj ülj le és gondold át hová tetted nyugodtan......
4100. Bcicus
2009. jan. 26. 19:56
Én choragont kapok, de most az agyvérzés kerülget, ma több ápolónő is elkérte tőle a papírt amit a doki a szurhoz adott, meg annyi minden volt, hogy nem tudom hova raktam, egyszerűen nem találom, nagyon félek, hogy anbélkül nem fogják beadni. Tudom mennyit kell beadni mert 3an elmondták, de mi van ha nem hisznek nekem. HOgy lehetek ilyen hülye.
4099. davider (válaszként erre: 4097. - Bcicus)
2009. jan. 26. 19:44

Neaggodj:9


megy a drukk mindkettőtőknek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook