Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

7608. Bobett (válaszként erre: 7591. - 82f65e3480)
2009. ápr. 30. 09:12
Szia! Nekem most volt márciusban és tényleg nem fájdalmas! Én nem éreztem semmit utána sem, csupán annyi, hogy aznap vérezgettem! De fájdalmam az nem volt! Szóval ne izgulj!
7607. Bobett (válaszként erre: 7603. - Erika691230)
2009. ápr. 30. 09:11

Szia !

Én is fogok Rád gondolni 1 óra magasságában, s nagyon-nagyon szorítok majd Érted! Remélem, hogy jó hírekkel fogsz visszatérni hozzánk! Puszi

7606. Bobett (válaszként erre: 7605. - Somogyi bettina)
2009. ápr. 30. 09:10
Szia! Gratulálok a szép eredményhez, s minden jót kívánok a hétfői naphoz!
2009. ápr. 30. 08:13
jo reggelt mindenkinek.ugy volt hogy ma lesz a vervetelem de tegnap mar megvolt mert mar ma delutan nem dolgoznak es eredmeny csak unnep utan lett volna azt meg nem birtam volna kivarni. de jelentem jo lett az eredmeny 549 hcg szint.hetfon ultrahang alig varom. remelem mindenki jol van.
2009. ápr. 30. 08:09

Szia cicmic!


Nekem is volt hysteroscopia műtétem,és egy laparoscopia,amivel eltávolították a miómámat.Egyszerre csinálta mindkettőt,és kb.2 órahosszáig tartott az egész.

Én nem is véreztem utána.Csak a lapar miatt volt nagyon sz@r az első pár nap.

Én mondjuk,egy napot bent kellett maradjak,de gondolom,ahány ház,annyi szokás.

7603. erika691230 (válaszként erre: 7600. - Szimpátia)
2009. ápr. 30. 08:05

Szia szimpátia!


Köszi!Rajtam nem múlik semmi. :-))

Még 5 órahossza,és megtudom,hogyan tovább. :-))

7602. Pólika (válaszként erre: 7596. - Bibócska)
2009. ápr. 30. 07:58
Köszi a választ. Nagyon drukkolok nektek! Kérdésedre válaszolva: Igen,a decapeptyl tényleg szörnyen csíp! :-D Remélem nekünk sem kell mind az 5 alkalmat végig próbálni, még csak 32 vagyok.
7601. Pólika
2009. ápr. 30. 07:48
cicimic82: Nem fáj, ne aggódj! Lábon kell bemenni a műtőbe, felfektetnek, kapsz vénásan altatót, és semmit nem érzel. Amikor felébredtem (kb. 1/2 óra múlva) sem éreztem semmit, talán enyhe nyomást ami másnapra elmúlt. Kb. 5 napig véreztem még utána. 9:30-kor kezdték és du. 1-kor már mentem is haza. Nekem a János Kh-ban csinálták. Áldom a dokit, hogy ezt csinálta, mert a HSG állítólag nagyon fájdalmas, és nem is ad olyan precíz diganózist.
2009. ápr. 30. 07:48
Jó reggelt lányok, sziasztok! :) Remélem mindenki jól van. Babuska? Hogy telnek a napok? Erika! Minden jót mára! :))
7599. erika691230 (válaszként erre: 7593. - 82f65e3480)
2009. ápr. 29. 21:11

Szia cicmic!


Köszi!Ari vagy!

2009. ápr. 29. 20:22
Szép estét lányok!
7597. bibócska
2009. ápr. 29. 20:18

hajrá micimaci..

örülök hogy örülsz...és minden rendben lesz..

+++++++++++++++++++++++++++ pozitív energia megy...

7596. bibócska (válaszként erre: 7589. - Pólika)
2009. ápr. 29. 20:16

szia pólika...

ez a dolog mindenkinél másképp megy..nekünk is kimaradt az inszemináció azonnal a lombikkal kezdtünk mi is..én az úgymond hosszú protokollt csináltam..decapeptyllel keztem én is(nekem szörnyen csípett az injekció neked nem?)aztán amikor megjött onnantól kezdve kaptam a gonál-f-et.nekem végig ezt a két injekciót kellett adni.aztán heti két alkalommal vérvétel és uh.nézték a hormonszintet és hogy milyen nagyok a tüszők..nekem márc.5.-én jött meg a menzim és 18.-án pedig a punkcióm volt..ezt az egészet altatásban csinálják úgyhogy ezen a téren nem kell izgulni mert semmit nem fogsz érezni..utána fáj mintha menzi görcsöd lenne.5 db petesejtet tudtak tőlem leszívni amit akkor kevésnek gondoltam de aztán rájöttem nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg..ráadásul a felépülés is csak két napig tartott utána már semmi bajom nem volt..

ezután következik a várakozás és az ima hogy minden jól alakuljon..nekem 5 nap után ültettek vissza két "kicsikét".azt mondták ebben a korban blasztociszta állapotban nagyobb az esély hogy megtapadjanak..a beültetés már nem fáj ahhoz hasonlít amikor a nőgyógyász rákszűrést csinál..

aztán három napig pihentem tényleg semmit nem csináltam csak a wc.-be mentem ki..a család főtött ránk az első héten..nekem hétfői napon ültették be őket és csüt.-ig pihentem de utána felkeltem mozogtam ahogy az orvosom mondta nyugdíjas életmódot éltem...két héttel a beültetés után kellett vérvételre menni és már reménykedtünk a párommal mert nem jött meg a két hét alatt és jól tettük mert a doki jó hírekkel szólgált nekünk.ezekután két hét múlva ismét mennünk kellett hogy uh.-on megnézze mi újság odabenn..ekkor még nem tudta megállapítani hány babóca készül fejlődni ezért most máj.5-én újra mennünk kell..remélem mindent rendben fog találni...

nos ez az én történetem de persze ahány ember annyi szokás..mindenkinél más a kezelés ez függ a nőtől hogy milyen állapotban van a szervezete.és a kortól is..meg persze két orvos sem egyforma az egyik így gondolkodik a másik meg úgy..

és úgy érzem jó orvosom volt és szerencsésnek érzem magam hogy első alkalommal sikerült a beültetés..most már tényleg csak azt kívánom hogy minden jól alakuljon és egészséges kisbabám vagy babáim legyen/ek

neked pedig sok kitartást pozitív hozzáálást és szerencsét kívánok hogy hamarosan te is kismami lehess...

bocsi hogy ilyen hosszú voltam pedig néhány dologot kihagytam...

pusz mindenkinek

2009. ápr. 29. 20:16

Sziasztok Csajok !


Most jutottam ide a géphez. Ma voltam vérvételen és ultrahangon . 5. napja szúrom magamat és a jobb petefészkemben 4 db. apró, 2 db. 10x10 tüszőm ért, a bal petefészkemben szintén 4 apró volt.


A Dokinő azt mondta, hogy most az elsőhöz képest teljesen máshogy alakulnak a tüszőim és így el tudja húzni a stimulálást, amivel kitolja a beültetést és így az Ő tapasztalata szerint sokkal nagyobb az esély a terhességre. Szombaton ismét mennem kell ellenőrzésre.


Szóval jó a kedvem nagyon !!!!


Mindenkinek megy a drukkkk !!!!

7594. bibócska
2009. ápr. 29. 19:48

eda remélem minden rendben lesz...nagyon sajnálom ami veled történt de még egyszer ez nem történhet meg és három hónap múlva új reményekkel kezdhetsz neki a lombiknak..

én is nagyon izgulok mióta olvastam mi történt veled nekem máj.5.-én kell mennem uh.-ra és már nagyon várom..

szóval pihend ki magad,és vigyázz magadra nagyon..és azért adj hírt magadról

7593. 82f65e3480 (válaszként erre: 7592. - Erika691230)
2009. ápr. 29. 19:33
Szia Erika! Holnap 1 körül erősen rád fogok koncentrálni, küldöm a pozitív energiát :) Drukkolok nagyon!
7592. erika691230 (válaszként erre: 7590. - Vivek)
2009. ápr. 29. 19:08

Szia vivek!


Igen,holnap 13 órakor.

Köszi!De rajtam nem múlik semmi.:-))A dokinőn annál több.Én bízom benne,hogy jót mond nekünk.A jó nálam most azt jelenti,ha a májusi mensivel kezdhetünk.

2009. ápr. 29. 19:04

Sziasztok Lányok!

Mindenki jól van?

Pólika! A hysteroscopia ugye nem fájdalmas? Nekem jövő csütörtökön lesz.

7590. vivek
2009. ápr. 29. 18:40

Bibócska, köszi a bíztatást:) Te pedig ne izgulj, minden rendben menni fog tovább:)

Era! Holnap lesz a lombik konzi ugye? Hajrá!

7589. Pólika
2009. ápr. 29. 17:28

Sziasztok,

Túl vagyok egy hysteroscópián, esténként eszem a bromót és reggelente kapom a decapeptyl injekciókat a férjemtől. Előreláthatólag május végén lesz az első IVF-ünk, inszem nem volt, rögtön ezt javasolták.

Aki tud adjon tanácsot mire számíthatok? Igazából mindent elmondtak pontosan, de más megélni ugyanazt. Inkább tőletetek hallanám...

Előre is köszi.

7588. erika691230 (válaszként erre: 7587. - Eda001)
2009. ápr. 29. 17:27

Szia eda!



Örülök,hogy jobban van a kis lelked!

Eltelik a 3 hónap,és biztos sikerülni fog. :-))

7587. eda001
2009. ápr. 29. 17:18
Sziasztok! Most jottem haza a korhazbol. Megcsinaltak ma az abortuszt. Lelkileg azt hiszem jobban vagyok. Most varnom kell 3 honapot, hogy a mutet utan helyre alljon a mehem. Ket nap szigoru fekves, ugyhogy nincs mulatozas. Most olyan hosszunak tunik ez a harom honap, raadasul juliusba szabadsagra is megy az orvosom, aki a beultit csinalja. Meg hat nem tudom, hogy most hogy fog megjonni. Csak ennyit akartam, hogy tudjatok mi van velem. Megyek pihenni. Mindenkinek kellemes pihenest kivanok. :)
7586. bibócska
2009. ápr. 29. 16:34

ne aggódj elelik szépen lassan...megértelek nekem is a leghosszabb 14 nap volt eddigi életemben..

az utro abban is segít hogy ne jöjjön meg leállítja a petefészkeidet és segíti a progreszeron hormon termelését is elvégre ez a gyógyszer is az.ez segít a terhesség kialakulásában is..szóval ha minden ilyen szépen halad nálad reménykedhetsz persze csak óvatosan..nekem is azt mondták nagyon ne éljem bele magam hiszen ha nem sikerül sokkal jobban fog fájni mintha úgy indulok a dolognak hogy az első tuti nem jön össze...és látod szerencsére nem lett igazuk mert sikerült most már csak azon imátkozom hogy minden rendben haladjon tovább..

szóval nyugi..te mindent megtettél most már a term.elintézi a többit..arra vigyázz még nagyon hogy ne emelj és ne hajbókolj..ahogy az én orvosom mondta nyugdíjas életmód...

7585. vivek
2009. ápr. 29. 16:01

Szia!

Nekem is fáj, mióta elkezdtem szúrni magam és a punkciókor nagyon fájt. De azóta enyhült és mátol megint jobban fáj. Ezért nem értem. Lehet, hogy még mindig a hormonok szórakoznak. Végül is az Utro is az. Vagyis nagyon remélem, hogy ez miatt van. Gondoltam, hogy ez a két hét életem leghosszabb két hete lesz...reménykedem:)

7584. bibócska (válaszként erre: 7583. - Vivek)
2009. ápr. 29. 15:54

ez érdekes..mert nekem akkor kezdtek fájni a melleim amikor a punkcióm volt és bizony nekem is piszkosul szokott fájni mielőtt megjött..

ha úgy érzed hogy "elhúz" az szerintem jó mert nekem ilyen tapasztalatom volt...még van egy pici időd a tutiig de ha nem fog megjönni bizony reménykedhetsz mert az nagyon jót jelent...

szóval sok drukk és egy kis baba ragacs+++++++++++++++:)

7583. vivek
2009. ápr. 29. 15:41

Sziasztok Lányok! Remélem mindenki jól van.

Lenne egy kérdésem: Nekem hat napja volt a beülti és most elkezdett fájni a mellem. Eddig és érzékenyek voltak-a sok hormon miatt-, de most még jobban. Ez most jó vagy rossz? Néha érzek egy kis szurkálást a petefészkeim és a méhem körül. remélem nem a mesi készül megjönni! A mesiég még elvileg hat napom lenne! Kinek mi a tapasztalata?

Köszi, puszi mindenkinek

2009. ápr. 29. 11:08
Sziasztok lányok!! Hogy vagytok?
7581. Bobett
2009. ápr. 29. 08:54
Sziasztok lányok! Nagyon szép napot kívánok mindenkinek! Ma nem nagyon leszek, majd talán este, mert ballagunk!
7580. Bobett (válaszként erre: 7579. - MFPI)
2009. ápr. 28. 20:36
Persze, mi is fontosak vagyunk, de az még egy nagyon-nagyon picit odébb van! Május lesz a mi hónapunk! Örülök, hogy Ti is szépen növekedtek, s, hogy minden rendben van!
7579. MFPI (válaszként erre: 7576. - Bobett)
2009. ápr. 28. 20:34
Szia mindenkinek köszönöm Bobett mi is jól vagyunk 20,04mm-re nőttünk.Csütörtökön megyünk uh-ra,és kezdődnek a vizsgálatok.....azt várom,hogy ti is hozzátok a jó híreket,mert most ti vagytok a fontosak!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook