Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

7878. Bcicus (válaszként erre: 7875. - Bibócska)
2009. máj. 8. 16:59

Hát hogy vészesen fogy. Nem fiatalodunk és nem egy babát szeretnénk.

Itthon az azoospermiával nagyon alacsony a sikerességi ráta, akiknál jó az anyag is csak 15%. Szóval félek. De addig megyünk, amíg nem sikerül.

7877. bibócska
2009. máj. 8. 16:47

a páromét sem tudjuk.a doki azt mondta ha meglesz az enyém és az nem "jó" akkor kell az övét is megnézni.

hát ezt mondom én is.miért nem ellenőríznek vagy küldenek el hogy vizygáljanak meg ha ők nem akarják csinálni???

most hogy oda a babám valamilyen ok miatt most keressem az okát.és ha nem a vérrel van a gond akkor meg mi lehet az??szóval érdekes dolgok ezek...mióta próbálkoztok?hanyadik lombiknál tartasz?

2009. máj. 8. 16:35
a párodét tudod hogy mijen csodálkozok hogy nem kérték mielott hozzáfogtak.nekem is 0 de nekunk mind a kettonknek negativ.ezért ezt kizárnám de nem tudom mi lehet a baj.
7875. bibócska
2009. máj. 8. 16:29

bcicus megkérdezhetem mi a gond az idővel?

elhiszem hogy donort nem akartok igénybe venni..

sikerülnie kell csak erre gondolj.én is ezt teszem.

remélem a köv.alkalommal a doki is jobban odafigyel majd rám ha ismét összejön a terhesség..

7874. bibócska (válaszként erre: 7873. - Somogyi bettina)
2009. máj. 8. 16:27

nem mondott a doki semmit.annyit hogy nézessem meg a vércsop.mert nekem 0 de nem tudom hogy rh- vagy +.és ezt kellene kideríteni mert talán ez okozhatta a gondot.

csak azt nem tudom ezt miért nem zárják már ki az elején mielőtt az ember belevág.megkönnyítené a dolgot és ha esetleg gond van a vércsoportokkal akkor olyan kezelést adnának hogy ne legyen belőle baj.bár most utána néztem a neten és elvileg az első terhességnél nem okoz vetélést ez az összeférhetetlenség csak a többinél mert akkor már aznnal termeli az ellenanyagot..szóval nem tudom de ez csak egy elmélet még azt sem tudom tényleg ez lehetett-e a baj előbb meg kell várni az eredményt.

2009. máj. 8. 16:10
szia bibócska nektek az volt hogy kiloki megmonták mert nekem nem mondtak semmit én csak tipelgetek hogy mi lehet a baj.én is ellenanyagra gondolok csak nem tudom hogy kell utánanézni.
7872. Bcicus (válaszként erre: 7871. - Bibócska)
2009. máj. 8. 15:19
Nálunk is megszúrták mind az 5-öt, jó morfológiájú nem mozgóval most is csak hiába. Nekünk a doki azt mondta 0% esélyt látnak. Ezért akarták a donort, de az nem megoldás. Úgyhogy megyünk tovább. Csak lassan vészesen fogy az idő.
7871. bibócska
2009. máj. 8. 15:15

bcicus reménykednünk kell!!

a remény hal meg utoljára ahogy mondani szokták.

gondolom mennyire nehéz lehet neked és nektek de tartsatok ki.nálunk is a páromnak vannak kevés spermái bár ennyire nem rossz a helyzet kevés van és lassan mozognak ebből sem mindegyik de icsivel megtermékenyítették a petesejtjeimet..

szóval tartsunk ki az hogy gyereket akarunk sok erőt ad minden rossz leküzdéséhez...

7870. Bcicus (válaszként erre: 7868. - Bibócska)
2009. máj. 8. 15:01

Ó szedett szegény minden félét. fer 14-et maca vibet, omeg 3-at, lkarnitint, de hiába.

Tavaly már volt egy biopsziája, abban pár mozgót találtak, de a januárii lombiknál csak egy kezdett el osztódni, pedig akkor nem ilyen kevés sejtem volt, hanem 11. Ezzel a tavalyi anyaggal fogunk most próbálkozni. Én is szeretném, ha csak a betegség miatt lett volna ilyen rossz az eredmény, de ez csak egy tipp.

7869. bibócska
2009. máj. 8. 14:59

lányok lenne egy kérdésem,remélem valaki tud nekem segíteni?

mit jelent az hogy pontosan hogy a szervezet ellenanygot termel?gondolom kilöki a babát valamilyen ok miatt de pontosan milyen okok lehetnek ezek?

ha tudtok segítsetek?szeretnék erre a kérdésre válszt kapni vagy ha nem tud nekem senki segíteni akkor esetleg hol nézhetek utána?

7868. bibócska
2009. máj. 8. 14:51

az írod a párod beteg volt az pedig rontja a spermák állapotát.nagyon érzékenyek..

majd most ha a köv.biopsiát csin.és addig nem jön közbe baj biztos jobb eredény lesz..

erre semmilyen gyógyszert vagy vitamint nem tudnak adni?fer14 vagy hasonló?

7867. Bcicus (válaszként erre: 7866. - Bibócska)
2009. máj. 8. 14:48
Nálunk 0 db van az ejakulátumban. És most a friss biopsziánál egy mozgót sem találtak.
7866. bibócska
2009. máj. 8. 14:44

hajrá erika minden rendben lesz megátod..

és bcicus te is tarts ki ahogy olvasom a helyzetetek nem könnyű de biztos tudnak segíteni és minden szépen fog alakulni..

volt egy pár amikor kezelére jártunk..mindent együtt csin.punkció,beültetés,uh.náluk a párjának volt olyan gondja hogy az ejakulátumban alig volt egy vagy két sperma többször is mennie kellett anyagot adni és most a hölgynek mind a két beültetett picikéje megtapadt..remélem továbbra is minden jól halad náluk..szóval tarts ki minden rendben lesz..:)

7865. Bcicus (válaszként erre: 7864. - Bobett)
2009. máj. 8. 14:32

Köszi. Valahogy muszáj összehozni. A dokik szerint mondjuk jelenleg 0% esélyünk van a jelenlegi helyzetben ezért küldtek vissza az andrologushoz. De mi azért addig megpróbáljuk a fagyasztottal újra, mert nem tudunk várni.

Ha itthon nem megy megyünk amerikába vagy oda ahol tudnak valamit kezdeni ezzel. Sajnos az azoospermián itthon nem nagyon szoktak tudni segíteni. Donort tudnak csak javasolni, de az nem megoldás. Mondtuk, hogy mi akkor is megszertnénk addig is próbálni mégegyszer a fagyasztotal, mondta hogy mi döntünk ők azt csinálják amit mondunk.

7864. Bobett (válaszként erre: 7863. - Bcicus)
2009. máj. 8. 14:23

Szia! Örömmel olvasom, hogy nem adtátok fel! Csak így tovább! Még rengeteg lehetőségetek van! Az 5 petesejt az nagyon-nagyon szép, most már "csak" a párodat kell rendbe szedni, de biztos ez is megoldható! Egyet kérek Tőled! Ne legyél olyan negatív, mint a múltkor! Tessék pozitívan állni a dolgokhoz és örülni minden egyes apró kis lépésnek, s hidd el meg lesz az eredménye! Ha pozitívan állsz hozzá, az már fél siker! Szorítok Nektek nagyon-nagyon, de csak akkor, ha jó kislány leszel és optimista hozzáállással csinálod végig! :)))))))))))))))))))))))

Küldök Neked egy nagy adag ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++energiát!

Sok-sok erőt és kitartást Nektek, sikerülni fog!!!!!!!!Ha segítség kell, ránk számíthatsz! Puszi

7863. Bcicus
2009. máj. 8. 14:17
Én is jelentkezem. Végül is múlt hét hétfőn még is megcsinálták a biopsziát a páromnál és az én leszívásomat. 5 petesejt lett. De egy sem kezdett osztódni, így nem volt mit vissza ültetni. Az elmúlt hetek alatt olyan dolgok történtek velem. Ami miatt muszáj tovább mennünk. Mewrt gyereket kell szülnöm. Most beszélünk az adnrologussal (nem tudni, mitől lett most rossz a biopszia eredmény, lehet, hogy az előző heti magas láza miatt és a mandula gyulladása miatt) valszeg megpróbálnak valami hormon kezelést nála. Addig is, nek vágunk még egy lombinknak a tavalyi fagyasztottból amint lehet, ha nem sikerül ez sem, akkor friss biopsziával a homron kezelés után és ha az sem akkor megyünk külföldre, olyan helyre ahol profibb technologia van.
2009. máj. 8. 13:47

Sziasztok lánykák! Szép napot mindenkinek, hétágra süt a nap. :)))

Vivek! Szívből gratulálok Nektek és jó egészséget, boldog babavárást kívánok sok szeretettel a kis pocaklakómmal együtt! Végre jó hír!!! :)))))))

7861. Bobett (válaszként erre: 7857. - Vivek)
2009. máj. 8. 13:28

Hát szeretnénk is, hogy itt maradj velünk! Szükségünk van egymásra!:)))))Na meg persze szeretnénk minden egyes apró kis mozzanatról tudni, ami Veletek történik! Sok erőt ad nekünk ez is!

Még egyszer gratulálok! Pusz

7860. Bobett (válaszként erre: 7859. - Erika691230)
2009. máj. 8. 13:26
Szia! Látod, látod? Zavartam Hozzád a piri nénit!:))))))) Elég sűrű lesz a programod mostanában! De sebaj! A lényeg az, hogy minden rendben legyen, s hiszem, hogy rendben is lesz! Légy pozitív és ne add fel! Én Veled leszek végig, szorítok Neked nagyon-nagyon! Jó munkát! Puszi
2009. máj. 8. 13:22

Sziasztok lányok!

Ma reggel megjött pirinéne. 20. -án kell mennem a Kaáliba középidős vizsgálatra, addig 11. -én belgyógyász, 15. -én emlő uh, 18. -án labor.

Hát, nem fogok unatkozni mostanában. :-))



Legyetek jók, megyek melózni, este olvasok.


Pusza mindenkinek!

7858. 10d89b51ea (válaszként erre: 7857. - Vivek)
2009. máj. 8. 12:30
Jó étvágyat Nektek:))))))
7857. vivek
2009. máj. 8. 12:24
Azért ne higgyétek, hogy mostantól nem leszek veletek! Mindig figyelni fogom, hogy kivel mi a helyzet:) És persze szorítok, ahogy Ti is szorítottatok nekem:) Most megyek ebédelni! Puszi mindenkinek, majd még jövök!
7856. bibócska (válaszként erre: 7851. - Vivek)
2009. máj. 8. 12:23

vivek garatulálok neked..

továbbiakban minden jót kívánok neked és vigyázz magatokra..

puszi

7855. 10d89b51ea (válaszként erre: 7854. - Vivek)
2009. máj. 8. 12:19
El tudom képzelni, hogy most van az életedben az egyik legszebb érzés:)) Teljesen egyetértek Veled, hogy csak pozitiv hozzáállással lehet az egészet végigcsinálni:)) Minden jót Nektek:)) puszi
7854. vivek (válaszként erre: 7852. - 10d89b51ea)
2009. máj. 8. 12:17

Köszönöm(köszönjük)! Leírhatatlan érzés, de komolyan:)

de nemsokára majd Te(TI) is így fogtok érezni:) És ez biztos! Végig pozitívnak kell lenni, higgyétek el nagyon sokat számít:) Már csak az a kérdés hányan vannak! két hét múlva ez is kiderül:)

Puszi

7853. Bobett (válaszként erre: 7851. - Vivek)
2009. máj. 8. 12:14

Szia! Nagyon-nagyon gratulálok! Örülök a jó hírnek!

Vigyázz magatokra nagyon-nagyon! Puszi

7852. 10d89b51ea (válaszként erre: 7851. - Vivek)
2009. máj. 8. 12:07
Szia drága vivek!!!!! Szívből gratulálok:)) Jó egészséget kívánok Nektek:)) puszii
7851. vivek
2009. máj. 8. 12:00

Sziasztok!

Nem lehet leírni azt az érzést, amikor elmondják, hogy POZITÍV lett a vérvétel eredménye:))))))))

Május 24-én kell mennem az első TERHES ULTRAHANGRA!!!:))))) Még mindig nem tudom elhinni:) Kívánom, hogy mindenki átélje ezt az érzést:))))

Puszi mindenkinek:))))

7850. rytu (válaszként erre: 7840. - Pólika)
2009. máj. 8. 11:45

Szia!

Köszönöm a tanácsot,persze,hogy semmi sem drága ha egy rég várt álomról van szó! Mindenképpen utána nézek ennek is!:-))

Sok sikert Nektek,és mindenkinek!

2009. máj. 8. 10:33
Sziasztok lányok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook