Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
4124. eduarda (válaszként erre: 4120. - Cyprus)
2015. jan. 7. 15:18
Gratulálok a picikéhez :-)sok örömötök legyen benne !!!szívesen látnák képet a szuszogdról
4123. eduarda (válaszként erre: 4121. - Erabera80)
2015. jan. 7. 15:15
Gratulálok Erabera !!!csodálatos ,hogy te is sikerrel jártál :-) én már csa ámulok a babadöppingen !!!töltsél már fel képet a piciről
4122. Rena81
2015. jan. 5. 18:46
Lanyok, hogy tudtatok eddig tittkolni ezeket a Bimbiket😃 Persze ertheto, hogy mindegyikotokben ott volt a felsz, mi van ha... Szuper ez a sikerszeria, megerdemlitek oket! Vigyazzatok magatokra!
4121. Erabera80
2015. jan. 5. 13:22

Sziasztok!

Hosszú időre eltűntem. Nem mertem írni és most is alig merek, nehogy egyszer felébredjek és rájöjjek, hogy álmodom.

Intézet váltás után, túl a harmadik lombikon, negyedszerre Győrben sikerült a beültetés.

Róth Johanna Jázmin ma pont 3 hetes kicsilány. Egy tündér. Elég nehéz várandóságom volt, rettegtem nehogy koraszülött legyen. Egy hónapot kórházban töltöttem, fájások, görcsök és nyíló méhszáj miatt. Annyira szófogadó kislány, hogy 40+5 született meg császármetszéssel, mert belekakilt a magzatvízbe. 3540 grammal és 55 centivel. :)

Annyiszor el voltam keseredve, a 0.1 amh miatt. Meg minden miatt. Volt amikor fel akartam adni. De jött Ő és feledtet mindent.

Soha ne adjátok fel!!!

Ha lehetőségetek van rá és csak egy kis remény is van a babára, küzdjetek érte.

Remélem egy kis reményt tudtam adni nektek.

4120. cyprus
2015. jan. 5. 09:15

Sziasztok,


csakhogy én is írjak valami pozitívat :) Alacsony AMH-val (0,1-0,5 közötti leletek), normális FSH-val, egy műtéttel a hátam mögött, IR miatti életmódváltást követően az első lombikom sikerült. Eredménye itt szuszog a mellettem lévő szobában.


Mindenkinek kitartást!!

4119. Rena81
2015. jan. 4. 17:26
Orulunk, hogy vannak meg csodak,remleljuk rendben megy minden. Majd meg jelentkezz.
2015. jan. 3. 19:58
A Kaáliba járunk Pestre. Saját stimu volt. Még mos t is alig hisszük el, hogy ennyire jól reagáltam. Persze néha agyalok, nehogy üres petezsákok legyenek. Nem tudom hogy ha esetleg üresek, akkor is pozitívat mutat a teszt és akkor is vannak tünetek? Mert a tünetek aktívak, mensi sehol és továbbra is pozi a tesztem.
4117. VendrinerPiroska (válaszként erre: 4114. - Norcuska 82)
2015. jan. 3. 13:45

Őszintén gratulálok, valamint rendkívül sok szerencsét kívánok az elkövetkezendőkre. Spontán termék az apró vagy segítséggel fogant?


Különben kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet, aminek során minden szépt terve, vágya teljesül!

4116. csillybaba (válaszként erre: 4114. - Norcuska 82)
2015. jan. 3. 12:25

Szia Norcuska!


Gratulálok! :))

Gondolom saját stimud volt,és nem donoros? Hova jártatok?

4115. Sacikag (válaszként erre: 4114. - Norcuska 82)
2015. jan. 3. 09:07

Szia!

Te is sok mindenen keresztül mentél már....

Boldog babavárást kívánok!

Írd majd meg, hányan vagytok :)

2015. jan. 2. 18:56

Sziasztok!

Leírom röviden a történetemet, hogy az elcsépelt ne adjátok fel szöveg, amit már én is kurvára untam tényleg igaz.

Négy műtéttel a hátam mögött, kimerült petefészkekkel, 0,2es AMH-val, 2 sikertelen beültetéssel és tavaly októberben egy leállított stimulációval most kisbabát várok, azaz még nem tudjuk hogy mennyien vannak.

Szóval TÉNYLEG NE ADJÁTOK FEL!!!

4113. Sacikag
2014. dec. 26. 18:26
Sziasztok, boldog karácsonyt mindenkinek! Írtam a klubba hosszabbat :)
4112. Janesugar (válaszként erre: 4111. - Rena81)
2014. nov. 24. 10:34
az kemény. hát, nincs mit tenni, menni kell a vizsgálatra, ha kiirta.
4111. Rena81 (válaszként erre: 4110. - Janesugar)
2014. nov. 24. 07:44

Nagyon szubjektíven véleményezik az orvosok az andrológiai eredményeket.

Nálunk 22M/ml, volt amiből 51% mozgó és csak 8 % élénk. Ezzel az andrológus meg akarta a férjemet műteni viszérrel. Ezt elmondtuk a Kaáliban, ahol az orvos ezt kimosolyogta, ő szerinte ezzel még az inszemnek is össze kellett volna jönnie, és mint kiderült igaza volt, mert tényleg nálam van a gond.

4110. Janesugar (válaszként erre: 4105. - Eduarda)
2014. nov. 19. 11:20
nekem o,7 az amh-m. most voltunk bmc-ben a konzultáción, nekem más bajom elvileg nincs, fsh-m is rendben, hormonok rendben, átjárható vagyok. a páromnak rossz a spermaképe, de az sem vészes. 12M/ml, 53%mozgó, és 3% a morfológia, ami talán a legnagyobb gond. és erre a bmc-ben lesulytóan néztek, mintha kb mi lennénk a leglehetlenebb eset, nem is irtak ki lombikra, hanem küldték a párom további vizsgálatra. rámerészeltem kérdezni, hogy mégis miért? mert ilyen amh mellett szerintem nem kéne húzni az időt. az orvos pattogósnak nevezett engem, hogy mit pattogok itt, igy nem leszünk jóban. és hogy kötelező az andrológiai vizsgálat, és hogy nem ő tehet róla, hogy ilyen rosszak az eredményeink. nagyon rosszul esett hogy igy beszélt velünk, amikor lombikhoz igenis jó ez az eredmény, és másoknak még rosszabb eredménnyel is belevágnak. holott ezzel szemben a Tanárúr a zárórás riportban pont arról beszél, hogy az ő intézményük nem a jó statisztikai mutatókra megy. hát ezek után elgondolkodtam rajta, hogy hogy is van ez mégis? másnak mi a tapasztalata? kiket küldtek lombikra egyből ott? és kiket további vizsgálatra? remélem nem az lesz, hogy majd fél év múlva meg kiadja az orvosi papirt mosva kezeit, hogy nem volt érlelhető tüsző. csak hogy jól mutasson a statisztikában... nem akarok paranoiás lenni, próbálok bizni bennük, de ezek után elég nehéz. furcsa hogy igy viselkedett. más se hiányzott nekem, mint hogy még ezek után egy orvos igy beszéljen, amikor nem is annyira rosszak az eredményeink lombikhoz. hát meglátjuk. februárra kaptunk új időpontot. persze addig is megy az idő. beadatom a rubeolát, és utána meglátjuk hogy februárban mit mond majd, ha kell intézményt fogunk váltani sajnos, csak attól tartok, hogy akkor még később lesz az idő.
4109. manoka7 (válaszként erre: 4108. - Macskamancsi)
2014. nov. 18. 12:32

Szia!

FSH-t nem néztünk, mert akkor várni kellene a következő mensit, ami még nem volt. A doki szerette volna tudni milyen az AMH-m így ciklustól függetlenül nézette meg.

Kérjek tőle ciklusfigyelési vérvétel sorozatot? Bár nem tudom így van-e értelme, nem mutat-e fals értékeket.

És ezt csak nőgyógyász kérheti, vagy háziorvostól is lehet kérni ilyen vérvételre papírt?

Progikrémet még nem próbáltam, a Q10-ről is olvastam, hogy jó lehet.

Szinte minden nap fáj a bal oldalam, gondolom a ciszták miatt :(

Eddig sosem voltak cisztáim, csak az endometriózis.

4108. macskamancsi (válaszként erre: 4107. - Manoka7)
2014. nov. 13. 13:59

Szia!

te is ilyen ritkán menstruálsz? az FSH-d milyen?

Én még nem nézettem AMH-t, azt mondják 40 évesen már nem érdemes..

Progikrémet próbáltál már?

4107. manoka7
2014. nov. 7. 19:33
Bár sok időm sincs....37 vagyok.
4106. manoka7
2014. nov. 7. 19:32

Megpró álok beszél i a dokival, hogy egy esélyt adjunk a dolognak.

Bár sajna az utolsó két mensim 3 hónapra jött meg.

Remélem sikerül neked is :)

4105. eduarda (válaszként erre: 4104. - Manoka7)
2014. nov. 7. 19:15
Szia ! én ilyen értékkel voltam tavaly a Bmc-be stimuláláson. Nem nagyon rajonganak a BMC-be a mi értékünkért,de legyél határozott.Krizsa pesti káli,Leskó :Debrecen vagy Miskolci káli(én hozzá szeretnék jövőre menni).
4104. manoka7
2014. nov. 7. 17:59
Van olyan orvos aki szóba áll 0,1 alatti amh esetén? Aki bevállalja a lombikot? A bmc-ben miért nem??
4103. manoka7 (válaszként erre: 4102. - Kislivus)
2014. nov. 7. 17:37

Ez jó hír, ha tényleg íg van.

Megpróbálom én is ezt a dhea-t.

Mi az a melatonin? Vény nélkül lehet kapni?

4102. kislivus (válaszként erre: 4101. - Manoka7)
2014. nov. 7. 16:56

szia,


igen, van rá elég sok példa :-) ez tartja bennem is a lelket :-) ha visszaolvasod a fórumokat, amik ezzel foglalkoznak, akkor fogsz találni példákat. Én személyesen is ismerek ilyen "sorstársat".

Egyébként doki függő, hogy mennyire veszi ezt komolyan...sajnos még a meddőségi intézetek közül is sokan elutasítanak minket, alacsony amh-sokat, de van, aki azért ad egy esélyt!. nekem most 6 hétig dhea-t és melatonint kell szednem, ettől várjuk az amh emelkedését.... hááááááát, még csak kb 10 nap telt el...majd mesélek, hogy mi volt. Itt is vigasz, hogy több fórumban olvastam, hogy tényleg sokaknak segített valamennyit a dhea az amh javításában.. :-)

4101. manoka7
2014. nov. 6. 21:14

Sziasztok!

Ha 0,1 alatti az amh, lehet valamit tenni, hogy saját petéből gyerekem legyen? A doki szerint nem :(

Volt akinek sikerült? De sajnos cisztákat is talált a petefészkemen.

4100. timcsi74
2014. nov. 4. 13:08

Szia,


csak 1 dobozzal van,tehát 20 db?


Köszi

4099. Tara82
2014. okt. 29. 11:07
Sziasztok. Egy kis segitseget kernek. 0.23-as AMH-nal mire lehet szamitani? Van meg esely?
2014. okt. 14. 13:41
Szerintetek petefészek szurkálódás lehet a Triseqens mellékhatása? Eddig nem éreztem,de már második hónapja előjön! :(
4097. VendrinerPiroska (válaszként erre: 4096. - Rena81)
2014. okt. 10. 22:31
Attól függ, hogy miben más az állaga. Lehet bakteriális vaginosis is.
4096. Rena81
2014. okt. 10. 18:50

Sziasztok Lányok!


Észrevettem,már vagy fél éve,hogy a hüvelyváladékom lecsökkent,ami egyértelműen az ösztrogénhiány következménye. Ezzel nincs is gond,nekem nem kell tisztasági betétet használnom :) de az már kellemetlen, hogy nagyon gyakran felborul a PH-m.

Mindegy, hogy termál medence, vagy Balaton, vagy az otthoni ülőfürdő, két nap múlva elő is jön.

Nem gondolom, hogy gomba lenne, mert nincs viszketés, egyéb kellemetlenség, csak az állaga más.

Szerintetek ezzel menjek orvoshoz? Vagy ez a klimax egyik előjele?

4095. Rena81 (válaszként erre: 4092. - Csillybaba)
2014. okt. 10. 07:38

Szia Csillybaba!


Nagyon sajnálom, tudom, az ember ebbe végsőkig reménykedik.

Nekem sem rokon lesz a donor, ami tudom, törvényellenes. De úgy vagyok vele, hogy míg más egy aláírással elvetetheti a babáját, nekem azért ne legyen, mert nincs rokonom? Ezt pont letojom :)

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook