Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - 2013 október fórum

Lombik - 2013 október (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. szept. 17. 21:54
sziasztok, én is most kezdem a lombikot,van esetleg valaki akinek 40 napig kell szedni a fogit és utána 5 napig lesz a stimu?
60. Borsó83 (válaszként erre: 59. - Annuska00)
2013. szept. 17. 21:16
Jesszusom, és egy anyagi csod! Nem mintha nem erne meg, de ez egy kisebb bankrablas osszege :) koszi a magyarazatot, kivancsi vagyok en mit fogok majd kapni!
59. Annuska00 (válaszként erre: 58. - Borsó83)
2013. szept. 17. 20:16

Szia!

igen a merional is injekció,de az keverős..az a Férjem dolga Én csak szúrok..a gonal az szuper,,az előre töltött mint az inzulinos toll,vékonyka tűvel..a cetrotide is injekció az azért kapom nehogy idő előtt szétdutanjanak a tüszők..

brutál drága 10.000 ft/db(tavasszal 7 db kellett)

gonal 900-as,ez 30.000 Ft(napi 300 egységet adok be,ez 3 napi adag..(((( ma a2 gonalért 60.000 hagytam ott a gyógyszertárba..és hol a vége.

de nagyon sok mindent megtudtam venni másoktól,akiknek megmaradt a sikeres lombikból,pl a cetrotide is meg van 7 db..max ha nem kell tovább adom ..))


na nem panaszkodás ám..öröm a köbön..))


bal oldalam szúrógát,,de ez nem a gyógyszernek tudható be,sztem azt a 8 db tüszőcskét érzem..hétfőn kiváncsi vagyok mennyit nőnek..))


Hajrá Csajok!!

2013. szept. 17. 20:09

Sziasztok! :) nem akartam eddig írni, mert nem voltam felhőtlenül jó hangulatban, mert általában 25 napra szokott megjönni, de most bezzeg 28. de ma megjött, így el is kezdem a fogamzásgátló kúrát. öröm boldogság.


Annuska, örülök, hogy ilyen jól vagy és jól alakulnak a dolgok! minden írj majd, hogy mit érzel, hogysmint :) mi az a merional? az is szuri? és a cetrotide? világosítsatok meg :)


Kacca, Te is nemsokára beleugrasz a mélyibe, mostmár belátható távolságba kerültek ezek a dolgok mindannyiunknak.


Szép estét Nektek!!! :)

57. mkacca2 (válaszként erre: 56. - Annuska00)
2013. szept. 17. 14:24

Szia!

Nagyon örülök, hogy minden rendben, sőt még az előzőnél is jobban alakulnak a dolgok!

A 12 mm-es az hatalmas ilyenkor (bár nem vagyok szakértő).

Írj majd, hogy bírod a szurikat, mit érzel stb...

Én ma akarom kiváltani vagy megrendelni a Gonalt a patikában, hogy jövő héten már biztosan nálam legyen. (lehet, hogy eső miatt elhalasztva holnapra)

2013. szept. 17. 13:45

Sziasztok csajok!!

köszi a sok-sok drukkot..))Szóval elkezdtük..ma már szúrok..vagyis szúrtam..))

gonal már bennem..))

bal o:8 db(itt ugye nem volt múltkor semmi)

jobb o:7 db,és van már 12mm-es is..

mnyh nem tudom..annyira megörültem,nem emlékszem..


gyógyszer maradt a multkori felállás,annyi a változás,hogy most együtt kezdtem a gonalt és a merionalt


300 gonal+4 merional/nap.


multkor 300 gonal/nap és a 6.nap jött mellé a merional,,most együtt adom..

és most már vasárnap megy a cetrotide(6.nap)múltkor 8..


Boldog vagyok nagyon..))

Hétfőn uh és vv..))

55. mkacca2 (válaszként erre: 53. - Annuska00)
2013. szept. 16. 08:31

Akkor elkezdődött...

Írj, hogy mi volt, milyen bogyókat írtak fel, stb.

Én szorgalmasan szedem a fogamzásgátlót. Egy hét múlva kell bevenni az utolsó szemet, aztán várni, hogy megjön.

A héten kiváltom a Gonal F-et, meg a prednisolont. Ugye már írtam korábban, hogy nekem csak a 6. nap kell mennem. Én már előre megkaptam a gyógyszereket a fogigátlós előkezelés miatt.

54. Borsó83 (válaszként erre: 53. - Annuska00)
2013. szept. 15. 20:39

Hello :) na akkor az 1. lépés rendben. ciszta? miért lenne ciszta? semmi ciszta :) nekem már tegnap meg kellett volna, de bezzeg ilyenkor várat magára, pedig mostmár én is kezdeném a fogigátlót meg az egész folyamatot. mindenképp írj, hogy mi volt a dokinál, mi a következő lépés, stb.

Vigyázz magadra! :)

2013. szept. 15. 20:27

Sziasztok Lányok.

Ma vagyok az 1.napon,így kedden megyek uh-remélem nem lesz citsza és kezdhetünk..))nagyon izgulok..)))


majd jövök a hírekkel..)


Hogy vagytok??

52. Annuska00 (válaszként erre: 50. - Borsó83)
2013. szept. 13. 06:42
Köszi..aranyos vagy..)))))
51. Borsó83 (válaszként erre: 50. - Borsó83)
2013. szept. 12. 20:37
újrakalibrálom magam :) m lemaradt
50. Borsó83 (válaszként erre: 49. - Annuska00)
2013. szept. 12. 20:37
Értem, akkor újrakalibrálom maga :) tehát vasárnap vagy hétfő... vettem :)
49. Annuska00 (válaszként erre: 48. - Borsó83)
2013. szept. 12. 19:56

Szia!


Ááá..egy frászt..)))de most nem is baj,inkább most akkor késsen..holnap így ugysem tudok menni,és a kedd jobb lenne,mert szabadnapos leszek..így a vasárnapra vagy a hétfőre gyúrok..)))

de nagy az izgalom már..)))

48. Borsó83 (válaszként erre: 43. - Annuska00)
2013. szept. 12. 19:53
naaaaaaaaaaaaa? megjött már? :) ment a drukk! :)
47. Borsó83 (válaszként erre: 46. - Dolce Vita 111)
2013. szept. 12. 08:35

Szia! :) mi csak örülünk ha belekotyogsz, főleg ezzel a sikersztorival :) nekem is csak méhtükrözésem volt, mert a páromnál van sajnos gond, így gondolom ezért nem küldtek tovább petevezetékátj-ra. én kapok fogigátlót, bár rendszeres a ciklusom, de külföldön élek, mondta a doki, hogy így biztosabban tudja kontrollálni az eseményeket. passz. de menzesz első napján kell elkezdenem és a 16-17 nap menni UHra, aztán majd kezdődik a stimu. most várom, hogy megjöjjön,(ilyen is rég hagyta már el a számat) :) elvileg erre a hétvégére várom.

Szép napot mindenkinek! :)

2013. szept. 11. 16:24

Sziasztok! Bocs, hogy belekotyogok :) Nekem már 2 éves a kislányom, első lombikból lett (6 inszem után). Nekem fogigátlót nem kellett szednem a lombik előtt, nem is értem pontosan miért kell, hacsak nem azért, hogy biztosan ne legyenek ciszták, mert akkor nem indítható a kezelés. Ugyanis én mindig arra kaptam, amikor inszem volt, utána mindig tömlők maradtak a petefészekben, erre adtak fogigátlót, hogy eltűnjenek. A HSG vagy hiszteroszkópia kötelező, nekem mindkettő volt, mert HSG volt először, (rendben volt) de a 6 inszem után kihagytam egy kis időt és nem ismételték meg, hanem HSK volt utána. Ha kihagyták, az talán arra utalhat, hogy a férj eredményei már úgyis helyből lombikot kérnek, ezért mindegy, hogy átjárható-e a női rész.

Drukk mindenkinek! ++++++

45. Borsó83 (válaszként erre: 43. - Annuska00)
2013. szept. 10. 14:35
Szia Annuska, nagyon megy a drukk, és most azt a részt éljük, hogy igenis város, hogy gyorsan megjöjjön :) aztán meg úgysem fog egy darabig :) mindenképp híradozzál ha megjött, én is a hétre várom, de én akkor kezdem a fogigátlót, (sztem olyan péntek-szombat körül) én is jelentkezem majd. és azt is mondd majd, hogy mit mond a doki, mit, hova, merre, hány lépés? :) drukk-drukk
44. mkacca2 (válaszként erre: 43. - Annuska00)
2013. szept. 10. 14:34
Drukkolok. Majd írj, mit mondott az orvos!
2013. szept. 10. 14:28

Sziasztok lányok!!


már nagy az izgalom..))) várom,hogy megjöjjön..vagyis várja a fene..)és rohanok is a Dokihoz..majd jövök a hírekkel..drukkoljatok kérlek..))

2013. szept. 9. 17:01

Teljesen igazatok van, mi is tankként megyünk előre :), mindennek utánajárok, ezt a fórumot és azért szerettem volna,hogy segítsük, bíztassuk egymást. Elképesztő amiket neked is mondtak Kacca, tényleg nem értem ezt a hozzáállást.


Pedig alapvetően mindenkinek jobb lenne, ha a dokik mondanák el a tényleges, valós helyzetet és megpróbálnának mindennek utánajárni. hisz sok mindent láttak már, lehet, hogy amire te csak 2 év után jössz rá, arra ő már elküldött volna, mert volt már olyan páciense (direkt nem írok beteget) akinél ugyanez volt tapasztalható. illetve azt gondolom, hogy ez a fórumozás is nagyon kétélű fegyver. ha magabiztos vagy és tudsz a célra koncentrálni és megtartani a pozitív hozzáállást, akkor tud segíteni, de láttam már olyanokat akiknek komoly betegségtudatuk lett a fórumozástól. és emelett mindennel tömik magukat ami bárkinek bejött már előtte.


Venusz, nem is értem, miért nem küldtek el ezekre a vizsgálatokra, nekem pl a hiszteroszkópia előfeltétele volt a lombiknak. bár ezen kívül sok mindenre nem szűrtek...


mndenkinek nagyon megy a folyamatos drukk!

2013. szept. 9. 16:25
Tisztelet a kivételnek,de azt gondolom csak magunkra számíthatunk igazán.Gondoljátok el,az IR-t 3. lombik után magamtól csináltattam meg,lapar és hiszteroszkópiát pedig a 6. lombik után szintén én kértem:(Azért ez nagyon durva.Hiába idegtépő de én minden lombikosnak a kezdésnél javasolnám a körültekintő vizsgálatokat,sorstársak a forumokon sokat tudnak segíteni egymásnak.....mert a dokiknak mindegy hogy kinek hanyadikra sikerül,vagy sikerül-e egyáltalán:(
40. mkacca2 (válaszként erre: 39. - Borsó83)
2013. szept. 9. 15:50
Az biztos, hogy jobb lenne ha nem kellene mindezt tudni. Igaz, hogy csak most kezdem a lombikot, de nekem is rengeteg vizsgálatom volt már a vetélések miatt. Az az igazság, hogy az utat a férjemmel ketten tapostuk ki, azért tartunk itt ahol... Az első nőgyógyász, akinek említettem, hogy babát szeretnénk, de 2-3 havonta jön meg tini korom óta, még hormonvizsgálatot sem kért. Azt a tanácsot adta, hogy szedjek barátcserje kivonatot és használjak ovulációs tesztet. Egy másik nőgyógyász azt javasolta, hogy vegyünk kutyát és sétáltassuk, mert a természet közelsége nagyon fontos egy nő számára. Ha nincs internet, kb. még mindig itt tartok. Sajnos muszáj beleásni magát az embernek... (nem tudom ti hogy vagytok ezzel).
2013. szept. 9. 15:41
Sziasztok csajok, én csak kapkodom a fejem itt a mindenféle rövidítés és hozzáértés hallatán, lehet előbb-utóbb meg kéne próbálkozni egy orvosi diplomával :) bár természetesen másik oldalról pedig sajnálom, hogy tudjátok mindezt, könnyebb lenne nélkülük.
2013. szept. 9. 14:32
Igen az utolsó lombiknál kaptam prednisolont.20 mg/nap.
2013. szept. 9. 14:22
Venusz, nálad próbálták már a szteroid kezelést a lombik alatt? Általában prednisolont szoktak adni.
2013. szept. 9. 13:06

Annyit tudok hogy fogigátlóval kezdünk ,de nem tudom miért.Volt máskor gonapeptil is,most ez van.

A Kaáliba van most akciós lehetőség így olcsóbb,csak így van esély kifizetni,de szurikkal együtt így is 200 ezer körül lesz.

35. mkacca2 (válaszként erre: 34. - Venusz2000)
2013. szept. 9. 11:18

Te mire szeded a fogigátlót? Miért van rá szükség? Nekem is felírták előkezelésnek az LH érték miatt, de mástól még nem hallottam, hogy ilyet kell szedni a kezelés előtt.

Gondolom, hogy sokba kerül így TB támogatás nélkül. Kb. a kétszerese lehet. Le a kalappal a kitartásért.

2013. szept. 9. 11:01
Igen D vitamint szedek most 3000-et,télen már 5-öt.Szeretnénk kezdeni októberben,pontosan okt. vége felé kezdeném a fogigátlót,a beülti nov. végére esne vagy dec.2-3 felé.Igazán anyagi okoktól függ,össze jön-e a pénz.....sajnos már nagyon sokba került eddig:(
33. mkacca2 (válaszként erre: 32. - Venusz2000)
2013. szept. 9. 10:54

Megértelek. A te helyedben azt hiszem én se tenném. Drukkolok nagyon, hogy a következő sikerüljön! Ezek szerint a következő próbálkozás nálatok is októberben lesz?

Még a D-vitamint tudom ajánlani nagyobb adagban, de azt is biztos már szeded.

2013. szept. 9. 10:40
Hát én ennyit nem is tudnék kifizetni a vizsgálatért:(((
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook