Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - 2013 október fórum

Lombik - 2013 október (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. okt. 13. 22:04

Sziasztok csajok!


Kacca nagyon sajnálom, amin keresztül kellett menned, de remelem szépen novogetnek és minden jó ha a vége jó! Kérlek adj hírt magatokrol!


Annuska, teszteltel?


Jó ejt!

150. Annuska00 (válaszként erre: 149. - Mkacca2)
2013. okt. 12. 13:02

Ti hova is járok??Ki a Dokid??


drukkolok nagyon továbbra is..))

149. mkacca2
2013. okt. 12. 10:36

Sziasztok!

Hát nem volt könnyű éjszakám lelkileg. Nagyon ki vagyok akadva az orvosra, hogy ilyen terápiát választott, ami ennyire eredménytelen lett. Ráadásul nem is ő műtött, mert elutazott, ezért nem tudtuk az ő szájából hallani, hogy mi volt a probléma. Mindenki azt kérdezgette tőlünk, hogy beadtuk-e az injekciókat. Hogyne adtuk volna be. Ez is olyan rosszul esik, hogy feltételezik, a mi hibánk volt. Pedig mi tényleg mindent megtettünk. Csak az kattog a fejemben, ha a doki closty kúrát javasol, az is nagyobb eredménnyel járt volna, mint ez.

Ma megint elmentünk spermát adni, de nem volt más. A biológus holnap tud bármit is mondani.

Annuska, Borsó nagyon drukkolok nektek!

Annuska nekem ez a hasfájás dolog hétfőn volt. Vacsira paprikás tojást ettem, és hajnalban arra ébredtem, hogy nagyon fáj a gyomrom. Hánytam is, vert a víz, utána meg hasmenéssel ért véget. Én is fél napig feküdtem. Lehet ez a sok gyógyszer meg hormon felerősíti vagy a gyomorsavas panaszokat vagy tényleg az epeproblémát. Én is erre a kettőre tippeltem. De az biztos, hogy kellett hozzá a sült paprika. Többet nem eszem.

148. Annuska00 (válaszként erre: 146. - Mkacca2)
2013. okt. 12. 08:42

Jajj Drága..nagyon sajnálom..(((( de bízzunk még..


Én ma ET+9..


tegnap előtt éjjel 3X hánytam,gyomrom nagyon fájt..életem legszörnyűbb éjszakája volt..tegnap egész nap aludtam..ma már 99%-os vagyok..)


nem mertem ma tesztelni..talán holnap..semmi tünet..se cici se has fájás..nem tudom mit gondoljak..félek nagyon..((

147. Borsó83 (válaszként erre: 146. - Mkacca2)
2013. okt. 12. 08:39
Szia Kacca, sajnálom, de közben pedig megy a drukk, hogy szépen fejlődjenek! Lecci írj, ahogy tudsz, hogy mi a helyzet, remelem csak kicsit meg akartak ijeszteni a petesejtek de amúgy mar tok jól vannak :) miért eshetett le a hormon szinten? Párodnak is sok sikert mára!
146. mkacca2
2013. okt. 11. 14:26

Sziasztok!


Sajnos nincsenek jó híreim. Összesen 3 éretlen petesejtem lett. Azt mondta a doki, hogy leesett a hormon mennyisége, ezért nem fejlődtek tovább a petesejtek. Éreztem én, hogy nincs valami rendben, mert egyeltalán nem fájtak a petefészkeim. Most kint érlelgetik őket, holnap kell visszamenni spermát adni, meg minden nap hívni kell őket, hogy mi a helyzet a petesejtekkel. Nagyon csalódott vagyok, nem erre számítottunk...

145. Borsó83 (válaszként erre: 143. - Szaszus27)
2013. okt. 11. 11:44
Szia! nem tudom, hogy mitől függ, hogy hosszú-e vagy rövid, nekem fogamzásgátló volt, aztán most closty és Gonal F. szerencsére nincs smmilyen mellékhatása, hétfőn megyek UHra, majd kiderül. minket is andrológiai véleménnyel küldtek a kaáliba, Icsi-re, Szmatonához kerültünk és nekünk ICSI is lesz. kért még egy ottani vizsgálatot is, ami megerősítette az andrológus véleményét. nekem szimpi a Szmatona, de emberre válogatja. mivel indokolta, hogy mégsem ICSI?
2013. okt. 11. 09:30

Sziasztok Lányok!Olvasom ám soraitokat,csak nem nagyon van mondanivalóm!Illetve annyi mindenképpen van hogy ezerrel szoritok értetek!

Én úgy néz ki nem tudom elkezdeni a lombikot most.....Megvannak az injekcióim,gyógyszereim,de sajnos nem jött össze a többi pénz rá:(Dühít nagyon mert a fele összegért kiváltottam a szurikat,és itt tárolom feleslegesen:(

2013. okt. 11. 09:02

sziasztok!


Szeretnék csatlakozni hozzátok!

Remélem még van hely:))))

Nagyon drukkolok nektek, viszaolvasgattam a történeteiteket!

Az enyém röviden:

4,5 eve szeretnénk kisbabát a férjemmel, és 2 ev sikertelenség után ( ebből is látszik nem paraztunk rá)kiderült hogy természetes úton nem, vizsont icsi ivf -el lehet babánk!

Ezt persze a Bp i Káli " nagyszrű " orvosa Szmotona G megcáfolta es icsis lombik andrológiai véleménnyel, inszeminalt!!!!!!

Nyilván gondoljátok az eredményt, és az intézmény váltast is.....

Így lett Róbert Károly Magánklinika.

Okt 21 e az első konzi időpontja, Dr Nyéki Boldizsárnál.

Ha valaki jár hozzá, vagy az intézménybe , írna a tapasztalatairól?

Még egy kérdés lányok:

mitől függ hogy rövid vagy hosszú a protokoll?

Én a clostytól ( inszem alatt)olyan rosszul voltam..azt muszáj?

sok szerencsét mindenkinek ezen a rögös úton...

142. Borsó83 (válaszként erre: 141. - Mkacca2)
2013. okt. 10. 23:45
Mindenképp jelentkezz, nagyon várjuk! Csak ügyesen :)
141. mkacca2 (válaszként erre: 140. - Borsó83)
2013. okt. 10. 20:08

Köszi Borsó!

Már nagyon izgulok! Én is drukkolok Nektek!

Holnap jelentkezem.

2013. okt. 10. 14:35
Sziasztok, szuper hírek mindenkinél :) drukk péntekre is és vasárnapra is :) én ma szúrtam a 3. gonal f-et, még 3 van, aztán hétfőn UH. remélem szépen növögetnek :) további szép napot mindenkinek!
139. Annuska00 (válaszként erre: 137. - Mkacca2)
2013. okt. 9. 17:11
igen..próbálok nem kattogni ezeken..de nagyon nehéz..))
138. Annuska00 (válaszként erre: 137. - Mkacca2)
2013. okt. 9. 17:10

3 napos transzfer


1 nappal a transzfer után. . . a pre-embrió növekszik és fejlődik


2ntu. . . a pre-embrió blasztocitává alakul át


3ntu. . . a blasztocita kiszabadul a burkából


4ntu. . . a blasztocita a nyálkahártyához cuppan


5ntu. . . a beágyazódás elkezdődik, a blasztocita elkezdi beásni magát a nyálkahártyába


6ntu. . . folytatódik a beágyazódás


7ntu. . . a blasztocita teljesen beágyazódott és külön van már placenta sejtje és embrió sejtje


8ntu. . . a placenta sejtjei elkezdik a véráramba küldeni a hcg-t


9ntu. . . még több hcg választódik ki az embrió fejlődésével


10ntu. . . még több hcg választódik ki az embrió fejlődésével


11ntu. . . a hcg szint már elég magas ahhoz, hogy a vizeletből megállapitható legyen a terhesség

137. mkacca2 (válaszként erre: 136. - Annuska00)
2013. okt. 9. 17:08

A hasfájás ha jól tudom, lehet akár pozitív előjel is. Most ágyazódhatnak be éppen.

A teszteléssel megértelek, én se tesztelnék korábban, mert ok nélkül elkeserednék a negatív teszttől.

136. Annuska00 (válaszként erre: 135. - Mkacca2)
2013. okt. 9. 13:28

Szia!

ez nagyon szuper..)))))

előző nekem is pénteki leszívás volt,hétfői beülti..


jól vagyok..bár ma nyamvadtan..((fájdogál a hasam hol jobban hol kevésbé..((((

ET+6 vagyok ma..

vasárnap tesztelek,előbb nem merek..)

135. mkacca2
2013. okt. 9. 12:52

Megjöttem a mai vérvételről és az infúzió is rendben lefolyt. Jó lett a progi szintem, úgyhogy visszakapom majd az embriókat ebben a cikusban :) Tehát pénteken megyünk leszívásra és jövő hét elejére várható a visszaültetés.

Annuska, hogy vagy? Mit érzel?

134. mkacca2 (válaszként erre: 132. - Borsó83)
2013. okt. 8. 14:12

Éppen ma gondoltam rá, hogy neked is indul a stimu. Gonalt könnyű szúrni. Olyan hajszálvékony a tű, meg se lehet érezni.

Majd írj, hogy haladsz a kezeléssel.

Nekem szerdán csak a vérvétel lesz meg kapok egy infúziós kezelést a korábbi vetélések miatt. Ultrahang már nem lesz.

A fura az, hogy szerdán este kell 2 gonapeptyl-t szúrni, aztán utána semmit a leszívásig. Először azt hittem, hogy ez a tüszőrepesztő, de a leírása szerint nem az. De nagyon bízom a dokimban, biztos tudja, mit miért ad.

133. Annuska00 (válaszként erre: 132. - Borsó83)
2013. okt. 8. 13:24

nagyon változó...attól is függ hogyan nőnek a tüszők..

Nekem előzőnél a stimu 16.napján most a 14.napon volt..de van akinek a 11-12 napon.


ügyes leszel a szúrással.

132. Borsó83 (válaszként erre: 131. - Annuska00)
2013. okt. 8. 11:18
igen, nem fájt így, hogy a nővér adta be, de holnap reggel biztos elmélázok majd pár percet mielőtt magamba bököm :) ma nem volt UH, oda hétfőn (14én) kell majd mennem. lehet, hogy már jövő héten meglesz a leszívás. stimutól képest hanyadik napon szokott lenni? vagy ez teljesen változó? köszi! :)
131. Annuska00 (válaszként erre: 130. - Borsó83)
2013. okt. 8. 10:42

De jó..szuper..)))

gonalt könnyű szúrni.))

hajrá.)))

volt uh??

2013. okt. 8. 10:35

Sziasztok!


Kacca, sok sikert pénteken, nálad is szépen

felgyorsultak az események :) akkor szerdán már csak vérvétel lesz, UH nem?


Annuska, Te meg pihenj kitartóan, a főzés nem árt, kell egy kis vérkeringés :) de csak óvatosan, leejtett krumpliért nem hajol :)


Nekem ma volt az első Gonal-F napom, megmutatta a nővér, hogy hogy kell, a többit holnaptól magamnak. + elkezdtem szedni a clostyt is.


Szép napot csajok!

2013. okt. 8. 10:01

Sziasztok, Eladó 15db megmaradt Menopur 75 NE oldattal - 1.200 Ft/db áron. Szavatossága 2014.október


Ha valakit érdekel írjon privit.

128. Annuska00 (válaszként erre: 127. - Mkacca2)
2013. okt. 8. 08:32

Szia!

Péntekre egy kalappal..)))köszi..pihenek,tegnap már elsétáltam a postára.ma főzök először..de semmi porszívózás,vagy ilyesmi..azt Férjem megcsinálta vasárnap..

127. mkacca2
2013. okt. 7. 15:41

Sziasztok! Megjöttem. 7:30-tól 12:00-ig voltam. Érdemes volt szabit kivenni. Még nem túl érettek a petesejtek, számokat nem is mondtak. Nagyon sok van a PCOS miatt. Ma már nem kellett a Gonal, egy új fajta injekciót kaptam: Luveris, közben megy a Cetro. Pénteken lesz a leszívás, de előtte szerdán még megyek vérvételre, amiből megállapítják, hogy visszaültetik-e még ebben a ciklusban vagy lefagyasztják, és a következő ciklusban adják vissza. Ez is a PCOS miatt van. Szóval a lényeg: pénteken leszívás! Az lesz a 15. napom, úgyhogy nem is tart olyan sokáig, ahogy gondoltam.

Annuska, kitartást a pihenéshez. Gondolom nem lehet könnyű egyhelyben maradni. Ha meglesz jövő hét elején a visszaültetés, nekem is marad időm még pihenni, miellőtt visszamegyek dolgozni.

126. Annuska00 (válaszként erre: 124. - Mkacca2)
2013. okt. 6. 15:09
amúgy Nekem az előző lombiknál nagyon hosszú volt a stimum,16.napon volt a leszívás..úgy hogy ne izgulj..))
125. Annuska00 (válaszként erre: 124. - Mkacca2)
2013. okt. 6. 15:08

Minden ok lesz holnap..)))


Lehet már szó lesz a leszívásról..Nekem a stimu 9.napján mondta a Doki,hogy akkor hétfőn leszívás.


Hát eddig tényleg feküdtem,simán,nem kell fel polcolt lábakkal..ma mozdultunk ki,nagyon jól esett a szép napsütls,de csak ebédelni mentünk a Barátokkal étterembe..kocsival,így ennyi séta ma belefért,meg amúgy is kell a vérkeringés..


az a lényeg ne emelj nehezet ne hajolgass majd,tehát porszívózás,meg cipekedés most legyen a Férjed dolga..Én körbe vagyok ugrálva..))


holnap már elballagok a boltba..amúgy olvasok,dvd-t nézek,rejtvényt fejtek. és netezek..))


aztán jön a Barátnőm valamelyik nap..szóval eltelnek a napok..de lassan..nagyon lassan..próbálok nem tüneteket keresni..((

124. mkacca2 (válaszként erre: 123. - Annuska00)
2013. okt. 6. 12:11

Csak egy kicsit. Egyre kevésbé, de ma már a 10. nap van. Holnap megyek uh-ra. Nagyon kíváncsi vagyok, mit mondanak. Talán már a leszívás napjáról is mondanak bővebbet. Nagyon remélem, hogy már szép nagyok lesznek a tüszők.

És Te hogy vagy? Mivel töltöd a napjaidat? Sokat kell ilyenkor feküdni? Fel kell pócolni a lábakat, vagy mit javasolnak?

123. Annuska00 (válaszként erre: 122. - Mkacca2)
2013. okt. 6. 09:22

mennyire barnázól??Én6-7 napig simán szoktam,van hogy tovább is..és látod most minden jól alakult..Nőnek azok..))

mikor mész uh-ra??

122. mkacca2 (válaszként erre: 121. - Annuska00)
2013. okt. 5. 22:29

Már elkezdtem este szúrni. Most reggel szúrom a Gonal-F-et, este a Cetrot. Merional eddig nem volt.

Már kezdem érezni a hormonokat. Fáradékonyabb vagyok, délután aludtam is, amit sosem szoktam.

Az a problémám, hogy még mindig barnázgatok, főleg reggel és este. Utána néztem és valószínűleg kevés az ösztrogén. Nem tudom, mi lehet az oka, eddig ilyen nem volt. Nagyon félek, hogy emiatt nem érnek rendesen a tüszők vagy ilyesmi. Szerintem nem normális a 9. napon barnázni. Te hallottál már ilyenről?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook