Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok fórum

Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)

42. Icus (válaszként erre: 40. - *hera*)
2008. okt. 4. 07:24
Ha, 60 fokon mosol akkor is? Vagy csak a 40fokos mosásnál?
41. G. (válaszként erre: 40. - *hera*)
2008. okt. 4. 07:22

Miután én is rájöttem,hogy tök fölösleges hosszú programokkal széditeni a ruhákat a mosógépben,fehérnemű és melós cucc kivételével mindent 30 perces progival mosok.És lám,igy is tiszta.A mosópormaradék a ruhán viszont bosszantó.Tehát akkor ha poros mosópor,akkor hosszú program?

A folyékony is van olyan jó?

40. *hera*
2008. okt. 4. 07:04
Én is vittem már vissza optikai egeret és szó nélkül visszaadták az árát.Pedig volt belőle még pár darab,szóval cserélhették volna,de én mondtam hogy inkább a pénz kellene és simán kifizették.Ja nekem a poros formil nem oldódik tökéletesen,mindig rajta marad a ruhán:(Amúgy nem lenne rossz.
39. G.
2008. okt. 4. 06:27

Az,hogy a "ratyik" hamar tönkremennek,az nem szerencse kérdése.Egy terméken azért lehet látni,hogy mi a szar és mi nem.Jó...az órába nem látsz bele.Én is jártam már ugy,hogy amit vettem nem volt jó.Pl:evőeszköztartó a fiókba.Nem fért bele.Visszavittem.Minden további nélkül visszaadták az árát.És másoktól is hallottam,hogy nem szórakoznak a visszavitt cuccok miatt.Ez nagy pozitivum.

De nagyon jó,hogy írtok,mert igy már bátrabban megveszem azt is,amit eddig nem.Mosóport,nem mertem.És ugye nem mindegy mennyit fizetsz érte.

2008. okt. 4. 01:44

Nem vagy peches,pusztán arról van szó,hogy silány a minőségük.Mint a Penny-ben is általban gagyik a háztartási dolgok,kivéve egyet-kettőt.

Az ember bedől,hogy túl olcsó,aztán csodálkozik,hogy hamar tönkremegy.Jó magam is megjártam párszor.

2008. okt. 4. 00:41

Szerintem is sokat lehet spórolni a szokásos dolgokon, és nekem sok dolog bejött, amit ott vettem.

Pl a csoki muffinjuk a kedvencem. Sehol máshol nem kapni olyan fincsit.

Viszont ami használati tárgyat ott vettem, az minden idő előtt tönkrement.(szappanadagoló, óra, papucs, masszírozó izéke)...lehet csak véletlen, de akkor nagyon peches vagyok...

2008. okt. 4. 00:29

Mostanában kezdtem ott vásárolni,és meglepődtem,milyen finom kajákat vettem.

Ezentúl gyakrabban ellátogatok oda.

Nem beszélve,hogy hármat fizet,ötöt vihet akció révén 5 ezer forintot spóroltam. :))

35. 372f7e7275 (válaszként erre: 33. - Icus)
2008. okt. 3. 21:20

azok tényleg,a párom onnan vásárolja őket mikor indul dolizni,tejterméket sokáig onnan vettem,ma is olcsóbb mint a lidlben akár vagy bárhol a túró rudi tejszelet tejföl tej stb....a wc papirt paipirtörlőt is onnan vettem,mást nem igazán...mostanában már nem de ez ennek az itteni boltnak a bibije miatt van nem általában:)

az aldiban is vannak jó dolgok....bár én nem járok,itt nincs,de vásároltam már onnan....


általánosságban szerintem a lidlben jobb a minőség,de nem termékenként értem csak a nagy átlag.....

a lidlben mondjuk húsfélét szalámifélét nem szeretek csak a magyarokat ezekböl:)

34. Dorka29 (válaszként erre: 33. - Icus)
2008. okt. 3. 21:09
Egyetértek.
33. Icus (válaszként erre: 32. - 372f7e7275)
2008. okt. 3. 19:28
A Pennyt szeretem. Ott szoktuk venni a szalámikat, túrót, tejfőlt és Wc-papírt. A pennys-szalámik pick termékek és nagyon finomak:)
2008. okt. 3. 19:22
én alig vártam hogy megnyiljon anno,párom már vásárolt onnan régebben külföldön,vagyis most is oda jár többek között...szerintem jobb mint a penny,sőt az aldinál is...
31. Icus (válaszként erre: 11. - Lufi)
2008. okt. 3. 19:18
Saját mosópora van? Azt veszed? Nálunk most 16.án fog nyilni, olvaslak benneteket, hogy mit érdemes venni!:)
30. Klimpírozi (válaszként erre: 25. - Sztolyka)
2008. okt. 3. 19:10
az isteni:)))
29. 372f7e7275 (válaszként erre: 25. - Sztolyka)
2008. okt. 3. 18:20
most akciós:)
2008. okt. 3. 18:20
én a flakonosat szeretem bár nem mindíg azt használom,de tisztára mossa a gyerekruhát is...ma pl azt vettem és doussy öblitőtkoncentrátumot ami van olyan jó mint a drágábbak
27. lufi
2008. okt. 3. 18:06
és abból is a poros
26. lufi (válaszként erre: 21. - Sztolyka)
2008. okt. 3. 18:02
formil
25. sztolyka (válaszként erre: 20. - Sztolyka)
2008. okt. 3. 17:08
Van ez a sült paprika,piros.Isteni finom.Valamilyen ecetes lében van,üveges és édeskés is.
2008. okt. 3. 17:04
Nagyon finomak a salátáik, legjobban burgonyát szeretjük. Ezenkívül még: wc-papír, étolaj, túrórudi, mosópor, tisztító szerek, mosogatógép tabletta, cola (a drágábbik), 3in1 kávé, műzlik, pástétomok, ecetes uborka.
2008. okt. 3. 16:58

Mi 80%-ban itt vásárolunk.Amit soha többé nem veszek : párizsi,kolbász,saját márkás kávé,mosópor,tejpor kávéhoz,tisztasági és eü.betét.

Amit kizárólag itt veszek: mosogató tabletta (bár most bekrepált a gépem),zöldség,gyümölcs,üdítők,virsli,wc papír,pzs,szalvéta,édeségek,nassok

22. G. (válaszként erre: 13. - Dorka29)
2008. okt. 3. 16:57

A húsfélékkel nekem is fenntartásaim vannak.Darált pulykahúst vettünk itt.Nagyon furcsa szaga volt.Nem az a megszokott pulykahús szaga.Miközben főztem,akkor is gyanús volt,de az ízével nem volt gond.A szalámik nem olcsóbbak mint máshol,és amit eddig vettem nem győzött meg.

Bécsi virsli.Na,az jó.Bár egy kicsit füstösebb,sósabb mint a másikak.

21. sztolyka (válaszként erre: 11. - Lufi)
2008. okt. 3. 16:54
Elfelejtettem megkérdezni,hogy melyik mosópor a legjobb és öblítő?Ezeket még nem vettem itt.
20. sztolyka (válaszként erre: 11. - Lufi)
2008. okt. 3. 16:53
Mi is itt vásárolunk általában.Imádjuk az éddességeiket,virsli,mirelit zöldségek,vajak,sajtok,a joghurtok fantasztikusak.Krumplit nem szeretek itt venni,amit eddig itt vettem annak fekete volt a belseje.Nagyon jó 4 rétegű wc papírjuk van.Összefoglalva jó hely.
19. G.
2008. okt. 3. 16:52

Frotto zsepi,Floralys wc papirból a 3 rétegű.Ezek magasan a legjobbak az ár-minőség listámon a többi hasonló árú,más márkájú termékkel szemben.Csak ezeket veszem mióta kipróbáltam.


Gyűjtöm az itthoni,eddig kpróbált dolgokat.:-)


Akciós fajátékokat is ott vettünk a kicsinek.Kirakókat,gyurmát,ceruzát.Azok is jók.

18. *hera* (válaszként erre: 16. - Gyöngyi)
2008. okt. 3. 16:42
Azt még nem kóstoltam,majd legközelebb.
2008. okt. 3. 16:38
A majonézes krumplisalátájukat is szeretjük.
2008. okt. 3. 16:38
A 2 az egyben az finom.
15. *hera* (válaszként erre: 6. - G.)
2008. okt. 3. 16:23
A mosogatótabletta nekem bevált,semmivel sem különb a drága,agyonreklámozott termék.Majd meglátod!Ami nekem annyira nem jött be,az a 3 az 1ben kávéjuk.Az alján olyan zaccos,meg kicsit"mű"ízű:(
2008. okt. 3. 16:18
A Bécsi virsli finom, de az ott is drága.
2008. okt. 3. 16:10

Az édességek, hmm. hát igen, nagyon tutik. A tejtermékek is rendben vannak, bár a trappista sajtjai jóval sósabbak, mint a máshol kaphatóak.


Ami nekünk nagyon nem jött be: a húsfélék, főként a füstölt húsok (kolbász, szalámi). Nevet írni nem tudok, mert nem jegyeztem meg, rossz szokás szerint általánosítottunk, és ott nem veszünk semmi húst.

De ha van valakinek konkrét hústermékkel kapcsolatos pozitív tapasztalata, akkor még egy próbát megérne.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook