Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok fórum

Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)

72. 372f7e7275 (válaszként erre: 66. - 9c8432d068)
2008. okt. 14. 09:59
igen arra gondoltam:)
2008. okt. 14. 09:11

Már én is dicshimnuszt zengtem korábban a Lidl-ről,de amit nagyon szeretek ott venni,az a liszt.

Szerintem nagyon jó a minősége.

Pl.padlizsánt is ott lehet most a legolcsóbban kapni.

Édességet nem eszem,azért azokat nem ismerem,de biztos olyan jók,mint egyéb más termékek.

Az alább említett jégkrém valóban nagyon finom.

2008. okt. 14. 08:46

nekem n agyon bejött!

finomak a felvágottak, sajtok, joghurtok, édességek - ezen belül a nápolyi, piskóta, ostyás csokik, parány nagyon fini.

jégkrémjük közül a sima vaníliás olyan majd nem mint a mag...um....csak sokkal olcsóbb.

sok jó termékük van sztem.

2008. okt. 14. 08:34
Hellotok,nálunk szeptemberben nyilt az üzlet,alig vártam,mert legközelebb Kalocsán vagy Mohácson volt.Sok mindent kipróbáltam,nem volt rossz tapasztalatom eddig,a méz,a lekvárok,a nasik a favoritok,a savanyuság is finom,gyümölcsök frissek,szoval nekünk bejött!
68. nagyi57 (válaszként erre: 60. - 9c8432d068)
2008. okt. 14. 08:34
Fehér flakon piros kupak,de jó az is aminek zöld a kupakja.
2008. okt. 14. 08:28

Nálam abszolút favorit!

Itt kint Németben sok diétás termékekik vannak "Linessa" néven!

66. 9c8432d068 (válaszként erre: 65. - 372f7e7275)
2008. okt. 13. 09:10

Köszi a választ. Ha jól értettem,akkor a 2 literes átlátszatlan fehér flakonra gondolsz.

Feltétlen ki fogom próbálni.

65. 372f7e7275 (válaszként erre: 60. - 9c8432d068)
2008. okt. 13. 07:30
én a nagy fehér flakonos formilt szeretem,abbol van piros és zöld kupakos(szines/fehér).Nekem jol kivitte a koszt mindíg
64. Icus (válaszként erre: 61. - Pintyőke72)
2008. okt. 12. 16:13
Nem csak nálatok:( Nálunk is:( Be sem megyek már, mert jóformán semmi jó dolog nincs. A mellette lévő Pennybe jártam, de már oda sem, mert mindenki átpártolt ide és egyszerűen üres a bolt:( Ezt szó szerint értsétek:( A guta kerülget,a mikor meló után egy tök üres boltba bemegyek:( Remélem a Lidl nem lesz ilyen. Nekem a melóból útba esik és szeretnék végre egy jó elfogadható árú termékeket áruló boltba vásárolni:)
2008. okt. 12. 14:53
Nekünk eddig semmi panaszunk nem volt a Lidl-re. Jók a termékek és jó áron is vannak. Még soha nem vettünk romlott terméket. Mostanában meg egyre több a jó akció. Szerintem érdemes itt vásárolni.
62. kry84
2008. okt. 12. 14:46
Nálunk 16-án nyit a LIDL,már nagyon várom,mert mindenkitől jót hallok róla.Majd leírom mit tapasztalok,ha már vásároltam ott.
61. pintyőke72 (válaszként erre: 59. - Virgilius)
2008. okt. 12. 14:18

A Lidl-ben a zöldségfélét szeretem. A gabonapehely tényleg gagyi - sokat kóstoltunk,mind sz@r.

A Plus jó volt, ahogy te is írtad, egészen addig....

A mienkben csak lézengnek az emberek,mióta kisspár lett.

60. 9c8432d068 (válaszként erre: 26. - Lufi)
2008. okt. 12. 13:31

Szia!


Azt írod még úgy az elején,hogy a Formil nevű folyékony mosószer jó,és abból is a piros.

Én ma megnéztem,az egyik 2 literes,és piros fedele van,piros betűkkel van ráírva.

A másk 1,5 literes,átlátszó fakonban piros folyadék.

Melyikre gondoltál,amikor dicsérted?

2008. okt. 11. 22:43

Melyik a tuti jó mosópor a Lidlben, Aldiban? Elsősorban azt kérdem, hogy melyiktől lesz tiszta a ruha, de tartva a színét. Az oldódására rá tudok segíteni, ha mosás előtt feloldom a port, úgy szoktam mindig amúgy is.

Egyébként szerintem a Plus volt a legjobb ebben a kategóriában, míg át nem vette a Spar. Lidlben vettem már buggyant tejet, és pl elég gyenge a felhozataluk gabonapehelyből. Ez utóbbi pedig nálunk slágertermék. :) Egyébként szeretem a Lidl-t, korrekt áruház.

2008. okt. 11. 20:29
Én a Lidl-be dolgoztam 3,5évig. Én is nagyon szeretem a termékeiket. A joghurtokat imádom, mert inomak és sokszor le vannak árazva. A sült krumpli(2,5kg), abból mindig van itthon, mert az sem drága. A jégkrémeiket nagyon szeretjük, kedvencünk a 2,5kg 3ízű jégrém, és a pálcikás mogyoros, bár azt a párom szereti jobban és a tölcséres csokisért vagyok oda. A liszt is jó mínőségű és a vaniláscukor és a sütőpor is megéri. A torta bevonot azt a torta helyett a hasamba termelem. Az édességeik is fincsok, bár van ami finom, de nagyon drága, ezért jó, ha épp akcióban van, mert akkor sokkal többet veszek. Tiramisuhoz itt a legolcsóbb a mascapone és a piskóta, az itt a legpuhább. Van sok minden ami nagyon nem éri meg. A zöldségek és a gyümölcsök mindig frissek és van, hogy nagyon szépek is és az áruk is nagyon kedvező. Én tudom mindenkinek ajánlani, aki még netán nem járt itt. Érdemes sok terméküket kipróbálni.
2008. okt. 11. 18:35

Én is nagyon szeretem a Lidl áruházat.

Lényegesen olcsóbb minden,nagyon jól lehet zöldségfélét vásárolni,főleg,ha még akcióznak is.

Szerencsére ez gyakran előfordul.

Húsfélét a darált húson kívül nem vettem,azt is csak akcióban,mert egyébként drága. Nekem bevált.

Látom,sokan beszélgettek itt a mosószerekről és öblítőkről.

Eddig ilyesmit nem mertem venni,de annyira dicséritek,hogy szívesen megpróbálnám én is.

Egyéb gondok miatt én csak folyékony mosószert használhatok,és szeretném tudni,melyik ebből a legjobb.

Öblítőt eddig mindig a flancos drágát vettem,de valaki azt is dicsérte.

Hetente 2-3 alkalommal járok a Lidl-be vásárolni,egyetlen dologgal nem vagyok megelégedve: nagyon hiányosnak tartom a fűszerkészletüket.

56. 372f7e7275 (válaszként erre: 51. - Icus)
2008. okt. 6. 15:13
van saját termék feket és fehér ruhákra is szerintem jók
2008. okt. 6. 15:01
Melyik mosópormárka a jó,hogy ne fakuljanak ki a ruhák?
2008. okt. 6. 13:16
Vannak kifejezetten light termékeik, még felvágottakból is. Szerintem azok is nagyon jók.
2008. okt. 6. 12:49
nekem beváltak.
52. G.
2008. okt. 6. 06:20

Nekem van még egy kétségem a mosóporral.Sokat hordok fehér ruhát.Ariellel mosok,mert az a legjobb-eddig.Az összes többi mosóport kipróbáltam eddig.De alig vártam,hogy elfogyjanak,mert a fehér,bizony néhány mosás után kezdett beszürkülni.És az sem mindegy,hogy szükség van e drága foltoldókra mellé vagy nincs.2 éves gyermekem van,minden nap mosok 1-2 adagot és a mostani porral,nincs szükség se Vanisre,se másra.

Tehát,nem szürkülnek a Lidl-s mosóportól a ruhák?

51. Icus (válaszként erre: 49. - Lufi)
2008. okt. 5. 16:09

Folyékonyból is van saját terméke? A színes póloknak a színét nem veszi ki a mosópor? Én most perwol balck magic és perwol colort használok. A színt tartja az biztos, de a foltot nem veszi ki. AZ ára pedig baromi drága:(

Én még az Ariellel is jártam úgy, hogy a fekete pólók mósás után bizony csillogtak a fehér szemcséktől. Az biztos, hogy a black magic-cel sokkal tovább tartják a fekete színűket, de mint már írtam baromi drága:(

50. Mocori
2008. okt. 5. 14:13

Nekünk a Pikok termékek bejöttek, finomak. Na meg a Pilos is jó, az legalább magyar.


A WC tabletta (4db-os, zöld/kék), na, az is nagyon jó!


Szóval megszerettem jó pár termékeit! :)

49. lufi
2008. okt. 5. 13:58
Meglepődve olvasom, miket írtok a mosóporról. Nekem még egyszer sem maradt mosópor foltos, vagy szemcsés a mosópor, ha 30 fokon mosom még akkor sem. A kényesebb ruhához amúgy a folyékonyat szoktam használni.
48. G.
2008. okt. 5. 13:42
A mosogató tablettától foltosak az edények.És vízkőfoltosak a poharak is.:-(
47. *hera* (válaszként erre: 42. - Icus)
2008. okt. 5. 11:57
Megmondom őszintén azt nem figyeltem meg.Amúgy általában 40-50fokon mosok/kivéve fehérnemű,törcsi/és ha nem is minden mosásnál,de sokszor volt a ruhán a fehér mosóporszemcse.A folyékonyt viszont nem próbáltam még,de adok neki egy esélyt:)
2008. okt. 4. 15:42

a kockázott bacon nagyon finom és gusztusos,sokszor akciós.

a nápolyi spagetti,bolognai és a carbonara por formájában nagyon finom,izlik annyira mint a m..i és a k..rr porokbol husival vagy löncshússal készitett kaják...és csak 99ft,nem majdnem 300 mint azok...

vettem hűtőpultos rétest volt több ízben 400valahány ftért és nagyon jó íze lett,én túrósat próbáltam...

a csomagolt kenyerek között található bagette k amiket sütni kell(4 vagy 6 kicsi van benne) nagyon finomak!

2008. okt. 4. 07:57
még a por formilt nem próbáltam...a folyékonyat próbáltátok már?
44. 372f7e7275 (válaszként erre: 39. - G.)
2008. okt. 4. 07:56
az én fiókomba sem fért bele,pedig nagyon tetszik4:)praktikus lenne...azt hittem csak az én fiókom kicsi:))
2008. okt. 4. 07:27
Szeretem a Lidl-t én is, de néha az Aldiban is vásárlok, fôleg mosóport, mert az annyira finom por, hogy 40 fokon is oldódik, és a fekete pólókon sem ül meg a mosópor.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook