Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Levittem a szemetet és találtam a kukában egy fürt banánt... fórum

Levittem a szemetet és találtam a kukában egy fürt banánt... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5
34. birebora (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 08:47
Megetted mind?:)
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Channa*)
dec. 24. 08:41
Nekem nem kellett, de ha tudtam volna, hogy neked jó lett volna a mákosgubádhoz, lehet félretettem volna neked :D
dec. 24. 08:20

Mokor keresgél a csaj a kukában fél8g benne, mert véletlen bele ejtett valamit csak a lába lóg ki, aszongyák a járókelők ..

" e tiszta jó nő oszt ki van dobva!"


Hadházi mondta.

dec. 24. 08:14

Ja, jut eszembe!

Ha a kukám felé jársz, akkor nézz bele, mert én még nem lejárt élelmiszert is kidobok időként. Tegnap pl. kb. fél kiló reszelt sajt landolt a szemetesembe. Igaz, véletlenül, mert azt hittem, hogy cérnametélt.

Pakolásztam a hűtőbe és el is gondolkodtam, hogy mikor főztem cérnametéltet? Áááá, ez biztos romlott, mert nem mostanában. Jól elfeledkeztem róla...

Laza mozdulattal ment a kukába, és akkor be is villant, hogy ez megint reszelt sajt:( Nem először sikerült így megszabadulnom a reszelt sajttól:((((


Hát, ez a saját, benti szemetesem, de innen se vettem ki a sajtot, hogy megmentsem, pedig nem volt olcsó a sajt...

dec. 24. 08:07
Szeretem a banánt, de na!:)
29. Channa* (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 08:04
Húúú, az a kifli milyen jó lett volna mákosgubának! Miért hagytad ott?
28. supin
dec. 24. 07:44
Ne tudd mennyien élnek kukázásból,
27. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 23:44
Jól tetted, én is felvittem volna. Ki nem állhatom, amikor szükségtelenül élelmiszert vagy bármi mást kidobnak.
dec. 23. 22:52
Gusztus dolga... Jó étvágyat!
dec. 23. 22:47
Meg ne edd már! A kukából enni. Barátom!🙄
24. birebora (válaszként erre: 14. - Utolsó betyár)
dec. 23. 22:41
:D
23. Enissa (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 22:25

🤔🤣 Igaz a kifli os élelmiszer, de az pékárú. De most karácsonyra, jól jöhetett volna az is gubának, vagy kiflikochnak, netán morzsának, nagyon pazarló vagy, hogy azt nem mentetted meg!!!

De én tényleg nem szívom a véred tovább. Emésztgesd a kukás élelmiszert, én meg megemésztem, hogy onnét eszed.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Enissa)
dec. 23. 22:13
Nálad csúszhatott meg valami, ha nem érted. Nem kellett turkálni, külön zacskóban volt. Szottyadt kiflik is voltak, ahhoz nem kell nagy ész, hogy tudjam, hogy lejártak.
dec. 23. 22:12
Egyszer egy ismerősöm mesélte, akinek pizzázója volt a Balatonon, hogy egy ellenőrzés során kidobatták vele a sonkát, mert le volt járva. Miután elmentek az ellenőrök, kivette a kukából és ment a pizzára... szóóóval, sose tudhatjuk mit eszünk :D
20. Enissa (válaszként erre: 18. - Elbb)
dec. 23. 22:10

De azok nem az üzletek kukáit használják, amit már nem tudnak eladni? Olyan, mint az élelmiszer bank.

Ha a kimondott mások kukájában turkál, akkor valami komoly kuplungcsúszása lehet az ilyeneknek.

19. Enissa (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 22:06

Ne nevettess már a kézmosással, eleve ott turkáltál a kukában, nézted a szavatosságát a kajáknak egyenként, hiszen leírtad, azok lejártak. Remélem azokat is megmentetted, hiszen azokat is emberek készítették!

Megeszem a lejárt tejfölt is, ha ízre, illatra megfelelő, de a saját hűtőmből.

18. elbb
dec. 23. 22:01

Pár éve láttam egy riportot ha jól emlékszem Klein Dáviddal, aki bevallottan kukákból étkezik. Van nekik erre valami nevük, én most csak a kukaevők kifejeztést találtam, de itt Magyarországon is megvan ennek a mozgalma.

Még szottyos paradicsomot is kiszednek a kukából, mert a jó részét felhasználják.

17. Enissa (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 22:00

Kimondottan szeretem a pöttyös, barnult héjú banánt, de nem a kukából.

Elég szomorú, hogy emberek erre vannak szorulva, hogy onnét kotorják össze a betevőjüket, de környezettudatosságból , meg spórolásként még nem vetemednék erre, azt sosem mondom, hogy sosem, mert az élet nagy rendező, de most nem.

Amit kidobni szánok, és hasznos lehet még másnak, azt sosem a kukába teszem, hanem szépen csomagolva a kukára, vagy a kapu alá, nem éri víz, nem tudják lepisilni a kutyák, legyen az élelmiszer, vagy ruha, cipő.

dec. 23. 21:55
Egészségedre!
15. 996b40d6f5 (válaszként erre: 14. - Utolsó betyár)
dec. 23. 21:54
😄
dec. 23. 21:53
Aztán holnap nehogy az legyen a következő lépés, hogy meglátsz egy hidat vagy egy buszmegállót és ott hajtsd álomra a fejed. :)))
13. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 21:48

Egészségedre!


Neked aztán jó erős a gyomrod;)

12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 21:47
További jó lakmározást a kukából :D
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Enissa)
dec. 23. 21:40
Nem értem miről beszélsz. Én is kezet szoktam mosni, miután levittem a szemetet. Egyébként a banánnak héja is van, azt lehúzom. Már meg is ettem egyet, szép fehér belül, nincs megbarnulva.
10. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 21:27
Elég merész dolog volt,semmit nem vinnék el a kukából amíg nem szorulok rá.
9. Enissa (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 21:24

De gondolom onnét kiviszik, ha más nem a kukások, azt ráteszik a koszos kezükkel a mocskos beöntőre, miközben ömlik bele, végig mocskolja a kuka oldalát.

De a te dolgod, egészségedre!

Csak amikor beleöntöm a szemetem, akkor is lefertőtlenítem a kezem utána, nemhogy ételt, vagy bármit szedjek ki abból.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Enissa)
dec. 23. 21:20
Zárt kukatároló, oda nem megy be hajléktalan. Egyébként külön zacskóban volt, nem csak úgy bedobva.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 21:17
Pfujj. Ez elég undorító.
6. Enissa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 21:13
Akkor sem nyúlnék hozzá, ami a kukában van, ahova a macskaalomtól kezdve, a taknyos zsebkendőt, használt betétet, rothadóhúst stb. öntik bele, majd a hajléktalanok szétszórják matatás közben. Inkább ott hagytam volna szépen a kukatetején, ha már hozzányúltál, lett volna egy jó vacsorája a hajléktalannak. Nem mintha nekik onnét kellene étkezni, de ez a valóvilág.
dec. 23. 21:04
Értékelem a humorod, de ezt a banánt valaki elültette, gondozta, leszüretelte, elszállította. Egy szeméttelepen végezte volna magányosan, most viszont valaki örül neki és a rendeltetési helyére kerül majd, a pocakomba.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook