Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezés fórum

Levelezés (beszélgetős fórum)


2022. okt. 29. 01:45

Szomorú,sőt hihetetlen, hogy egy egyszerű levelezési szándékról ilyen hápogó kacsa szintű doktori disszertációkat tudtok folytatni! Senki fejében sem fordul meg, hogy valaki tényleg CSAK LEVELEZNI szeretne minden személyes találkozó nélkül?

Lányok, lányok! Földi boszorkányok!

2022. szept. 12. 15:01

Középkorú férfiként levelezőtársat keresek romantikus hölgy személyében.

Szívesen beszélgetnék bármiről, de leginkább az élet dolgairól. Fontos számomra a belső harmónia, megismerni másokat, színesebbé tenni a szürke hétköznapokat.

Ha van kedved és nem tűnsz el, írj!

25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 18:11

Aki 1/2 év alatt nem akart találkozni veled, felejtsd el.

Akit igazán érdekelsz, az szeretné hallani a hangodat, látni szeretné a tekinteted, érezni az illatodat.


Tudod egyáltalán a telefonszámát, beszéltetek már, bármilyen oldalon hanggal? Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, Google?

Láttad élően az arcát?

Lehet nem is magáról küldi a fotót.

Arra vigyázz nagyon, magadról milyen fotót osztasz meg vele. Sajnos lett már egy rossz döntés miatt valaki öngyilkos, mert megosztották, megzsarolták, szexet hirdettek a fotójával.

Csak óvatosan, akármennyire is kedves az a pasi, ha 1/2 év alatt egy találkozásig sem jutottatok el, nem gömbölyű valami.

2022. szept. 5. 17:48
Levele, levele, levele, levele. Ez is egyfajta levelezés.
23. _Berry_ (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 17:44
Találkozni nem mernél vele, de fotót már cseréltetek? És mégis mi volt azon a fotón amit te küldtél?
22. michelle.r (válaszként erre: 2. - Kittl)
2022. szept. 5. 17:18
Pontosan ezt akarja. Különben miért izgatná egy apja korabeli pasival folytatott szexuális társalgás?
21. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 16:07

Semmilyen fotót ne küldözgess idegeneknek a neten! Bármikor szembe találhatod magad valami nemkívánatos oldalon.

Személyesen sem ismered azt ír a gép másik oldalán és olyan képeket küldözgethet amit akar - te meg "benyeled".


18 évesen ne legyél már ennyire naiv!

2022. szept. 5. 15:41
Inkább ne folytasd. Tudom, hogy nem úgy érzed, de kihasznál téged. Cserébe csak egy kevés figyelem minden, amit kapsz. Ezt egy arra érdemes, kedves, korodbeli fiútól is megkaphatod igazából, és nem virtuálisan. Ha kicsit is kellemetlennek érzed a levelek témáját, akkor pláne ne menj bele. Ami téged akár csak egy picit is zavar, arra inkább mondj nemet. Ne hagyd magad elbizonytalanítani, és rávenni olyanra, amit te nem akarsz.
2022. szept. 5. 14:29
Biztos a saját képe? Csőbe húz, vigyázz!
2022. szept. 5. 14:22
Bejövő üzeneteknél a jobb alsó sarokban van egy piros feltartott tenyér = üzenetküldő letiltása! Arra katt = akárhány üzenetet is küld neked a továbbiakban, meg sem kapod. Ez a legtisztább. Keresgélj a saját korosztályodban.
17. liliom10 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 14:06

" Csak" levelezés, amiben már szexre utalgat ? Ez nem "csak", hidd el !

Miért ne találkoznál vele egy kávézóban ? Kicsit beszélgetnél vele. Egész más valakit látni, hallani a hangját, figyelni a testbeszédre, a viselkedésére,stb., mint csak levelezni.

Kérdezd meg, hogy van a felesége és a gyerekek ?!

Lehet, hogy nagyon naív vagy ! Vigyázz magadra ! Anyukáddal mersz ilyesmiről beszélni ? Barátnőddel ? Jó lenne !

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - E620d9d97b)
2022. szept. 5. 13:57
Találkozásról még nem volt szó.Azt nem merném.Csak levelezés.
15. e620d9d97b (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 13:51
Nem akar találkozni veled, csak írogat? Nem nős véletlenül? Én nem venném komolyan. 😉
14. liliom10 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 13:50

Találkoztál már vele ? A fél év hosszú idő. Ha párkapcsolatot szeretne, már régen randizgatnátok ! De erről nem írsz.

Remélem, nem egy teljesen ismeretlen férfi kezdi a szexre terelni a levelezést ! Erotikus fotót ne küldj neki !!!!!

Légy nagyon észnél ! Ki tudja, milyen ember ? Engem sosem érdekeltek apám korabeli férfiak. Egy nálam is erősen próbálkozott a Te korodban, de megmondtam, hogy keressen magához való nőt !

Az is lehet, hogy veszélyes, perverz,stb., bármi lehet.

13. Bichi (válaszként erre: 2. - Kittl)
2022. szept. 5. 13:44

Miért tiltaná le, a lány válaszolt, ami nem kötelező. Mondjuk kizártnak tartom, hogy 18. születésnapig csak bájcsevej volt, és amint betöltötte másnap már szexuálisak. Szóval a fórumnyitó is kamuzik, és izgalmasnak tartja, ahogy írja.

Mondjuk nálam elvből undorító, mikor egy 41 éves férfi egy 17 évesnél próbálkozik, de ez én vagyok...

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. szept. 5. 13:27
Tényleg nem zaklat.Nemet mondtam a bátrabb fotóra
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - E620d9d97b)
2022. szept. 5. 13:23
Még bizonytalan vagyok.(főleg most már)
10. e620d9d97b (válaszként erre: 6. - Dad1f54482)
2022. szept. 5. 13:17
Persze, hogy nem. 🙄
9. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 13:16
Te mit akarsz tőle?
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 13:05

Mind kedves aranyos amíg el nem éri amit akar. Apád lehetne. Én a helyedben korombeliekkel múlatnám az időt.


Moderátor nem tiltja, mert ez magánügy, és magánlevelezésben él a kapcsolat. neked kell annyi eszed legyen hogy lépsz.

7. bozsu55 (válaszként erre: 6. - Dad1f54482)
2022. szept. 5. 13:05
Itt a pont!
2022. szept. 5. 13:04

Fake fórum.


Ott kezdődik, h a 17 évesek nem hoxaznak... A többiről ne is beszéljünk.

5. kittl (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. szept. 5. 13:02
Szerintem azért bele szoktak nézni néha a fórumokba.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. szept. 5. 12:57

Vagy hogy ezt a fórumot olvassa a moderátor?

Ez alapján kellene tiltani szerinted?

3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Kittl)
2022. szept. 5. 12:55

Miért tiltaná le? Nem zaklatja.

Egyáltalán, miért olvasná a moderátor az üzeneteket?

2. kittl (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 12:47

Semmiképp !

Ez nagyon gáz a férfi részéről !

Bele ne menj !

Jól megd.. majd ír a következő 18 évesnek !

Ha a moderátor olvassa ezt remélem le is tiltja nálad rögtön ezt a palit !

2022. szept. 5. 12:40
Több mint féléve kezdtem levelezni egy nagyon kedves,aranyos férvival,itt a Hoxán.Kb egy hónapja már(18 ik szülinapomtól) szexuális tartalmúak a levelek.Már fotót is cseréltünk.Eleinte megzavart a levelek tartalma,de egyre jobban izgat.A férfi 24 évvel idősebb de n agyon jóképű.Merjem folytatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook