Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Level diéta fórum

Level diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Level diéta

52. tyimi
2007. febr. 9. 09:41

Sziasztok!

Én most hallottam erről a diétáról, el is kezdtem, most tartok a 4.napnál. Betartok mindent, és én nem vagyok éhes.:)

Kinek mik a tapasztalatai? Lehet vele fogyni, van értelme csinálni?

Sok sikert mindenkinek!

Csövi

51. beres (válaszként erre: 50. - 531a4728b6)
2007. febr. 6. 16:48
ÉN MÉG SAJNOS NEM TUDTAM ELKEZDENI MERT NEM KAPTAM KÉTSZERSÜLTETT.MILYEN VOLT AZ ELSŐ NAPOD?
50. 531a4728b6 (válaszként erre: 49. - Beres)
2007. febr. 5. 09:46

beres!

Én ma kezdtem de szívesen csinálnám veled.

Így talán könnyebb is lesz.

Úgy tudom ez a diéta sokaknak bejött persze szerintem a 15 kilót csak a nagy súlyfelesleggel rendelkezők tudják leadni.

Akkor ha benne vagy hajrá!

49. beres
2007. febr. 4. 23:44
HOLNAP BEVÁSÁROLOK ÉS HOLNAPUTÁN ELKEZDEM.MIT GONDOLTOK A DIÉTÁRÓL?VAN-E KEDVE VALAKINEK ELKEZDENI VELEM?
2007. jan. 9. 13:14
Sziasztok! Nekem nagyon bejött ez a diéta én már évek óta ezt csinálom. Most az ünnepek után is ezt csináltam. Bátran ajánlom mindenkinek bár sokan nem hisznek benne. Ha okosan osztod elaz egész napi ételt egyáltalán nem éhezel!!!! Emma: Amíg csinálom a diétát én sem szoktam tornázni! Sok sikert kívánok mindenkinek!!
47. Fish (válaszként erre: 46. - Emma)
2007. jan. 6. 17:43
sok sikert, ne add fel:)!!!
46. emma
2007. jan. 5. 18:09
Harmadik nap: rendben minden. nekem az edesseg hianyzik, az ehsegerzet nem tipikus. sportolni egy percet sem sportoltam - akkor baromira ehes lennek. a parom osszetorte a merleget, ugyhogy nyilatkozni szamszeruen nem tudok (ezt a sors akarta igy, naponta otszor mernem magam :-)) Kar, hogy mostansag nem csinalja ezt senki.
2006. nov. 19. 20:23
olyan kérdésem lenne a level diétával kapcsolatban,hogy mit lehet közben inni,és hogy a diéta utáni hétfői menüt meddig kell csinálni?
2006. nov. 19. 17:22

Köszi a választ!Épp ma vettem meg a kétszersültet és megnéztem a kalória értékét,és ugyanerre az állá

spontra jutottam.Gondolom akik összeállították ezt a diétát azok tudják,hogy mit csináltak!

43. éva*
2006. nov. 19. 07:46

Sok sikert hozzá.

Az igazi kétszersült szerintem nem hizlal, mert ugyan ugyanannyi a kalóriaértéke mint a kenyérnek 10 dkg-ban, de a súlya csak a töredéke. Így kevesebb kalóriát viszel be, ha 2 szelet kenyér helyett 2 szelet kétszersültet eszel.

Ha hammletet eszel helyette, azzal is fogyni fogsz szerintem.

2006. nov. 18. 16:03
Sziasztok!Én hétfőn akarom elkezdeni a level diétát.De szerintem az igazi kétszersült az hízlal.Sósat,vagy édeset kell enni?Vagy lehet-e helyette hamm-lettet enni?
41. Fish
2006. nov. 12. 09:41

ez inkabb eletmod szerintem, es nem szenvedsz vel annyira, ha alacsonyan tartod a szenhidratot, tehat nincs suti sem semmi ilyen es lassan bomlo szenhidrat, akkor hatasos, es igazabol lehet is enni

heti 1 kilo korul, en kozben sulyzozom tehat ram felfele is jon mert a sulyzoktol jon az izom:)

nasik helyett javaslom vannak fitnesz boltokban protein bar nevu bigyok, amik jok, mert magas a protein tartalmuk, de pl ha valami gyumolcsot eszem esetleg nasi helyett az mar fel siker

nekem a ferjemnek ken fogyni, de sajna nehez ravenni mert imad enni, persze utalja a zoldsegeket:)

40. éva* (válaszként erre: 39. - Fish)
2006. nov. 11. 05:56
Köszi, jónak tűnik, mennyire hatásos? Vagyis mennyire mennek a kilók lefelé? Az látszik, hogy éhes nem lesz tőle az ember, nálam az a baj, hogy a nasikat tudom nehezen kiiktatni.
39. Fish (válaszként erre: 38. - Éva*)
2006. nov. 10. 22:58

ebben csak az a rossz hogy szamolgatni kell

napi 6 szori eves ha meg tudod oldani

R: lehet ezekbol valamelyik

-zabpehely natur joghurttal

-zabpehely megfozve tejjel

-muzli natur joghurttal

-3 tojasbol rantotta vagy omlett

kave v tea


t: egy gyumolcs, lehetoleg alacsony szenhidrat tartalmu, lehet eper, malna, alma pl

vagy ihatsz egy protein koktelt is, fitnesz boltokban tudsz venni, ha lehet vizzel keverve


ebed lehet:

az alabbiakbol valogatas

-roston sult csirke vagy pulykamell

-roston sult hal

-belszin

-steak

melle 1/3

rizs vagy

hejaban sult krumpli vagy

kuszkusz vagy


vagy salata

foleg zoldsalata nagyon keves ontettel, kerulni kell a tomeny ontetes dalikat


U: protein ital, vagy 1 gyumolcs


V: tonhal salata vagy

czeasar sali

vagy roston sult cs mell parolt zoldseggel, vagy salataval

alvas elott egy oraval meg egy protein ital

a lenyege tk hogy a napi szenhidrat nem magasabb mint 200-300 es kerulni kell a rossz minosegu husokat, tehat ezert eszem mellett es halat, vagy steaket

sok rakott cuccot is lehet csinalni,

hejaban sult kruplit meg lehet tolteni sok mindennel, toltott gomba is finom,

zoldsegekbol az alacsony glikemias indexueket eszem: brokkoli, uborka, karfiol, salata, zellerszar, zoldbab (hosszu zold)

kerulom a panirt, es a zsiros cuccokat, igazbol ennek a hatranya hogy sokat kell nezelodni miben mi van... de ez erdekes is szerintem


napi 3 liter viz

lehet hogy soknak tunik de ha pl nincs idod tornazni akkro sem eszel sok szenhidratot vele...

38. éva* (válaszként erre: 37. - Fish)
2006. nov. 10. 16:15
Örülök, ha megírod, hátha nekem is menne.
37. Fish
2006. nov. 9. 12:33

egyel ugy ahogy en:)

leirjam? jol lehet birni es igazabol nem unalmas annyira:)

36. éva* (válaszként erre: 35. - Fish)
2006. nov. 5. 05:57
Köszi aranyos vagy, de este feladtam, nagyon fájt a gyomrom.
35. Fish
2006. nov. 4. 22:52
hajrá Éva, én most szálkásítok, így nem tudok így enni,de lélekben veled vagyok:)))
34. éva*
2006. nov. 2. 09:22

Sziasztok!

Úgy döntöttem elkezdem, ki tart velem?

Itthon vagyok szabin, felugrott 2 kiló 2 hét alatt. Elég!

33. Fish (válaszként erre: 30. - Veres)
2006. júl. 26. 20:30
sziasztok evekkel ezelott ezzel fogytam le 7 kilot, de most gyenge vagyok elkezdeni ujra. a lement kilok nem jottek vissza (5-6 eve csinaltam)
2006. júl. 26. 14:46
sziasztok én most szeretném kipróbálni ezt a diétát. Ki mennyit fogyott ezzel a diétával?puszika:)
31. veres
2006. júl. 23. 21:33
Érdemes kihagyás nélkül végigcsinálni a 15 napot!!! Így két hét alatt vége. Én így ismerem!
30. veres (válaszként erre: 29. - Beres)
2006. júl. 23. 21:23
Hatásosnak hatásos, de számolni kell vele, hogyha hirtelen fogysz ennyit abból mindig visszajön valamennyi. Én már egy párszor csináltam és nálam mindig bevált.
29. beres
2006. júl. 18. 23:47
Szeretném kipróbálni de nem tudom mennyire hatásos,na meg persze mennyi jön vissza?
28. bandeeta (válaszként erre: 27. - Doboska.b)
2006. jún. 8. 14:55

Köszi a biztatást (gondolom a többiek nevében is)! De nem tudom, hogy csináltad, hogy nem voltál éhes....

Sportoltál mellette? Nekem nonstop korog a gyomrom, már épp ott tartok, hogy feladom és eszem valami normálisat, mert edzésen tuti összeesek...

2006. jún. 8. 13:49
Sziasztok! nekem nagyon bejőtt ez a diéta!!!! Én 3 éve és az idén is ettől fogytam4 nem voltam éhes mert nem ettem meg egyszerre mindent. Úgy osztottam el a napi kaját hogy szinte egész nap ettem!! Én csak azt tudom mondani hogy aki bele kezdett ne adja fel! Sok sikert!!!!!
2006. jún. 8. 11:34

Most nem azért de én éhen pusztulok ezzel a diétával. Nem tudom, hogy más hogy nem éhes de nekem kilukad a gyomrom jajjjaj.

Ti hogy bírtátok????? Help pls!

Na jó, a gatyám is lóg rajtam, az biztos, de ebbe azért a spinning is közreműködött. És ez még csak a 3. nap :(((

25. moxy (válaszként erre: 21. - Rien)
2006. jún. 6. 20:32
jol tetted.milyen fincsi is a gombi.:-)
2006. jún. 6. 14:42

Hellohallo!

Én ma kezdtem, péntekig csinálom is, mert társasági hétvége lesz - lehetetlen lenne ezt enni. De az fog pihenőnek számítani, és akkor hétfőn ismét hajrá (ha nem lesz még hányingerem a tojástól :( )

Ja, én csináltam pár éve és abszolút bejött, talán 2-3 kg ment le, és akkor 57-ről indultam.

23. rien (válaszként erre: 22. - Manon)
2006. jún. 1. 16:42
Kösz a dicséretet, jól esik. Neked is sok sikert kívánok. Te hogyan fogyózól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook