Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Level diéta fórum

Level diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Level diéta

82. 12667dcac6 (válaszként erre: 81. - Pokocska)
2007. febr. 19. 14:17
Level diéta 4. nap ebéd.
2007. febr. 19. 13:47
valaki árulja már el, hogy hol van az étrendben a túró, mert én végignéztem, de nem találtam!
2007. febr. 19. 13:37
A túrót meg úgy fogom megenni,hogy teszek bele egy kicsi hagymát,őrölt paprikát.Olyan mint a körözött.
79. 12667dcac6 (válaszként erre: 78. - Itszirk)
2007. febr. 19. 13:35
Nézd,eggyik fogyókúra sem leányálom.Szerintem.Én ma kezdtem,még most minden oké,de nálam is lesznek gondok tuti.Én nem tudom megenni magába a tejfölt napokon keresztül, így én kefirt eszem helyette.Vacsira meg a paradicsomot,salátát,tejfölt összekeverem leöntöm tejföllel és elrágcsálom a pufit hozzá.
2007. febr. 19. 12:43

Sziasztok!


Én múlt héten kezdtem a Level - diétát, ma van a 8. napom. Nálam az a gond, hogy már nem bírom ezeket az ételeket legyűrni a torkomon. Naponta egyszer eszem, két sírógörcs között lenyomok pl. egy narancsot, vagy egy tojást, mikor éppen mi sikerül. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek van ennek így bármi értelme? Nekem minden étkezés kín és szenvedés.


Egyébként mindenkinek nagyon sok kitartást kívánok a diétához.

2007. febr. 19. 10:38

Na sziasztok!

Én reggel elkezdtem,remélem carma te is.Én reggel csak a kávét ittam meg mert siettem a dokihoz a gyerekkel.Most jöttem haza.A reggeli narancsot mindjárt megeszem.Én a kétszersült helyett puffasztott rízst eszem mert nem kaptam sehol.Én most 57 vagyok,ha már 2 kiló lemegy az már jó lenne.

76. carma (válaszként erre: 68. - 12667dcac6)
2007. febr. 18. 15:18
Én holnap (hétfőn) kezdem! Akkor hajrá nekünk!!! :):):) Amúgy te hány kg-tól akarsz megszabadulni?
75. win (válaszként erre: 74. - Win)
2007. febr. 18. 15:10
Mármint 2x 2 hetet csináltam. Bocs, ezt rosszul írtam az előbb.
74. win (válaszként erre: 52. - Tyimi)
2007. febr. 18. 15:09

Én az esküvőm előtt csináltam 2x végig, akkor fogytam vele 5 kilót. Akkor annyiban jobb volt, hogy friss zöldséget lehetett használni, nem ilyen seízűek voltak a paradicsomok, meg az uborkák, mint most.

Csak mindig kicsit nehezebb volt nekiállni az újabb heteknek!:((

73. 12667dcac6 (válaszként erre: 72. - Donina)
2007. febr. 18. 14:39
Hol van áruld már el nekem is.Beírtam a google-ba ki is adott egy csomó margit2 oldalt,de nem tudom melyik az.
72. Donina
2007. febr. 17. 22:59
megtaláltam a margit2 honlapot, köszike
71. Donina
2007. febr. 17. 21:25
Amikor először ettem igazi rendes kaját, majd kipukkantam, pedig jóval kevesebbet ettem, mint eddig. Sajnos a gyomromon már az is meglátszik, ha megeszek egy kekszet. Szörnyű! Ma bűnöztem, mert sütit ettem, meg desszertet. Remélem nem híztam vissza. Kipróbálom a körözöttet, bár gyerekként nem szerettem. Falas kenyérnek mondtam, nálunk ilyen színű volt a fal. Ja nem találom én sem azt a hozzászólást. Légyszi margareta51 segíts nekünk.
70. 12667dcac6 (válaszként erre: 66. - Margareta51)
2007. febr. 17. 08:27
Hol van ez ?Itt a hoxán?Én nem találom sehol.
69. 12667dcac6 (válaszként erre: 65. - Donina)
2007. febr. 17. 08:24
Ügyes vagy,kitartást.Remélem ennyi nekem is lemegy.Ha szereted a körözöttet csinálhatsz a túróból.Teszel bele egy kicsi hagymát,paprikát,petrezselymet,pici sót(tengeri sót,mert hát ugye az nem köti meg a vizet.)És már kész is.
2007. febr. 17. 08:20

Szia carma!

Képzeld én sem kezdtem el ,mert a sógornőmék elkérték a videót 1 hétre,így nem tudtam tornázni.Bár nem muszály hozzá tornázni,de én már egyszer elkezdtem ezt a diétát és akkor nem tornáztam, most szeretnék.Meg már egy jó ideje nem tornázom és már eléggé plöttyedt a bőröm, a hasam meg kész katasztrófa.Én egyébként mindenhol azt olvasom,hogy ettől tuti lehet fogyni.Majd elválik.Én a tejffölt lehet néha natur joghurttal helyetesítem mert én annyira nem szeretem a tejfölt magába.Írj vissza ha neked jó a hétfő.Pussz.

67. beres
2007. febr. 17. 00:14

Szia Donina!

Sajna nekem is minden nap kell főzni a családomnak.És éppen ezért gondolkodom az Atkinsen.A férjem és a kislányom is nagyon szeretik a húst amit persze én is.Ott az a lényeg hogy a szénhidrátott kell csökkenteni a szervezetbe.Mivel a húsba igen minimális ezért"korlátlan"mennyiséget ehetünk belőle.Én sajna feladtam a Level-t.Szerintem áttérek az Atkinsre nekem ez már egyszer bevált és soha nem voltam éhes mellette.Szerintem nem rossz diéta és nem is ennyire"kötöttek" az ételek.Érdemes utánna nézni mindenkinek aki szereti a húst.Igaz ez egy "életre szól ha nem akkarunk megint meghízni"

66. margareta51 (válaszként erre: 60. - Donina)
2007. febr. 16. 23:12
Olvasd el a margit2 honlapjan irt fogyokuras receptet.Forumra klikkelj es a temanal a dietas,fogyokuras etelek/margareta51 129-es szam alatt/
65. Donina
2007. febr. 16. 07:29

Sziasztok!

A tegnapi túró ebéd után nem sok híjja volt, hogy fel ne adjam,gondoltam még a vacsit megcsinálom és holnap úgyis babfőzelék lesz, sült oldalassal. Na erre reggel ráálltam a mérlegre és legnagyobb meglepetésemre 3,5 kg mínuszt mutatott. Nagyon örültem, így még ma végigcsinálom. Sőt! lehet, hogy elkezdem jövő héten is, csak a túrót kihagyom. Szóval sztem ez nagyon jó eredmény. Ha sikerülne ledobnom még egy ennyit, akkor az már vmi. Persze jó lenne, ha több is lemenne... de nem akarok telhetetlen lenni. Volt köztetek olyan aki nem tudta megenni a túrót? Mit etettek helyette? Kérnék jó ötleteket! Köszi

64. carma (válaszként erre: 54. - 12667dcac6)
2007. febr. 15. 18:55
bocs katalin8080 hogy csak most válaszolok... úgy döntöttem hogy majd csak jövő hétfőn kezdem el. igaziból a múlt héten hagytam abba a 90napos diétát mert nálam nem működött (2 hete csináltam és egy dkg-et sem fogytam, vagyis reggelente igen, de délutánra vhogy visszahúztam). szal ha még te sem kezdted el akkor csinálhatjuk együtt:):) elég elkeserítő hogy így páran írták hogy náluk nem működött ez a level... rem nálam fog:)
63. Donina (válaszként erre: 61. - Beres)
2007. febr. 15. 08:53

Szia Beres!


Nem ismerem az Atkins módszert. Mivel itthon vagyok, és rendszeresen főzök, nehéz betartani a diétát. Olyat választottam,amiben hétvégén lehet enni. Tegnap ráálltam a mérlegre ( bár lehet, hogy még korai volt )és egy dkg-ot sem fogytam. Elkeserítő, bár hasban és főleg gyomorban! "kisebb lettem". A salátát hogyan etted? Én őszintén bevallom, hogy egy csemubival helyettesítettem. Amúgy a lassabb lefolyású, de ehető diétákat részesítem előnyben, mert ha éhes vagyok akkor ingerült is... a családom ezt nem díjazza.

62. beres
2007. febr. 13. 22:08

BOCSÁNAT NEM DORINA HANEM DONINA.

MÉGEGYSZER BOCSIKA

61. beres (válaszként erre: 60. - Donina)
2007. febr. 13. 22:05

SZIA DORINA!

ÉN ÚGY OLVASTAM HOGY IGEN.MA VOLT A 3. NAPOM DE SAJNA NEM JÖTT ÖSSZE.NEM TUDOM MIT TEGYEK FOLYTASSAM-E VAGY INKÁBB TÉRJEK ÁT AZ ATKINSRE.

TE PRÓBÁLTAD MÁR?

60. Donina
2007. febr. 13. 21:15

Sziasztok!


Tegnap kezdtem, kb. 8-10 kg-ot szeretnék fogyni. Nehezen viselem, de bírni fogom! Eddig "norbiztam", az is hatásos, de lassabb lefolyású. Biciklizni szoktam esténként, de most vhogy olyan levert vagyok. Szerintetek mozgás nélkül is lehet fogyni? Örülnék, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat.

59. beres
2007. febr. 13. 20:46
sziasztok level vagy atkins mit gondoltok
58. 12667dcac6 (válaszként erre: 56. - Beres)
2007. febr. 11. 14:40
Jaj te szegény.Én nem tudom hogyan tudnék ellenállni a sok finomságnak.De mivel én naponta főzöm a családnak én sem vagyok sokkal jobb helyzetben.Én holnap kezdem,remélem végig tudom küzdeni.
57. 531a4728b6 (válaszként erre: 56. - Beres)
2007. febr. 11. 14:36

Szia beres!

Bocsi hogy csak most írok de be vagyok havazva.

Nálam sajna nem hat a level de nálad remélem igen.

Holnap kezdek egy diétát ami nagyon jónak és egyszerűnek hangzik remélem hatásos lesz.

KITARTÁS A SÜTIKHEZ! Biztos menni fog. Az én módszerem: bebeszélem magamnak hogy utálom esetedben a péksütit, ha elég meggyőző vagy hidd el, hogy simán átsegít. Írd meg hogy ment.

56. beres
2007. febr. 10. 22:10

SZIASZTOK!MA VOLT AZ ELSŐ NAPOM AMI SZERINTEM ELÉG JÓL MENT,ESTE MÉG EGY KIS TORNÁVAL MEGFŰSZEREZTEM.ÉN A HOLNAPTÓL FÉLEK,HISZ MEGYEK DOLGOZNI ÉS EGY CUKRÁSZDÁBA DOLGOZOK.

TI ELLENTUDNÁTOK ÁLLNI A FINCSI SÜTIKNEK,A FRISS POGIKNAK,RÉTESEKNEK?ÉN SAJNOS EDDIG NEM TUDTAM ELLENÁLLNI,DE REMÉLEM HOLNAP IGEN.

55. Fish (válaszként erre: 51. - Beres)
2007. febr. 10. 20:09
szerintem a hazi ketszersult is tokeletes sot talan jobb is ha tudsz szeletelt rozskenyerbol csinalni pl
2007. febr. 9. 17:33

Na sziasztok!

Én is hétfőn akarom elkezdeni.Carma csináljuk együtt???Szerintem egy egész saláta sok egyszerre,de ha szereted megehetsz annyit,mert szinte nullkalóriás.Én például nem szeretem,úgyhogy én ubit fogok helyette enni.Ennek az uborkának meg utánna nézek,hogy mennyit is kell belőle enni.

53. carma
2007. febr. 9. 16:58

én majd hétfőn akarom elkezdeni, de addig is lenne pár kérdésem és remélem tudtok rá válaszolni!

szóval, a csemegeuborka az egy egész csemegeuborkáz jelent?? illetve a fejessaláta az egy egészet jelent? az elég sok, nem?!?!

a másik hogy ezt a diéta utáni hétfői étrendet meddig kell csinálni?

és az nem baj ugye hogy az ebédet nem délben fogyasztom el hanem fél háromkor... a vacsit meg 6 körül... csak mert attól tartok hogy az ebéd és a vacsi túl közel van egymáshoz és így nem fog működni...

mondjuk az a szerencse hogy 'csak' két hét... abba csak nem halunk bele:)

előre is kösziiiiiiii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook