Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik fiú-lány barátság? fórum

Létezik fiú-lány barátság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
89. Vivcsykeee (válaszként erre: 86. - 04d410066e)
2009. dec. 15. 18:39

Szerintem egyébként az , hogy nem vagytok egymás 'nő illetve férfi ideállja' nem jelenti, azt hogy nem szerethettek bele a másikba. Ha valaki számodra nem vonzó kívülről, hidd el attól még találhatsz olyan rendkívüli belső tulajdonságát, amivel annyira lenyűgöz, hogy onnantól nem érdekel, hogy néz ki. Szeretni fogod..



..az meg hogy különbözik valaki a másiktól... 'Az ellentétek vonzzák egymást' ..ugyebár :)



Végülis ha van mindkettőtöknek párja, akkor biztosan nem jöhet létre ez az 'egyik fél többet érez ' szisztéma.. :) De azért erre sem mondanám rá 100%osan.

88. manul (válaszként erre: 86. - 04d410066e)
2009. dec. 15. 18:38
Nekem is van mindennek ellenére egy nagyon jó hímnemü barátom, mégpedig a férjem!:)
87. manul (válaszként erre: 84. - Russodebby)
2009. dec. 15. 18:36
Én is fiúk között nőttem fel,nagyon jó viszonyban voltunk,engem is fiúként kezeltek,egészen addig,amíg el nem kezdett nőni a cicim!
2009. dec. 15. 18:34

Nekem immár 7 éve az egyik legjobb barátom egy fiú. Szerintem ez azért lehetséges, mert egyrészt nem tetszünk egymásnak külsőleg, ráadásul tuti nem tudnánk együttélni. Nekem ő túl sovány, neki meg csak a nagyon vékony csajok, pici cici, pici fenék tetszik, hosszú haj, és én nem ilyen vagyok. Nekem ő meg túlontúl sovány és nem is izmos. (Nem úgy az én imádnivaló édes párom. :) Pl. ő rendmániás nagyon durván fiú létére, egy porszemtől vagy egy vízkő folttól kiakad totál, szerinte én meg rendetlen vagyok. (Mondjuk ehhez képest biztos, mert a szekrény tetejét tényleg nem takarítom le naponta. :D )

De még van köztünk sok olyan különbség, ami miatt abszolút nem illünk össze, és mivel ezt jól tudjuk, mert ismerjük egymást, nem akarunk egymástól semmi többet barátságnál.

És évek óta van mindkettőnknek nagyon jól működő párkapcsolata. :)

Mivel másik városban élünk most már, ritkán találkozunk, de beszélünk telefonon, évente többször találkozunk, és voltak már nálunk a barátnőjével vendégségben. Így négyen is jóban vagyunk. Szóval van ilyen, de tényleg ritka. Az összes többi haverom lemorzsolódott, vagy mert többet akartak tőlem, vagy csak ki tudja miért?

Nagyon szerencsés vagyok, amiért van egy igazán jó és közeli barátom az ellenkező nemből, ha összekülönbözünk a párommal, a mai napig őt hívom fel, mert ő türelmesen elmagyarázza, mit gondol ilyenkor egy férfi, és nagyon sokat segített már, hogy egy igazán jól működő párkapcsolatom legyen. Általa sokkal jobban megismerhettem, hogy "működik" egy férfi, és fordítva. :)

2009. dec. 15. 18:34
Örülök neki ! :) Tényleg nagyon szép, megható..és hát sajnos ez a szomorú igazság *.*
84. russodebby (válaszként erre: 81. - Manul)
2009. dec. 15. 18:33

Mi a nőket néztük és beszéltük ki. :)

Nem vagyok nagy nő párti. Talán,mert fiúk közt nőttem fel?!

83. manul (válaszként erre: 78. - Vivcsykeee)
2009. dec. 15. 18:33
Ez jó,nagyon tetszett!
82. Hokifli (válaszként erre: 78. - Vivcsykeee)
2009. dec. 15. 18:32
jaj ez de szép volt!!! Biztos nem csak én éltem már ezt át :(
81. manul (válaszként erre: 75. - Russodebby)
2009. dec. 15. 18:31

Nekem is volt egy ilyen nagyon jó barátom,sokat voltunk együtt,sokat beszélgettünk,sokat nevettünk

és mindíg megnéztük együtt a jó hapsik fenekét,majd egyenként kértékeltük őket!

(gondolom értitek)

80. russodebby (válaszként erre: 78. - Vivcsykeee)
2009. dec. 15. 18:31
Szép,aranyos és szomorú is egyben.
79. russodebby (válaszként erre: 76. - Re87)
2009. dec. 15. 18:30
Ezért írtam,hogy ritka,de létezik! :-)
2009. dec. 15. 18:28

Délután négy óra múlt.

A zeneiskola bőrfoteljainak egyikébe süppedve

igyekszem elsajátítani néhány fontosabb kifejezést egy unalmas

operaelemzésből: utolsó vizsgámra készülök.

Egy fiú és egy lány velem

szemben élénken beszélgetnek.

Barátok.

A lány tizenhárom, a fiút egy-

két évvel idősebbnek saccolom.

Kényelmesen cseverésznek a, legkülönfélébb dolgokról, közben ugratják egymást.

Néha egy-egy évődő, kedves szó is megüti a fülemet, ezek a szavak aztán a levegőben maradva

keringenek a „gyerekek” körül.

Egy koruk beli srác jön arra: ismerhetik,

mert köszönnek neki.


A fiú visszaköszön, és halkan mormolva hozzáteszi:

- Milyen szép pár vagytok ti ketten!

Hangjában nincs bosszú, vagy sértettség, sőt a reakció sem érdekli túlzottan: választ nem várva

továbbhalad.

- Hogy mi? - nevet fel a lány egy alig észrevehető

szünetet követően - Ugyan! Ezt a marhaságot!

- Nahát!- vigyorodik el a fiú is- micsoda képtelen ötlet!


Kórusban kacagnak, de nem néznek

egymásra.

Szomorúan figyelem őket, mert tudom, hogy ez a nevetés legalább az egyiküknek nagyon fáj.

Lehet, hogy a fiúnak, lehet, hogy a lánynak, de az sem kizárt, hogy mind a kettőnek egyformán.



( Hát valahogy Én is így vélekedem erről. ) =/

77. manul (válaszként erre: 68. - Vivcsykeee)
2009. dec. 15. 18:28
Én is a saját tapasztalataim alapján írtam,amit írtam!
76. Re87 (válaszként erre: 75. - Russodebby)
2009. dec. 15. 18:27
Elhiszem,de ez sztem 10000-ből 1!Vagy csak én szocializálódtam rosszul!?
75. russodebby (válaszként erre: 74. - Re87)
2009. dec. 15. 18:26
Nekem is van egy nagyon jó fiú barátom! Soha nem fordult meg egyikőnk fejében sem bármi vonzalom a másik iránt és vele párom is nagyon jóban van!
74. Re87 (válaszként erre: 71. - Russodebby)
2009. dec. 15. 18:23
Ja,ha valamelyik fél nem hetero:).
2009. dec. 15. 18:22

Nekem világ életemben több fiú haverom volt, mint amennyi lány barátnőm. Igazi, nagyon nagy barátság lányokkal 1-2 volt csak olyan, akit megbízható barátnőmnek neveztem. A többi csak felszínes barátság volt. Viszont a fiúkkal mindig is jobban kijöttem, így ha olyan társaságba keveredtem, ahol több volt a fiú, mint a lány, akkor én sose unatkoztam, mindig nagy volt a hülyülés, nevetés, poénkodás és nagyon jókat tudok csevegni a pasikkal. Valahogy mindig is úgy éreztem, hogy a pasik sokkal jobban a lelkembe látnak és sokkal jobban megértenek, mint a nők, akik többségében csak irigyek rám, csak azt nem tudom, miért. A lényeg, a pasik sokkal jobb barátok, mint a sok nyávogós, hátam mögött kidumálós, túl nagy elvárásokkal rendelkező, irigy és rosszindulatú, cicamica nőszemély.


Viszont az tény és való, hogy nagyon sok fiú-lány barátság van, ahol az egyik többet akar és vonzódik a másikhoz. Nekem sok barátság, haverság akkor fejeződött be srácokkal, amikor megismertem a férjemet, mert azt viszont nem sok férj tűri el a feleségének, hogy más pasikkal találkozzon haverságra hivatkozva, még akkor sem, ha ez tényleg így van.

2009. dec. 15. 18:22
Én jelenleg azt tudom mondani, hogy igen, létezik. Van egy barátom, aki a 100% bizalmam élvezi, már 7 éve. Sokmindent túlélt ez a barátság, pont azért, mert soha nem vártunk el semmit egymástól. Ha úgy alakult, akkor volt hogy hónapokig nem tudtunk semmit a másikról, aztán amikor újra beszéltünk, ott folytattuk ahol abbahagytuk. Viszont nagyon ritkaság az ilyen, és szerintem legtöbbször pont ott van vége a nagy barátságnak, amikor férfi/nő-ként kezd el valamelyik a másikra gondolni. Akkor már elindul a "beleábrándulás" és az "önvarázslat", ahogy Müller írja, és onnan már nincs visszaút.
2009. dec. 15. 18:22
Sziasztok! Szerintem nagyon ritkán van. Általában az egyik fél egy idő után mindig többet akar.De ha ezt le tudják gyűrni/megoldani,akkor lehet belőle igaz mély barátság!
2009. dec. 15. 18:21
Ösztönös vonzódás van a másik NEM-hez?
69. Re87 (válaszként erre: 65. - 89e1b2e283)
2009. dec. 15. 18:19
Mondom,rengeteg a fiú haverom és bármiről el tudok velük beszélgetni,de csak nem érzik át a dolgaimat úgy,mint a "sorstársaim".
68. Vivcsykeee (válaszként erre: 55. - Manul)
2009. dec. 15. 18:19

Teljesen egyet értek veled!


Régebben azt hittem Én is , hogy létezik barátság fiú és lány között. De rá kellett jönnöm, hogy tévhitben élek.


Nekem mindig is sok fiú haverom volt, és a barátaim is legtöbbször fiúk köréből került ki.


Nagyon jól megvoltunk minden esetben , rengeteg időt töltöttünk együtt. Jól éreztem magam mindig az adott 'legjobb fiu barátommal '


Csak, hogy nem egy barátomnál kiderült, hogy többet érez irántam. És onnantól kezdve már nem bírtam legjobb barátként nézni rá. Megrémített,hogy többet éreznek , mint kéne.


De volt olyan is, hogy Én kezdtem el többet érezni hónapok után a barátom iránt.

ÉS rendkívül rossz volt , hogy mindig nekem mesélte el , hogy kivel , hol volt hétvégén.

Volt hogy tőlem kért tanácsokat lány ügyben. Én meg persze hűséges barát módján adtam neki tanácsot, miközben majdnem megszakadt a szívem S:


Rájöttem , hogy ez az egész csak önkínzás, de mégsem mertem bevallani mit érzek. Úgyhogy egy nagyon buta ürüggyel kibújtam a barátságunk alól.


Úgyhogy erre annyit tudok mondani, hogy nincs fiú lány barátság.


Az egyik fél biztosan többet érez a másiknál,de nem egy esetben, mindkettő fél erősebb érzéseket táplál a barátságnál a másik iránt, és félnek, hogy ha ez kiderül akkor rettenetes csalódik bennük a 'barátuk' persze azt nem tudják, hogy a másik fél is oda van értük. Szóval sokan szenvednek emiatt szerintem .

67. manul (válaszként erre: 58. - 9f8e6b2378)
2009. dec. 15. 18:18

Mikor melyik!

Az aki előbb döbben rá,hogy többet érez barátságnál!

(itt barátságról és szerelemről beszélek,ami nem tévesztendő össze,a jó veled hülyülni mert jó haver vagy,gyere d.gjunk-al):)

66. Re87 (válaszként erre: 60. - 98a882c496)
2009. dec. 15. 18:17
Hát ez a gáz,hogy tudtam,hogy van ez a csaj,meg hogy jóban vannak,mégis a hátam mögött hívogatta,meg irkált neki.
65. 89e1b2e283 (válaszként erre: 63. - Re87)
2009. dec. 15. 18:17

Mert neked van? Barátkozni? Vazze!!!


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

64. zsu81 (válaszként erre: 59. - 89e1b2e283)
2009. dec. 15. 18:16
milyen igaz! :DDD
63. Re87
2009. dec. 15. 18:16
Az a büdös nagy helyzet,hogy a srácoknak eszük ágában sincs barátkozni velünk!
62. zsu81 (válaszként erre: 58. - 9f8e6b2378)
2009. dec. 15. 18:15
amelyik vonzódik a másikhoz:) nem lehet kategorizálni,h mindig a fiúk/lányok.
61. 9f8e6b2378 (válaszként erre: 59. - 89e1b2e283)
2009. dec. 15. 18:15
:))
60. 98a882c496 (válaszként erre: 51. - Re87)
2009. dec. 15. 18:15
Hát ez már más tészta ám...ha titokban csinálta, akkor nem biztos, hogy csak barátok :S másképp elmondta volna. Szerintem...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook