Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A lepkehimlő kinél milyen tünetekkel járt és milyen kezelés használt? fórum

A lepkehimlő kinél milyen tünetekkel járt és milyen kezelés használt? (beszélgetős fórum)


febr. 26. 13:24
Jó, hogy beszéltünk róla, 90%, hogy a kisebbik lányom lepkehimlős. :D
febr. 26. 09:33
Most hallottam a rádióban, hogy ez nem himlő, amikor már látszik, akkor nem fertőz. Addig fertőz, amíg nem látszik. Enyhe lefolyású, de azért komolyan kell venni. Állítólag most az óvodások körében terjed.
febr. 22. 10:59
Meg amiatt is, hogy semmiképpen se menjetek akkor közösségbe, illetve sehova. A terhesekre kifejezetten veszélyes.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Levarosbukta)
febr. 22. 10:56
Fájdalomcsillapìtás miatt is jó hogy megmondja mit adjak. Valamit neki kell megállapítani mi is ez valójában.
18. levarosbukta (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 10:43
Szia! Kisunokám bölcsijében is volt lepkehimlő. Szegénykém egyik nap minden különösebb ok nélkül hányt és felszaladt a láza. Másnap semmi baja nem volt. Harmad-negyednap jöttek ki a kis arcán a foltok. A házidoki szerint nem kell vele semmit csinálni, majd elmúlik. De azért jó ha elviszed, ártani nem árt alapon.
febr. 22. 10:30
Ez nem az lesz, jobbulást neki!
febr. 22. 09:14

nemtudom ma megyek vele dokihoz, az óviban most lepkehimlő van. Azt olvastam a bőrtünetek később jönnek elő, azért gondoltam rá, de fogalmam sincs ezért is voltam rá kíváncsi másnak a fejfájás melyik részen van ilyenkor (neki a homloka fáj). A fejfájás , hányás is tünete lehet az internet szerint.

(Még most nincs orvos és Ö is alszik, később lesz csak.)

febr. 22. 08:46
lepkehimlős?
febr. 22. 08:36

Jajj,

Lelkipihenőt olvastam hirtelen....


Biztos azért , mert ....

febr. 22. 08:34
hú nekem nem tűnik enyhének, lehet azért mert aggodok a kislányomért (Ö beteg). Este többször felébredt hányni, plusz fájlalta a hasát (nyilván a sok hányástól is fájhat).
12. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 08:26
Ez nem lepkehimlő. De ne tarts tőle, sokkal enyhébb, mint egy hányás, hasmenés.
11. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
febr. 22. 08:23

Sarokban? :DD Hülye teló :O xd


Karomban!!

10. eunuch
febr. 22. 08:13
Gyerekeim egyszerre kapták el. Éppen kirándultunk. Csak az tűnt fel, hogy furán piros az arcuk, és viszket a bőrük (az is picit piros volt). Főleg esténként. Tartott kb. 2-3 napig, aztán elmúlt. Otthon elmeséltük a gyerekorvosnak, aztán mondta, hogy el kellett volna jönnünk megmutatni. :D Utólag kikövetkeztettük, hogy az lehetett. Kirándulással kezeltük. :D
febr. 22. 07:30
Igen elolvastam és más helyen is olvastam és írnak fejfájást, hányást is. Csak kíváncsi vagyok másnál a fejfájásra.
8. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 07:07

Szia!

Általánosba jártak még a lányaim, mikor egyik tavasszal szép sorban elkapták. Semmi különös nem volt, csak a pofikájukon voltak piros foltok, mintha elaludtak volna a napon. Mi nem kaptuk el, pár nap alatt elmúlt nekik is, mindenféle kezelés nélkül.

febr. 22. 07:06

Akkor tényleg legjobb, ha elviszed dokihoz.

Csak annyit tudtam segíteni,hogy megkerestem a betegséget.

Elolvastad az oldalt?

febr. 22. 07:00

Kívancsi vagyok mennyire gyakori a fejfájás illetve mely részen fáj. (megyek orvoshoz vele de addig is kíváncsi vagyok ez lepkehimlő vagy más pl hányásos betegség, ugyanis az is jelentkezett most már).


(fejfájás, hasfájás, hányás a tünetek eddig)

febr. 22. 06:38

Hu nekünk vagy 15 éve volt, de megpróbálok visszaemlékezni 🤣


A kislányomnak csak piros volt a kis pofikája, én nagyon megszenvedtem, ízületi fájdalmam volt a sarokban, de durván.

Csak a tüneteket tudod csillapítani, hiszen vírus okozza. Pár nap és elmúlik. ;)

febr. 22. 06:36

Kíváncsivá tettél, még soha nem hallottam róla.

Utána néztem és tessék, keresd fel az oldalt sok mindent megtudsz.


[link]


Google a barátunk.

febr. 22. 06:31
?
febr. 21. 23:51
nem hallottam rola eddig meg!
febr. 21. 23:25

Akinek volt lepkehimlője kezdődött csak fejfájással a betegség?

Ha lehet ilyet kérdezni a fejének mely része fájt?



Milyen tünetekkel járt?

Milyen kezelés használt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook