Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelkitárs, Szexkapcsolat, avagy már Szerelem? fórum

Lelkitárs, Szexkapcsolat, avagy már Szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
58. sariya
2008. nov. 27. 14:38
Nálunk úgy indult,hogy a párom egy filmből vett poén alapján megveregette 3x a vállam és azt mondta,hogy "jó barát vagy".Azóta sokat szivatjuk egymást ezzel:)Sokszor csak annyit mond,hogy imád.De néha rájön egy öszinteségi roham és elmondja,hogy mennyire szeret,hogy mennyire hiányzom neki mikor nem vok ott,és hogy mennyire üres a lakás nélkülem.Nálunk sosem volt a szeretlek egy olyan extrém dolog.Kimondjuk egymásnak annyiszor ahányszor csak úgy érezzük,és ez elég sokszor van,és nem unjuk meg,mert tényleg szeretjük egymást és tudjuk,hogy ha kimondjuk,az azért van,mert tényleg úgy is érezzük.
2008. nov. 27. 11:06
Mi újság lányok???
56. monika1225 (válaszként erre: 54. - Judit71)
2008. nov. 11. 20:38
ja, épp a "valahogy" modján töröm a fejem:)
2008. nov. 11. 20:37
na igen , az se mindig jó, ha csendben tapintatosan a háttérben maradunk! mert a munkája, gyereke családja.... Ezidáig finoman mondogattam neki a dolgokat , de azt hiszem péntekre összeszedem a "bátorságom" és elmondom amit gondolok , inkább most hozzam fel a kettőnk témáját és halljak esetleg olyat amit ne szeretnék mint hogy kényelmetlenűl érezzem magam 1 kapcsolatban. Elég intelligens ember ugy vélem egyenes kérdésre egyenes választ fog adni! Vagy megoldodik az amin eddig streszelem magam vagy végleg elveszítem...... De akko inkább most mint később. habár egyre inkább ugy érzem neki se teljesen jó ez így.Csütörtökön befekszek 1 kivizsgálásra a klinikára , elvileg pénteken találkozunk és ideje lesz tisztázni néhány dolgot köztünk.addig marad a görcsölés:)
54. judit71 (válaszként erre: 53. - Monika1225)
2008. nov. 11. 19:12

Szia Móni! Valahol meg tudlak érteni, mert én is voltam hasonló helyzetben! Elvált volt a pasas, volt egy kislánya. A hét első három napján Ő ment érte oviba, mert exnej délután dolgozott. Amikor a kislánnyal volt, sosem hívott, én sem kerestem, gondolván, a gyerkőc az első... Nem kellett volna ilyen türelmesnek lennem!!!! Persze jól esett volna egy kétperces rámcsörgés, hogy hogy vagyok, vagy mi újság... Akkor hívott, ha Ő is úgy gondolta, vagy ha panaszkodni akart az exnejről... Én hülye meg hagytam...

Szerintem Te annál sokkal többet érsz, minthogy testileg kihasználjanak! Biztosan nem közömbös irántad olyan értelemben, hogy hiányzol Neki mint beszélgetőtárs is. De így olvasva a hozzászólásaidat -mint külső szemlélő- úgy gondolom, hogy megvan a jogod és lehetőséged, hogy beszélj vele nyíltan és bátran erről. Nem kell a közepébe vágni, de valahogy értésre kellene adni, hogy Neked ez a kapcsolat nem teljes.

Beszélek én, aki minden kapcsolatát elszúrta valahol, ha más nem azzal, hogy mindig rosszul választott... De ez egy másik történet... Kitartás és légy ügyes! Szépe estét, Judit

2008. nov. 11. 14:59
Azon gondolkozok, hogy valószinüleg bennem van a hiba, mert hiába érzek iránta bármit is , akkor is csak szexkapcsolat van köztünk. Értem jön, elmegyünk hozzá aztán egymásnak esünk, és szépen hazahoz. Na jó beszélgetünk is közben , egyre többet mondunk el egymásnak magunkról. szép lassan megnyílik a bizalom a másik iránt. segít tanácsokkal ötletekkel vagy amivel épp tud 1-1 adott helyzetben. De nekem ez nem elég! Az a férfi aki 4-6 naponta felhív, hogy hiányzok neki és holnap este értem jönne, annak csak a testem hiányzik. a lelkem csak egy szükséges adalék a testemhez.Elmondhatja ezerszer, hogy mennyire fontos vagyok neki, valahol érzem is... de ez nem elég. már már a számon volt hogy rákérdezek én hiányzok vagy az hogy szeretkezzünk? De szerintem ez már kissé durva kérdés lenne, bár lehet elgondolkodna picit. Nem ajándékokra meg stbre vágyok én, de jól esne ha másért is felhivna néha. s a hiányzás nem csak erről szólna. vagy ha beülnénk valahová vagy elmennénk vhova. szóval nem csak azt csinálnánk mert ez kezd unalmassá válni. eddig mindig kitudtam ezt háritani másoknál. Mert meglehetett beszélni az illetővel! Vele valahogy ez nem megy. szoval megállt a tudományom. vajon érdemes konkrétan rákérdezni, hogy mit is akar tőlem ? vagy ezzel csak elijesztem?
2008. nov. 10. 22:53
Hát, ha ügyes férfi és ezt a munkájában (pénztárcájában) meg is mutatkozik, akkor biztos van mit tanulni tőle, biztos fel is lehet nézni rá. De ez lényeges is, egy nő ha nem tudja tisztelni a férfit, akkor nincs értelme a kapcsolatuknak! Viszont ha egy Férfi Férfi, akkor illik a Nőnek is Nőnek lennie! ;) És minden (jutalom) a maga idejében! :)
51. monika1225 (válaszként erre: 50. - 6087d9753d)
2008. nov. 10. 17:41
amikor téged olvaslak, folyamatosan az az érzésem van, hogy nekem magamnak kell felnőnöm ehez a férfihoz, illetve kapcsolathoz vele. mindenesetre , most amikor találkoztunk teljesen máshogy láttam dolgokat.... jot tett amit irtál előzőleg, :))))
2008. nov. 10. 17:15

Először még úgy is a testiség miatt fog találkozni egy férfi egy nővel. A vonzódás miben is merülne ki!? Ha tetszik egy nő valakinek, meg akar ismerkedni vele és persze, mivel hódító, azon van, minél gyorsabban megismerheti "testileg". Ha jó, akkor rendszerré válik, de az igazi megismerkedés, csak az idő folyamán , az idők elteltével fog, folyamatosan történni. Ha a szex jó félsiker, ha a nő normális, megértő és semmit nem sürget, akkor az 5-ös és addig tarthat a kapcsolat, amíg a nő akarja. Igazán akkor válik egy férfi a nő rabjává, ha a szárnyait nem törik le!

Idő kell, hidd el kialakul majd nála is az érzelmi kötődés, csak ne sürgesd görcsösen.

Ismered magad? Hát változtass picit... Írányísd te a személyedet, ne ő téged!;) akkor nem fogod elveszíteni!

2008. nov. 8. 19:18
viszont ismerem magam, nagyon hamar képes vagyok lelépni ha azt tapasztalom, hogy a pasinak csak a testiség kiélésére hiányzok. őt viszont nem akarom elvesziteni, már nem . :)
48. monika1225 (válaszként erre: 47. - 6087d9753d)
2008. nov. 8. 19:14

na, igen mondjuk épp azért tettem fel itt kérdésnek mert már ténleg nem tudtam eldönteni mi a jó. és én hosszútávra szeretném őt, ugyanakkor ugy érzem ő is. mint már irtam , úgy indult az egész hogy lesz ami lesz . én nagyon tudok ragaszkodni ahoz akit szeretek , de ha a másiknál nincsenek érzelmek csak testiség akkor nem biztos, hogy jó ragaszkodni hozzá!


De az biztos, hogy most ezek a kemény szavak kellettek nekem tőled! s ezt tényleg köszönöm

2008. nov. 8. 19:09
Legalább beláttad! ;) Örülök, ha segítettem, de ne haragudj a kemény szavakért, de hát néha muszály hogy az agyakig eljusson!;)
46. monika1225 (válaszként erre: 45. - 6087d9753d)
2008. nov. 8. 18:46
Köszönöm! Ez kellett:)))))))))
45. 6087d9753d (válaszként erre: 44. - Monika1225)
2008. nov. 8. 16:51

Szia Mónika!

Hát nem kicsit lepett meg amiket leírtál!

Nem vagy tisztában azzal, hogy az az ember aki már valamit elért és jobban él sok embernél, milyen nehézségeken kell nap mint nap szembesülnie. Nem beszélve arról, hogy hirdtelen mennyi "barát" veszi körül, akik szó szerint Élősködők! Haszonlesők, akik csak számítanak, mikor csurran-cseppen már végre valami. Amiket leírsz, nem szép, mert nagyon úgy tűnik, hogy minden ok nélkül elvárod a "kényeztetést". Pár hét!!!!!!!? Nagyon kevés ahhoz, hogy eldönthesse, mit is akar tőled, vagy hogy mivel lepjen meg. Ha szeretünk valakit, még nincs jogunk elvárni a valamit!

Megint csak a saját esetem tudom felhozni példaként; Nem vagyok "sikertelen" , nincs gyerekem, normálisan megélek mondhani, a pasi, akit szeretek közel 3 éve van az életembe, ő nagyon jól él, alig ajándékozott meg valamivel. 1 könyv, 1 parfüm... a szülinap, névnapokkal soha sincs tisztába. Tehát ne is várjak olyankor ajándékot. Hidd el eleinte én is úgy gondoltam ezek milyen lényeges dolgok és hogy ha megint nem köszönt fel, én elküldöm! Aztán mégsem tettem, mert szeretem és mára megértettem , hogy ő egyrészt ilyen, másrészt rentgeteg emberrel kellene tisztába lennie és én sem tudom senkiét követni és nem azért van mert nem szeretem őket, csak mert figyelmetlen hülye vagyok. Én ebbe már beletörődtem és mostanra rájöttem, hogy a tehetős emberektől ne várjon sokat az ember, mert pont azok nem fognak "segíteni", így idővel rá tudnak jönni ki az aki nem a pénzükért szereti őket! És az idő, az évek bizonyították nekem, hogy azért mert nem kaptam alkalmakkor ezt-azt, bármikor számíthatok rá és HATALMAS dolgokban is segítségemre van. Az apró dolgokkal nem foglalkozik, lehet hogy nem kapok csomagot szülinapomra, de ha azt mondom megszorultam, mert.... és kellene...ennyi...akkor zokszó nélkül ott van.

Pár hetes kapcsolattól te mit vársz? Szerintem ismerd meg, had teljenek el hetek hónapok és csak legyetek el. Ha jó, akkor élvezd ki vele az időt, hisz az élet erről szól főként, ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor sem lehet szavakkal siettetni, mert nincs értelme, hiszen még mitől kötődjön hozzád? Mert párszor lefeküdtetek? De ha sokszor lefekszetek majd, az is ér már valamit, főleg mert közbe úgyis beszélgettek és töténnek olyan dolgok, amikkel megismeritek egymást. Mindent a maga idejében!!! :)

44. monika1225 (válaszként erre: 43. - 6087d9753d)
2008. nov. 8. 08:01

Köszi a véleményedet!

persze, hogy a hasán át vezet az út, de mivel én a gyerekeimmel élek , így alig 1 honap után, kicsit korainak tartom, hogy elhivjam vacsira vagy hogy nálunk éljünk magánéletet! Bár volt már fennt nálunk és a gyerekeim is ismerik és tudják ki ők. azért az mégis csak furcsán venné ki ha feljön délután megvacsizunk , lerendezzük a srácokat és utána megyünk át hozzá..... most feltettem neki a kérdést, hogy ha neki ez csak 1 szexkapcsolat akkor gondolkozzon el dolgokon!

Tudod nem várok én el lehetetlent. ő egész nap dolgozik, van hogy napokig nincs is az országban , de úgy vélem, azért néha kedveskedhetne valamivel. s nem mindig elég a szó!

De azt hiszem egyenlőre kivárok változik e valami, nem vagyok számító de hamarosan itt a szülinapom a karácsony , barátok azt mondják akkor elválik hogy mennyit jelentek neki!Ha csak azt akkor igyekszek nem beleszertni még jobban.

Kicsit bonyolult a helyzet, én eltartom a srácaimat , és mi honaprol honapra élünk. Ő meg épp az ellentétje. hisztizni nem akarok, hogy ez kell meg az kell. mert nem szeretném ha azt hinné hogy a pénzzéért vagyok vele! De azt hiszem néha nem árt megmondani mit is szeretnénk, várunk el 1 kapcsolattól!


vagy korai még 1 pár hét után ezeken rágodni ? mert még akármi lehet belőle?

43. 6087d9753d (válaszként erre: 42. - Monika1225)
2008. nov. 7. 11:26

A férfiaknak fő szempont, hogy jó legyen a szex, de a hosszú kapcsolathoz és ahhoz hogy többre tartson , mint egy "kielégülési eszközt", ahhoz többet is kell tenni. Szerintem a hasukon vezet még az út. Én is voltam, vagyok ilyen cipőben, de mvel a szex fantasztikusan jó vele nekem is, mással is kényeztetem, hogy tőlem mégis mást kapjon. Pl. ha elhívom magamhoz, főzök közbe, neki meg muszály "kivárni az idejét". Persze enni is szeret, addig tévézik és bezélgetünk. Aztán nekem esik, megkajcsizunk, átmaszírozom egy jó zenét beteszek közbe, meg mécseseket gyújtok. Így érzi, hogy nekem ő több és ő is biztos nagyra értékeli az igyekezetem. Nekem ez megy már pár éve, de egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Szerintem minden férfi örülne ezeknek a csábításoknak és persze más hogy is megismeritek egymást, ha nem csak a szex erejéig találkoztok!

Bár nehéz úgy személyre szabott tanácsot adni, hogy nem látni át a helyzetedet, sokat nem írtál, pl. miért érzed úgy, miből gondolod, hogy csak a szexről szolna!? De az én példám, minden esetre felhasználható és minden bizonnyal hálás és igazán kielégülten fogja érezni magát! :)

2008. nov. 4. 18:52

Sziasztok!

Ha 1 ismerkedéshez úgy kezdtek hozzá, hogy mindkét fél részéről bármi lehet belőle, és majd meglátjuk mivé alakul, és rövid időn belűl úgy érzitek, hogy az csak a szexről szól akkor mit tesztek ez ellen?

41. judit71 (válaszként erre: 40. - 6087d9753d)
2008. okt. 12. 16:22
Szió! Hát, tényleg nem könnyű! MInden próbálkozásom ellenére sem! A családtól sem kaptam, kapok támogatást! Anyám is amikor említettem, hogym ire készülök a dokival kapcsoaltban, hogy valahogy kapcsolatba szeretnék kerülni vele, közölte úgy csuklóból, hogy "már megint csinálod magadnak a bajt"! Hát, köszönöm... Aztán meg láttam rajta, hogy maikor nem jött össze, akkor - na ugye hogy igazam volt... Ergo - próbálkozz csak hülyegyerekem, úgysem fog sikerülni, én meg örülök, hogy idős koromra nem maradok egyedül... Lehet, hogy ez így durva, de úgy érzem ez van... 37 éves vagyok, az anyám nyakán... De bocsi, nem akarok panaszkodni! Örülök, hogy Te jól vagy és élvezed a kapcsolat minden szépségét! Amit mondtál, az nagyon jó volt szerintem, hogy nagyon szerethető! Ebben benne van a lényeg, és ha mosolygott, akkor meg is értette, hogy mit mondtál és miért! Drukkolok Nektek nagyon, és nagyon boldog órákat, napokat és a többit kívánok! Pussz, Judit
40. 6087d9753d (válaszként erre: 39. - Judit71)
2008. okt. 12. 11:58

Halihó!

Kicsit eltüntem, de itt vagyok már :)

Sajnálom, a helyzeted, nem könnyű a férfiakkal!

A net, meg megint nem könnyű, mert elég sok időbe telik, mire itt megismer úgy-ahogy egy embert a másik. Mert azt ír amit akar, aztán ha van jobb "társalgó" könnyen lelép és azt sem tudja a másik hogy keresse, ki ő!? Miért nem ír, miért nem tartja a szavát!? Mert itt lehet, csak el akarnak lenni, a legtöbben legalábbis csak jó időtöltés és nem lehet könnyű megtalálni azt aki tényleg azért van itt, hogy párt találjon! De csak azért is írtam, mert az ismerősömnek is sikerült!

Velem minden ok! Csendben, türelemmel elvagyok, élvezem a pillanatot, csókolok amíg lehet:)

És bár azt nem mondtam még ki, hogy szeretem, de azt igen, hogy nagyon szerethető:) Végülis ebben is benne volt és láttam,hogy örül, mosolygott:)

Szép Napot Neked!!!

39. judit71 (válaszként erre: 38. - 6087d9753d)
2008. okt. 8. 21:04
Szióka! Annyira aranyos vagy, köszi! Én is jó tanácsadó vagyok, de a saját dolgaimban nem vagyok sosem biztos. A dokimnál én is úgy gondolom, hogy elég jelét adtam annak, hogy szimpatikus nekem. Az egyik üzenetemben konkrétan leírtam neki, hogy nem gondoltam, hogy szimpatikus lesz majd nekem, de így alakult. A kézsebészeten mondottakat még elküldtem neki üziben, mert azt írta korábban, hogy kíváncsian várja. Hát majd látom, hogy reagál, vagy nem... Én is próbáltam netes társkeresőket, de miután volt egy kétéves időtartam, amikor háromszor vágott át ilyen netes pali, azt mondtam, többször nem... Most az egyik chatszobában ismerkedtem meg jópár hete egy sráccal, de ő sem tudom mit akar. Így ha úgy tartja kedvem, akkor felmegyek msn-re, ha ott van beszélünk, de nem csinálok ügyet belőle... Igen, ha virul az ember, akkor jobban észreveszik... Legyek önző???? Az nekem nem megy, pedig más is mondta már! :))) Persze, mindkét állapotnak megvannak az előnyei. Ha egyedül vagy, azt csinálod, amihez kedved van, nem kell senkihez igazodni, de ha már van párod, azért Őt is figyelembe kell venni bizonyos döntésekben... Majd eljön az én időm is. Most nem is keresgetek... Köszi a támogatást még egyszer! És Nálad mi újság van? Szép estét!
2008. okt. 8. 14:21

Szia Judit!

Akkor jó:) Igaz, hogy a külső szemlélő mindig objektívebben lát! Régen is nagy "tanácsadó" voltam a barátnőim körében, de a sajátoméban nagyrészt botladoztam. Mást pillanatok alatt kihúztam a gödörből, én meg botladoztam meg napokig sírtam a csalódásoktól! :)

Lehet, hogy tényleg csak dolga van a dokinak, szerintem te már jelét adtad annak, hogy nyitott lennél felé, egy bővebb ismerkdésnek, többet nem is tehetsz! Sőt, nem is szabad! Várj, közben ismerkedj! Van egy pár ismerkedős oldal, amiket hallodtam egy ismerősömet is pl. Lovebox, freelove, love. Ő is el volt keseredve, mert véget ért egy nagy szerelem, 2 éve már csak kínozták egymást, aztán fél év se kellett, megismerkedett egy jó pár lánnyal a neten. Megnőtt az önbizalma, rájött, hogy közel a negyvenhez, még mindig "kelendő" élvezni kezdte a szingliséket! Aztán jött egy különleges emberke és lassan 1 éve, hogy együtt vannak, nagy szerelemben, kivirulva! :) Az igazi eljön, akkor meg főleg ha már nem akarjuk, vagyis amikor már egyedül is boldog az ember, álltalában akkor vonzza be... hiszen mi sugárzik egy szomorkás, kedvetlen emberből:) Erre én is rájöttem és meg is tapasztaltam! Hidd el, majd kiderül melyik az a férfi, addig meg élvezd ki az egyedüllétet. Kényeztesd magad, mert ilyenkor csak te létezel, nem ti, nem is gondolod párban lévő csajok, hányszor sírják vissza! Ja és lelkis!? Azt nem szabad! Légy lelketlen és önző! Mindezt mindig csak "mosolyogva" :)

37. judit71 (válaszként erre: 36. - 6087d9753d)
2008. okt. 7. 20:30
Szia! Neeeem, egyáltalán nem voltál keméyn! Külső szemlélő mindig objektívebben látja a dolgot, mint aki benne van! Én egy konkrét kérdéstm tettem fel mármint hogy találkozhatunk-e kórházon kívül is. Erre azt a választ kaptam, hogy az érdekes lesz, mert hogy fél évig gyakorlaton lesz, tőlem Debrecenben. Én Nyíregyi vagyok, tehát az 50km! Abszolút csuklóból jött a válasz, semi gondolkodás. Megkérdezte, iwiw-en fent vagyok-e. Mondtam, hogy igen, azt mondta majd megkeres, mivel mondtam, hogy én nem találtam. Még a noteszába is felírta - ő mondta - hogy el ne felejtse. Na ezek után semmi megkeresés. Én írtam neki kétszer, amire válaszolt is, mindkétszer, de ő soha nem keres. Hát ez van... Coki a dolog szerintem. Most még megírtam a mai kontrol eredményét mert ezt a legutóbbi válaszában írta, hogy kíváncsian várja. De aztán szerintem ennyi... Én még sosem csináltam ilyet, hogy én kezdeményezzek, én legyek a vadász, ő meg a vad... Sőt... Úgy gondoltam, hogy a férfinak kell kezdeményezni, én meg vagy elfogadom vagy nem... Én is meglepődtem saját magamon, hogy 36 évesen ilyet csinálok! Nem vagyok egyáltalán rámenős, inkább túl lelkis azt hiszem... Mindig többet adok, mint amennyit kapok! Na ezen kell változtatnom! Jó pihenést neked, puszi, Judit
2008. okt. 7. 19:54

Szia!!!

Örülök, hogy megerősítesz a gondolatomban! Igen egy édes férfi, annyira szeretem... bárcsak örülne,ha elmondanám neki :/

Nem lehet, hogy veled az a baj, hogy túl rámenősnek vélnek a férfiak, ezért megriadnak!? Mert hát a férfi férfi szeret lenni és szereti azt hinni, hogy ő dönt, persze nem ő dönt, hanem mindig a nő, de valahogy be kell őket cserkészni, anélkül, hogy rájönne, hogy be lett cserkészve. Remélem, nem bonyolítottam túl!? :)

Ez nem könnyű, nyílván ezek a ún. "Női praktikák". Persze ezekhez én sem értek, de egyszerűen belőlem jönnek belőlem alapból dolgok, amitől minden férfi beindul. Azt szeretik, ha jelet kapnak, de azt nem ha egy nő tököswn eléjük állnak és irányítani akarnak! Na attól menekülnek!

Szerintem kár erre a két pasira pazarolni az időt. Túl sok idő telt el azota, ha eddig nem reagáltak, ezután már nem hinném hogy 100% lenne... Szerintem vállj hideggé, ez szokott hatni, mert azt nehezen viselik, meglátod megprobálnak mindent csakhogy talizhassanak veled, ha viszont nincs reagálás akkor nézz más utak felé, mert csak fölösleges időfecsérlés!

Remélem nem voltam kemény, de sokszor a férfiakkal is hidd el érdemes határozottan és keményen bánni!

Szép Estét!

CupPpPpP

35. judit71 (válaszként erre: 34. - 6087d9753d)
2008. okt. 6. 18:09
Szióka! Szerintem egy korrekt pali lehet! De tényleg! Meg is tudom érteni, hogy ragszkodsz hozzá! Az tényleg cikis helyzet, mármint aközös vállalkozás. Abból nem olyan egyszerű menekülni! Tetzsik a hozzáállásod a dologhoz, hogy addig amíg jól megvagytok és hogy nem erőltetsz rá semmit és ez fordítva is igaz! Hát ilyen az élet, látod? Ha egy kicsivel előbb találkoztok, akkor ebből lehetett volna egy közös élet is... Jaj, de nem akarom én, hogy most elkenődj! Ahogy kivettem az írásodból, Te jól érzed magad, ha mellette vagy és fordítva! Ebben nincs semmi kivetnivaló! Az is érthető, hogy nem szeretné a gyerekeket elhagyni! Ez a világ legtermészetesebb dolga! Ezért mondom, hogy nagyon korrekt... Ááááááá, az én ügyem nem egyszerű, egyáltalán... Ha gondolod, a részleteket leírom priviben. Köszi a lelki támogatást, jól esik! :) Hát, valami olyasmi, keresgetek, csak nem találok... Illetve ha azt hiszem találtam, akkor átvág... Most már több, mint két és fél éve vagyok egyedül... Az igazat megvallva, nem akarok férjhez menni és egyelőre úgy érzem gyereket sem szeretnék, bár imádom őket. De ehhez anyagi biztonság kellen, egy alap szinten... Nem kellenek nekem tízmilliók egy férfitól... Csak becsüljön, szeressen és fogadjon el mindenestül! Csak ennyit szeretnék... De egyelőre ez ég várat magára... Ami késik, nem múlik... Csak néha egy kicsit beparázok, hogy itt vagyok 37 évesen egyedül... Az msn-es srác is olyan furi mostanában... Korábban ő írta vagy két-három alkalommal, hogy jönne, meg mikor jöhet, amikor meg én kérdeztem a múltkor, akkor visszakérdezett, hogy miért is olyan fontos nekem, hogy mikor jön... Nem értem én ... Egyébként pedig nálam ürelmesebb ember szerintem már nincs is :))))) Dokimra úgy március közepétől várok, erőteljesebb szimpátiám ekkortól datálom... A konkrét kérdésem pedig május vége volt: szemtől szembe megkérdeztem, hogy találkozhatnánk-e kórházon kívül is... Na innen indul a kálváriám! :) További szép estét, szióka
2008. okt. 5. 19:07

Halihó!

Feltettél pár kérdést, na ha nekem is ilyen egyszerűen menne felé!? :)

Amiért nem hagyná el a családot: Közös vállalkozás, vagyis ha vállna a nő mindent vinne, kicsinálná és ő ezt tudja, és persze vannak gyerekei, akiket nem szeretne elhagyni.

Én nem szoktam semmit feszegetni! Az első pillanattól nem erőltettem rá semmit. Mindent elfogadtam, semmit nem kérdeztem, semmit nem vártam el,(ez oda-vissza igaz, ő ugyan ilyen tiszteletben tart engem) egyszerűen élvezzük egymást amíg és ameddig lehet!

Azt hiszem elég korlátok között van, már csak azzal is, hogy olyan emberhez kell hazamennie akivel null a kapcsolata (tudom sokan azt mondanák, hogy ne hidjem ezt, mert mindig ezt mondják a férfiak! Ő nem mond ilyet, nem is hazudna, egyszerűen lejön, ráérzek!) Azt akarom, hogy érezze, én úgy szeretem ahogy van és boldog vagyok ha boldog, nem szeretném a saját akaratom , elvárásom ráelőltetni.

Ez is a baj talán, mert nem tudom , hogy jól teszem e, mert valahol meg azon a véleményen vagyok, hogy a férfiak, olyanok mint a gyerekek, mindig nevelésre szorulnak, mert az útról hajlamosak könnyen letérni!:)

Tehát, nem kérdeztem olyat sem soha, hogy összeköltözne-e velem, vagy kit választana, vagy mit szeretne!

Egyszer telt be nálam a pohár, akkor éreztette velem, hogy fontos vagyok. Azt mondta nem fog nekem soha hazudni, nem akar hitetgetni, mert nem tudja hogy mi lesz. Mert ő sem tudja! Azt mondta, azt akarja, hogy nekem jó legyen és ha úgy érzem, nem érzem jól magam a kapcsolatunkban, vagy soknak érzem, ő meg fog érteni, de nagyon fontos vagyok neki, és ha előbb ismertük volna meg egymást, nem lenne kérdés számára, mert minden meg van bennem,hogy egy igazán értékes nő vagyok!

Nem könnyű! Nem tudom, hogy jól teszek - e mindent, vagy mit kellene másként tennem!?


Hát , nem semmi a te történeted sem! Az orvos, hogy fiatal, (szerintem a kor nem mérvadó) talán akkoor lehet némi gubanc, ha te gyermeket szeretnél, mert a mai fiatal fiúk, nem igazán ugramak bele a családba szerintem!

A 38 a legszebb átlag férfi kor :) Most ! Értelem, megfontoltság van bennük! Lehet, hogy neked viszont lazábban kellene kezdened a kapcsolatukhoz. Talán a dokinak is lehetne úgy, hogy! Kávézol? (Holnap, vagy holnaőpután, lenne kedved egy kávét meginni valahol?

Talán nem is kell, nagy hévvel indítani, majd kiforja magát. Ha jók vagytok egymás társaságának, akkor lesz legközelebb, és legközelebb. Aztán egy nálad borozás, aztán... Csak ameddig jó és amikor érzed, hogy jó nektek együtt, akkor lehet rátérni a komolyabb témába! (Na ez az ami nekem nem ment és persze nem is mehetett!:) De az is lehet, hogy nem is illetek össze, akkor viszont már a kezdeteknél kiderül és ha nem beszélitek meg az elején, hogy te kapcsolatot szeretnél és azért jártok konkrétan össze, hogy kapcsolatilag ismerkedtek, akkor a végső esetben sem kell legalább semmit megmagyarázni! Remélem nem bonyolítottam túl? :)Testbeszéd és intuíció! Kezdetben mindig beválik, csak sok állmatlan éjszakád lehet, de türelem rózsát terem! :)

De ezek szerint állandó kapcsolatod nincs!? Keresgélős fázisban vagy!?

33. judit71 (válaszként erre: 32. - 6087d9753d)
2008. okt. 5. 16:47
Szió! Értem, értem! :))) Tehát, a családos férfiútól várnád a bűvös szót, és akivel együtt is laksz ő a barát és lelki társ! Így már világos, teljesen! Hááát, nem könnyű a helyzet, az tény.. Mit is mondhatnék... Egy családot elhagyni nem lehet csak úgy, bár egyesek megteszik... Azt tudod, hogy miért nem hagyja ott? Gondolom vannak gyerekek és emiatt. Kérdezted mát Tőle, hogy valójában mit szeretne? Kit választana? Szóba sem jött még esetleg az, hogy összeköltöhetnétek? Szerintem próbáld meg ezt megkérdezni Tőle, ha esetleg még nem történt volna meg! A bizonytalanságnál nincs rosszabb! Én is ebben utazom most... A lényeg, hogy van egy férfi, akit személyesen ismerek, és nagyon szimpatikus lett. Konkrét kérdést tettem fel neki, hogy találkozhatnánk-e... Ja, a kacifánt a dologban, hogy az orvosom volt... De már csak VOLT... És ezt akkor kérdeztem Tőle, miután gyógyultnak nyilvánított... Túl hosszú lenne leírni a teljes sztorit, velem lenne tele a fórum. :))))) A lényeg, hogy nyitva van a kiskapu, de csak résnyire. Van ugyanis egy lány az életében, akivel nem tudom konkrétan milyen kapcsoaltban van. Most is írtam szakmai kérdésem volt Hozzá, és egy fél A4-es kisregényt kaptam a korábbi 2-3 sorhoz képest! Még jövő héten van egy sanszom, aztán coki nekem! Ha nem reagál... A másik srácot pedig neten ismertem meg, de még nem találkoztunk, csak msn-en beszélünk 2,5-3 órákat... Nagyon rendesnek tűnik, de a kezdeti fellángolását tekintve - és ez mindkettejükre igaz - most valahogy lapul a dolog... Nem tudják, mit akarnak... Én nagyon szeretném megismerni jobban a dokit (igaz, ő 6 évvel fiatalabb, de nem érdekelne), hátha kiderül, nem is illenénk össze... Az msn-es srác (ő egy évvel idősebb mint én, 38 éves) pedig egyre szimpatikusabb az alapján, amiket és ahogyan ír... Hát, röviden ennyi a sztori... Most úgy érzem, hogy mindkét oldal problémás... Azért várom a további fejleményeket Tőled. Pussz, Judit
2008. okt. 5. 16:20

Bocsi csajok!:) Talán én is megkavarodnék! Szóval, akivel együtt is élek, az nem a családos! Mondhatjuk úgy is hogy a szeretőm (2éve) Tőle várom azt a szót! Nem élhetek vele, mert a családját nem hiszem hogy elhagyná! Belé szerelmes vagyok, akivel élek ő ... meg a lelkitársam, támaszom, barátom!

Így már remélem érthető!? :) De csak kérdezzetek ha nem!

Judit, szóval hasonló cipőben járunk!? Na mesélj! ;)

31. judit71 (válaszként erre: 29. - 6087d9753d)
2008. okt. 5. 15:28
Szia! Jól értem? A jelenlegi pároddal volt némi mosolyszünet és akkor jött a családos férfi? Akivel aztán elmentél ebédelni? És a jelenlegi pároddal vagytok amolyan baráti kapcsoaltban, vagy a családossal? Ha a jelenlegivel vagy baráti kapcsolatban és nem szerelmiben, akkor miért is kellene hogy azt mondja, szeretlek... Én is egy kicsit összezavarodtam... A kettőt szeretni vagy kedvelni, tényleg csak máshogy lehet, ugyanazt nem érezheted mindkettő iránt. Nincs ebben semmi megvetendő... Valami hasonló helyzetben vagyk én is, igaz, nincs konkrétan párom, de van két férfi az életemben, és mindkettő iránt mást érzek :) Szóval várok egy kis felhomályosítást az ügyben, jó? Pussz, Judit
30. Roni24 (válaszként erre: 29. - 6087d9753d)
2008. okt. 5. 14:41

Tyűha, engem most sikerült tök jól megkavarnod! :D

De azt hiszem a lényeget értem! :)) Nem egyszerű a helyzet...

2008. okt. 5. 14:21

Hát csajok nem vagytok semmik! :)

Röviden a történetem:

A párommal mikor közeledtünk a kritikus évhez, szabad utat adtam egy olyan családos férfinak, akit már ismertem pár éve. Tudtam, hogy csak rajtam múlik, hogy több legyen a kapcsolatunkból, de míg minden rendben ment, nem foglalkoztam vele. (Azért azt nem mondanám, hogy nem gondoltam rá, nagyon megmozgatott az első pillanatbtól, vele igazi De Javu érzésem volt, amikor először megpillantottam. Pár év után amikor a párommal szakítottunk, felhívtam egy ürüggyel és mondhatni lecsapott rám, "nem-e ebédelünk együtt" amit én elfogadtam. Kiderült, hogy pár utcával lakik tőlem (pedig az ország másik végén dolgozott, én meg megint egy másik irányba:)) Azota több mint 2 év telt el. A családját nem tudja el hagyni, különböző okok miatt, persze én ezt nem is várom el és csak egyszer beszéltünk erről, ő viszont a legjobbat szeretné nekem és mondogatta már , hogy a barátom egy igazán rendes fiú, béküljek ki vele. Ez igaz, de az is , hogy őt szeretem, úgy igazán... persze a parátommal kibékültem és jobban vagyunk, mint bármikor előtte. Amolyan baráti, de működik. Viszont a nagy dilemmám, a másik, mert azt érzem, hogy szeret és ha csak kimondaná egyszer, olyan jól esne! :) Ja és ő még nem mondta!!!

Még hogy nem lehet kettőt szeretni egyszerre!? Ez badarság! Lehet, csak nem egyformán!!!

Hát ez a kis történetem, röviden! Lehet megvetni, ezt én sem gondoltam volna "anno", de amíg az ember nem esik bele bizonyos helyzetekbe, addig úgy sem érti!!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook