Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelkitárs, Szexkapcsolat, avagy már Szerelem? fórum

Lelkitárs, Szexkapcsolat, avagy már Szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. dec. 3. 20:14

Ezt nem mondhatof komolyan! Amennyiben Ő szeret téged akkor a számára Te igenis szexy vagy! Egyszer egy pasi barátom azt mondta nekem, hogy : "1 pasinak az a nő a legszexysebb és legszebb aki épp az ágyában, az életében van! Mert akkor és ott Őt kívánja!!" Na ebben lehet valami mert azért gondolhatod én sem a világ legszexybb legcsinibb testével rendelkezek 4 gyerek után!

Szóval azért mert a tükőrben te nem azt látod amit látni szeretnél, attól még lehet, hogyha Ő rád néz azt látja amit látni szeretne!!!Tessék már önbizalmat keresni magadbaen!!

2008. dec. 3. 19:00

:D

Én bevállalnám a fehérneműs meglepit. A baj csak az, hogy ahhoz egy szexi test is kell.

Na, az enyém minden, csak nem szexi.

Majd ,ha lefogytam 53 kg-ra, meglepem vele. :D

2008. dec. 3. 17:48
más nem nagyon jut eszembe! De szerintem a szexy piros fehérneműs dolgot most kihagyom.... így is túlzottan szexcentrikus a kapcsolatunk! Kap valami plüssmikit, vagy krampuszkát!:D:D az édességet meg úgy is behajtja rajtam:))))
2008. dec. 3. 15:53

:D

Itt vagyok, megjöttem.

He he he. Plüssmiki??????????

Lehet. :D

2008. dec. 3. 15:13

Valami édes kis plüssmiki??

Na lépek összeszedni a gyerkőceim, hátha utközben eszembe jut valami

2008. dec. 3. 14:59

HEHE, NEM ROSSZ. KÉT LEGYET ÜTÜNK EGY CSAPÁSRA.

LESZ EGY JÓ ESTÉD + EGY DÖGÖS FEHÉRNEMÜD.


ÜGYES!


MOST EL KELL MENNEM, DE KICSIT KÉSŐB MÉG JÖVÖK.ADIG KITALÁLHATSZ NEKEM IS VALAMI ÖTLETESET. ÉN IS AGYALOK. :D

2008. dec. 3. 14:44

Látod! Jó , hogy szólsz!! Engem annyira lekötött a gyerekeim Miki csomagja, hogy még csak nem is gondolkodtam azon Neki mit is kéne adni!!

Neki nem lesz névnapja, de attól még valamit kaphat!Mert a pasik is imádják a meglepi ajándékokat! Valami ötletest akarok amit még eddig egy pasimnak se!!:)

Tehát a szexy fehérnemű és a csoki mikulás kilőve.......

2008. dec. 3. 14:39

Csajok váltsunk témát egy pillanatra.


Jön a Mikulás. Vele az én kincsem, Mikuskám névnapja.

Van még még nem döntöttem el, hogy mit vegyek neki. Az édességet imádja.

Arra gondoltam egy óriási édességkosarat csinálok neki.


Mit szóltok?

Javaslatok?

2008. dec. 3. 14:37

Nem csoda. Hihetetlen, hogy ilyen van. És utánna még van képe keresni.

Nem semmi férfi.

79. monika1225 (válaszként erre: 76. - 8ee31e318f)
2008. dec. 3. 14:01
Természetesen kijövetelem után teljes agymosást csináltam magamnál és elfelejtettem keresni, amikor hívott megkérdeztem tőle, hogy ki is ő mert nem emlékszem rá! De baromira fájt , még legalább fél évig !!!
78. 8ee31e318f (válaszként erre: 77. - 50d0def203)
2008. dec. 3. 13:52

kilyukad az oldalam addig :D


de kivancsi vagyok.


exem ketszer jegyeztem el mindketszer meglepibol. egy toparton, es egy valentin napi vacsoranal. kozte volt egy szakitas, de vissza csabitottam. ;)

2008. dec. 3. 13:47

Jó kis sztori, nem semmi.

Ilyen pasik is vannak.

Remélem szakítottál vele.


A szülinapom január 3-án lesz.

Beszámolok, ha tévedtem, arról is. :D

De kíváncsian várok.

76. 8ee31e318f (válaszként erre: 75. - Monika1225)
2008. dec. 3. 13:42

es mi lett azzal a pasival? kijottel a korhazbol, es elfelejtetted felhivni vegleg?


megerdemelte volna.

75. monika1225 (válaszként erre: 73. - 50d0def203)
2008. dec. 3. 13:36

a kórházi ágy már önmagában döntő tud lenni! volt olyan "kapcsolatom" amikor 2 hétig feküdtem az intenzív osztályon és a kedves pasim elfelejtett meglátogatni! Most csak egy kivizsgálásra mentem be 2 napra és a munkamániás sosem ráérős paim folyamatosan ott volt velem! Akkor jöttem rá mit jelentek neki!!!

Ha Te azt érezted hogy félsz attól hogy elveszítheted, akkor miért gondolkozol azon az igenen??????


mikor lesz a szülinap? beszámolot várunk

74. 6087d9753d (válaszként erre: 71. - 50d0def203)
2008. dec. 3. 13:03

Örülök, ha segíthettem!


Ne légy gyanakvó, azzal magadnak ártasz és tönkreteheted az egyébként szép kapcsolatotokat!


Hajrá! ;)

2008. dec. 3. 09:49

KÖSZI MONIKA1225,


BELÁTOM IGAZATOK VAN. VELEM VAN A BAJ, CSAK NEM KÖNNYŰ EZEN VÁLTOZTATNI, DE MINDENT MEGTESZEK ENNEK ÉRDEKÉBEN.


MÁSRÉSZT MINDENKI AZT MINDJA, HOGY NEM FOG ELŐFORDULNI, BIZZAK MEG BENNE.


PONT EZ AZ ,AMIRE VÁGYTAM.ÉN TÉVEDHETEK, DE ENNYI EMBER NEM.


IMÁDOM, ÉS EZT Ő IS JÓL TUDJA, ÉN IS TUDOM, HOGY IMÁD.


ADÓDOTT MÁR ALAKALOM ARRA, HOGY KÓRHÁZI ÁGYON LÁSSAM BETEGEN. AKKOR DÖBBEN RÁ IGAZÁN AZ EMBER , HOGY MENNYIT JELENT A ,MÁSIK, AMIKOR FÉL, HOGY ELVESZÍTI.TAPASZTALAT.

KÖSZÖNÖM NEKTEK!

72. monika1225 (válaszként erre: 68. - 50d0def203)
2008. dec. 3. 09:44

Te már régesrég megbocsájtottál neki és ezt te is tudod szerintem! Csak épp felejteni nem felejtesz... ez normális is! Akit szeretünk annak meg tudunk bocsájtani , hogy kell e feledni? ezt neked kell tudni érezni... mutasd ki mit érzel iránta , tedd felejthetetlenné a közös életeteket! és akkor nem fog másfelé kacsingatni!Ja és NE keress bizonyitékokat arra hogy esetleg meg történt e mégegyszer amitől rettegsz, mert azzal csak belehajtod!

Azt írod nem valami jó családi kapcsolatok vannak a hátad mögött, és Ő neki meg volt már rossz tapasztalata!

Ha jól érzed magad vele és szereted akkor ne keresd a hibát, gondolkozás nélkűl mondj igent ha felteszi azt a kérdést! Ne azt nézd mit mondanak mások , hanem hogy nektek kettőtöknek adott helyzetben mi a jó!!!legfőképpen megadnak akarj jót, és tanulj meg bízni abban a pasiban!!!

2008. dec. 3. 08:49

Gigi69,


Köszönöm. Sokszor azt gondolom én is, hogy marha vagyok.

Tudom, hogy egy rossz kapcsolat, mint ami neki is volt, mindent tönkre tud tenni egy emberben.

Megértem. csak félek.

De tudom, hogy be kell ezt fejeznem. Nála jobbat keresve sem találnék, csak én vagyok dilis. És nagyon gyanakvó, sokszor szegényt már majdnem a sírásba kényszerítem. nagyon rosszul esik neki, hogy nem tudom elfelejteni a múltat.


Megígértem, hogy igyekszem, és így lesz.


Neked pedig köszönöm a bíztatást.Hidd el ,nagyon kellett ez nekem.

70. 6087d9753d (válaszként erre: 63. - Sariya)
2008. dec. 2. 20:20

Sokat nem írtál, így csak feltételeztem... úgy jött át, mintha nagyon össze lennétek szokva.


Miért nem vagy könnyű helyzetben?

69. 6087d9753d (válaszként erre: 62. - 50d0def203)
2008. dec. 2. 20:13

Szia!

Azt gondolom, megfogtad az Isten lábát azzal a pasival és a baj vele, hogy túlságásan is jó hozzád. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a férfiak attol is férfiak, hogy néha csinálnak valami csínytevést, mint a gyerekek... náluk igazán vannak ösztönök és öntörvényűek (az én pasim le nem mondana a cigiről miattam) Mégis mi nők, pont a rosszfiúkat szeretjük, talán mert folyamatosan meg kell hódítani őket. Persze, nagyon jó érzés lehet, hogy mindent megtesz érted, csak hát a nőket könnyen el lehet kényeztetni... Ez a férfi, túl jó és ahelyett hogy megbecsülnéd, keresed a hibákat benne. Kell valami fogás és mivel nincs más, hát előszeded azt a régi dolgot... ez önsanyargatás! Ezen már rég túlléptél!

A baj meg csak az, hogy nincs baj!

Ha valakit igazán szeret az ember, tudnia kell megbocsájtani. Mindenki tévedhet, akár többször is! De ha nem bízol a kapcsolatodban azok után amiket megtesz érted, akkor benned van már a hiba. Túl sokat vársz el, rajta kívül nem is sok férfit találnál, aki eddig bizonyítana.

Ne felejsd el, mennyi nő van, mennyivel több, mint férfi. Persze nehéz rendes nőt találni, de nehéz rendes pasit is!

Becsüld meg, hogy ennyire szeretnek és azzal ne törödj, mi van a kapcsolatotok kívül, csak az számít, hogy köztetek mi van!

A telefonját meg ne babráld, tarsd tiszteletben a dolgait, soha nem alázhatsz meg ennyire egy férfit. A végén még azon kapod magad, hogy egy irányítható, gyáva valaki és a nők akkor hajlamosak FÉRFI-t keresni!!!

Csak ovatosan :) és nyugodtan menj hozzá, a világot meg ne nézd ennyire mereven!


Egy gyeryafényes vacsora mellett, nagyon jól esik egy kis borozgatás. Ha ajánlhatnék nektek, akkor Thummerer Tréfli-t ajánlanék! ;)

2008. dec. 2. 17:58

További hozzászólások?


Várom.

2008. dec. 2. 17:19

ŐZGIDA,


KÖSZÖNÖM A JÓKÍVÁNSÁGOKAT!KEDVES VAGY.

66. Őzgida (válaszként erre: 65. - 50d0def203)
2008. dec. 2. 16:53

Kívánom, hogy működjön!

Én sem vagyok meggondolatlan. Anno mikor elmondtam valakinek hogy mióta vagyunk együtt és hogy milyen fiatalon kerültünk össze, mindenki legyintett, hogy elrontom, kihagyok sok mindent az életből, nem tapasztalok. Erre azt mondtam, biztosan tudom,hogy ő lesz a gyerekeim apja.

Most, utólag úgy látom, azoknak volt igazuk, akik akkor már több élettapasztalattal csak jót akartak.

Persze ez nem jelenti azt, hogy mindig így lesz.

Kívánom hogy teljesüljön a vágyad és boldogok legyetek!

Boldog szülinapot előre is!

2008. dec. 2. 16:45

KEDVES ŐZGIDA!


TUDOM, HOGY FIATAL VAGYOK.

DE NEM TARTOZOM A MAI FIATALOK KÖZÉ. NEM KAPKODOK ÖSSZE- VISSZA. TÉNYLEG.NEKEM CSAK EGY KELL, DE AZ NAGYON.

KÖZÖTTÜNK 17 ÉV A KORKÜLÖMBSÉG, DE MAXIMÁLISAN MEGÉRTJÜK EGYMÁST.


A HÁZASSÁGOT AZÉRT EMLÍTETTEM,MERT SZÓBAN VAN, ÉS MIVEL MOST LESZ A 20. SZÜLETÉSNAPOM, ÚGY SEJTEM A MEGLEPIM EGY GYŰRŰ LESZ.

EZT VESZEM KI A CÉLOZGATÁSAIBÓL.


MÁSRÉSZT,ÉN EGYSZER AZT MONDTAM, HOGY LEGALÁBB 2 ÉVIG MENYASSZONY AKAROK LENNI.

MOSTANÁBAN SZOKTA EMLÍTENI, HOGY 2 ÉV MÚLVA MÁR MINDEN MÁS LESZ. NEM CSAK EGY PÁR LESZÜNK, ÉS HOGY NEM FELEJTETTE EL, MI A VÁGYAM.


NA ÍGY ÖSSZEÁLLÍTVA A KÉPEKET. MOST KELL MEGKÉRNIE, HOGY BENNE LEGYEN A 2 ÉV.ÉS ÉN PONT MOST LESZEK KEREKEN 20 ÉVES.

JOBB I, ÉS SZEBB AJÁNDÉK SZERINTEM NEM LEHETNE.


DE MAJD A SZÜLINAPOMON ELÁRULOM, HOGY JÓ VOLT-E A MEGÉRZÉSEM.

64. Őzgida (válaszként erre: 62. - 50d0def203)
2008. dec. 2. 15:41

Szia Salima!

Kérlek ne haragudj meg rám, de piszok fiatal vagy még szerintem, hogy azon gondolkodj, mit mondj majd neki, ha eljön az ideje. És tapasztalatból beszélek.

Kb. én is annyi idős lehettem, mikor az exemmel elkezdődött... 7 és fél év után jöttem rá, nem ő az igazi és rengeteg minden kimaradt az életemből.


Másrészt, szintén tapasztalatból, mikor elveszített egy másik, jött rá, hogy én kellek. Ez vízválasztó lehet. Sajnos a pasik lassúak és sokszor fát az erdőtől...

63. sariya (válaszként erre: 60. - 6087d9753d)
2008. dec. 2. 15:07
Nem hiszem hogy megszokás lenne,ugyanis még csak 4 hónapja vagyunk együtt,nem élünk együtt,és azt se mondanám,hogy minden nap egymáson lógunk.Az hogy végeszakad,bárkinél benne van a pakliban,hiszen semmi sem tart örökké.Ne vok könnyű helyzetben,nehogy azt hidd.
2008. dec. 2. 15:00

SZIASZTOK!


ÉN SZERETNÉK ELMESÉLNI NEKTEK A TÖRTÉNETEMET, ÉS KÍVÁNCSI VAGYOK, HOGY MIT GONDOLTOK.


3 ÉVE TÖRTÉNT,LASSAN 4, HOGY GIMNAZISTAKÉNT BELESZERETTEM EGY TANÁROMBA. KÉSŐBB EGY ÁRTATLAN SMS ZAJLOTT LE KÖZÖTTÜNK, MAJD EZT AZ Ő TOVÁBBI SMS-JEI KÖVETTEK. VÉGÜL BEVALOTTAM NEKI, HOGY SZERETEM. NEM LEPŐDÖTT MEG, SEJTETTE, ÉREZTE. AZTÁN TELTEK-MÚLTAK A HÓNAPOK, ÉS ÚGY DÖNTÖTTÜNK TALÁLKOZUNK. ÍGY IS LETT. PÁRKAPCSOLAT BELŐLE. MAJD EGYSZER KEZDETT ELTŰNNI, NEM AKART JÖNNI HOZZÁM. VÉGÜL BEVALOTTA, HOGY MÉG MINDIG GONDOL VALAKIRE, EZ ÍGY NEM MEGY NEKI. SZAKÍTOTTAM VELE. 1,5 HÓNAPPAL KÉSŐBB ELMONDTA, DE KÖZBEN TARTOTTUK TELEFONON A KAPCSOLATOT, HOGY HIÁNYZOM. ÚJRA BELE MENTEM ,ÉN MARHA. AZTÁN RÁ 1 ÉVRE, MEGCSALT, KIDERÜLT.MEGÉREZTEM, MEG IS KÉRDEZTEM ,Ő PEDIG BEVALLOTTA. AZT MONDTA AZ OKA AZ, HOGY VOLT EGY 7 ÉVES KAPCSOLTA, A NŐ EZALATT AZ IDŐ ALATT KIHASZNÁLTA, PÉNZRE UTAZOTT, Ő MEG ÚGY GONDOLTA VISSZASDJA EZT A NŐKNEK.MEG VALAMI VONZOTTA A MÁSIKHOZ.

MEGBOCSÁTOTTAM, MERT AZT MONDTA SOHA TÖBBÉ NEM TESZI.ÉS ÉREZTEM MENNYIRE ROSSZ HOGY CSAK ESTÉNKÉT BUJDOSVA TALÁLKOZHATUNK....NÉHA ÉN IS BELEFÁRADTAM.

AZTÁN HŰ VOLT HOZZÁM, TALÁN. SEMMI GOND NEM VOLT KÉSŐBB.KÉSŐBB ELVÉGEZTEM A SULIT, ÉS KÜLFÖLDRE KÖLTÖZTÜNK. AZTÁN HAZA, ENNEK MÁR 2 ÉVE, AZÓTA BOLDOGOK VAGYUNK, ÉS TERVEZZÜK EGYMÁSSAL A JÖVŐT.LAKÁST,GYEREKEKET.....STB

SZERINTE ÉN VAGYOK AZ IGAZI, CSAK NAGYON MARHA VOLT, NAGYON HIBÁZOTT. GYAKRAN BESZÉLÜNK A HÁZASÁGRÓL, EZÉRT KÉREM A SEGÍTSÉGETEKET.


NAGYON SZERETEM, ÉS ÉRZEM, HOGY Ő IS, CSAK HIBÁZOTT, MINT ÁLTALÁBAN MI EMBEREK.DE NAGYON FÉLEK.NEM TUDOM, HOGY MEREK-E MAJD IGENT MONDANI.SOKAK SZERINT SOHA TÖBBÉ NEM TESZI, MERT LÁTSZIK, HOGY IMÁD, ÉS ÉN KELLEK NEKI.


ÉN VISZONT RETTEGEK, A MAI NAPIG MAJD MEGSZAKAD A SZÍVEM, NEM BIZOM MAXIMÁLISAN BENNE, LEELLENŐRZÖM MAGAMNAK,TITOKBAN. NÉHA TUDJA IS ,ÉS FÁJ NEKI, HOGY TUDJA VISSZANYERNI A BIZALMAMAT.

MI VAN AKKOR, HA HOZZÁMEGYEK, ÉS MEGYCSAL ISMÉT? BELEHALOK, NEM BÍROM KI ISMÉT.


TI MERNÉTEK IGENT MONDANI NEKI?SZERINTETEK MEGTESZI VELEM ISMÉT?


ANNYITMÉG ELMONDANÉK, HOGY AZÓTA AMIÓTA NYÍLTAN 1 PÁR VAGYUNK, OLYANOK VAGYUNK MINT 2 TOJÁS.

TUDJUK MIT SZERETNE A MÁSIK, PEDIG MÉG KI SEM MONDTA.KIEGÉSZÍTJÜK EGYMÁST. ÉS OLYAN DOLGOKAT TETT MIATTAM, AMIRE BÜSZKE VAGYOK.

UTÁLOM AZ ALKOHOLT, EZÉRT SOHA EGY KORTYOT MEG NEM ISZIK, NEM VOLT ADDIG SEM ISZÁKOS DE MOST ABSZOLULT NEM. A CIGI VOLT A MINDENE, 2 HETE AZT IS LETETTE MERT RÁJÖTT, HOGY NAGYON UTÁLOM. AZÓTA EGY SZÁLAT SEM SZÍV. MINDENT MEGVESZ, ÉS HOZZA HAZA CSAK MERT TUDJA, HOGY SZERETEM.

SZERINTEM IGAZI SZERELEM, SZERINTE IS AZ LETT.


A MEGCSALÁS ÓTA, UTÁLOM A NŐKET, MINDBEN EGY ALJAS NŐT LÁTOK, PERSZE VAN KIVÉTEL, DE KEVÉS. AZ EMBEREKBEN NEM BÍZOM, CSAK A ROSSZAT LÁTOM. NEM TUDOM VISSZACSINÁLNI.


SEGÍTSETEK, KÉRLEK.

61. 6087d9753d (válaszként erre: 59. - Monika1225)
2008. dec. 2. 14:33

Köszönöm szépen :)


Örülök, hogy jól alakulnak a dolgaid! Ügyes voltál és bátor, gratulálok! Jól tetted, hogy mertél tökösen eléállni és megkérdezni, mit is akar és ha neked szavak is kellenek, legalább kicsit megnyugodhattál, mert azt mondta, ami számodra imponált. De a férfiak egy odaszegezett kérdésre nehezen tudnak hazudni... vagy nagyon rossz ember kell hogy legyen, vagy igazat mond. De szerintem felmérted te már azt, hogy milyen ember és egy gyermekes érett nő, nem jönne össze egy balfasszal, tuti átlátnád, ha csak üres beszéd lenne, amit mond. Élvezd vele az együttlétet és építgesd a rügyező szerelmeteket. Kedveskedj neki azokon a kevés napokon, amiket veled tölt és arasd a gyümölcsét, mert biztos hálás lesz érte :)

60. 6087d9753d (válaszként erre: 58. - Sariya)
2008. dec. 2. 14:24
Azt hiszem, nálatok már a megszokás is az Úr... ha már a lakás üres nélküled, nyílván azért van, mert sokat együtt vagytok otthon, ezért könnyebben rá jön, hogy hiányzol neki. Ő már eldöntötte, hogy veled szeretne élni, amíg csak "működtök"... de sokan vannak akik a kapcsolatuk kezdetén vannak, vagy már régebb idő óta, de nem kötik össze az életüket bizonyos oknál fogva. Az eféle kapcsolatokból még bármi lehet, mert mindketten önálló életet élnek és félő, hogy valahol, valamiért végeszakad az addig szépnek tűnő kapcsolat... Te már egy könnyű helyzetben vagy! A férfi döntött, minden bizonnyal nagyon szeret téged és már csak annyi feladatok maradt, hogy megtartsátok a működő kapcsot ami összeköt benneteket! :) További szép életet! ;)
59. monika1225 (válaszként erre: 57. - 6087d9753d)
2008. nov. 27. 15:46

Szia! Olvastam a naplódat!!! Tényleg szeret téged az az ember , ha enyire ott volt a döntésed és persze melletted!Szép lettél:)


Velem az a gond, hogy alapjáraton rettegek az elutasítástól , a nemtől! De most kénytelen voltam összeszedni magam és feltérképezni mit is akar ez a pasas tőlem ! a biztos rossz is jobb a bizonytalanságnál....

Azt hiszem,az elvárható választ kaptam. Persze ezek csak szavak, de nekem a tettek kellenek! És az elmúlt 2 hétben abból ia kaptam bőven!

Szóval most teljesen okés vagyok! a jelenlegi helyzeten úgy se tudok változtatni, de nem is nagyon akarok! Van 4 csodálatos gyerekem, és a karrierista munkamániás pasasokért vagyok oda! na tessék most kaptam egyet! Néha szarul esik, hogy 2 hét alatt jó ha 3szor látom, de tudomásul kell vennem, hogy most ez van! Azt mondja, jelenleg ennyire fél az életébe magánélet, de fog ez még változni! Jelenleg várom a változást , mert nekem Ő tényleg egyre többet jelent!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook