Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lelkes és kitartó fogyitársakat keresek!!! Segítsük egymást!!! fórum

Lelkes és kitartó fogyitársakat keresek!!! Segítsük egymást!!! (beszélgetős fórum)


2009. dec. 4. 21:21

sziasztok! véégre van egy csepp időm..:)

hogy halad a fogyás??? :)

148. uuuuhhhlala (válaszként erre: 147. - Ybag)
2009. dec. 4. 20:16

Köszi!....:)

Hát igen, tudom, hogy a méz egészségesebb, csak az a baj, hogy ki nem állhatom. Meg kalóriában ugyan ott van sajnos...

Amúgy miért nem szabad forró teába tenni?

147. ybag (válaszként erre: 146. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 4. 18:20
Próbáld meg a mézes teát.Nem kell belőle sokat tenni,de egészségesebb,mint a cukor.Tele van vitaminokkal,és immunerősítő anyagokkal.A lényeg,hogy ne forró teába tedd, hanem amit már megtudsz inni.Jobbulást kívánok neked!
2009. dec. 4. 14:24

Köszönöm a jókívánságokat. Hát a doki igazából nem sokmindent mondott, még csak meg sem vizsgált, csak megnézte a torkomat. Ennyi volt, felírt egy gyulladáscsökkentőt, és mehettem isten hírével. Úgyhogy ennyit az egészségügyi ellátásról...

A fogyi miatt annyira nem aggódom, mert amúgy sincs valami nagy étvégyam most. Egyedül a tea az, ami necces, de azzal most nem torődöm. Amúgy fura volt, mert szinte émelyítően édesnek éreztem, úgy tűnik,hogy mostmár nem esnek jól a cukros dolgok, nem is kívánom őket.

2009. dec. 4. 13:50
Remélem nemsokára jobban leszel uuuuhhhlala!Én pár hete voltam így mint,te...Iszonyat!!!:SSA lényeg,h.pihend ki!(nekem nem igazán sikerült,ezért 1,5 hétig eltartott...:()Az orvos mit mondott?Gondolom első dolgod volt elmenni hozzá...A fogyi meg most nem lényeg!!!
144. genia
2009. dec. 4. 13:06
Udv minden uj csatlakozonak!!!
143. genia (válaszként erre: 142. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 4. 13:05
Vigyazz magadra,es halgass anyukadra tudja mit beszel,en is sok teat brobalok a fiamba eroltetni ha meg van fazva na de legtobszor sikertelenul[16 eves hat nem mindeg halgat ram],a fogy most nem szamit csak az hogy meggyogyulj!!!!!!!!!!
2009. dec. 4. 11:52

Sziasztok! Képzeljétek olyan szinten dögrováson vagyok, hogy fel sem bírok kellni. Pedig csak egy pici torokfájással indult. Most meg van egy olyan érzésem,hogy hidegvizes fürdő lesz este, mert már most felment a lázam:( Anya meg tukmálja belém a sok cukros teát. Először édesítőszerrel csináltam, de iszonyat, olyan hányingerem lett tőle. Remélem nem fog sokat ártani a fogyimnak...


Krisztacska 28 üdv körünkben:) Szerintem minél többen vagyunk annál jobb!


Nalah sajnálom, hogy így van, de attól félek, hogy így nagyon le fog gyengülni a szervezeted. De persze mindenkinek más válik be, sokáig kell azt kísérletezgetni...

2009. dec. 4. 10:35

Sziasztok! Hát a tegnapi nap nem sikerült valami fényesen:(.De már tapasztalatból tudhattam volna ha reggel eszem utána úgy sem tudom megállni, hogy ne vegyek magamhoz még jó pár falatot.uuuuhhhlala,nálam sajna valamiért nem működik az ha kevesebbet eszem, volt már próbálkozásom több mint 1 hónapig kb. a felét ettem a szokásosnak az eredmény á nem volt semmi eredmény(.Van akinek már az is működik ha 18h után nem fogyaszt semmit, de jó neki, hát én nem azok közé tartozom sajna . Ha a fogyim előtti kajabevitelt 100%-nak veszem akkor a mostani15-20% ennyire le kellett vinnem hogy eredményt érjek el.

Nos nálam ez jött be amitől ugye lement az a pár kg . Ha megtudom állni 1-2 nap hogy szinte alig eszem egy két falatot csak , és itt már a mérleg kicsit mínuszba jár))) nos akkor utána jöhet a sokszor keveset.De ilyenkor a tortát is megkóstolom már:)))) és bármit .

Vettem egy rövid gatyót. de nem ér össze a derekamnál :))))) baccus......direkt úgy is akartam nem maradhatok ilyen dagi mert akkor nem tudom felvenni!!!! Pá nektek!!

2009. dec. 4. 10:11
Sziasztok!Csatlakozhatok még?Nagyon lelkes fogyizó vagyok:DJa,és kitartó is(már több,mint 10 éve fogyókúrából áll az életem...:S:D)Most szept.vége óta"harcolok"5kgal...:(Most karácsonyig szeretnék még 2-3kgot...
139. ybag
2009. dec. 4. 10:06

Sziasztok!!!!!!!!!Kedves uuuuhhhlala!

Köszönöm a bátorítást és a támogatást!Nagyon ari vagy.Egyébként a torta elkészült.Ma nem nagyon érdekel.Remélem meg tudom állni.Üdv. az új sorstársnak! Nagyon ügyes vagy és jól haladsz! Kitartást kívánok célod eléréséhez.Ja és persze mindenkinek!

138. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 137. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 3. 21:55

igeen! :)

most mennek kell pont....de csatlakozom hozzátok :)

még van hátra 10 kg!! :)

137. uuuuhhhlala (válaszként erre: 135. - A6cd9cfa0c)
2009. dec. 3. 21:53

Szia! Csatlakozz hozzánk!:)

Láttam,hogy már sok kilótól megszabadultál. Grat hozzá!

136. uuuuhhhlala (válaszként erre: 132. - Ybag)
2009. dec. 3. 21:50

Még egy gondolat:)

Úgy látom, hogy nagyon keveset ettél tegnap, max 600-700 kcalt, az nagyon kevés, nem csodálom, ha éhes vagy...

2009. dec. 3. 21:48
sziasztok... felkeltette a figyelmemet a topik címe!!! :)
134. uuuuhhhlala (válaszként erre: 132. - Ybag)
2009. dec. 3. 21:47
Amúgy boldog szülinapot a kislányodnak! :)
133. uuuuhhhlala (válaszként erre: 132. - Ybag)
2009. dec. 3. 21:46

Naná, hogy megtudod csinálni! Nehogy már egy kis tortácska kifogjon rajtad:)

Az csak egy édes vacak, nem is kívánod igazán, ha belegondolsz:)


Úgyhogy tessék erőt venni magadon!!!!! Fiatal vagy, életerős! Sikerülni fog!

132. ybag
2009. dec. 3. 21:23
Sziasztok! Nagyon passzívak vagyunk! Ma este nagyon -nagyon-nagyon nehezemre esett nem enni!Holnap meg tortát sütök a kislányomnak...Jaj mi lesz?????????Most is korog a gyomrom...De akkor is erős leszek vagy.. vagy..mégsem ? Valaki erősíthetne egy kicsit mert azt hiszem alább hagyott az erőm.Remélem kialszom...Na jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!
131. uuuuhhhlala (válaszként erre: 130. - Aab69b1136)
2009. dec. 3. 10:18

Szerintem azzal, hogy koplalsz csak mégjobban lelassítod a fogyást, mert takarékra kapcsol a szervezeted. Úgy tudod beindítani, ha naponte sokszor eszel kicsiket, mert így beindul az anyagcseréd...

Na de nem akarok én itt okoskodni, ez csak az én véleményem:)

2009. dec. 3. 09:14
Sziasztok! Ma még "csak" egy müzli szeletet ettem , ezzel ki kell bírnom délig . Csak hogy közben főznöm is kell,és hát kóstolni meg- meg ellen állni a csábításnak.De ma szinte semmit sem kéne már ennem , az elmúlt napokban visszaszedtem 2 kg. Hát 81 kg nagyon nem jól éreztem magam(tizenhárom éve cipelem...Á , a gyerek születése óta.)Most hogy lement egy pár kg 81ről ,73 kg sokkal jobban éreztem magam,de mikor stagnált a dolog és megszoktam vagy mi, szinte nem is éreztem hogy a pár kg mínuszt. Újra dömpernek érzem magam:(Remélem lesz kitartásom , legalább vagy 3 napig amíg beindul a fogyás!!
2009. dec. 3. 07:23

Szia! Én már felkeltem, mióta fogyizok egyre korábban kelek, mert nagyon várom a reggeli mérlegelést:)

És hogy megy a fogyi?

128. genia
2009. dec. 3. 07:12
Jo reggelt lanyok!! Van itt valaki?? Vagy meg tul koran van??
127. aab69b1136 (válaszként erre: 126. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 2. 16:02
Hali!Most volt a nagy mérlegelés ajjj , holnaptól nem eszem,:)))).Szilveszterre szeretnék 67 kg körül lenni.Ez lenne a tervem , hát jó kis terv hókusz -pókusz .........csak hogy most inkább felfelé jön , ma sokat ettem ahhoz képest amennyit szoktam sajna, na de majd holnaptól akkor is megcsinálom!!!Amúgy nem tudom mennyire szeretnék lefogyni, de amikor már jól fogom érezni magam a bőrömben akkor már közelítem ...mint egy álom :)))De ez még szerintem 10-zen akárhány kg.úúú
126. uuuuhhhlala (válaszként erre: 125. - Aab69b1136)
2009. dec. 2. 15:31

Grat! Nagyon ügyi vagy, hogy eddig eljutottál. Tuti, hogy fog az még lentebb is menni, csak ne add fel!:)

Amúgy hány kg szeretnél lenni?

2009. dec. 2. 12:44
Hali!Én is fogyózom .Úgy szep-okt . környékén kezdtem el,pontosan nem emlékszem .81 kg-ról indultam 162 cm vagyok .Most ott tartok hogy úgy egy hete beállt a súlyom :( 72.5 kg-nál.Hát ilyenkor még a maradék kedvem is elmegy.Hallottam és olvastam is róla hogy ilyenkor 1-2 napig kicsivel többet kell enni, mert hogy a szervezet beijed és kezd raktározni.Hát 2kg simán vissza is híztam ...ááá.Ja és az 1-2 napból lett 1hét.Amúgy én nem tudok semmilyen diétát betartani , elhagytam a kenyeret és sokkal kevesebbet ettem így ment le a 8 kg.
2009. dec. 2. 08:47

Hali!

Meg érkeztem!

Van fenn valaki?

123. genia (válaszként erre: 122. - Ybag)
2009. dec. 1. 14:39
Jol latod!!Nallunk nagy a csalad az en reszemrol is az overol is.Ugy oldjuk meg,hogy azen szulinapomra az en ccsaladom jon ,az overe azove mert maskep 25 emberre kellene talallni csinaltam parszor de tul faraszto ,,ja es ez tenyleg csak a szuk csalad,mi 3 vagyuk tesverek ok 4 en ajaj.Baratunk nincs csak 1 csaladi barat de veluk sem vagyunk eggyutt sulve fove.
122. ybag (válaszként erre: 121. - Genia)
2009. dec. 1. 14:28
Mi igazából csak családi körben ünneplünk.Én nem vagyok híve a nagy baráti összejöveteleknek.Számunkra a család a legfontosabb.Úgyhogy ha nem is leszünk sokan ,azért jól érezzük magunkat,és biztos vagyok benne, hogy a kislányaink is.Olyan jó látni az örömüket,csak úgy csillog a szemük.Sugárzik róluk a boldogság,és azt hiszem ez mindennél többet ér.
121. genia (válaszként erre: 120. - Ybag)
2009. dec. 1. 14:22
Mar nagylany!!!!Koszonom a jokivansagaidat,igen lessz egykis csaladi unneples 7 vegen. Hat...ha nagy a csalad ,meg a baratikor meg lehet oldani hogy sokan legyetek......jo bulizast ha ugy dontottok!!!
120. ybag (válaszként erre: 119. - Genia)
2009. dec. 1. 14:17
Köszi szépen!Én meg a párodnak kívánok minden jót, sok örömöt,boldogságot és jó egészséget!Lesz nagy ünneplés? Az én kislányom azt mondta, hogy ő azt szeretné ha nagyon sokan lennénk a szülinapján!Egyébként 5 éves lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook