Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehetséges a fogyás sok tornával és mérsékelt étkezéssel, úgy hogy nem mondasz le semmiről? fórum

Lehetséges a fogyás sok tornával és mérsékelt étkezéssel, úgy hogy nem mondasz le semmiről? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jún. 9. 20:15
hát ja! próbálkozom! :DD épp most vacsizom! de most is csak annyi, hogy este válogatom meg hogy mit eszem! most pl. virsli, sajt,pari mustár kenyér nélkül!:D de fogytam már 2 kg-t! :D és most csak hasazom!!! ennyi....
7. 308da614da (válaszként erre: 6. - Judita79)
2009. jún. 9. 20:13
De most ugy láttam mintha diétáznál? a naplódba kukkantottam:)
2009. jún. 9. 20:10

6 hónap alatt ment le! volt hogy reggelire chipset ettem, mert jobban szeretem a hasam attól! :D

de mindent ettem és mégcsak nagyon mértéket sem tartottam! volt hogy dugig ettem magam úgy5 körül, aztán irány aerobik! Este viszont az 1-2 hétig, erőfeszités volt nem enni! volt hogy hagosabban korgott a gyomrom mit a tv! :D de ahogy túl voltam ezen utána már egyáltalán nem voltam éhes, és simán elültem úgy hogy mellettem pizzát ettek, mert ha nagyon kinlódtam, akkor reggelire tuti vmi édesség volt!


viszont a heti 4 óra aerobik az szigorúan be volt tartva!!

2009. jún. 9. 20:07
De jÓ:) és te sem diétázol mellette? 1 hete diétáztam és fogytam 1 kg-t 1 hét alatt de szó szerint elszivta minden energiám, feszült és ingerlékeny lettem:S
4. Cyntia (válaszként erre: 3. - 308da614da)
2009. jún. 9. 20:06

MIndent mértékkel kell csinálni..

Ez a kulcs mindenhez!


Én is fogyok, minden nap tornázom. De a mérleget elfelejtem. AZzal nem stresszelem magam. Viszont a ruháim egyre bővebbek rám!!


Ugyhogy: gyerünk: mozgás!

2009. jún. 9. 20:03
ohhh de örülök a hozzásólásodnak:) végre valaki ilyet is ir:) mennyi idő alatt fogytál 10 kg-t? mértékkel ettél? irj bővebben, nagyon köszi:)
2009. jún. 9. 20:02

igen!


én megcsináltam már 1x. heti 4x aerobik, 18 után no kaja, viszont bármit ettem, csokit nasit 8ig, kávé capuccino 12-ig ennyi volt a korlát! 10 kg ment le....

2009. jún. 9. 19:59
Kezd elegem lenni a koplalásból, a kalória számlálásból, fogyok de feszült vagyok, és eddig nem látom a kiutat, a tornában reménykedem és abban hogy ha nem eszek este 6 után...irjatok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook