Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet újra kezdeni a csalódottságból? fórum

Lehet újra kezdeni a csalódottságból? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet újra kezdeni a csalódottságból?

1 2 3 4 5
6. 7636c30290 (válaszként erre: 1. - Udoka85)
2012. jún. 2. 10:04

Igazán sajnálom,lehet elcsépelten hangzik,de az idő megoldja.

Nekem két hét durva volt,aztán szépen gyógyultak a sebek,ma már nyoma sincs! Fel a fejjel! ;)

2012. jún. 2. 10:03
Áh ebből már nem lenne semmi jó.Voltam hasonló helyzetben öt év után. Pokoli. Légy jó erős. Hagyd a francba legalább 2-3 hónapig kerüld el ne beszéljetek ne találkozzatok ne írj neki ne olvasd amit ír . Meglátod utána már fogsz tudni tisztán látni.Nem egyenes a csaj és legközelebb sem lenne az.
2012. jún. 2. 10:02
Szia. Ismerős a helyzet. Sajnos én is voltam egyszer ilyenben. Hidd el hogy túl fogod tenni rajta magad, érezni fogod hogy mikor szabadulsz meg a gondolatától. Sok időt fog igénybe venni. Sajnálod ezt a sok időt és hogy milyen jó volt, de a dolog megváltozott és ahogy írtad már nem működne úgy a dolog. És igen, nem merte neked bevallani hogy van valakije, mert te olyan jó voltál hozzá, lehet nem akart megbántani, nálam kb ez volt a helyzet. Sajnálom én is ami történt, de aztán megoldottuk mert mi még hozzá osztálytársak is voltunk. Szóval még mellé 2 évet lehúztunk egymás mellett, utolsó évben már együtt ittunk és ha problémám volt készségesen jött és segített. És ugyan így fordítva. Gőzöm nincs hogyan csináltuk. De neked is menni fog a továbblépés, mert csak ezt tudom tanácsolni, neked nincs ilyen bonyolító tényező a dologban mint az enyémben volt. :)
2012. jún. 2. 09:57

Amiket leírtál- ahogyan alakult a kapcsolatotok,abból tisztán látszott már, hogy vége lesz... vége is lett, megbeszéltétek. Amikor a kulcsot vissza vitted, akkor már ő lehetett mással, hiszen vége volt...

Ne akard visszafordítani a dolgokat, mert ezek után nem lehet és nem is szabad. Kicsit sértődj meg, hiszen hülyét csinált belőled, nem is egyszer, éreztette veled, hogy felesleges vagy, nem kellesz. Legyél inkább mérges, de ne szomorkodj és főként ne akarj ismét megalázkodni előtte. Utaltak rá jelek korábban is, ezeket a következő kapcsolatodban vedd majd észre, jó lett volna, ha akkor megbeszéled valakivel (szülő, tesó, barát), kívülálló hamarabb leveszi, hogy mi miért van. Lépj tovább, fiatal vagy, meg fogod találni azt a lányt, aki megbecsüli majd az érzéseidet.

2012. jún. 2. 09:21

Nagyon sajnálom hogy így jártál, és hogy nem becsült meg téged a párod.

Kívánom hogy boldog légy!


A kapcsolatnak nem lenne jövője, ahogy írtad is a végén... Hiába jönnétek újra össze, ami egyszer eltört... Bizalom nélkül pedig megette a fene :(

2012. jún. 2. 09:08
4 és fél éves kapcsolatnak lehet így véget vetni? Ki sem hűlt a helyem és este már más volt a "helyemen". Vegyes érzések vannak bennem, a düh, a csalódottság, a hiány és meglepő módom, még mindig jelen van a szerelem.

Ugrás a teljes írásra: Lehet újra kezdeni a csalódottságból?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook