Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet újra kezdeni a csalódottságból? fórum

Lehet újra kezdeni a csalódottságból? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet újra kezdeni a csalódottságból?

1 2 3 4 5
66. e57e061615 (válaszként erre: 58. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 3. 15:14

Szóval házasság előtt te is szexeltél, és nem lett belőle semmi károd, akkor más miért ne tegye?


A "véletlen babákról" annyit, hogy nekünk a házasság alatt sikerült összehozni, és így is abortusz lett a vége.


Én nem kevés szexuális kapcsolattal a hátam mögött mondom, hogy "jó szerető" a férjem. Max. annyival jelent nekem így többet, hogy tudom, ez nem alap mindenkinél, sokaknál több.


A kötődés szex miatt egyáltalán nem törvényszerű.

65. air (válaszként erre: 63. - 8e9170fe09)
2012. jún. 3. 14:54
Ez igaz ,észre kell venni ,ami nehéz ,ha több éves mechanizmusról van szó:)
64. syria (válaszként erre: 61. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 3. 14:49
Szerintem is így van.
63. 8e9170fe09 (válaszként erre: 48. - 7636c30290)
2012. jún. 3. 12:47
Így van, közel sem mindegy, hogy a gondolatainknak mennyi részét uralja. Közös élet, emlékek, stb.
62. indi66 (válaszként erre: 60. - Willow')
2012. jún. 3. 11:18
Én pedig tanúsítani is tudom, hogy nem a sex alakítja ki.
61. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 60. - Willow')
2012. jún. 3. 11:09
En sem hiszem, hogy csak a szex alakit ki eros kotodest, de a szex erositi az eros koteleket.
60. willow' (válaszként erre: 58. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 3. 09:28

Nem hiszem, hogy csak a szex alakíthat ki erős kötődést...

Egyébként meg 2 ember bármit túl tud élni, ha mindketten akarják... De ha az egyik fél már tovább lépett, akkor a másiknak sem szabad rágódnia a szakításon.

2012. jún. 3. 07:59
Minden fejben dől el, én úgy gondolom. Ha nem akarsz véget vetni, nem is fogsz tudni..Ne rágódj a múlton!
58. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 56. - E57e061615)
2012. jún. 3. 05:37

Egyik sem, igy gondolom.Nincs bizalmalansag hazasagon belul(legalabb is sokal jobban megbiznak anak akinek nem volt), a lanyoknal nem csuszik be a "veletlen baba" akit majd enveetnek egyedul, es hiszem,hogy tenleg nincs az a fajdalom, ha szetvalnak az utak.Ha koztem es a dragam kozt tortene vallami,nem hinem, hogy kibirnam ep eszel.

Voltunk tavol egymasto 3 honapot, tudom milyen egyedul lefekudni es csak emlekezni milyen volt, amikor melettem volt, visszaemlekezni minden erintesre ,csokra ...

En nem bantam, hogy igy gondoltam, jobb szereto a filemkebe se nincs.:DD

57. vordog
2012. jún. 2. 23:58
Kedves cikkíró! Mindennek oka van az életben. :) Nagyon értékes ember vagy. Nézd pozitívan a dolgokat. Ez egy nagyon nagy lehetőség,hogy megtaláld azt, akit szeretni fogsz. :)
56. e57e061615 (válaszként erre: 55. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 2. 23:45
Te azért mondod, hogy ne legyen szex házasság előtt, mert te is így tettél, vagy azért, mert ráfaragtál vele?
55. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 54. - E57e061615)
2012. jún. 2. 23:13
Nem lep meg, hogy nem ertesz vellem egyet. Nem lattome n sem ertelmet a vitanak. De nehezen tudom elkepzelni, hogy enm hiszed el, hogy a szex kot erzelmileg, nem feltetlen lesz fergeteges mindent elsopro szerelem mindig, tartos kapcsolat sem lesz csak nagyon ritka esetbe,de kot .
54. e57e061615 (válaszként erre: 45. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 2. 22:50

Nem volt a hozzászólásomban semmi felháborodás.

Különben nem értek egyet, de nem tartom érdemesnek, hogy veled ezt megvitassam.

2012. jún. 2. 20:06
Ha pedig 2 evel idosebb...hat csak felteves, szerethete a cikirot, lehet hogy emg szereti, de nem biztos, hogy biztonsagban erezte a jovojet a fiu mellet.
2012. jún. 2. 20:03

Mondtam neki telefonon, hogy akkor holnap reggel megyek a cuccaimért és egyáltalán nem hallottam a hangján, hogy tiltakozna. Másnap reggel elmentem s dolgaimért, kértem tőle, hogy segítsen összeszedni a ruháimat.

En ebbol azt erttem, hogy a fiu oldotta meg a szakitast. Sajna a lanyban nem volt anyi , hogy pontot tegyyed.Megtette a fiu. Tehat a szakitas mar megvolt, amikor a masik fiut ott kapta.Amiutan megtortent a valas mar semi kozom , hogy kivel van, akor sem ha faj.

51. kozmami (válaszként erre: 46. - 38c05a6ad0)
2012. jún. 2. 19:52

Mit számít az, hogy a lány idősebb volt? Szerintem semmit, főleg, hogy csak két évvel.

Ahogy a csaj "megoldotta" a szakítást, az inkább gyerekes.

50. 54840f0fce (válaszként erre: 49. - Zamila)
2012. jún. 2. 18:49
Ha kimondja előtte a hölgy, tehát átbeszélve a dolgokat lezárják, akkor ténylegesen nincs.
49. Zamila
2012. jún. 2. 18:41
Mivel lezártátok a kapcsolatot,akármilyen durván is hangzik,semmi közöd ahhoz,hogy mit csinál,kivel alszik.
48. 7636c30290 (válaszként erre: 47. - 8e9170fe09)
2012. jún. 2. 18:32
Azért nem mindegy hogy évekről vagy hónapokról beszélünk! ;)
47. 8e9170fe09 (válaszként erre: 25. - 7636c30290)
2012. jún. 2. 18:25
Ez mindig arányos?
46. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 1. - Udoka85)
2012. jún. 2. 17:46
Kedves Fiatalember! Szerintem ez boritékolható volt, hogy így fog történni.Amennyiben jól figyeltem a hölgy idősebb volt. Nyugodj meg nem abban a két hétben jött az új kapcsolat. Már régebben két szálón futott a kedvesed és csak akkor döntött kettőtök között. Kérdezném! Nem függsz kicsit még mindig a mamádtól? Gondoklozz el sokmindent megmagyarázhat.
45. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 43. - E57e061615)
2012. jún. 2. 17:13

Igen, nem lene semikep ekora az erzesi kotodes, legalabb azok az ejszakai emlekek nem lenenek..

Nem erttem miert haborodtal fel.En igy lattom, es bar kevesebben vanak, de vanak meg akik igy gondolkoznak.El sem tudom kepzelni mi lene ha a szerelmes ejszakaim egyszer csak emelek lene csak.

2012. jún. 2. 15:51

Nem olvastam az eddigi hozzászólásokat, úgyhogy lehet,hogy már más valaki leírta ezt.


Először is, igen újra lehet kezdni, ha megtalálod magadban is a hibát. A nők bizonytalanabbak érzelmek terén, de a 4 év alatt te ismerted meg a legjobban a világon, jobban mint a saját anyja. Az érzelmeink hullámoznak, van, hogy padlón vagyunk, van, hogy a mennyországban járunk egy párkapcsolatban. De egy tökéletesen működő kapcsolatba egy harmadiknak TEPERNI kell, hogy beférkőzhessen. A barátnőd talán most kicsit "rádunt" és erre jött a rózsaszín szemüveg ami úgyis elmúlik egyszer. Ha te szívből szereted, nem csak holmi szenvedély köt hozzá, megbocsájtasz neki, méghozzá úgy, hogy meg sem történtté nyilvánítod a rossz időszakot. Kérdés az, hogy a lány akarja-e. Ha igen mindkettőtöknek igyekeznie kell, hogy újra meglegyen a kezdeti varázs. A másik pasit meg már most megmondom, hogy sokkal hamarabb megunja mint téged. Tudod, ezzel a párkapcsolatos dologgal úgy vannak az emberek, hogy többször esnek ugyan abba a hibába. Amikor szembesülnek vele, akkor meg lecserélik a párjukat. És mi lesz? Megint újra és újra belebotlanak ugyanazon hibába, és nem tanulnak belőle. Ismerek ilyent fiúban is, és lányban is. Fel kell ismerni a saját hibáinkat, és ha változni akarunk nem kell szégyelni a segítség kérését. Nem hiszem, hogy csak és kizárólag az exbarátnő a hibás... Mert senki sem tökéletes. Minden ember gyarló, csak kérdés, hogy mikor ilyen válaszúthoz érkezünk, mit teszünk. Én hiszek az ÚJ kezdésben, ha a szeretet elég nagy, és hiszek abban, hogy sosem késő új életet kezdeni, ha az egy jobb minőségibb életet jelent. A választás sajnos ez esetben nem teljesen csak rajtadd múlik. Viszont ott a szabad akarat.

Ahhoz, hogy érezz, ismerned kell a jót és a rosszat is. A mélységből az út mindig a magasba vezet. Ráadásul a rossz helyzetekben derül ki az is, hogy mi az amibe még fejlődnünk kell. Bárhogy is alakul, vedd körül magad olyanokkal akik azért szeretnek aki vagy, és nem azért ami. Bármi is lesz, fel a fejjel és csak előre nézz!!!

43. e57e061615 (válaszként erre: 31. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 2. 15:30
Felőlem a Kossuth térre is kimehetsz tiltakozni, ennek semmi köze a házasság és a szex kapcsolatához. Vagy szerinted, ha nem fekszenek le, akkor most könnyebben venné ez a fiú, hogy vége?
2012. jún. 2. 15:13

Sajnálom, ami történt!! Azt, hogy a volt barátnőd nem tudott megbecsülni téged!! Pedig a mai világban sajnos olyan kevés az őszinte, megbízható pasi (és nő). Aki ki meri mutatni az érzéseit. Sajnos sokan azt hiszik, kevesebbek lesznek ettől, pedig épp fordítva!

Fel a fejjel!!! Tudom, könnyű ezt most mondani!

Persze, időbe fog telni, mire egy ilyen hosszú kapcsolatot te is le tudsz zárni magadban, de hidd el, eljön az a nap is! Meg fogod találni azt a lányt, aki úgy fog szeretni téged, ahogy te őt! Csak azt ne hagyd, h ez a csalódás megváltoztasson!!! Maradj olyan, amilyen vagy! Mert ezek értékek.... a mai világban is!! Legyen szép napod: Bea

41. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 34. - 7af2e40ab8)
2012. jún. 2. 14:44
A kotyogom adot kavet a plafonak a fugonynek a szekrenynek, mindenekkb 1 eve , csak nekem nem hagyot.
40. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 38. - 7af2e40ab8)
2012. jún. 2. 14:41

Nallunk ilyen ritkan van, folleg nyaron. Ha nincs ovi apa reggelizik a leanyal(neha en is) anya ebdel, vacsora neha sikerul egyut neha kulon-kulon. Tellen mar rendszeresebb a kozos etkezes.

Ami azt illeti a mi hazasagunk is megvolt rostalva kemenyen, de ha eddig es azok uttan amin keresztul emntunk egyut maradtunk, mar nem hiszem , hogy letezik olyasmi ami szetugraszon minket

39. syria (válaszként erre: 1. - Udoka85)
2012. jún. 2. 14:21

Bizony, lehet 4 és fél éves kapcsolatnak így véget vetni. Ez konkrétan megtörtént veled.

Az a lány nem érdemelt meg téged, nem tudott elégé megbecsülni. FELEJTSD EL, gondolj rá a továbbiakban mint egy szép emlékre.

Lépj tovább, diplomázz le, legyen egy jó állásod, és építsd az egzisztenciád.

Lehet újra kezdeni a csalódottságból, csak valaki mással, valakivel, aki érdemes a figyelmességeidre.

38. 7af2e40ab8 (válaszként erre: 37. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 2. 13:15

Jó hallani ilyen kapcsolatokról, grat nektek.

A mai kezdő fiatalok körében a mai világban már nem menne, sajnos.


Minap meséli a nagyobbik lányom: a suliba a téma a család rendszeres közös tevékenységei.

Mindenki elképedve hallgatta amikor elmesélte hogy mi minden este közösen, egy asztalnál, beszélgetve, fix családi programként vacsorázunk.


Szomorú hogy az emberek alig foglalkoznak egymással...

37. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 35. - 7af2e40ab8)
2012. jún. 2. 13:05

Nezd meg a kepet a profilomon.Ezt a ferfit akor lattam eloszoramikor feluton az uj otthonom fele talalkoztunk. Meg fenykepem sem volt rolla. 8 eve vagyok a felesege, orulten szerelmesek.Nem a kezem , hanem a fejem tenem erte tuzbe.Arrol mar inkabb nem irok mit tudna meselni a hitvesi agy:))

Menyaszonykent nem volttam olyan szerelmes mint most:)

Azert nem ajanlanam masnak is.Kulonleges helyzetben, kulonleges megoldas volt, de ha ismertem volna ugy ahogy ma ismerem, ugyan ot valasztanam.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook