Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet újra kezdeni a csalódottságból? fórum

Lehet újra kezdeni a csalódottságból? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet újra kezdeni a csalódottságból?

1 2 3 4 5
36. 54840f0fce (válaszként erre: 34. - 7af2e40ab8)
2012. jún. 2. 13:01

Reméljük a plafon megmenekült :)


Manapság az a trendi. Érzelmek ide-oda, ha van egy kis gond, nem a megoldásra, hanem a menekülésre fókuszálunk...

35. 7af2e40ab8 (válaszként erre: 31. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 2. 12:59

"pont az ilyen szivfajdalmak elkerulese erdekeben tiltakozom ahazasagon kivuli szex ellen"


És az tényleg jó ha ki sem próbálod a fazont a házasság előtt? Nem tudod mit fogsz kapni egy életen keresztül. Igen, nálam a házasság egy életre szól...


Na de hogy zsákbamacskát nem szabad venni az tuti.

34. 7af2e40ab8 (válaszként erre: 30. - 54840f0fce)
2012. jún. 2. 12:55

Jó hogy mondod, fél órája tettem fel...Már a plafon is olyan lehet, mert én a kotyogósban bízok.


Minél többet tapasztalni, csak utána gondolni komoly kapcsolatra.

Miért is van ennyi válás kis hazánkban?

33. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 28. - 54840f0fce)
2012. jún. 2. 12:55
Koszi, kapar a torkom , nem csuszik:) Reg lattalak es mar arra sem emlekszem hol.:)
32. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 29. - Indi66)
2012. jún. 2. 12:54
Ebbol a szemszogbol neked adok igazat.
31. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 24. - E57e061615)
2012. jún. 2. 12:52
Voltal igazan szerelmes ? Es meg egyut is elt az illetovel. Fel evet csak tartot egy gyonyoru szerelmes kapcsolatom,nem bujtam soha velle agyba, de igy is nehez volt. Minden esetre akor is haregi modi vagyok, pont az ilyen szivfajdalmak elkerulese erdekeben tiltakozom ahazasagon kivuli szex ellen.
2012. jún. 2. 12:50
Főcímre válaszolva: lehet, de tiszta potya ebben a helyzetben...szép volt, jó volt, őrizd emlékét, de "lefőtt a kávé..."
29. indi66 (válaszként erre: 24. - E57e061615)
2012. jún. 2. 12:50

Megmondom őszintén igazad van. Volt barátom több mint fél éven keresztül úton útfélen sírt mindenkinek hogy én elhagytam őt meg ilyen vagyok olyan vagyok. És az emberek mellé álltak mert ő milyen jó gyerek volt, milyen jó dolgom volt vele, hát kurvára elegem volt az ilyenekből. Én azért hagytam el mert nem hagyott levegőt, nem volt más férfi a dologban. 1 év mulva higgadt le, össze voltunk zárva és így nehezebb volt. De végül is mai napig kijövünk egymással. Nem értem mire volt jó ez a nagy siránkozás. Ebbe lehet bele kell tanulni. Majd köv kapcsolatában tudni fogja a dolgát.

A cikkíró is így lesz. Következőre hidd el nem követed el még1x ezt a hibát. Megértem a fájdalmadat, próbáld meg feldolgozni és elfogadni. Ha ez megy akkor enyhülni fog a bánatod és nyitsz majd mások felé. Hisz tudod, a dolog fájhat, de attól még nem lesz.

28. 54840f0fce (válaszként erre: 27. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 2. 12:48
Köszi, iszó valamit?? :)
27. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 26. - 54840f0fce)
2012. jún. 2. 12:47
Nemugy nezzel ki a kepen mint akinek fajna vallami.:))Bar vanak emberek akik jol tudjak takarni.
2012. jún. 2. 12:31
Juj, tiszta szívből-férfiként-átérzem a fájdalmad...
25. 7636c30290 (válaszként erre: 12. - 8e9170fe09)
2012. jún. 2. 12:25
Persze,de nekem nem 4 és fél évet kellett temetni! ;)
24. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Udoka85)
2012. jún. 2. 12:15

"nem bírtam tovább és elkezdtem sírni."

Ez roppant férfias lehetett.


"Az elmúlt három hónapban anyagilag teljesen lenulláztam magam. Ajándékok, programok tömkelegére ment el a pénz, amit akkor, egy cseppet sem sajnáltam."

Nem sikerült megvenni, így már elszórt pénz?


"Egy utolsó esélyt adtam neki."

Utolsó esélyt te kaptál.


A névnapos dolog nevetséges. Te mondtad, hogy ne hívjon.


A többbihez, a suzukishoz meg semmi közöd. Szakítottatok, elvitted a cuccod. A kulcsos lehívás meg gyerekes volt. Szakítasz, aztán féltékenyen örvendesz, hogy belerondíthatsz az estébe.

Jól járt ez a lány, hogy megszabadult tőled, és ha van egy kis esze, akkor nem fogad vissza még ha könyörögsz sem.

23. 7af2e40ab8 (válaszként erre: 22. - Homokóra)
2012. jún. 2. 12:15

Ja, és pont az ilyen hősszerelmes fiút szoktátok a leghamarabb megcsalni, elnézést a kivételektől.


Nem erre a típusra néztek fel a legjobban, nem az ilyen férfit tisztelitek a sokáig.


Én úgy gondolom hogy az esete csak egy példa arra hogy az életben mire kell felkészülni, mert egy kapcsolatban semmi sem fekete vagy fehér, egy kivételével: megcsalt vagy hűséges volt.

22. homokóra (válaszként erre: 19. - Fiabesca)
2012. jún. 2. 12:01

Egyetértek...úgyis olyan nagy ritkaság manapság az ilyen fiú...Őszintén sajnálom Őt, mert a cikkből világosan látszik, hogy az őszinte szeretet, és Ő "édestestvérek"!

Úgy gondolom, egy gyóygír van erre: Az IDŐ!

Én drukkolok így ismeretlenül is!

21. 7af2e40ab8 (válaszként erre: 19. - Fiabesca)
2012. jún. 2. 12:00

Félre értettél. Nem lenéztem, a szemét próbáltam felnyitni.


A nőkkel az a baj hogy túl sokat lelkiznek, lelki életet élni kell, csak túlzásba nem szabad vinni.

a túl sok gondolkodás ártalmas. Éld meg a kapcsolatot egyszerűen, a maga valójában, minden szépségével és keserűségével. Adj bele mindent ami tőled telik, de ha nincs tétje, lépj tovább.

Ha van tétje, tegyél meg mindent hogy helyrehozd, még ha nem is te tettél valami rosszat.


De a lényeg, a kapcsolat, főleg a házasság egy folyamatos küzdelem, jó értelemben persze. Sosem lehet lazítani, mindig szinten kell tartani, nincs takarék láng.


És ne áltassátok magatokat, az idő semmit nem gyógyít meg, csak kevésbé fog fájni egy idő után!!!

20. Pegasus0629 (válaszként erre: 19. - Fiabesca)
2012. jún. 2. 11:58
Én is ezen a véleményen vagyok.
19. fiabesca (válaszként erre: 15. - 7af2e40ab8)
2012. jún. 2. 11:51

Ha valaki tényleg szerelmes, akkor édesmindegy, hogy mennyi idő után szakad meg a kapcsolat, ugyanolyan rossz lesz. És akármilyen közhely, ezen tényleg csak az idő tud segíteni. Nem szép dolog lenézni egy férfit azért, mert igazán szeret és vannak érzései.


Sok erőt és kitartást kívánok!

2012. jún. 2. 11:44

Nem siránkozni kell az elmúlton,hanem előre kell nézni.


CsereBere írta az okosságot.Ha most ennyit rinyálsz,akkor mi lesz veled később?

2012. jún. 2. 11:36
Ohh, hogy nekem egy ilyen érzelem gazdag, törődő, szerelmes férfi miért nincs az életemben? :(( És vannak, akik nem becsülik meg az ilyet? :(
16. 8e9170fe09 (válaszként erre: 15. - 7af2e40ab8)
2012. jún. 2. 11:26
Egyetértek, kincset érő lehetőséhget kapott: az esélyt, hogy megkereshesse, és megtalálja magának az Igazit.
2012. jún. 2. 11:21

Eléggé meglepett hogy 26 évesen ilyen komolyan érint a dolog. Lépj túl rajta, ebben a korban ez még könnyen (könnyebben) megy. Ebben a korban még nem érdemes ennyire komolyan venni a párkapcsolatokat, nincs ezen mit lelkizni, főleg nem ennyit.

ELÉG AZ ÖNSAJNÁLATBÓL.LÉPJ TOVÁBB


Ha most ennyire kibuksz a dologtól hogy világgá kürtölöd, mi lesz ha 20 év házasság, 2-3 gyerek után un rád a feleséged?

Légy FÉRFI, és ne a sebeid nyalogatásával vigasztald magad. Inkább ismerkedj, és csak azt az alkalmat hagyd ki, akire már végképp nem áll fel.

2012. jún. 2. 11:19

Velem is ugyanúgy így történt, csak később tudtam meg. Gondoltam sikerült békében elválni, ha már nem működött négy év után, én kis naív... :S Napokra láttam meg a lánnyal és pont azzal akire rákérdeztem, hogy honnan ismeri, mert számomra teljesen unszimpatikus volt.


Nálam ez megadta, hogy nagyon gyorsan felejtsek, bármilyen nehéz is. Az, hogy megcsalt, olyan dolgot váltott ki belőlem, hogy elmúlt minden érzésem iránta és lett közöny.


Tudom most rossz, de hidd el idővel jobb lesz.

2012. jún. 2. 11:05

Enek a kapcsolatnak valoban mar reg vege volt, joval elotte, hogy gondolkozasi idot adj.Az a gondolkozasi ido csak arra let volna jo, hogy a lany oszinten kitudja mondani :"vege van".

Hogy azon az esten kivolt nala mar nem a te dollgod, hisz amr nem a tied volt.

Olyan lany mondja neked akit vallamikor; keden csokoltak, szerdan a pasi bemutata a menyaszonyat.Meg a velemenyem is megkerdezte mikor ujra talakoztunk a menyaszonyarol.Hetente egyszer talakoztunk elotte is-uttana is, mert a szomszedaszonyunk es o unoka testverek voltak.

Nem meset irok, de bennem akor is volt anyi buszkeseg, hogy nem mutatam ki a csalodotsagom.:))

12. 8e9170fe09 (válaszként erre: 6. - 7636c30290)
2012. jún. 2. 11:02
Két hét nem is olyan sok. :)
11. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Udoka85)
2012. jún. 2. 10:59

Ennek a kapcsolatnak vége van, csak benned még nem tudatosult. Ez olyasmi, mint amikor meghal egy szerettünk, és nem tudjuk elengedni.

Ne kapkodjátok el az eljegyzést!

2012. jún. 2. 10:44

Velem a pasim csinálta ezt. Elköltöztem, két nap múlva mentem a többi cuccomért és a csaj full be volt költözve. 10 pár cipő, kabátok az előszobába, képek felszögelve a falra, fürdő csurig a sminkcuccokkal és ami végképp kiverte a biztosítékot, szekrénybe a cuccaim félretolva és mellette ott lógtak a csaj göncei!

Hát ha akkor otthon vannak, én most a dutyiból írok, az tuti, mert lekaszabolom mindkettőt.

2012. jún. 2. 10:20

Koncentrálj a diplomádra, a jó álláskeresésre. Ez most leköt.

Ezt a lányt hagyd a csudába.

Nem érdemel meg téged. Majd lesz más, aki értékel.

Pár év múlva már csak a szépre fogsz emlékezni. Más mellett.

2012. jún. 2. 10:17

Minden esetre igen tanulságos...és elszomorító...,de egy valamit tudni kell,hogy neked most fáj jobban,de viszont később pedig neki fog,de akkor már késő lesz számára..., és addigra megtalálod az igazit! Kívánok hozzá sok kitartást és egészséget!Ja sok sikert a vizsgához...

Üdv:blue

7. 7636c30290 (válaszként erre: 1. - Udoka85)
2012. jún. 2. 10:17

Jaaah és még annyi,most már mindegy mit mond,mi volt az ürügy amiért ott állt a sárga kocsi,ő már lezárta (csak ki nem mondta)neked el kell fogadni!

Próbálj mindent kizárni az életedből ami vele kapcsolatos! ;)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook