Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet egyformán öltöztetni a nem iker gyermekeket? fórum

Lehet egyformán öltöztetni a nem iker gyermekeket? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. dec. 6. 14:03
Dehogy baj,szerintem aranyosak az ilyen gyerekek:):)
2011. dec. 6. 14:02

Nálunk 2év 3hó a korkülönbség a lányaim között. Az egyik világosbarna hajú sötétbarna szemű, a másik sötétbarna hajú és kékszemű. Szerinetm külsőre egyéltalán nem hasonlítanak így én úgy gondolom, hogy néha abszolút nem árt egy kis hasonlóság.

Nemrég beszereztünk egy "I am a big sister" ill egy " i am a little sister" polókat.

22. f758a7200f (válaszként erre: 10. - Hancsalean)
2011. dec. 6. 14:00
Tenyleg, ezt a praktikus oldalat nem is neztem a dolognak:)
2011. dec. 6. 14:00
igen
20. 236fe2f68e (válaszként erre: 18. - MelisUK)
2011. dec. 6. 13:59
Gondolom akkor neked is van ilyen "elmenyed" :))
19. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2011. dec. 6. 13:56

Minket mindig egyforman oltoztetett anyam, hogy ne legyen vita:) sot, varrono leven csinalt mindig maganak is egyet (mondjuk ez mar tulzas de akkoriban nem zavart, minden kislany az anyjat utanozza:D)


Az enyemek pedig fiu es lany es korkulonbseg is jelentos, megis szeretnek egyforman oltozni ugy ertem a kicsi hisztizik ha nem egyforma a polojuk, es nem hajlando szoknyat felvenni mert a batyjanak mondjuk kek nacija van, akkor o is kek nacit akar. Nem talalok benne semmi kivetnivalot, majd kinovi ezt a szokasat;)

18. MelisUK (válaszként erre: 17. - 236fe2f68e)
2011. dec. 6. 13:54
:) Ez nagyon jó! Szerintem minden magyarnak van valami hasonló sztorija, aki külföldön él. Valahogy a magyar ember imádja kibeszélni a többieket, magába meg nem igazán néz.
17. 236fe2f68e (válaszként erre: 16. - Gofrika)
2011. dec. 6. 13:49

En pl ezt csak otthon tapasztaltam. Itt nem..(Angliaban)

Vagyis egyszer..de azok magyarok voltak..es mindenkit komentaltak aki elhaladt elottuk..igy engem is, hogy miert van rajtam rovid nadrag, es hog mekkora K.... lehetek....mert fel centivel rovidebb a kelletenel.

Majd megfordultam, es kozoltem veluk: "magyar vagyok!"

Szegyenukbe a buszra sem szalltak fel..:))

2011. dec. 6. 13:42

Hidd el,mindig megszólják azt aki más! Tök mindegy mit csinálsz,ha valamivel kitűnsz a tömegből,vagy a gyerkőcök,akkor máris biggyednek a szájak! S,hogy miért?! Mert nagyon szeretnek az emberek mások életébe beleszólni,vagy véleményezni azt. Mindenki ezt csinálja,van,aki szemtől szembe mondja,mások diszkrétebbek. Üsd el az egészet azzal,hogy "szerintem jópofa" és kész. Én midig is túlságosan adtam mások véleményére,túl érzékeny vagyok,mindenkinek meg akarok felelni. De ez rossz!!! Próbálom leküzdeni,úgyhogy tudom,mit érzel! Elveszik azt a kis örömet is,amit ez okoz. Bátran öltöztesd hát egyformába őket,s,ha teheted, Te is harmonizálj velük,hadd szokják csak meg,hogy a család a legbensőségesebb dolog a világon! Ez csak növeli köztük az összetartozás érzését,örülj neki,hogy tetszik nekik a dolog! A személyiségük pedig dehogy fog ettől sérülni,hiszen 2 külön emberke,nem hiszik azt,hogy egyazon személyek! Sőt ez annyira tetszik nekem,hogy én is egyformába fogom öltöztetni a fiacskáimat,akik közt másfél év lesz,ha tavasszal kibújik a picike:)


Remélem megnyugszol kicsit,mert nem vagy ezzel egyedül! Vedd fel szépen a páncélodat és a pléhpofát:)

2011. dec. 6. 13:42
Hülye kérdés :P
2011. dec. 6. 13:42
mindent lehet..akinek meg nem tetszik az ne nezze...!
2011. dec. 6. 13:38
csak ha nem zavarja őket
12. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2011. dec. 6. 13:37
A genfi egyezmény tiltja.
2011. dec. 6. 13:33
Egyszerűen csak vannak piszkálódós emberek. :)
2011. dec. 6. 13:31
Tudom, vannak nagyobb tragédiák is az életben, de én ettől kikészülök, nem tudom elengedni a fülem mellett. A gyerekeknek tetszik, nekem is. Sőt, rendezvényen kifejezetten szeretem, hogy azonos színt kell keresnem a tömegben. Kíváncsi lennék mi lehet az oka, a nem tetszésnek. Irigység, hogy neki nem volt azonos nemű gyermeke?
2011. dec. 6. 13:27
Most karácsonyi fotózásnál is belekötöttek, hogy miért lett egyforma a 2 nagyobbik ruhája. De hát mi ebben a baj? Valaki magyarázza már el nekem.
2011. dec. 6. 13:27
Nem, nem! Az ki van zárva! Egyenesen tilos! :DDDDDDDDDDDDDDD
2011. dec. 6. 13:26
A nővéremmel sokszor volt ugyanolyan ruhánk más színben... Egy év külömbség van köztünk, de még véletlenül sem néztek ikreknek!!!
2011. dec. 6. 13:26

Azonos nemű gyermekeimnek vannak egyforma ruháik. Mondjuk úgy 40%-ban. Ha megyünk valahová, akkor egyforma ruhába öltöztetem őket, nagyon aranyosak így a másik neműmnek is édes ruhácskái vannak.


Anyósom megjegyezte, hogy nem ikrek ezek a gyerekek, hogy így öltöztessem őket, azóta itthon háború van.


Kérdem én, miért baj ez? Egyforma az ízlésük is, ha egyiknek megveszek valamit, a másiknak is olyan kell. Nem fog ez örökké tartani, én nem találok ebben semmi rosszat.

2011. dec. 6. 13:25
Persze míg kicsik voltak az unokahúgaim voltak egyforma ruháik,és mindig dicsérték őket!
4. DuciJucika (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2011. dec. 6. 13:25

Miért ne lehetne!


De, miért is kell-kellene??

2011. dec. 6. 13:25

Szíved joga!

Kinek mi köze hozzá?

2011. dec. 6. 13:24
Lehetni lehet, miért ne lehetne, de tök felesleges, Én még az ikreimet sem öltöztetem egyformán, két külön személyiség mind kettő!
2011. dec. 6. 13:22
Lehet egyformán öltöztetni a nem iker gyermekeket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook