Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet e együtt élni egy férj kalandjaival amik nem jelentenek szerinte semmit? fórum

Lehet e együtt élni egy férj kalandjaival amik nem jelentenek szerinte semmit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
119. Zizisicc (válaszként erre: 117. - E3786dd7b2)
2011. szept. 8. 16:16
Ez azért kissé elhamarkodott következtetés, szerintem.
118. Zizisicc (válaszként erre: 107. - 53dfddad18)
2011. szept. 8. 16:11
Nem csak a mennyiség a lényeg ... a minőség is. :o)
117. e3786dd7b2 (válaszként erre: 114. - 4e26ebc823)
2011. szept. 8. 14:32
Megtehette volna...de nem tette! Ezek szerint már nem akarja helyrehozni, és menteni a menthetőt! Közömbössé vált számára a család!
116. globus (válaszként erre: 107. - 53dfddad18)
2011. szept. 8. 14:08
Étvágyat azért szabad kapni ott? :)
2011. szept. 8. 13:25

Kommunikáció hiánya az ami biztos váláshoz...vezet!

Beszélni kell,mindig és mindent és a szexről is!

114. 4e26ebc823 (válaszként erre: 112. - E3786dd7b2)
2011. szept. 8. 13:25
Persze, de azért annyit megtehetett volna, hogy elmondja a gondját, és ha ezután sem tudnak összehangolódni csak akkor ment volna máshoz. De Ő alapból nem is próbált otthon megoldást keresni a problémájára, ami kicsit azt sugallja, hogy a változatosságra és a másra vágyik, csak nem a feleségével.
113. 0b18315731 (válaszként erre: 81. - Kistanítónéni)
2011. szept. 8. 13:24
Ott a pont jó lenne ha a soraidat sokszor átolvasná!Teljesen egyet értek,alkudni nem kell!
2011. szept. 8. 13:23
Vannak olyan férfiak, akiknek akár a csillagos eget is lehozhatja a párjuk, mégis változatosságra van szükségük...
2011. szept. 8. 13:15
Azt mondta, hogy nem jó a szex.. no de azt is, hogy mi a nem jó? Miért nem gondolta azt, hogy inkább megbeszéli veled, és megpróbáltok változtatni. Mondta volna el a vágyait. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát...
110. Ditta67
2011. szept. 8. 13:03
Nyitott házasságban biztos nem élnék.Ha ennyire nem mondja el a problémáit,később sem lesz jobb a helyzet.De azt is megértem,hogy nehezen változtatsz,hiszen abban a hitben voltál,hogy egy átlagos jó házasságban élsz.A gyerekek miatt is nehéz.Én nem tudnám elfogadni ezt a helyzetet és inkább egyedül maradnék.Most még lehet esélye,hogy új életet építs,-nélküle.
109. Ditta67 (válaszként erre: 102. - Bogi69)
2011. szept. 8. 12:49
Szerintem az is fusztrálhatja,hogy Te keresel többet.Nálunk is így van és a férjem el is szokta mondani,hogy Őt ez zavarja.
108. e3786dd7b2 (válaszként erre: 107. - 53dfddad18)
2011. szept. 8. 12:38
..és a "bélpoklosokkal" mi a helyzet?..:-)
2011. szept. 8. 11:34
Aki kap otthon eleget enni, az nem megy a szomszédba...
106. Tazita
2011. szept. 8. 10:59

Nem tudtam végig olvasni az egész topikot, csak pár hozzászólást.

Én sokszor azt nem értem, hogy ha egy pár között nem jó a szexuális élet, akkor azt miért nem mondja ki az, akinek nem jó??? Nem akkor, amikor kiderül, hogy félre...., hanem akkor, amikor probléma van és sejti (sejthetné) előre, hogy ő ezt így nem bírja. Ha együtt van valaki a párjával, akkor miért szégyelli - vagy nem is tudom, mit írjak erre - kimondani, hogy figyi drágám, nekem nem jó így, ahogy van, mi lenne ha kipróbálnánk máshogy, vagy változtatnánk ezen meg azon???

105. Bogi69 (válaszként erre: 87. - 4e26ebc823)
2011. szept. 8. 10:33
Nem tudják nem mondtam nekik, 22 éves nagylányomnak elmondhatnám de onnantól másképp nézne az apjára akit imád. Anyukám beteg nem akarom terhelni.
104. 7e1b6984ac (válaszként erre: 103. - Bogi69)
2011. szept. 8. 10:32

Jogod van tudni az igazságot,és azt kell mondanom,ha már a gyanu ott van,hiába mondod magadnak,hogy nem is akarod tudni,igenis tudni akarod...mert hiába fáj mégis meg akarsz bizonyosodni. Nem tudni és bizonytalankodni pont olyan,mint ha tudod,hogy nem vagy elég.

Igen nagyon rossz érzés!

103. Bogi69 (válaszként erre: 66. - 4e26ebc823)
2011. szept. 8. 10:26
Én egészen eddig azt gondoltam hogy tudni akarom ha ez van. De most már elbizonytalanodtam. Nagyon rossz érzés tudni,hogy nem vagy elég.
102. Bogi69 (válaszként erre: 52. - 4e26ebc823)
2011. szept. 8. 10:10
Igen tegnap meg is mondtam neki hogy egyszer Ok, azt el lehet nézni, ( habár nagyon nehéz -most ) De folyamatosan nem , ezért azt mondtam ha még egyszer meglépi el kell költöznie,mert én lelkileg nem bírnám ki . Összeomlanék azt pedig nem akarom . Úgy érzem 40 után enélkül is nehéz elfogadni hogy múlik az idő nem leszek már fiatalabb, nem akarom hogy folyamatosan megalázottnak érezni magam és teljesen elveszíteni az önbecsülésem. Akkor inkább egyedül. Vezető beosztásban dolgozom én keresek többet, anyagilag menni fog , habár van közös házunk svájci frankos hitellel.
101. Bogi69 (válaszként erre: 49. - 59491e8f67)
2011. szept. 8. 10:06
Tegnap megint beszélgettünk hogy mi miatt keresett mást. Kimondta hogy otthon nem lehetett férfi hát megpróbálta máshol. Sokat utazik otthon kevés és nem volt jó a szex.
2011. szept. 7. 15:19
Ja és még valami. Ezt a férfi barátaimtól hallottam. Egy-két "alkalom" nem jelent úgymond semmit, de ha már rendszerssé válnak a dolgok, akkor az már igen is jelent neki valamit.
99. fnaomi23 (válaszként erre: 92. - 8138b53086)
2011. szept. 7. 15:14
Én sem arra gondoltam, hogy csakis a nőnek kell változtatni. Írtam is, hogy a flrfival együtt. És ehhez igen, kommunikálni kell. És igen, nem könnyű. Én nem a férfiak pártját fogom és nem a feleségek ellen vagyok. A férfiak nagyon is disznók tudnak lenni néha, de sokszor megvan rá az okuk. Amit nem biztos, hogy épp úgy kezelnek, ahogy kellene. Ez persze nem menti fel őket semmi alól.
98. Lhara (válaszként erre: 96. - 4e26ebc823)
2011. szept. 7. 14:51

Abban az esetben, ha ez nekem szólt...


Pont ezt teszem. Teljesen igazad van. Ennek így kell végződnie.

97. Lhara (válaszként erre: 81. - Kistanítónéni)
2011. szept. 7. 14:47

Csak annyit még...


Bizony, az ilyen esetben nagyon könnyen előfordulhat, hogy éppen a megbántott, elhagyott v. folyamatosan nyíltházasságra kényszerített lesz az, aki felismeri mennyire nem felelt már rég meg neki a "kínzója"! No, ez nálam is előfordult. Akkor sem kell többé, ha az egyetlen férfi lesz a világon.

2011. szept. 7. 14:43
Miért nem szabadulsz meg tőle végleg? A tettlegesség az már sok...
95. Lhara (válaszként erre: 81. - Kistanítónéni)
2011. szept. 7. 14:41

Szuper!!!! Kitűnően írtad le.

Talán tapasztalatból beszélsz?

Én szinte szóról szóra így tettem és ezt a szisztémát folytatom. Kizártam az életemből úgy, és annak ellenére, hogy közben kénytelen vagyok még egy fedél alatt élni vele. Többé nem szolgáltam ki semmijen téren, viszont kipréselek belőle mindent, amire csak képes vagyok. A kopott lábtörlőből egy klassz nő lett és lettek barátaim újak és felfedezhettük egymást néhány régivel is, utazok, szórakozok, tanulok és találtam tisztességes szexpartnert is magamnak némi átérlelődésem után. Mondhatnánk: Falom az életet, mert az addigit csak vegetálásnak lehet nevezni. A felnőtt gyerekeim pedig velem örülnek a változásnak. Csak az apjuk viselkedése nem tetszik, mert otromba és agresszív nagyon sokszor.

Keményen mérkőzök vele mindhárom síkon. Már többször bántalmazott testileg is és még mindig folyamatosan lehet számítani atrocitásokra, de nem adom fel. Megerősödtem és végig bírom csinálni.

Nem csak tapasztalatokban gazdagodtam.

94. 4e26ebc823 (válaszként erre: 91. - Fnaomi23)
2011. szept. 7. 14:19
Én is úgy gondolom, hogy nem a harmadikra kell köpködni.... :)
93. b235ac96d5 (válaszként erre: 81. - Kistanítónéni)
2011. szept. 7. 14:13

Körülbelül ugyanezt írtam néhány oldallal előbb, más szavakkal:)))

Az biztos, hogy nem ugranék fejest a kútba, elsősorban magamnak adnék időt és lehetőséget az átgondolásra, a helyzet okozta sokk feldolgozására.

2011. szept. 7. 12:34

"Inkább azon kell elgondolkozni, hogy változtassanak valamin. Mert ezek szerint valami nem működik."


Azért ez két emberen áll. És azért van a szánk, hogy megbeszéljük,ha valami nem működik, de persze könnyebb félre lépni...


Azért ezt így nem mondanám, hogy biztos valami nem működik, ha a pasi félre lép. Biztos az esetek X százalékában. De sokan csak az újdonság miatt keresnek mást. Amin meg ha akar sem tud az ember változtatni pl. 20 év házasság után.

2011. szept. 7. 12:13

Más szemszögből!

Én harmadik voltam. A bizonyos "szerető". Ami igazából nem teljsen állja meg a helyét. Mikor találkoztunk, rögtön egymásra hangolódtunk. Soha nem voltam még előtte szerelmes. Teljesen belebolondultam. Nem akartam átlépni azt a bizonyos határt, de szerettem volna. Hogy ő is szeretett, az biztos. Szép és szomorú szerelem volt a miénk. Sokat változtam azóta. Nem mondhatnám, h megbántam. Szükségem volt erre a szerelemre.

Nem azt mondom, hogy nem szereti a feleségét, de inkább a gyerekek voltak a döntőek. Én nem akartam egy házasságot feldúlni. Pedig nagyon szerettem volna vele lenni.

Ami a lényeg: attól a feleségeknek nem kell tartani, hogy elhagyják őket a szeretőért. Nagyon ritka eset. Inkább azon kell elgondolkozni, hogy változtassanak valamin. Mert ezek szerint valami nem működik. Persze a férfival együtt.

Akármilyen kapcsolatot tartanak fenn a pasik (csak szex vagy már szerelem), a család nekik az első és biztos vagyok benne, hogy hajlandóak változni, ha valaha szerették a feleségüket!

Ha meg nem, akkor meg nem érdemes örlődni miatta.

2011. szept. 7. 12:10
Én is abban a látom leginkább a reménytelenséget, hogy folytatni akarja a férj a kettős életet, de immáron szabadon , a felesége jóváhagyásával. Ez a legnagyobb pofátlanság.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook