Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet a nőnek félretett pénze? fórum

Lehet a nőnek félretett pénze? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. szöszi71 (válaszként erre: 11. - Tímejka)
2010. szept. 30. 15:13
Nagyon vártam már azt ajutalmat, mert ki akartam cserélni az ülőgarnitúrát. Ezt a párommal meg is beszéltem, ha lesz rá pénz akkor kicseréljük. Szerencsére több lett és így legalább maradt. Ezentúl ha lesz egy kis pénz akkor nem fogom megmondani neki, inkább elhallgatom és elteszem a plussz összeget. Ezek után sajnos nem lehet ezen a téren őszinte hozzá. Már így is nagyon vacakul érzem magam.
11. Tímejka (válaszként erre: 10. - Szöszi71)
2010. szept. 30. 15:09
Nah, akkor ezt én sem értem. Az viszont elég önző dolog, hogy neki lehet félretett pénze, Rád viszont haragszik ugyanezért... Bár a férfiakat egyébként sem egyszerű (meg)érteni. :)
10. szöszi71 (válaszként erre: 9. - Tímejka)
2010. szept. 30. 15:04
Neki is van félretett pénze. Pont ezért nem értem a dolgot.
9. Tímejka (válaszként erre: 8. - Szöszi71)
2010. szept. 30. 15:03
Nem lehet esetlegesen, hogy bántja az önérzetét, hogy ő nem tud félretenni?
8. szöszi71 (válaszként erre: 5. - Tamianyu)
2010. szept. 30. 14:52
Én is így gondolom a dolgot, hogy így a helyes. Nekem sincs sok, de félretettem, hogy ha szükséges hozzá lehessen nyúlni. Nagyon rossz, hogy a párom ezt másképp gondolja. Már bánom, hogy mikor a jutalmat kaptam megmutattam az sms-t, mert nagyon örültem az összegnek. Nem gondoltam, hogy utánna arra fog számítani, hogy mindent én fogok finanszírozni. Tegnap mondtam is neki, hogy ez csak egy hónap volt, az összes többi hónap csak a fizetésemről szól, ami igen kis összeg, hisz a minimálbér. Nem értem a reakcióját.
7. Tímejka (válaszként erre: 4. - Szöszi71)
2010. szept. 30. 14:51
Szerintem nem feltétlenül kell megosztani a pároddal, hogy van félretett pénzed. Ez még nem hazugság, egyszerűen csak "elfelejted" megemlíteni. :) Mindenesetre jó dolog, ha van egy félretett kis pénzed, soha sem tudhatod, mikor van rá szükség...
6. bogancs71 (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2010. szept. 30. 14:50
Kell, hogy legyen!
2010. szept. 30. 14:49

Szerintem szükséges is,hogy legyen.

Én mindig teszek úgy félre pénzt,hogy a férjem nem tud róla.Nem nagy összegeket,csak tízezrekre kell gondolni nem száz vagy több,de sosem tudni mikor kell hirtelen.Nem titkolom a férjem elől sem,tudja is,hogy szokott lenni,de azt szerintem nem,hogy hol:D Mert nem ott tartom,ahol a kp tartjuk.

De pl nekem bankszámlám is van a közösön kívül is,és azon is van mindig pénz,azzal sem számolok el.De ez miért baj?Ha szükség van rá úgyis valószínű nekem kell vele bánni.Meg aztán a családra költöm nem másra...

2010. szept. 30. 14:44

Már ennyi véleménynek is örülök:)

Ezek szerint nem én gondolom rosszul a helyzetemet. Tegnap volt a párommal erről szóváltás köztünk. Nálunk úgy tűnik az baj, hogy Nekem van egy kis félretett pénzem.

2010. szept. 30. 14:40
Alapfeltétel a túléléshez:))
2010. szept. 30. 14:39
Sőt, szerintem kell, hogy legyen! :)
2010. szept. 30. 14:39
Erre a kérdésre kíváncsian várom a véleményeket:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook