Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet a nőnek félretett pénze? fórum

Lehet a nőnek félretett pénze? (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. szöszi71 (válaszként erre: 41. - Kriszti020)
2010. okt. 1. 09:06

Köszi a válaszod:)

Annyi a szerencséje, hogy még szeretem. Én mindig a jót akarom, de úgy érzem, hogy szélmalomharc, nem tudom "jó útra terelni" és megértetni vele a dolgokat. 13 év a korkülönbség köztünk. Ennek is betudom a dolgokat.

2010. okt. 1. 09:00

Szöszi sajnálom hogy így vagytok.

Próbálj vele leülni és megbeszélni.Vagy írd le neki amit érzel és amit gondolsz.Hátha elolvassa és egy kis idő után fel is fogja mi a lényeg.

Nálunk én kezelem a pénzt.De nekem is van mindig egy kis tartalék.Pár ezer forint.De ha becsúszik egy szülinap,névnap,vagy csak valamit meglátunk ami ép kellene akkor jól jön.

Ha szereted próbáld jobb útra terelni mert így csak rá mész.tudom nem minden pasit lehet megnevelni,de változtatni mindig lehet hogy mind a kettőtöknek jobb legyen.

A csekkeket a helyedbe kezébe nyomnám hogy fizesse be ő mert neked nincs miből.

40. youlcsi (válaszként erre: 39. - Szöszi71)
2010. okt. 1. 08:51

ezt nagyon sajnálom :(

én tuti nem tudnék a párommal így együtt maradni...

39. szöszi71 (válaszként erre: 38. - Youlcsi)
2010. okt. 1. 08:48
Sajnos én is úgy érzem, hogy ez nem együttélés, hanem csak egymás mellett élés. :(
38. youlcsi (válaszként erre: 37. - Szöszi71)
2010. okt. 1. 08:45
na de ez akkor közös élet, vagy csak lakótársak vagytok?
37. szöszi71 (válaszként erre: 34. - Youlcsi)
2010. okt. 1. 08:43

Egyébként még azt sem tudom, csak tippem van, hogy mennyi a fizetése havonta. Én annak csak örülök, hogy tesz félre pénzt, de soha nem veszekszem vele, hogy mire és minek!?

Egyéként italra arra minden nap megvan a pénze! Hétvégén főleg, mert akkor bepótolja az ivászatot, de rendesen.

36. Ncilány (válaszként erre: 32. - Szöszi71)
2010. okt. 1. 08:27

Az nem sok..

Fodrászhoz én is ritkán járok..

35. 448f1a930a (válaszként erre: 31. - Ncilány)
2010. okt. 1. 08:24
Kaptam én is,karácsonyra!:-(((
34. youlcsi (válaszként erre: 33. - Szöszi71)
2010. okt. 1. 08:12
ezt nagyon sajnálom... de én már az alapfelállást sem értem. mmint azt hogy te pénzed-én pénzem...
33. szöszi71 (válaszként erre: 30. - Youlcsi)
2010. okt. 1. 08:09
Egyszerűen nem lehet vele beszélni, nem érti meg a dolgokat:(
32. szöszi71 (válaszként erre: 29. - Ncilány)
2010. okt. 1. 08:04
A páromnak tegnap előtt említettem és mutattam is az újságban, hogy mit akarok kicserélni és, hogy így legalább nem kidobjuk a régi használt vasalót, olajsütőt, hanem legalább így beszámítják. A pénzt a rezsire és a megélhetésre költöm. Fodrászhoz egy évben 2-szer járok, ez nekem bőven elég. Szóval nagyon rossz, hogy a párom így viselkedik velem. Most a fizumból kell az e-havi csekket kifizetnem, mert nem ad pénzt. 100 eFt-ot adott a húlt hó végén és azt kellett beosszam 2 hónapra.
31. Ncilány (válaszként erre: 27. - Ncilány)
2010. okt. 1. 08:02
Fényképező, az szülinapi ajándék..
30. youlcsi (válaszként erre: 25. - Szöszi71)
2010. okt. 1. 08:00
de miért nem ültök le megbeszélni, hogy mi az ami kell, mennyi pénzt tudtok rászánni, stb? és akkor máris nem kell félni...
2010. okt. 1. 07:59

Addig amíg a pasik, elmennek sörözni, dumcsizni 1 jót akárhány sör - egyéb ital között, elszívják a cigijüket, megisszák a napi akárhány kávéjukat, addig nekik ne szóljon senki semmit.. Mire is költi a fizujábol XY összeget.. ( az sincs ingyen ).

Amelyik háziasszony kizárolag a rezsire, és a kajára fordít, az gondolkozik mire is van nagyon nagy szükség a háztartásban..

28. youlcsi (válaszként erre: 27. - Ncilány)
2010. okt. 1. 07:59
nálunk viszont így, ilyen formában tuti vita lenne belőle. de pont a közös kassza miatt. ha megbeszéljük, hogy kell... mert régi, rossz, le kell cserélni... akkor rám bízza... oldjam meg. na de az, hogy egyszerűen nélküle döntök... na az nem megy.
27. Ncilány (válaszként erre: 25. - Szöszi71)
2010. okt. 1. 07:54

Na nekem ilyenért nem szólna.

Olajsütő, vasaló.. és kisebb gépek

Fényképezőt is megvettem, és örült neki.

Gáztűzhely és ilyesmi cserábe nem vágok bele..

2010. okt. 1. 07:51

Meglepetésnek szántam, mert kellettek ezek a dolgok.

Ismerem az izlését, és semmi baj nem lett ebből, miért költekeztem ilyesmire..

Mellesleg több ilyen akcióm nem volt.

És addig amíg nem a szolárium, heti kozmetika - fodrászhoz járásra, butikos - sportmárkás ruhára nem költök, ne szóljon, hogy azt a 20 éves süppedős ágyat lecseréltem..

Pont ezért van a közös számla. Látom mennyit kap, és ő is látja mennyi az én jövedelmem.

2010. okt. 1. 07:49

Sziasztok!


Köszönöm a hozzászólásokat.

Mostmár látom, hogy nem én gondolom rosszul a dolgokat. Már most rettegek, mert van egy akció az egyik nagyáruházban, hogy a régi háztartási gépedet beszámítják az új árába. Már tegnap félretetettem egy olajsütőt, mert csak 4-et kaptak belőle. Ja és a vasalót is így akarom. Lehet, hogy lebaszás lesz belőle:(, de nem érdekel.

2010. okt. 1. 07:07

én azt sem értem, hogy mi az, hogy "ad pénzt", meg hogy "megvehetem"... közös életben közös a kassza... minden kiadás közös. a kaja is, a rezsi is, az ülőgarnitúra is... de még az ember munkáscipője és az én új farmerom is!


persze dugipénz az kell... mert jön a karácsony, a szülinap... amikor nem lehet, hogy kiveszem a fiókból, hogy most megyek, vásárolok neki...


amúgy tudja, hogy van dugipénzem :9 de fogalma sincs, hogy mennyi.

23. gyöngyszemü (válaszként erre: 20. - Agis)
2010. szept. 30. 21:49

Amiből megfőzől mindkettőtöknek, meg a gyerekeknek...

A költségek nálunk egyformák ő is ugyanannyit tesz a rezsibe mint én meg kajára a többi fentmaradót nem költjük el, mindkettőnk kártyáján míndíg marad, és gyűlik...

De azt nemtenném meg hogy az enyém az enyém az ővé meg az enyém is, és nemis lenne elég csak az ő pénze, énmegycsak magamra költsem :-((

Nemis tudom hogy tudnak kijönni egyesek egy fizetésből :-(((

2010. szept. 30. 21:28

A fő témára a válaszom, az jó ha van. Hogy az most sok tízezer, vagy kevesebb, mindegy.

Elég baj ha hisztizik és nem ad azért pénzt mert neked van.

Én inkább azért kapok, miért nem veszem meg azt az ételt amit szívesen megennék.

( Nekem nem igen van dugi pénzem. De ha valami kell megvehetem, nincs ebből baj.

Egy volt melóhelyemen nem fizettek ki, zürös volt az egész, és az elmaradt fizumat nem tudta mennyi.

Jött haza, és nem az az ágy fogadta amink volt. Méregettem, elmentem egy bútor boltba, új egyénre szabottat is vállaltak. Megcsináltattam. Nekem is fájt minden porcikám, és meguntam hogy Ő is nyavajog, fáj a háta. Ez azért sokkal jobb. Nem szólt semmit, hiszen nem haszontalanra költöttem. Másik akcióm a redőny volt. Lemérték, és mikor melózott megcsinálták, felszerelték. Jött haza, nem tudta mi az a fehérség.. :) Ennek is örült.)

21. VictorHUN (válaszként erre: 5. - Tamianyu)
2010. szept. 30. 19:20
Mindenki tesz félre titokba egy kis pénzt nemtől függetlenül
20. agis
2010. szept. 30. 18:47

Az, hogy szoszit "bunteti" a pasija azert, mert kapott jutalmat, kevesebb kosztpent kap.


Meg is kerdeztem, mi a fene az a koszpnet? Meg nem hallottam rola.

19. Tímejka (válaszként erre: 18. - Agis)
2010. szept. 30. 16:28
Mármint mi nem normális?
18. agis
2010. szept. 30. 16:17

Szerintem nem normalis. En a sajat fizetesemre nagyon `vigyazok`, csakis magamra koltom, minden mas a pasim finansziroz, es igy is van rendjen :)


Kosztpenz, az meg mi?

17. szöszi71 (válaszként erre: 16. - Tímejka)
2010. szept. 30. 15:25
Semmi baj, jól írtad a véleményed, egyet értek. Az ilyen ember sztem se komplett. Sajnos rájöttem, hogy szélmalomharcot vívok vele. A garnitúra már megvan. Mondtam pedig neki, hogy jön a fiamnak a szallagtűzője és arra is kell egy kis pénz. Anno a házasságomban is sajnos így jártam, vagyis ott meg nem nyúlhattam a pénzemhez. A mostani párommal 3 éve vagyunk együtt és már most így viselkedik.
2010. szept. 30. 15:23
Mi??? És még azt hittem, csak nekem van "bolond" társam. :) (Ne haragudj, de muszáj volt megjegyeznem) Nem lehet vele értelmesen megbeszélni, hogy azt a kis pénzt egy új ülőgarnitúrára, vagy bármi másra tetted félre? Vagy hivatkozz arra, hogy neki is van félretett pénze, és ezért mégsem csinálsz patáliát.
2010. szept. 30. 15:20
Itt most annyi a bibi, hogy szinte büntet ezért. Egy hónapja adott kosztpénzt, hogy ezt osszam be 2 hónapra és azért, mert nekem ott a pénzem. Most fizetéskor már be kell fizessem a havi csekkeket, így is elvagyunk vele maradva miatta.
14. szöszi71 (válaszként erre: 13. - Tímejka)
2010. szept. 30. 15:16
Ezek után elhiheted, hogy nem fogom megmondani. Nem érdemes. Bolhából csinál elefántot.
2010. szept. 30. 15:14
Ne érezd magad vacakul! Arról nem tehetsz, hogy ő ekkora problémát csinál ebből a kérdésből. Egyszerűen csak rakd félre a plusz bevételt, ne számolj be neki erről, és nem fog parádézni!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook