Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet 3 héttel fiatalabb a magzat? fórum

Lehet 3 héttel fiatalabb a magzat? (beszélgetős fórum)


8. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - MultiKincy)
nov. 16. 07:53

Nem, csak pár nap szokott elcsuszbi, három hét az nagyon sok lenne!

Remélem nem három hete állt meg a fejlődésben benned...😱😬


Ha nincs szivhang akkor sajnos nincs mit tenni!😪 Nagyon sajnálom!😪

7. 6924d8a23f (válaszként erre: 3. - Charlize)
nov. 16. 06:23
És te honnan vetted ezt,mert én időt nem írtam! 12 hetes volt egyébként!
6. Sz123 (válaszként erre: 1. - MultiKincy)
nov. 15. 22:18
Ha a nemvárt után csak 3 héttel lett pozitív a tesztet, akkor igen. Amúgy nem, sajnálom.
5. Icuska538 (válaszként erre: 2. - 6924d8a23f)
nov. 15. 19:46
Nekem is volt. Ilyen esetem. NEKEM 6 hónap körülvolt. Kisebb volt a kelleténél. Mire m@snap beértünk elindult a szülés/vetélés.Nem könny<!
4. Charlize (válaszként erre: 1. - MultiKincy)
nov. 15. 18:48

Nagyon sajnálom! 3 hét lemaradás eléggé sok ilyenkor.

Nekem 1 hét volt, később 2 hetet mondtak. Valójában semmi sem volt, makk egészséges volt a babám. Vszínű a túlsúlyom miatt csalt az UH, de ezt én gondolom.

Ha 9 hetesen nincs szívhang, az nem jó hír. Ha méretben le is van maradva, pulzálást kellene látni. 😔

3. Charlize (válaszként erre: 2. - 6924d8a23f)
nov. 15. 18:42
Azért 9 hetesen más a vetélés mint 9 hónaposan. Szerintem félreolvastad!
2. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - MultiKincy)
nov. 15. 17:28

3 gyermeket szültem,egyet elveszítettem vetéléssel.

A vetélés nem játék,és komoly tünetekkel jár,pont olyan érzés mintha szülni akarnál( fájdalom) és bő vérzést okoz.

Nem hinném,ha esetedben ennek veszélye fennáll,akkor ne kaptáé volna azonnali orvosi-kórházi ellátást,beavatkozást.

Anyukám a 70-es évek közepén halott babát hordott,már csak akkor vették észre amikor a bőrén hullafoltok jelentkeztek,pedig 1 hete már kórházban volt,úgy szedték ki belőle darabokban a kisbabát,azóta sem dolgozta fel.

Nem vagyok orvos ( valószínű más sem itt a hoxán) tehát véleményt-tanácsot adni nem tudok,de az biztos,hogy én egy percet sem vártam volna az eredmény hallatán,azonnal mentem volna sürgősségire hogy megvizsgáljanak!

Azért ez hatalmas felelősség!

nov. 15. 15:52

Sziasztok!

Ma voltam az első ultrahangon, én 9 hetesnek gondoltam az utolsó vérzés szerint.

Nagyon lelomboztak, mert nincs szívhang és a mérete 6 hetesnek felel meg.

Továbbküldtek klinikára elmaradt vetélés gyanúval. Holnapra van időpontom ott. Addig kapaszkodok minden vékony szalmaszálba. Amúgy tele vagyok terhességi tünettel, semmi vetélésre utaló tünetem nem volt.

Létezik, hogy nem vetélés, hanem csak fiatalabb a baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook