Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Légyszi segítsetek!A Bp-i Honvéd kórházból ajánljatok "jó" nődokit.Köszi, 20 hetes kismama fórum

Légyszi segítsetek!A Bp-i Honvéd kórházból ajánljatok "jó" nődokit.Köszi, 20 hetes kismama (beszélgetős fórum)


2010. júl. 2. 22:00
Senkitől sem kapok választ,ez elszomorít..
2010. júl. 2. 11:47
Szia nefelejcs!Tőled szeretnék még kérdezni,nekem a honvéd száma van meg + v.mi mellék amit mondtak,h hívjak fel.Gondolom ez a recepció lehet.Ott ha bejelentkezek kérhetem külön azt,h én ehez a dokihoz menjek?Mert a XI be ahová jártam ott így volt,remélem itt is.Előre is köszi a válaszod.:)
13. Máté Anita (válaszként erre: 12. - Nefelejcs2)
2010. júl. 2. 11:33
Köszönöm,végre ez a válasz pozitív:)
12. nefelejcs2 (válaszként erre: 11. - Máté Anita)
2010. júl. 2. 09:39
Szia, Spánik Gábort nagyon tudom ajánlani, nagyon kedves és emberséges, ilyen rendes orvossal még nem találkoztam. Tavaly aug.-ban szültem Nála, ha jól emlékszem, hétfőn és pénteken rendel a Honvéd Kórházban, de van magánrendelése is.
2010. júl. 1. 11:03
És mit gondoltok Dr Szigeti Katalinról v Dr turi Zsuzsannáról?Nekem az utóbbi nagyon szimpinek tűnik és aranyosnak,bár tudom az kevés.Terhesgondozáson ő is szokott rendelni?Légyszi kérlek segítsetek,hamarosan be kell jelentkeznem v.kihez:Köszi
2010. júl. 1. 10:10

Eddig azok jöttek szóba akik igazán "kilőve" Az egyik nem "jó" a másik elérhetetlen.Most meg jönnek a szabadságolások........

Majd csak találok egy jót.

9. Vikó 26 (válaszként erre: 3. - TSydy)
2010. júl. 1. 08:03

Vermes dokinál szültem az elsőt!

Nagyon elégedett voltam vele!

Hozzá tényleg lehetetlen bekerülni!:-(

8. Vikó 26 (válaszként erre: 4. - Orsi86)
2010. júl. 1. 08:01

Atalay doktornőröl én csak annyit tudok mondani,hogy a szülés előtt 3 alkalommal is Ő vizsgált az ambulancián és úgy alakult,hogy a szülést is Ő vezette le!

Ebből a rövidtávú ismeretségből nekem pozitív véleményem van róla!

Persze amit temondasz azért más mgvilágtásba teszi a dolgokat!

7. Vikó 26 (válaszként erre: 5. - Máté Anita)
2010. júl. 1. 07:58

Én mindkét gyerekemet ott szültem!

Az elsőnél csupa jó tapaszalataim volak a máodiknál márkevésbé!

El sem akaram hinni,hogy ugyanott vagyok,akol akislányomat szüldem!

Ennek két hónapja!

Az egész vajúdás ala az ágyhoz voltam kötve,nem kelhettem fel és ez nagyon rosz vol!

Az első szülésemnél mászkálhattam,tusolhattam labdáztam,bármilyen pózt felvehettem ami jól esett!

De asszem ez csak a szülésznő hozzáállásán múlik!

Egyébként a szülészet jól felszerelt,egy ágyas szülőszobákkal hibát nem találni bnne!

6. Máté Anita (válaszként erre: 4. - Orsi86)
2010. jún. 30. 22:17

Ajaj,az nem jó.Sőt semmi ezek közül amit elmondtál.

Köszi neked is

5. Máté Anita (válaszként erre: 2. - Vikó 26)
2010. jún. 30. 22:13
Köszönöm!Én is a máv ba szeretnék szülni nagyon aranyosak ott.(sajnos a múlt héten költözés után,mehettem is befeküdni)Köszi a "tippet"
2010. jún. 29. 07:46

Nekem negatív tapasztalataim vannak Atalai Katalinnal. Az első alkalommal nagyon kedves ,de ahogy felmerül valami probléma akkor már nem igazán. A második vetélésem nálla történt. Műtét elött kiabált velem ,hogy miért nem hoztam a vércsoportomról papírt. (Kórházban 1 perc alatt elvégezhető.) És nem akart kivizsgálni, azt mondta próbálkozzunk, harmadikra biztosan sikerül a gyerek. Kerestem másik orvost ahol kiderült ,hogyhormon gondjaimvannak ezért a harmadik terhességemnél is elvetéltem volna!



Sogornőm nálla szült (magánrendelésre járt) de nagy csalódás volt neki. Következő gyereket biztosan nem ott fogja.

3. TSydy (válaszként erre: 2. - Vikó 26)
2010. jún. 28. 22:48
A honvédban - most ÁEK nincs szülészet, csak ambuláns rendelés. A szülészet a volt MÁV-ban van, de végül is mindegy, hogy a doki hol rendel. Egyébként az én dokinénim sajnos már nincs ott, de Atalai doktornőről már én is sok jót hallottam. Nagyon - nagyon jó még a Kiss Attila doki is, de őhozzá bejutni kész csoda, annyian járnak hozzá. Ja és a MÁV-ban rendel a Vermes doki, na ő is szuper és nagyon jó fej. Ő tartja a szülésfelkészítőt is.
2010. jún. 28. 20:52

Atalai Katalit doktornőt tudom ajánlani!

Én ugyan a MÁV-ban szültem nálla,nem választott orvosom volt,de nagyon rendes volt velem a vizsgálatok alatt és a szülésnél is!

A honvédban van a rendelése!

2010. jún. 28. 20:44
Nemrég költöztünk ide és eddig máshová jártam,ezért kérem a segítségetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook