Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legnagyobb megaláztatásod, amit valaha megéltél fórum

Legnagyobb megaláztatásod, amit valaha megéltél (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
20. 176a54c004 (válaszként erre: 19. - Fogaskérdés)
2016. márc. 13. 10:31
Bezzeg a munkahelyén nem tud megválaszolni.
19. Fogaskérdés (válaszként erre: 3. - C06846797d)
2016. márc. 13. 10:28
Ez pikírt megjegyzés akart lenni? Mert én dicséretnek vettem :)
18. Fogaskérdés (válaszként erre: 4. - B4b1d52444)
2016. márc. 13. 10:25

Jobb helyeken lebunkózzák az embert? :D

Nem tudtam lehet én nem jó helyekre járok :)

Vagy félreértettem és nem rám gondoltál hanem a röfögőre?


Sajnálom a butikos sztorit remélem megválaszoltál az eladónak.

17. 2c5f60da64 (válaszként erre: 14. - C06846797d)
2016. márc. 13. 10:11

Uhhhh ez borzasztó... nagyon durván pszichopata megnyilvánulása volt a kedves exednek...


Engem egészen kb. 25 éves koromig a szeplőim miatt bántottak, de nagyon durván, az osztályban mindenki csúfolt. Hozzá vörös haj... a földrajz tanárom agy vén fa.z volt, akinek a felesége rokona volt a nagymamámnak, és szintén vörös hajú, kicsit hasonlítottam is rá. Valahogy rossz lehetett a házasságuk vagy nem tudom, mert folyamatosan feleltetett, ami nem baj, de ha egy kérdésre nem tudtam válaszolni, lehülyézett és pluszban az egész gimiben elhíreszelte, hogy én vagyok a legostobább, leghülyébb csaj. Ezt órákon minden osztályban elmondta, valahogy ez foglalkoztatta a beteg agyát.


2 diplomám van...főiskolán annyira hülyének éreztem magam, hogy kb 2 évig nem mertem megszólalni semmilyen társaságban, mert én úgyis hülyeséget mondok. Az arcomon meg 3 kiló púder, mert úgyis rasnya vagyok a szeplőim miatt...

16. c06846797d (válaszként erre: 15. - Channa*)
2016. márc. 13. 09:55
Én éppen végeztem a teregetéssel, amikor elindult a wc felé, újsággal - csak nagydologhoz vitt újságot. Nekem akkor már kellett pipilnem, és meg is kérdeztem hogy bemehetnék-e előtte, de azt mondta, majd siet. Hát nem sietett.
15. Channa* (válaszként erre: 14. - C06846797d)
2016. márc. 13. 09:51

Hogy micsoda?

Bent ült órákon át a wc-ben és ezért pisiltél egy edénybe?

Vagy bezárta az ajtót, hogy ne tudj bemenni és ő is kint volt veled?

Ezt nem értem.

2016. márc. 13. 09:38

Hogy visszatérjünk a témához:


Egyszer egy exem (nagyon nagy hülyeség volt vele lennem, már tudom, trágya ember volt és nemcsak emiatt), nem engedett be a fürdőszobába, amikor pisilnem kellett. Azt mondta ő szeret trónolni, hagyjam békén. Amikor már sírtam a fájdalomtól, csak röhögött.

Amikor nem bírtam tovább, a konyhában egy edénybe pisiltem.

Azért "nyilvános" mert utána elmondta a haverjainak.

13. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - C06846797d)
2016. márc. 13. 09:37
én sovány voltam,ahogy mondták,nem sovány,hanem rossz.hát semmivel nem jobb.
2016. márc. 13. 09:36

Általános iskola, tesióra. Magasugrás. Én voltam a legkisebb az osztályban, egy bizonyos magasság után féltem átugrani a lécet, nem sikerült, a tanár meg folyamatosan ugatott velem, ezért én elpityeredtem. Erre szembeállított az osztállyal és azt kérte: mondjam azt, hogy hülye vagyok. És ott az osztály előtt el kellett mondanom. Soha nem felejtem el és azóta is a pokolba kívánom ezt a tanárt!

Hozzáteszem középiskolában is én voltam a legkisebb, 1-2 kivétellel szarrá vertem mindenkit, méghozzá MAGASUGRÁSBAN ;)

2016. márc. 13. 09:32
Szerintem jó fórum téma, én kíváncsian nyitottam meg, ki mit fog mesélni, de látom itt is többségben vannak a "hát ezt meg miért nem tartod meg magadnak" beszólások. Szomorú!
10. c06846797d (válaszként erre: 5. - 9345b11ecc)
2016. márc. 13. 09:31

Egyszer az öcsémet zsidózta le egy egyetemi tanár (!!!) amikor meglátta a nevét a zh-n.

Egyébként tipikus sváb nevünk van, nem is ritka. Szóval a tanár nem csak egy rasszista barom, de még ostoba is.

9. c06846797d (válaszként erre: 8. - 176a54c004)
2016. márc. 13. 09:29
Ez tök jó ötlet, sosem gondoltam rá, köszi!
8. 176a54c004 (válaszként erre: 1. - C06846797d)
2016. márc. 13. 09:27
Ha zavar a túlsúlyod, akkor szabadulj meg tőle, mert amíg érzik a bizonytalanságod, bántani fognak.
7. c06846797d (válaszként erre: 6. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 13. 09:26
Oké, szupi hogy itt voltál :)
2016. márc. 13. 09:24

Majd pont ide írom meg - neked.

Hülye azért ennyire nem vagyok!

5. 9345b11ecc (válaszként erre: 2. - Fogaskérdés)
2016. márc. 13. 09:23

Meg kell tanulni kezelni (és feldolgozni a múltbéli ilyen) helyzeteket.


Legyél eszesebb és tökösebb, aki beszólt az is azt hiányolta.


Nagyon sokat lehet belőle tanulni.


Részben át éltem és élem - ma is büdös zsidóznak volt, hogy éppen a Rudasból jöttem haza, amikor meg talált egy "ilyen vak és előítéletes".


Antirasszista skinhead ruhában voltam, és svéd-varég és dél-német őseim vannak.

4. b4b1d52444 (válaszként erre: 2. - Fogaskérdés)
2016. márc. 13. 09:23

Baromi vicces voltál ezzel a beszólással... Tudod jobb helyeken erre mondják, hogy b*nkó...


Nekem egyszer egy méregdrága butikban (tehát nem kínai ruházati üzletben) szólt be az eladónő, mikor megkérdeztem, hogy a babán lévő ruhából van-e az én méretemben, hogy ők csak normál méretben árulnak ruhákat, és komolyan gondolom, hogy majd ezekkel a mellekkel találok magamnak olyan ruhát, ami jól is áll??


Megalázónak nem volt ugyan megalázó, csak meglepett, mert tudtommal ők vannak a vevőkért, nem mi őértük.

3. c06846797d (válaszként erre: 2. - Fogaskérdés)
2016. márc. 13. 09:22
Júj te olyan érdekes és különleges vagy, légyszi gyakrabban nyilvánítsd ki a szuperintelligens, témába vágó, valós és mégis fiatalosan pajkos véleményed, tök izgi.
2016. márc. 13. 09:15

Tudod, hogy nagyon sok ember cserélne veled problémát:)


Többek között én is:)


Egyébként ha nem tudsz malacul honnan tudod mit mondott lehet csak jó étvágyat kívánt az ebédhez :)

2016. márc. 13. 09:06

Másoknak is volt már olyan rendkívül negatív tapasztalata, amikor ismerős vagy ismeretlen olyan megalázó megjegyzést tett, hogy azóta is van hogy eszébe jut?

Nekem több ilyen szörnyű élményem is volt, hála a környezetemnek (ahol élek, rengeteg a besavanyodott, frusztrált ember), és hála magamnak, hiszen a túlsúlyos miatt sokan bántanak.


Egy ilyen élmény pl:

Egy termelő cégnél dolgoztam könyvelőként, ahol egy közös étkezőbe jártak ki a kollégák ebédelni, minden céghez tartozó irodából. Sok külön részleg miatt, volt hogy napokig nem láttál egy kollégát, egyedül az ebédlőben lehetett összefutni a nem közvetlen munkatársakkal.

Az egyik művezető, aki rosszul adott le egy számlát, pont akkor végzett amikor én. Az ajtóban megszólítottam, hogy elmondjam neki mit kell javítania, gondoltam egyszerűbb mint telefonon, illetve fontos lett volna a héten leadnia (neki, nem nekem).

Közben az ő közvetlen kollégája, aki szinten végzett az ebéddel, amikor mellém ért az ajtóban, lassított a lépésein és elhaladva hangos röfögő hangokat adott ki.

Szó szerint rám röfögött, egy felnőtt ember, a munkahelyi ebédlőben, a munkatársak előtt. Teljesen leblokkoltam, úgy csináltam mintha nem hallanám, pedig egyértelműen mindenki hallotta több méteres környezetünkben.


Ez csak egy megalázó élmény a rengeteg közül.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook