Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
1958. Sly8
2008. nov. 21. 16:39
Sziasztok!Szeretném megkérdezni hogy nektek mi a véleményeteg a leg magic-ről és/vagy a többi változatáról?Én is szeretnék venni valamelyiket ezért érdekelne a dolog.Elég sokat küzdök a szülés óta rajtam maradt súlyfelesleggel!Előre is köszi!!!
1957. doboseva
2008. nov. 21. 15:40
Nektek is az a DVD van meg amelyik kb negyed óra és egy percesekre van bontva? Én kölcsönkaptam, de nekem ez nagyon gyengének tünt, kb 6-szor egy percet van a lg-en a csaj a többi más gyakorlat. Úgyhogy én inkább magamtól csinálom továbbra is. További kitartást mindenkinek!!!! :-)
1956. mano088
2008. nov. 20. 21:38
Háát,aki tényleg érezni akarja,hogy hat a leg magic,annak ajánlom,hogy egy nap dvd (persze csak 30mperc feladatonként:)) másik nap pedig 200szimpla magicezés...nekem legalábbis elég ennyi! :)) Elismerem,csak hét eleje óta csinálom ezt,de azzal nincs gondom,hogy ne érezném a láb- és fenékizmaim! :)))) Csak ennyit akartam! ;) Puszi!
1955. teva007
2008. nov. 20. 17:15
dejó ma megjött a Lrg Magicom(az eredeti) Egyszerre csak max. 2 percig tudom csinálni! Ez aztán télleg megdolgoztatja a combokat:)
1954. ildi22
2008. nov. 20. 09:12

Sziasztok!


Köszönöm az érdeklődéseket, de a Leg Shapert már eladtam!

1953. doboseva
2008. nov. 18. 13:20
Teljesen igazatok van, az evés tényleg örömforrás és nem is kell lemondani róla. Én is szeretek enni, az édességet is szeretem. Annyi az egész, hogy a hízlaló, egészségtelen alapanyagokat lecseréltem egészségesre. a tojásrántottának is vannak diétás mégis finom változatai és én is sütit ettem vasárnap este, ami nem hízlal. És amióta így főzök még jobban szeretek főzni, nem egy unalmas kötelező esti rutin hanem minden napra kitalálok valami finomat ami nem hízlal. Tudom, hogy ez nem egy diétás fórum, nem traktállak tovább titeket ezzel, csak azt akartam érzékeltetni, hogy érdemes megpróbálni!!! :-)
1952. ildi22
2008. nov. 18. 09:38

Sziasztok!


Eladnám nyáron vásárolt Leg Shaper-emet 8.000,- Ft-ért, 2x használtam. Annyi különbség van a Leg Magic és a Shaper között, hogy a kapaszkodónál van egy kalóriaszámláló és egy beépített pulzusmérő is. Akit érdekel eladó még egy mini stepper is 4.000,- Ft-ért. Mindkettőtől időhiány miatt válnék meg.


Tf.számom: 06-1-224-6259 Hétköznap: 1/2 9-15-ig.

1951. Roxie.Hart (válaszként erre: 1950. - Kisrigó)
2008. nov. 17. 21:11

Naná! :-)

Úgy nem is lehet enni semmit sem (még diétásat sem), hogy nem élvezed az ízeket, és magát az evést!


Ma én is (aki diétázik, most csukja be a szemét) sütivel zártam a napot, és utána majd' meghaltam az LM dvd-től... én nem tudom, hogy a csaj hogy tud még litániákat zengeni, miközben mosolyogva teper a gépen, vagy előtte... :-)

A kedvencem: (szabad fordítás): "lazán fogjuk a kapaszkodót, éppen hogy rajta legyen a kezünk..." --> ha nem fognám két kézzel görcsösen néhány gyakorlat alatt, tuti pofára esnék, szó szerint...


Egyébként szerintem egész egyszerűen minél többet és többfélét sportol az ember, annál többet és többfélét ehet. Ennyi. Régesrégen, mikor úszni jártam, emlékszem, olyanokat ettem, hogy SNorbi infarktust kapna, ha látná, és annyit, hogy öt másik ember jóllakna belőle, mégis könnyebb voltam egy pár kilóval, és nem voltam ennyire plöttyedt sem.

1950. Kisrigó (válaszként erre: 1948. - Roxie.Hart)
2008. nov. 17. 20:10

Sztem nem gond ha néha egy kicsit kihágunk. Én pl minden héten elmegyek a barátnőimmel cukrászdába. De biztos h nem azért van rajtam az a pár kiló felesleg, hanem sokkal inkább a többi kis "ezmegaz" miatt. De már az mindenképp egy pozitív dolog, h rendszeresen LM-zek.

Múlt héten a párom külföldön volt így se vacsi, se kenyér nem volt, de most hogy hazajött.....

De azért nem adom fel! Ha meg néha elcsábulok legfeljebb egy kicsit többet csúszkálok a gépen.....Végül is egyszer élünk, fontos, h jól nézzek ki de még fontosabb, h élvezzem az életem!

:)

1949. Roxie.Hart (válaszként erre: 1944. - Teva007)
2008. nov. 17. 19:42
Nem nehéz, illetve először furcsa, de pont attól használ (nekem legalábbis), hogy a saját súlyod használod, miközben csúszkálsz rajta. Egy tény: a tévében sokkal könnyebbnek tűnik, én például sem beszélni, sem nevetni, sem mosolyogni nem tudok közben! :-)))
2008. nov. 17. 19:39

Minden új használónak: tényleg vegyétek rá magatokat, kötelezően, megéri! Ugyan én még nem látok változást magamon, de csak egy hete (kb.) használom, és egyelőre a napi dvd programig jutok, de azt is még pihenőkkel. Annyi változás azért mégiscsak van, hogy egyre kevesebb pihit kell beiktatnom, és ez jó!

Ne adjátok fel, akármit is sportoltok!

A legnagyobb baj, hogy gondolom mindenki (én is) két nap után már büszke magára :-), és várja, hogy reggelre öt kilóval kevesebbel keljen fel, de sajna ez nem megy ilyen hamar.

Kisrigó: a párom valamelyik este (mivel én "sztrájkoltam", és nem főztem) csinált magának hagymás, szalonnás, kolbászos, oljaban tocsogó tojásrántottát, aminek már az illatára is csorgott a nyálam... nos, elárulom, nem sikerült megállni, hogy ne egyek belőle...

És maximálisan igazad van, az evés egy örömforrás, és ezt megtagadni, amikor amúgy sincs túl sok öröm egy melóval teli hétköznapban, hááát, le a kalappal a diétázók előtt!

1947. teva007
2008. nov. 16. 13:21
Na megrendeltem az eredetit! Már csak rákell venni magam mert ahogy ismerem magamat 2 nap után csak a sarokban fog porosodni!:)
1946. Sz&Zs
2008. nov. 15. 14:19

Sziasztok!

Nekem van egy eredeti eladó Leg Magic-em Dvd-vel.

Ára 13.000 FT. 2-3-szor használtam és még nincs 1 hónapja, hogy megkaptam. Akit érdekel írjon a : kkk777@freemail.hu címemre. Ha kérdésetek van, akkor is nyugodtan írhattok!

1945. doboseva (válaszként erre: 1944. - Teva007)
2008. nov. 15. 10:40
Inkább furcsa először. Ilyen mozgást különben nem nagyon szokott csinálni az ember. De hamar bele lehet jönni, azt nem mondom, hogy könnyű, mert akkor értelme sem lenne.
1944. teva007
2008. nov. 14. 14:47
Most karácsonyra szerintem leget kérek! Halottam hogy van aki nem tudja használni ettől félek én is. Szerintetek? Könnyű azon a valamin csúztatni a lábam vagy pont az a pláne benne h nehéz és gíy izmosít?
1943. fedri
2008. nov. 14. 11:43
megéri venni és jó ára van ahhoz képest hogy a többi ilyen edzőgép mennyibe kerül
1942. tixtina
2008. nov. 14. 06:55
Annyit dicséritek ezt a Leg Magicet,hogy tavasszal a fogyóm idejére veszek már egyet.
1941. Kisrigó
2008. nov. 13. 20:52

Szeretnék egy kicsit has, derék csípő tájon is leadni, formásodni, és ehhez kellene a egy twister, nem tudja vki, h hol lehet ilyet beszerezni?

Köszi:)

1940. fedri (válaszként erre: 1932. - Roxie.Hart)
2008. nov. 13. 18:01
én kb 1 hónapja használom és már látom magamon a változást főleg a belső combjaimnál, szerintem jó ez a gép és tuti hogy továbbra is használni fogom csak most kötelezően ki kell hagynom pár hetet egy baleset miatt de már alig várom hogy újra ráálhassak
1939. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1938. - Kisrigó)
2008. nov. 13. 08:16
Azért nem mindenki a kajával vigasztalódik :o)
1938. Kisrigó
2008. nov. 12. 23:19

Tudjátok az itt a probléma a diétákkal, h megvonnak tőlünk egy nagyon fontos örömforrást, az evést! És valljuk be, h nagyon kevés embernek adatik az meg, h ne érjék kudarcok és rossz dolgok és hát mit csinálhat ilyenkor az ember lánya, ha nem vigasztalódik vmi finommal. Kinek jutna az eszébe ilyenkor, h most megyek és futok egy nagyot?????

Vagy csak 1szerűen egy nehéz nap után még kinek van ereje, h a kaján is dilemmázzon, h mikor mit és mennyit, arról nem is beszélve, ha a párodnak elkészíted a fincsi kis vacsiját, te meg érd be egy kis almával és nézd ahogy jóízüen eszik.....

1937. Roxie.Hart (válaszként erre: 1936. - Roxie.Hart)
2008. nov. 12. 20:20
Bocsánat, Kisrigót nagybetűvel terveztem leírni...
1936. Roxie.Hart (válaszként erre: 1934. - Doboseva)
2008. nov. 12. 20:20

kisrigónak is:


a megoldást végképp nem tudom, de tény, nekem sincs időm főzni, pláne nem kétfélét naponta (a párom nem "norbibarát"), így marad a nem evés.

Nekem sajnos a "nem mindegy, mit" - tel is bajom van, mert vannak kedvenc kajáim, és ha éppen azokra vágyom, akkor nincs megállás, megeszem! :-)) Tudom, ez akaraterő kérdése, az meg úgy látszik, belőlem hiányzik. Nem beszélve arról, hogy a Norbi-kaják vásárlása is idő-és pénzigényes dolog, és sajnos erre sajnálom mind az időt, mind a pénzt.

Félre ne értsétek, ez nem Norbi-fikázás, tudom, hogy beválik a diétája, és hasznos, meg minden, csak nem nekem találták ki, mint ahogy a többi diétát sem:-) Inkább próbálok mozogni, minél többet.

És hogy témánál legyünk: ma már eleve izomlázzal álltam fel az LM-re, úgyhogy szintén nem bírtam sokáig, de végül a dvd felét végignyomtam, pihenőkkel, persze. (végtére is Rosalie is azt mondta: "akármikor pihenhetnek, ha nem bírják" :-)

Viszont ma éreztem először, hogy a fenekem is fáj! Nem vagyok egy mazochista típus, de azért jó érzés volt tudni, hogy ott is mozognak az izmok, ahol eddig csak löttyedten hevertek...:-)

1935. Kisrigó (válaszként erre: 1934. - Doboseva)
2008. nov. 12. 18:12
Én is "norbiztam" de az a probléma, h 7közben nincs időm főzni és akkor marad a menzás kaja. Tudom rendelhetnék Update menüt, de annak az árát nem nekem találták ki. A virsli, zöldség, joghurt napokból meg már végleg elegem van.... Van erre megoldás?????
1934. doboseva (válaszként erre: 1932. - Roxie.Hart)
2008. nov. 12. 15:04
Én kb. egy hónapja csinálom, de be kell valljam látványos eredményt még nem tapasztalok. Azért nem adom fel, karácsonyra talán lesz valami...:-)Norbiról csak annyit - anélkül, hogy rá akarnálak beszélni - hogy nem mondja azt, hogy 6 után ne egyél, sőt bártan ehetsz este is de nem mindegy, hogy mit. Én is későn érek haza, aztán főzök valami update-eset, bekajálunk és nem hízunk, sőt fogytunk. :-)
2008. nov. 12. 09:30

Ha kell valakinek egy eredeti topshopos Legmagic (számla nélkül, de eredeti dvd-vel) 17ezerért, írjon emailt nekem. Hatásos, jó kis feszesítő gép amúgy, bár én futással és callaneticsel kombináltam.

Csak messzire költözöm, felszámolom az albimat és ezt nem akarom felvinni a repülőre. :)

Zugló, Róna utcából lehet elvinni, a szállításban segíteni nem tudok. Teljesen jó állapotban van, nincs még fél éves sem.

2008. nov. 11. 21:08

Jelentem, mától beléptem én is az LM tulajok körébe. Hát mit ne mondjak, jelenleg épp berosálok a fájdalomtól, kb. egy percig bírtam, pedig még a dvd-t is betettem nagy vagányan, hogy én majd végigcsinálom...


Egyébként én azért gondolom, hogy használni fog, mert ez az első gép, amit érzek, hogy hat. Eddig a szobabringa nem hozott eredményt, még csak izomlázat sem, a steppert napi két órát nyúztam, és semmi, és van egy olyan lengő izém is, ami olyan, mintha síelnél, csak ezen nincsenek karok. (elliptikus tréner?). Az meg még az LM-nél is sokkal hangosabb (bár az epilátoromnál nem:-)), muszáj volt elnyomnom zenével vagy tévével, de a szomszédok így is hülyének néztek. Azzal sem éreztem semmit, túl könnyűnek tűnt, és sajnos nem éreztem/láttam a hatását.

Egyszóval kíváncsian várom, hogy lesz-e eredmény, bár ha így haladok (napi egy-két perc), akkor kb. 2023 novemberére lesz kisebb a combom. :-)

Még annyit, hogy nem diétázom, mert nem fogom, nem is akarom megvonni magamtól azokat a kajákat, amit imádok. A Snorbi-féle "hat után nincs kaja" meg azért kibírhatatlan (nekem), mert eleve hatra érek haza a melóból, és előtte egykor ebédelek, tehát ez nálam "délután egy után nem eszek" - re módosulna, ami nem igazán emberbarát. Viszont reggelire ami a csövön kifér, és hét után már tényleg nem eszem semmit.

Csak azért írom mindezt, hogy nálam valóban az LM hatása lesz, ha lefogyok/formásodok.


Régi "felhasználók", mi a helyzet? Kíváncsi lennék, hogy aki régen használja már, mik a tapasztalatok.

1931. doboseva (válaszként erre: 1930. - Kisrigó)
2008. nov. 11. 16:37
Hajrá, kitartás!!!! Én update-ozok, nekünk bevált a férjemmel.
1930. Kisrigó
2008. nov. 10. 22:13

Sziasztok!

Egy csúnya baleset miatt kihagytam egy félévet, de most én is leporpltam az LM-em és reszkessetek kilók!

Már csak vmi jó kis diéta kellene! Ti mit csináltok?

1929. HKAndi
2008. nov. 10. 21:15

Sziasztok!

Van egy eredeti Leg Magicem kb.3 hónapja vettem talán 3* használtam. DVD is van hozzá, de azt meg kell keresnem. Budapesti vagyok. Ha érdekel valakit írjon privit.

❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook