Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
1838. Safirah (válaszként erre: 1835. - Feribabuja)
2008. szept. 9. 07:54

Lassan, de biztosan tegnap hozzám is megérkezett az eredeti Leg Magic az eredeti DVD-vel! Szóval, érdemes volt várnom!:D

Párszor rá is ugrottam tegnap, de sokkal brutálisabb, mint azt gondoltam!:((( A tv reklámban olyan könnyedén csinálják.... Nem baj, majd bele jövök!:D

Remélem pár hét elteltével az eredmény sem marad el!:D

Sok sikert és kitartást mindenkinek!:D

1837. Safirah (válaszként erre: 1835. - Feribabuja)
2008. szept. 3. 18:23
Privibe írok.....
1836. csiliviri
2008. szept. 3. 17:18

Eladó Leg Trainer, leírással, érvényes garanciával.

10.000-ért.

Ha valakit érdekel, írjon privit!

2008. szept. 3. 16:09
Hát ügyi vagy!Föleg ha erdeti dvd-t kapsz.Én hülye csak itthon bontottam ki a dobozt és a használati útmutatóba volt belerakva a dvd egy papir tokba.Már mind1 mer pozítivat szavaztam.Túl elkapkodtam a dolgokat sajna.Maga a csávo normális volt velünk.egyépként felmentünk hozzá háát volt pár masina dobozba.
1834. Safirah (válaszként erre: 1830. - Feribabuja)
2008. szept. 3. 08:03

Szia!

Én végül tegnap este jutottam egyezségre az eladóval! Nem volt könnyű menet, de letette a nagy esküt, hogy a gép eredeti és kiharcoltam azt is, hogy EREDETI DVD-t küldjön!:D Azzal magyarázta a másolatokat amiről te is írtál, hogy a gépek erdetiek, csak nem kapott hozzá annyi DVD-t, amennyi gép van és ezért másolta a DVD-ket, hogy mindenkinek jusson.... Mondtam neki, hogy márpedig nekem EREDETI KELL!:D Ne nézzen madárnak! Mondtam neki, hogy az ok, hogy 21 900 Ft helyett 12 500 Ft a gép és normális esetben ennyiért az ember az eredeti valamelyik kistestvérét kapja csak, de ha Ő úgy hirdeti a Vaterán, hogy "LEG MAGIC EREDETI!!" Akkor bizony azt kell adnia!!!! Természetesen befenyítettem, hogy a Vateránál panaszt teszek, ha átvág! Nem fogja megúszni egy negatívval, aztán szívhatja, ha valaki utána néz, hogy honnan ez a sok eredeti gép neki!? Mert ha megnézed a Vaterát, nem 1 db-ot ad el naponta!

Szóval, most ott tarunk, hogy várom, hogy küldje a cuccot utánvéttel! Eredeti Leg Magic-et, eredeti DVD-val....

1833. tixtina
2008. szept. 2. 21:29

Nagyon vaciláltam,hogy licitáljak-e,de aztán rájöttem,hogy garancia nélkül nem sokat érek vele.

Mit csinálok,ha szétesik valami alkatrésze.

sajnos már konditeremben mejártam,hogy tönkrement egy masina,amint tekertem rajta.

1832. Safirah (válaszként erre: 1830. - Feribabuja)
2008. szept. 2. 16:38

Szia!


Köszönöm, hogy válaszoltál!

Egy kicsit aggaszt, amiket írtál, hogy leesett valami alkatrésze + zörög....., de azért remélem "komolyabb baj" nem lesz vele! Én még nem kaptam meg, mert ugye csak tegnap este licitáltam rá és nyertem meg. Mondjuk azt kicsit furcsállom, hogy az eladónak küldtem egy mailt, hogy milyen névre + címre küldje +, hogy utánvéttel kérem, de erre nem válaszolt!:( Szerinted neki az a válasz, hogy postára adja az árut? Ez mondjuk nem túl szimpatikus....:((

Az előbb néztem, a Vaterán csak pozítívja van még mindíg, de már 18 db!

Szóval azért reménykedem minden jóban....:)

Majd írok, ha megkapom! Legkorábban ma tudta postára adni.... Ha szerencsém van, holnap már ilyenkor túl lehet az első próbán!:D

2008. szept. 2. 15:39
Jah majd megnézek egy eredetit vhol aztán csak rájövök h utánzat-e.
2008. szept. 2. 15:38

szia Safirah hát én ugy mentem fel a mamuthoz ott vettem át,eddig nincs vele baj.igen én is tőle vettem.Viszont garanciát nem kaptam hozzá.És a dvd amit kptam az másolt.Bár az a lényeg h megvan.ä használati útmutat meg nem magyar,nem tom h eredeti e!?V hogy az eredetihez milyen az útmutató.

annyi h már első nap lejött a tekerője alulról de a barátom azt mondta megcsinálja.De hogy eredeti-e passz.meg nem tom eléggé zörög.Ahogy huzkodom rajta a lábam.az tuti 2 napja h megvan de alig birok menni olyan izomlázam van. :)

1829. Safirah (válaszként erre: 1826. - Feribabuja)
2008. szept. 1. 19:56

Szia!

Én is éppen most rendeltem meg egy Leg Magic-et a Vaterán a te beírásodat olvasva 12 500 Ft-ért!:D

Remélem jó lesz és nem lesz vele gond! Az eladónak csak pozitív értékelései voltak és mindenki Leg Magic-et vett tőle! A felhasználóneve: Legmagic. Véletlenül nem tőle vetted te is?

Kérlek, ha igen és megkapod írj ide! OK?

Én is fogok! Én most írtam neki egy mailt....

Egyébként utánvéttel kértem, az még plusz 1980 Ft, szóval 14 480 Ft-ba lesz nekem a Leg Magic. De mégsem 21 900, mint pl a Hervis-ben.:(

Nagyon bízom benne, hogy szerencsénk lesz vele.....:D

1828. tixtina (válaszként erre: 1826. - Feribabuja)
2008. szept. 1. 14:12

Szia!

Nézegettem én is a vaterán,azt a Lag Magic gépet,de gyanús,hogy olyan olcsón adja.Vajon eredeti,vagy utánzat?

Még a Metróban is 22 ezer az ára.

Kaptál hozzá papírokat,és számlát?

Mondjuk,ha tönkremegy véletlenül,van-e rá garancia,hogy ki tudják cserélni?

1827. virkina
2008. aug. 31. 16:07

Nekem is Tescós van, és jó.

Ezen is nehéz, de csinálni kell. Van rajta a fekete korong ami a derék karcsúsításához való.

Kitartás kell és kész.

a formás lábakon megnéztem 1-2 gyakorlatot és úgy csinálom.

2008. aug. 30. 19:39

Szia!Képzeljétek a vaterán megrendeltem!!!

www.vatera.hu/leg_magic_eredeti_88034112.html ezt.Szerintetek jó? Jah és köszi zsurmi :)

1825. zsurmi (válaszként erre: 1824. - Feribabuja)
2008. aug. 30. 14:41
ja, hogy ez a kérdés? Hát az eredetin nincs. Ezt a korongosat a tescoban láttad igaz? 13ezer volt a tesoban, de egy raklpanyit elkapkodtak egy nap alatt. Valami álladék egy magas polcra rakott egyet összeszerelve és nem bírtam a polcról lebányászni,hogy kipróbáljam. Nálam egy eredeti van most kölcsönbe, szerettem volna venni én is egy "gagyit" a tescoban, de akkor pont nem volt pénzem.
2008. aug. 30. 09:51

Szia!Naon köszi h irtál.De épp ez az h a vaterán egyiken sincs. [link]

szerintetek ez igazi? És az a fekete korong az eredetihez tényleg nincs?

1823. zsurmi (válaszként erre: 1821. - Feribabuja)
2008. aug. 30. 09:08
Feribabuja, írd meg légyszi, hogy a vaterán milyen néven fut az a leg magic, amelyiken van "egy fekete korong" is. Megnézném neked.
2008. aug. 30. 07:26
egyépként nézzétek meg a vatera.hu-t.
2008. aug. 29. 21:29

Sziasztok!


Új vok most regisztráltam.Léci vki segitsen gyorsan!!Most szeetném megrendelni a Leg Magicot és az a kérdésem hogy az a fekete vmi amire ráálsz és ide-oda forogsz vele ami hasra és derékra megy az az eredetin nincs?Meilyiken van?

Meilyik a jobb?Léci segitsetek!!Elöre is köszönöm!

1820. virkina
2008. aug. 25. 17:35

Sziasztok!


Leg- trénerem van dvd nélkül sajnos. Nehezebb mint gondoltam.

Ha tudnátok segíteni hogyan lehet dvd szerezni hozzá megköszönném.

2008. aug. 25. 14:03
Sziasztok nekem is van és majd meghalltam a második nap amikor fel kellet állnom rá. Elsö nap nem vészes na de a második!!!!:)) Ha valakinek van dvd-je mert én sajna nem kaptam tudna írni?? Másolat vagy valami ha van valakinek írjon lécci. Előre is köszi.
1818. 4c35511f0b (válaszként erre: 1817. - Pimpi3)
2008. aug. 22. 18:12
Sérülésed volt?:(
1817. pimpi3
2008. aug. 19. 22:36

Sziasztok!

Én összecsuktam szombaton a LM-et!Ugy fáj a térdem megint!Sajna igy nem tudom használni!Majd ha megint jobban leszek!:((

Nektek addig is kitartás!:))

1816. lipfagyi (válaszként erre: 1815. - Lipfagyi)
2008. aug. 19. 18:26

+ eladnám még az eredeti top shop-os lovaglógépünket, nem gagyi, nagyon masszív darab!

Ha valakit esetleg érdekel írjon!


Jó izzadást lányok-asszonyok!

1815. lipfagyi (válaszként erre: 1814. - Spetra)
2008. aug. 19. 17:20

Szia

Nekem van egy eladó! Eredeti, dvd.-vel

1814. spetra
2008. aug. 19. 12:31

Ha van valakinek eladó leg magic-je írjon légyszi, fontos!

Köszönettel: Ági

1813. spetra (válaszként erre: 1776. - 06aa10ac37)
2008. aug. 19. 12:23

Szia!


Érdekelne a Leg traner, írj légyszi.

Ági

2008. aug. 15. 12:25

:)))

én sem szeretem eljátszani a hattyú halálát

a család előtt !

én is úgy intézem, hogy ne lássanak, mikor szenvedek ! :))

a lányommal ketten használjuk, s jókat nevetünk saját "bénaságunkon " ! :))

de majd belejövünk.

2008. aug. 15. 11:38
Én amikor van időm, ez vagy késő de., vagy kora du. van általában. Nem szeretem ha van itthon valaki,amikor épp szenvedek. Általában naponta 1 órát tornázom, de nem mindig jön össze ez a napi rendszeresség. Már 35 napja próbálkozom, de sajnos eddig még nem túl sok sikerrel. Először még híztam is, mondjuk azóta 1 kg minuszt sikerült elérnem. Tudom,hogy jó munkához idő kell, de úgy kb. a heti -1 kg-nak tudnék örülni és ennél gyorsabb fogyást nem is akarok.
2008. aug. 15. 10:48

sziasztok. hogy megy ebben a melegben a szépülés? :))

én csak este 10 körűl tornázom.

de még akkor is nagyon meleg van ! :((

2008. aug. 14. 12:13

Sziasztok!

Formás lábakba nem kell feltétlenül meghívó.

A weblapon lehet regisztrálni. Én is ezt tettem:)

❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook